• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozim: tak snad je u vás ta 6-tá nemoc na ústupu.....:wink:...Maji měla a ještě má šílenou reakci na očko proti zarděnkám, spalničkám a příušnicím..... :pensive: , jak psala petruna....

petru: já bych asi s horečkou ven nešla....já si prostě myslím, že s horečkou dítě ven nepatří.....jakos mírnou teplotou jo.....na 2. stranu je teda fakt, že zabránit vyvádění a lítání u malých dětí skoro nejde, max. to jde posazením do kočárku a procházkou....ale naše Maji by dlouho v kočárku stejně nevydržela, ona chce furt chodit....doufám, že jí to zůstane a že se toho "double kočárku" na zimu zbavíme úplně...jako Maji ujde strašně moc, jen ještě kdyby poslouchala a nevztekala se, že přes silnici se chodí za ruku apod.
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme si po netu objednala příze na čepičky a asi zkusím nějakou uháčkovat na "kšeft", ale jen fakt pár, nic velkýho...každá kačka dobrá.... :wink: a škoda, že jsem se kámošce neozvala dřív, by mi bývala dohodila dělat posudky bakalářských a diplomových prací - no, snad mi v hlavě nějaké vědomosti zůstaly, tak prý příští rok....
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že bych dala celou stránku???? :grinning: Néééé, nebojte, už mizím........ :wink:
9. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Saji, tak hlavně, že už vyrážka světlá :slight_smile: U Terky to zatím vypadá dobře, ale je teď až moc studená. Čípek měla naposledy ve 23.15, až ráno v 7 měla teplotku 38,1 tak jsem jí dala sirupek (doktorka říkala, že v tomto případě srážet) a od té doby nic a je normoš ledová... Tak snad už to je o.k. Ale teď už je osypaná šíleně - jak je nahá, vypadá to strašně.
9. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : s horečkou bych taky ven nešla. Já měla na mysli jen procházku s dítětem v kočárku a na tu bych šla i s teplotou, kdyby se to doma nedalo vydržet.
Tonda je naštěstí docela v pohodě, takže jsme doma. Byla jsem jen v obchodě.
Snad bude do soboty v pořádku. Už se těším ven.

Teď koukáme na Krtka, protože nechci aby mě Peppa pig omrzela....
Tonda u toho docela vydrží, tak můžu uvařit atak...
Jinak se docela věší, jak není úplně OK.
9. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, saji : zavidim, jestli v pohode dostanete do ditěte leky.

jako me Tonda odmita nejen kapky na kasel, ale i ten sirup Nurofen...přitom mu dřív chutnal a ty kapky taky nechutnají nějak hnusně.
Ale když mu chci něco z toho dát, tak řve, zdrhá a brání se :unamused:
9. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki všem

kozinka:hezké fotky z dovči, některé mne fakt pobavily :slight_smile:

petru: m oc hezké fotečky :wink:

sajo: To je pech,jak nemůžeš jít ven,ale snad bude líp. No já manžela doma nemám věčně,chodí až pozdě večer,takže vím o čem píšeš. ale jak ted si uvězněna s malou,tak je to o to horší,co.
snad se to vše zlepší co nejdříve.
9. črc 2009 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: to je mi líto,že jste onemocněly, snad se brzo uzdravíte.
9. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já vím, že jsi lobovala u Saji :grinning: S tím Danielem jste mě teda všechny šokly, jsem čekala, že bude bez hlasu :slight_smile: A jak u tebe Leni??? Jak žijete?

Jinak u nás noc malá zvládla dobře i když vůbec nespala, horečka, rýma... snad se z toho vylíže co nejdřív...
9. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, dávám čípky a ještě s kraválem. Jen dneska už dostala sirup. Ona je na léky zvyklá od narození, však víš...

Katuš, snad ano. Nejvíc mě se.e to, že jsem se na té chatě jediná v bazénu s tou ledovou vodou nekoupala a jediná mám angínu :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:hekticky :slight_smile: ale nestěžuju si,Vanda je hodná,práce mi jde tak se ta trocha nevyspání vstřebá :slight_smile:
9. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
vsem marodum brzke uzdraveni :wink:
fotky z dovci paradni a chci dalsi ochutnavku :slight_smile:
Lucka v noci asi 10x vzhuru, spi, breci, vola mama a dudu...... asi zle sny?
jo a jeste dotaz, prijde Vam normalni, kdyz kamosky holcina (18 m) sni k snidani toto: cely velky krajic chleba s maslem, pak dalsich 5 krehkych chlebu se syrem, syr Kiddibbo, miska s bananem jahodami a malinami a rve a rve, ze chce jeste "dobre"? takhle je to po cely den. Holka je hubena, ma cca 9,5 kg a 81 cm
9. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: když jste byly na očku před 2 týdny, nemůže to být reakce? Jako to k tomu taky patří - horečka, rýma, kašel,....

petru: sirup proti horečce si bere jak kdy - někdy v pohodě, někdy s kraválem....jako teď jak je "nemocná", tak i stříhání nehtů bylo s kraválem a asi na 3x - dříve vždy úplně v poho....snad jí to nezůstane....
9. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: tý jo, ta toho teda sní,ale podle těch mír má teda váhu dobrou,tak proč nejíst že :grinning:
ale normální mi to nepříjde :slight_smile:
9. črc 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já myslím, že ne, že je to bazénem :frowning2: ale jako říct to nemůžu...
leni: ty pracuješ???
9. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: a za mnou se taky přijedeš podívat do porodnice? :grinning:
9. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci, cucim, co to je za otesanka :grinning: me to teda neprijde normalni, ba prijde mi to primo postavene na hlavu :sweat_smile: , nebot viki nesni jeden cely krajic ani za tyden, natoz tolik chlebů k snidani a to ma cca o 1,5 vic :confused: ale kdyz je takhle stihlounka, tak at basti - lepsi nez dite, ktere nezere vubec - o tom bych mohla psat diplomku :grinning: :grinning:

taky preji vsem marudkum brzke uzdraveni :wink:
9. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: v poho, Lucka mi toto nesni taky za cely den :grinning: . Ale ona je z toho nestastna, protoze cely den slysi jen "dobre". Ma proste dobry apetit a vyborne spalovani - co ja bych za to dala :grinning:
9. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: to mi přípomíná naši ranní Maji :grinning: - MM byl brzy ráno na nákupu, byly jsme vyžraní a včera na to nějak pozapomněl, tak musel dnes před prací... a nechal tašky za dveřmi v kuchyni...Maji tam běžela - miluje totiž vybalování nákupu, vždy to vyndává a podává nám to, abychom to uklidili a my jí nestíháme a ona se pak zlobí, že jsme pomalí :grinning:, to stejné dělá u vybírání myčky :grinning: .....no, tak běžela k taškám a viděla tam jogurta, vzala ho, já jí dala lžičku a už si běžela sednout a u toho furt volala "ham, ham", tak jsem jí ho dala a ona zase běžela k tašce a chtěla dalšího, tak ho dostala....já si k snídani vzala rohlík se salátem a snědla mi rohlím, nenechala mě jíst v klidu...prostě "zbodla" na co přišla...dnes má fakt šílený apetit :grinning:
9. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a nebo mě napadá, že tu žravost Maji chytla od maminky :grinning: :grinning: :grinning:

petru: Maji na žádné pohádky koukat nevydrží.....prostě jí to neba....pustí tv, to jo, ale nekouká na to.... :grinning:
9. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle je nejdospěláčtější březňátko http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3001914&vReferer= :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: koukám, jak je to nespravedlivý - kluk a tolik vlasů :grinning: Maji nemá ani polovinu :grinning:..ale krásnej klučina to teda je :wink: ..no jo no, já s MM vlasatce/vlasatici asi nikdy jako miminko mít nebudu :grinning:
9. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : Toník vydrží až teď. Do té doby taky vůbec.
Akorát nevím, co to máme za cynika. Moc se u pohádek nesměje, spíš je jakoby v tranzu, ale dnes se u Krtka trochu smál a to zrovna při scéně, jak včelička plakala, že se nemůže odlepit od lízátka :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:

ewus : Vojta od Certovy je teda nadhernej kluk...a vypada fakt daleko starsi.
9. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač : musím tě potěšit, i když to je u nás zřejmě kratkodobá zaležitost kvůli nemoci, ale Tonda teď taky vůbec nechce jíst. Dostanu do něj jen banán a moje mlíko. :unamused:
9. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak to Maji nechce banán vůbec a to ho dřív milovala....strašně moc miluje teď jogurty, jako dřív je taky jedla, ale teď se po nich může přímo "užrat"...a Maji teda jí díky bohu, někdy možná až moc, ale na kamarádku Lucinky teda nemá :wink:....
9. črc 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: tak Toník je škodolibej, jo? :grinning: :grinning: :grinning: naše Maji kouká jen na znělku večerníčka a pak jde po svým....večerníček se jí moc líbí.....
9. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vojtíšek je krásnej,u mně teda lehce vede Sebastian od marmar :slight_smile:

mjanco:to je brutus jak to dítě jí :sweat_smile:

annet:já bych klidně přijela,návštěvy v porodce miluju :grinning: a pracuju už půl roku...teda dva měsíce pořádně,páč si sama organizuju práci a je sakra těžký se donutit :grinning:
9. črc 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: krásný fotečky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek