• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Krásné ráno!

Tak u nás noc super, ale malá se vzbudila s teplotkou 37,4 a včera jsem jí dvakrát utírala nudly od nosa :sweat_smile: což u nás bylo po dlooooouhé době (jednou měla rýmu když jí rostly zoubky a to měla 5 měsíců) tak jeen doufám, že na ni nic neleze, Jarek je totiž nějaký nachcípaný, rýma, trošku kašel..... :unamused:
10. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: tak to je super, že si to takhle užíváš, tak to má občas být! :dizzy_face: člověk si musí udělat voraz, zklidnit mozek, naložit tělo a uvolnit nohy.. :grinning: :dizzy_face: a kor když bude za chvilku dvojmamča :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mě katastofa celou noc jsem probrečela v obýváku, jak mně bolely pohyby!!! fakt, tak strašná bolest. Pořád sem lezla do vany, to bylo mimino klidnější a jak sem vylezla, ta znova. Tohle nechápu. Jako u malé mně taky pohyby hodně bolely, ale tohle bylo šílené. Do toho nevolnosti, které mám už třetí den, nevím z čeho.. a v noci jsëm lehla, Horečka, rýma, krk bolí děsně a k ránu jsme byla na pohotovosti: zánět středního ucha na obou stranách... takže fakt noc horší jak porod, teď jsem ještě dostala průjem, je tohle normální Jsem na dně. Malá taky nemocná, tak se nachystáme a valíme do lékárny, dneska asi malou střelím i tchýni, jinak je po mně.
10. črc 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: doufám že bude brzo líp :dizzy_face:

kozinko: tak říkáš tabletky jo??! tak já to teda vyzkouším a doufám že zejtra nestrávím celej den na záchodě s hlavou v míse :grinning:
10. črc 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak se brzy uzdravte - držím pěsti......a malého pohlaď přes bříško a vyřiď mu, ať lumpačí až po porodu, teď ať nechá maminku hezky odpočinout.... :dizzy_face:

kozim: je úplně jedno, zda je nemoc bakteriálního nebo virového původu, infekční mouhou být obě a 6.tá nemoc je infekční, i když je virová :wink:, ale nikdo by ti nadávat nemohl, nemohla si o tom vědět, že to terezce propukne a myslím, že lidičky na chatě s váma jsou v pohodě, i kdyby to nedej bože dětičky chytly.....

MM má dnes přijet brzy domů - tak se těším jako malá...jako pokud to nedodrží, tak ho vynesu v zubech :sweat_smile: a pak budu potřebovat protézu, protože tak dbrý zuby nemám :grinning: a unést přes 90 kg - to teda nevím :grinning:

vlni: a nestýská se ti??? :dizzy_face: Já bez dětí nevydržím :pensive: , i když je s nima hodně náročný den a jde pak Maji s Domískem spát, tak jak usnou, už se mi po těch raubířích stýská - jsem divná, no :grinning: Ale hezky si to užij, odpočinek je moc důležitý...já mám teď raději aktivní odpočinek, né teda jízdu na kole a tak, ale třeba háčkování po večerech, žehlení u tv - se u toho bezva odreaguju - začínám být fakt čím dál divnější :grinning:
10. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: budu na tebe myslet.. :grinning: copak máte zapíjení svobody??? :grinning: :dizzy_face:

my budeme mít zítra malou u babičky, snad jí bude líp, od té doby co jsem jí odsála sosáček tak je v klídku, tak snad to byl jen nějaký omyl ta nudle u nosu.. :sweat_smile: Teplota sama klesla, tak uvidíme.. :slight_smile:
Zítra totiž máme výročí 6 let spolu :dizzy_face: :grinning: A nechtěla jsem to slavit jako každý rok obvyklým způsobem, tak jsme se rozhodli, že zajedeme do Ovy, dáme si véču v KFC-čku (poslední dobou zase vařím dietní obědy, tak to pro něj bude spása. :grinning:) a zajdeme si do Cinestaru na 3D film (ani jednou jsme na žádném 3D nebyli ani já ani Jarek, takže to bude myslím docela zábava. :grinning:) a už jsem vybrala i program, když úlet, tak úlet. :grinning: Máme rezervačku na Doba ledová 3 v 3D :grinning: tak jsem zvědavá :grinning: Jarek to ještě neví, ale Dobu ledovou miluje.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: nn kamarádka slaví narozeniny :wink:
10. črc 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj. Tak na chate bylo super. Moc se nam tam libilo. Nejake mochy byly, ale kde ne, ze? Muj manzel se jmenuje radim, pro orientaci, hi hi. Ale jinak misa.
10. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: tak to bude super oslavička.. :dizzy_face:

tomi: :grinning: já Vaši rodinku fakt moc ráda poznala.. jste super.. :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky. Vcera jsme byli v Brne na promoci a BEtt to zvladla na 1! byla hodna, v aute spinkala, pak si hrala.Proste pohoda :sunglasses: PRisli jsme do restaurace a prisla cisnice a ptala se:"Co si date" a Bett "HAM HAM" :grinning: :grinning: :grinning:
JInak s ni je sranda. Hodne se mne ptaji ted lidi,jestli jsem rodila v sanitce. KAzdemu leze do auta. Pozna nase auto hned hlasi AUTO TATA :wink: Staci kdyz jsou dvere otevrene,si vyleze za volant a radi tam. Pak s kravalem ji vyndavame..Umi i traktor rict. Nejlepsi prochazka je po parkovisti :slight_smile: Mel to byt asi kluk.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Vidim,ze tady je nejak hodne nemocnych deticek, tak vsem nemocnym preji brzke uzdraveni :wink:
10. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak se zase hlásím mezi živé lidičky. Dneska jsem prospala den až do 13.30, to jsem posnídala, umyla se a převlékla se konečně z košile. Od té doby jsem sice jak mátoha, ale žiju.
Terka je šíleně protivná - lezou jí ty čtyřky. Jednu má už prořezanou, ale zbytek děs a do toho ta vyrážka. Odpo už jsem to nevydržela a dostala Panadol sirup a je klid.
Je děsně ukecaná - na chatě se rozkecala ještě více. Pořád volala na Klárku od Tomičků "Káko, káka!" a taky na tomi : "Teto Tomi" :grinning: Prostě si budeme muset Tomičkovic rodinku přistěhovat sem :grinning:
Taky tam už krásně chodila na nočníček - ostatní to mohou potvrdit a dokonce i v bazénku hlásila čiii a taky pak na nočníček čůrala a kakala. Akorát nám teď dost často hlásí místo EE AA, protože to slyšela u ostatních maminek :sweat_smile:

No nic, jdu si dát kafčo, snad mě postaví na nohy. Všem marodům brzké uzdravení - hlavně tobě, Anet, bobišku. Ty si to těhu hrozně vyžíráš :frowning2:
10. črc 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím napište mi do IP jaký mají vaše děti oblíbený hračky, nevím co našemu Martínkovi koupit. Má hračky pro malý děti a nevím s čím by si teď měl hrát. Potřebuji ho zabavit, když vařím atd.
Moc děkuju
Romča
10. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já asi pojedu na kontrolu do nemocnice, nějak to beru hůř než bych měla a ty pohyby bolí... čím to je??
10. črc 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, bobišu, dej pak vědět, jak jsi dopadla. Možná mimísek cítí, že jsi nemocná a nelíbí se mu tam... Raději jeď.
10. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: radši si zajeď ať se na tebe mrknou, jestli je všechno v pořádku, neodtekla ti náhodou plodovka..?? :confused: To jsem slyšela, že pohyby pak bolí jako čert, ale nevím co je na tom pravdy.. tak hlavně neplaš
10. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Annet: to ti teda nezávidím :frowning2: , drž se :pensive:
KOzin: na Době ledové 3D jsem byla před týdnem a bylo to super :dizzy_face: , fakt doporučuju, dobrý výběr, jsme se hrozně nasmáli :wink:
Sajo: kupodivu se mi ani moc nestýskalo :pensive: , byla jsem ráda, že si odpočinu, teď mám takové to blbé období, kdy celý den zívám a spala bych a spala :sweat_smile: , jsem zvědavá, jak to s malou vydržím týden na táboře, snad ji budou hlídat ostatní děti :sweat_smile:

Jinak my jsme dnes 3/4 hodiny kroutili Juli klíště z hlavy. Už jsem byla nervní, malá ospalá, povídám MM, že jestli do 5 minut nebude venku, jedeme na pohotovost. naštěstí se to nakonec podařilo :wink:
10. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamulky, občas sem nakouknu jak se máte a koukám, že nemoci na vás vlezli - tak ať jste všichni brzy fit.

Annet pěkně odpočívej a drž se budoucí dvojmaminko...

holky musela jsem vám sem něco hodit, nemůžu si pomoct, ale není na té fotce tatínkovi vidět něco co by asi nemělo? :sweat_smile: :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=696848&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D3280%26vOrderBy%3D2
10. črc 2009 ve 23:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: :grinning: ahojky, no já bych řekla, že to tam má ten taťka ruku.. :wink: se mrkni pořádně
10. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: ty jo to s tím klíšťákem to zní docela drasticky a ještě k tomu v hlavě, jak jste na to prosím tě přišli?????? :confused: A ještě že jste takový šikulové a zvládli jste to sami! To mě by malá nedržela, si to nedovedu představit. :sweat_smile: :confused:

teres: a jak se máte???????????????????? :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ters: tady to studuju a buď to je suka, nebo jak se dívám na druhou stranu, to klidně může být jen záhyb břicha :slight_smile:
11. črc 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
matky vy nemáte žádnou představivost, je to TO a basta.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kozin máme se dobře, malej je pěknej rošťák a je děsně společenskej až si kolikrát připadám jako zlá matka, který dítě utíká k druhým... :sweat_smile: Nevím jestli jsem to tu už psala, byli jsme na dovče v Bedřichově a teď už jen tak popojíždíme po chalupách a na dovču možná až v září - no uvidíme.
Jo a koncem října jdu kvůli rovnátkům, takže budu 2 roky zadrátovaná, ale budu mít klid na celý život a zbavím se svého jediného komplexu a to křivých zubů.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Co vy a vaše ksichtíková princezna?

Anet jak ti dnes je? Je to lepší? Byla jsi na té pohotovosti?
11. črc 2009 v 09:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jie to záhyb břicha:slight_smile:))) teres na co ty pořád nemyslíš:slight_smile:)))
11. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres: ja bych taky rekla, ze to je spis zahyb bricha, nebo odlesk... :sunglasses:

Annet: jak je Ti?

Kozim: Uz Vas opousti bacil? Preji at jste rychle fit :wink:
11. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe na prasárny.... :grinning: Joooo máte pravdu, asi je to ta ruka nebo tak, ale vypadá to jako TO... :grinning:
11. črc 2009 v 11:09  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
teres: nééé to není TO :slight_smile: je to břicho :slight_smile:
hvězdi: malá je čím dál hezčí, je to taky už pěkně velká slečna..hold už nemáme miminka :slight_smile:

anet: drž se , už to máš za pár, hlavně at je všechno vpořádku.
11. črc 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres, to by musel bejt ten otec úchylák:slight_smile:) protože kdyby ho měl tam, tak by to nebyla klidová poloha:slight_smile:))
11. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe já jsem si to taky říkala...:o)
11. črc 2009 ve 13:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste držky baby jedny. :grinning:
11. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se musím pochlubit, chlap dneska překvapil... :dizzy_face: přinesl mi obr kytici, složenou ze všech kytiček co mám ráda!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Protože mám spoustu kytiček ráda, tak je to fakt velká kytice.. :sweat_smile: :grinning: Jsem čučela jak puk!!!!!! :dizzy_face:
No nic, jdu se oblíknout, za chviku vyrážíme, teď jel odvést malou k babičce na noc a my jedem po obchodech, pak do toho kina a pak véééča! :dizzy_face: Se těším, snad se nic nepo..... :zipper_mouth: :wink:
11. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek