• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Domi je fakt velikej :fearful:
9. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: není :sweat_smile: , má jen 6,5 kg :grinning:
9. črc 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : super nový fotky. Příde mi, že Domi je celá maji. Mají stejné oči.
9. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Nikoušek měl ve 3.měsících 7 kg :wink: takže jsou klucí tak nějak na stejno :wink: A teď když se podíváš na toho mýho svalovce tak není ani náhodou tlustej :wink:

kozim: prosimtě jak funguje ten antiethanol? Zítra jedeme slavit kámošky narozeniny a bude tam hrozně mooooooc alkoholu, tak abych byla v sobotu života schopná :slight_smile:
9. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: Domi je má dál od sebe, jinak jsou občas (na některých fotkách) jako přes kopírák :sweat_smile: :grinning:

ewus: a kolik měl Nikoušek na 6 a 12 měs.? A kolik má teď? Já jen, kdy mám čekat, že budu kupovat pro M. a D. stejnou velikost oblečení :grinning:
9. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: v 6 měsících měl 9320gr a měřil 72cm a v roce měl 11,610 a 80cm. No a kolik má teď netuším, myslím ale že teď nepřibírá nijak moc, spíš jeden čas hubnul a měří asi 85cm
9. črc 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Verča sice nesmrká, ale dělá frk, napodobuje, ale na povel do kapesníku to zrovna neudělá.-))) Ale jde třeba kolem postýlky a smrkne do peřinky, mě do trička a podobně, sice nic nevysmrkne, ale zkouší to do všeho:slight_smile:)))
Sajo taky mi Dominik přijde podobnej tobě:slight_smile:) a moc pěkný fotky
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: fakt? to jsme vůbec nevěděla a co vlastně děláš? teda jestli je to tajné, tak do ip. Jsi dobrá, já taky chtěla a u nás nic není.

Holky, ti Dominikové jsou obrovští, já chci taky velkého kluka, teda při porodu ne! :grinning: ale potom jo :slight_smile: takže bych měla dát Dominika? Mi se teď líbí ten Daniel a manžel na to, že Daneček je debiln.... :frowning2: no já bych ho přetáhla, říkala bych mu Dane, Dany
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

kozinko, pekne dekuji za tu fotku :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je noveho? povidejte. Vubec nic nevim a nemam prehled :frowning2:
9. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nahate fotky mam ja :grinning: zitra vlozim :slight_smile:
9. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: v 6měsících 9320???? to měla malá v roce :slight_smile:kruci ti Dimísci jsou fakt chlapáci
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domísci
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ženy :grinning:
9. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdar :rolling_eyes:
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: prosím :grinning: :grinning: :grinning: ale dala jsem si tam taky i svoji, ať v tom nejsi sama. :wink: a hned za tou hnusnou je myslím hodně pěkná :wink:
9. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo v poho :grinning:
9. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: to jsem ráda. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi, a vy mate taky 6 nemoc?
9. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: ne-e to je reakce na ten priorix, i když všichni tvrdí, že reakce je 8-9 a ne dřív, tak my jsme ji měli už 4. den, a to jsem se doktorky ještě ptala, že jedeme na hory a že jestli náhodou nemůže mít reakci dřív, tak říkala, že neeeeeee, ať se nebojím, hahaha.... jinak šestou nemoc už jsme měli i pátou :wink:
9. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta šestá nemoc je přenosná, inkubačka je 8-15 dní (většinou ale 10) takže dítka, které ji ještě neměli a byli na chatě.............. :confused:
9. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: a co doma? povídej vykládej, jak se líbilo chlapovi? a kde jsi na netu?? u ségry?
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
povidala bych ale zase musim jit, tak snad zitra :slight_smile: jj a jsem u segry
9. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: prosimtě co ten antiethanol?
9. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: kam nám mizíš??? tak příště no... :frowning2:

ewi: co s ním??? Jestli funguje??? Pro mě i pro Jarka je to nejlepší způsob jak být fit i při popíjení.. :grinning: a vím,že mi na druhý den bude hej a ten den co ho vypiju, že můžu pít docela dost a přitom budu taky ok :slight_smile:
9. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: lepší jsou ale ty tabletky, řekla bych že mají větší účinek :wink:
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, ale to není infekční, ale virové, takže to stejně jak to mohla chytit někde v luftu, tak to od ní nikdo chytit třeba nemusel.

Ewuš, je to v plechovce jako energie dring a pije se to 1/2 hoďky před pitím alkoholu a je to super. :wink:
9. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no tak jsem to myslelo... jo jo já vím jen říkám, že ať ti kontrolují děti ti, co byli na chatě :wink: Já to nemyslela zle!!!! :wink: Přece jen je dobře, ať si ty nemoci vyberou hned, než potom někde v pěti šesti letech, to jim těžko vysvětlíme, že nemůžou ven atd...... :wink:
9. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, já už jsem jim volala a např. diblice Nati už to měla. Jak ostatní, tak to nevím.
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
všem marůdkům přejeme brzké uzdravení :wink:
Fotky super, závidím, musela být sranda :slight_smile:
Já už užívám druhý večer doma sama a musím říct, že je to super :dizzy_face: , MM odjel s Juli včera k jehpo rodičům, měli se vrátit dnes, ale echtělo se jim, tak prý přijedou až zítra. Mě to teď fakt bodne, protože jsem pořád děsně ospalá, tak se aspoň přes den můžu natáhnout a nikdo mě neotravuje :grinning: , dneska jsem dokonce spala do půl desátý, paráda :dizzy_face: a celou noc! - co víc si člověk může přát :sunglasses:
Annet: mě se líbí taky Daniel, i jsem o něm přemýšlela, ale jmenuje se tak sestry přítel, tak ho určitě nedáme :wink:
9. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek