• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
annet : nestacim se divit, ze uz ti tam sviti 34 tyden...ty jo, to tu bude brzo dalsi miminko.... :dizzy_face:

nedavno jsem spocitala, ze mam asi 5 znamych, co cekaji mimco v zari....to je uroda...
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun: jo :slight_smile: mě to taky vždycky šokne
8. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, dobrou, nemůžu už pohnout s konvema :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : prenaseni bych ti neprala, ale 28. srpen je super datum :wink: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, co je MajI? Ona má taky šestou nemoc? Nedočítám...
8. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: uvidíš, zkus jí to učit na ten balónek, třeba se chytne, sestřenka pak takhle učila i své děti a obě se chytli a vím, že smrkali docela brzy! :slight_smile:
konve nezávidím, ty jo, v takových hycech, to musí být nářez!

petru: jééé děkuji! :dizzy_face: jsem ráda, že se fotečky líbí! :dizzy_face: Je to jen takový výtažek fotek, zbytek dodám, až tu budou všichni :slight_smile: :wink: ale kurňa potěšila jsi.. :grinning: fotograf ze mě nebude, ale zatím dobrý.. :grinning: taky jsem s foťáčkem moc moc spokojená, i když nevíme ještě pár věcí, třeba jak fotit v noci... :sweat_smile: :unamused: přišla jsem o tolik super foteček!!!!! :grinning: třeba chlapi na ostro v bazénu.. :grinning: to byl nářez :grinning: a ne jen chlapi :grinning: :zipper_mouth:

kozi: to mě moc mrzí, že to takhel máte, jo je to humáč, ale projde si tím skoro každé dítko.. já už myslela, že jste tu nemoc měli.......

saji: pokud nemá teplotky, tak s ní ven choď! Já už taky zítra půjdu s malou do světa :wink:
8. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, tak jsem skoukla fotky a je videt, ze jste si to naramne uzili :dizzy_face: :wink: fakt moc pekny fota :slight_smile:
8. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : Maji ma nakou brutal reakci po ockovani :unamused:

kozin : me ty tvoje fotky pridou fakt hodne dobry. Jsou ostry atak, ale hlavne mas fakt dobry zabery...a to uz neni jen o fotaku....proste tvoje fotky nejsou nuda.

ty vole, nahaty kralici v bazenu, jo ?
to musel bejt teda mega severomoravsky odvaz
:grinning: :grinning: :grinning:
povidejte prehanejte !!! to me zajima... :sunglasses:

jinak, Tonda teploty ma, a ten kasel a dr. mi rekla, ze muzeme ven, ze by jen nemel moc behat atak...a samozrejme ne mezi deti, myslela tim na prochazky .
8. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted si nejsem jista, jestli jsem vam sem davala fotky z Krkonos...kdyby to nekoho zajimalo, tak tady :
http://zida.rajce.idnes.cz/Krkonose-3.-6.7.09/
8. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, aha, bobišek

Petru, to teda byl nářez - hlavně když pak skončila v bazénu Tomi - oblečená :grinning:
8. črc 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi se koupala oblecena s bandou nahatejch chlapu ? :grinning:
to zni dobre... :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co to bylo za chatu ? nekoho z vas nebo neco pres net ?
8. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ona nejdřív ve spodním prádle, pak se oblekla a zkončila tam zase v oblečení. ALe nemůžu napsat, kdo jí tam zhodil. Ale tuším, že tam pak skončila ještě jednou -to ji tam chtěl hodit Jarek a Jarek :grinning:
8. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevim, jestli by Franc zvladl takovou zabavu... :grinning:
On na tyhle pubertalni hratky moc neni... :grinning: a to ja zas jo....ja bych parila, az bych brecela...ale do bazenu bych sla taky jedine oblecena :sunglasses: :wink:, ale asi bych chlapum vylila vsechnu vodu :grinning:
8. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co sousedi ? neprijela na vas policie ? :sunglasses:
8. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, babo jedna! Nestěžuj si. Šla bys taky a bylo by ti fuk jak :wink: Tam bylo všechno všem jedno :grinning:
8. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdybych byla nalita jak jste asi byli vy, kdyz vidim fotky Tomi a Kozinky, tak asi jo... :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, to jo :grinning:

No nic, jdu zkontrolovat dítko a jdu do hajan. Dobrou!
8. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: super fotečky jsem asi v půlku a už nemůžu.. :grinning: zbytek zkouknu zítra, už se mi to nějak mlží, bolí mě očička musím do hajan! Ale řeknu ti teda, že procházka šílená!!!!!! když jsem viděla tu štreku, vůbec jsem vám to nezáviděla.. :grinning: chtěla bych být v tu chvíli Toníčkem, jak se krásně nesl a ještě se mu to nelíbilo a musel vyměňovat dopravní prostředky.. :grinning: :grinning: :grinning: ale příroda super, jsem se fakt pokochala!!! A taky super fotečka jak je malý v tom rohu fotky pije ze psí misky :grinning: :grinning: :grinning: je prostě boží!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já ho zase chci viděěěěěěěěěěět na živo!!!!! :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: a musím to uvést na pravou míru!!!!! Chlapi se koupali sagatí, ale pak vypadli a nechali prostor nám ženám! :grinning: My jsme šli ve spodním prádle - zprvu, pak nám byla kosa (bylo to fakt studené jak praseeeeeeeeeee) takže jsme vylezli ven a já když jsem se osušila a oblíkala, tak mě Tomi s Peťulkou žďuchli do bazénu kozama napřed, takže jsem přímo pyskem vlítla do vody.. no to byl mazec, to jsem si nemohla nechat líbit, že jo.. takže už oblečená Tomi začala zdrhat, naháněl ji můj Jarek a pomáhal mu Jarek od kozimurky no a nakonec ji chytli když lezla do auta a chtěla se tam zamknout, jemně ji přivřeli ruku do dveří :sweat_smile: (má moňo jako prase.. :sweat_smile: :grinning:) vzali ji na ramena a už tam letěla celá.. :grinning: :grinning: :grinning: no a když vylízala, tak přepadla přes kraj bazénu a vzala ten kraj s sebou (nebyl moc nefouklý) takže se na ní ještě spousta vody vylila.. no prča... :grinning: :grinning: jinak já teda napraná nebyla, ani náhodou, já si dala před chalstáním antiethanoly, takže jsem byla střízlivoučká, ale v super náladě :slight_smile: A Tomi taky napraná nebyla, teda aspoň mi tak nepřišla, ono se přece nejde zliskat a pak mít na starosti děti, to by nešlo.. :grinning: :wink:
No nic jdu už fakt spinkat.. :slight_smile:
8. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : tak to joooo :grinning:

mas recht, kdyz ma clovek druhy den na starosti deti (a nekdo i v noci) tak se musi krotit.

taky bych rada videla Tynku na zivo !

dobrou
8. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
vy jste se teda rozkecaly :grinning:

kozim: jediný co jsem chtěla podotknout k tý Terezce. Na 6.nemoc se mi to moc nezdá, když měl Nikoušek před 14dnima ty horečky, tak jsme byli na pohotovosti a doktorka říkala že by to mohla být ta 6.nemoc ale ta má průběh takový že 2-3dny jsou horečky a jakmile se vyrazí ta vyrážka tak je dítko okamžitě bez teplot. A ty si psala že Terce ta teplota pořád stoupá.... nevím no :unamused:
9. črc 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, to jo, ale u ní se objevila vyrážka ihned s teplotkou. Doktorka říkala, že se to v ojedinělých případech stát může.
9. črc 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no a jak jste na tom teď??????
9. črc 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: a nechceš s ní dojít ještě k vaší doktorce?
9. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, všelijak - Terce jsme po půlnoci stahovali teplotku už obklady. Měla 39,5 a nějak nezabíraly ani čípky. Dneska jsem fičela ještě ke své doktorce - mám angínu jak vyšitou a antibiotika. Po dobrání ATB povinně krevní testy na železo a při minulých odběrech jsem měla zjištěný cholesterol na hranici, takže další odběry :-/

Ewus, budu jí volat. Dneska tam není, takže nejdřív zítra.
9. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi je to fakt ono. Terka tady teď lítá jak šílená. Ráno ještě měla 38,1 pak to najednou prudce kleslo na 36! Byla chvíli úplně studená a je už osypaná celá - na bříšku a zádech to mizí, ale třísla, prdelku a nožičky má úplně. Chová se, jakoby se vůbec nic nestalo.
9. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky nemám ještě zkouknutý ale už se těším :grinning: :grinning: :grinning:

annet:Daniel :slight_smile: Moji favoriti jsou Adam,David,Daniel. Pro Dominika jsem už lobovala u saji a Vítek je fakt ale nějak nevím jak říkat dospělýmu...Víťo se mi nelíbí.
9. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super........ještě z toho nahatýho bazénu něco prosím :grinning:
9. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...
Domi dneska děsně prdíkuje :frowning2: , ale Maji je už docela v pohodě - ta vyrážka opravdu už trošku světlá, tak snad je nejhorší fakt za námi, dneska i docela spala.....

petru, kozin: nechodili jsme ven, protože nesměla na sluníčko a sluníčko svítilo jako šílený a včera zase celý den propršel....a dnes to samé.....a navíc bych s ní asi ani nešla, ona tu vyrážku v tom obličejíčku měla fakt šílenou, už při těch zastávkách na benzínkách v pondělí po cestě domů na nás lidi koukali dost vyjeveně - nic příjemnýho :pensive: ....a na zahradě máme asi metrovou trávu :pensive: , jsme to nestihli posekat než jsme odjeli a teď jak furt prší to sekat el.sekačkou ani nemůžeme, takže místo zahrady máme malej prales.....

Dneska MM přijede zase pozdě :frowning2: , ale zítra slíbil, že pojedeme domů brzy, snad se mu to v práci zase nezvrhne....já si docela zvykla, že je hodně s námi a teď jak má víc a víc práce, tak nám doma prostě chybí.....

leni: si lobovala za Dominika, jo? :sweat_smile: No Dominik měla být Mariánnka po MM praprapradědovi....ale je fakt, že u druhýho dítka jsem spíš chtěla ze začátku jméno jiný......a až teď jsem si konečně jistá, že Dominik je to správné jméno (mi to docela trvalo :sweat_smile: )...a holčičí se automaticky přesouvá na třetí dítě, takže pak zase budeme muset vybírat klučičí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek