• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kozin: tyjo, co se stalo? :confused: Co provedl? Nebo to jako preventivne? :grinning: :grinning: :grinning:

Mala prekonala strach z vysavace. Nezapnuteho. A ted jezdi s 1tyckou a strasne se tomu chlame. Kezby ji ta radost z vysavani zustala po cely zivot :grinning: :grinning: :grinning: Jsme u nasich a Bett na dedu hazi same zamilovane ksichtiky...A deda je z toho v 7nebi :sunglasses: Tak s ni blbne a Bett porad deda deda deda :grinning: Tak mam klid.

Kac: diky :wink: Ji ted dost rostou vlasky. Za chvili budu delat copanky. JUPIIII :sunglasses:
11. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, VŠE NEJ K VÝROČÍ!!!! JAREK JE TŘÍDA :wink:
11. črc 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, pouští, ale jen Terku. Mi se přidala rýma a teploty. Děsně mě to štve. CHci být do příštího týdne fit, ať můžeme na výlety.
11. črc 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...

holky, annet mi psala sms, že je zase v nemocnici :frowning2: - brouček má prý špatné ozvy (moc vysoké), tak jí vzali nějaké odběry, stěry a každou hodinu dělají monitor.....víc nevím....tak držíme pěsti....

kozin: jéé, obr kytice....tak si večer krásně užijte a bacha, aby se ti cca za 14 dní nevyrýsovala druhá čárka na testu :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další sms od Annety, prý se tam narodila další dvě miminka (ženský prý šíleně křičely :sweat_smile:) a ona stále neví, co bude :frowning2:...božínku, je ať ještě vydží 2v1....
11. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další sms - Annet má nějakou infekci, takže jí dali ATB, a má málo hemoglobinu, takže bere další dva prášky. Dr. prý ještě neviděla a chce domů.....
11. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
sajo: diky za info o Annet a drzime pesti!!!
11. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsme konečně doma a tady je pár foteček...

http://dibla.rajce.idnes.cz/Dovolena_Chlopciky_4.-.11.7.2009/#album
11. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak hlasim navrat z dovolene. Bylo to super, Kacka to zvladla - jen rano vstavala v pet :angry:

Annet - drzim palce, at je vse ok a mimco jeste nejakou dobu vydrzi v brisku.

Saja - zbezne jsem docetla a cetla jsem o te reakci Maji - to je fakt hnus - tak hlavne, ze je lip. Kacka teda nemela zadnou reakci, ale kdyz jsem cetla tu vasi, tak me zarazi, co je to za svinstvo.

Kralicci, mate moc hezke fotky - musely jste si to tam pekne uzit a deti taky -to je super. Jinak jsem zachytila, ze nejak marodite, tak se dejte brzy do kupy.

Tak a uz zase nic nevim, tak jdu prat a vybalovat. :confounded:
12. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
DEL: NO FAKT JSME SI TO VYŽRALI, OD VČERA MÁ MAJI CHRAPOT, TAK SE JEN MODLÍM, ABY NEBYLA NEMOCNÁ.....

JINAK ANNETA JE STÁLE V NEMOCNICI, MOC DOUFÁ, ŽE JI ZÍTRA PUSTÍ DOMŮ.....TAK DRŽTE PĚSTI - DOMA JE DOMA....NO, HLAVNĚ ABY BYLI OBA OK....

omlouvám se za ten capslock :pensive: :sweat_smile:
12. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak krásný fotky..... :dizzy_face: hne dbych někam jela.....my plánuje "jen" zoo v Praze, ale vše záleží na MM, kdy si vezme dovču....a na počasí, aby nepršelo :sweat_smile:
12. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, bylo fajn. Neboj, jednou my budeme mít teprve druhá dítka a ty už budeš mít odrostlou tlupu, tak my budeme závidět, jak budete cestovat :wink:
Nějak to klaplo možná ještě lépe, než jsme čekaly, tak snad bude příští rok zase opakovačka a to už bude veselejší s většími dětmi.
Držím pěsti, ať je Maji zdravá. Obvzlášť, když mají přijít vedra :unamused:

Annet už jsem psala.
12. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: drzse! At jeste zustanete 2V1 :wink: Setrise holka.

Mate nekdo od ni nejake aktualni zpravy?
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim:ten 18 tt v pasu je pravda? :sweat_smile:

snad bude annet v pořádku,sajo piš aktuality
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimuro ty potvoro jedna a já se tě ptala a ty to tak tajila :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annetko drž sa, Natinka ti posíla pusinu...
12. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibli, no jo, no :sweat_smile: :grinning:
12. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jako další těhule jo,.-) tak gratuluju:slight_smile:
12. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vo.e matky si děláte pr.el? Další 2 těhulky? :grinning: Vy tajnůskářky jedny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Oooobroooovskáááá graaaatulaceeeee!!!!! :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 00:14  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
kozim a diblo: moc gratuluju :slight_smile:, jste potvory, takhle to tajit, jste si vzaly priklad ze Sajy, co? :grinning:
Annet: myslim na Tebe, drz se!
nam se vcera vratil tatka z tabora :sunglasses:
13. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééééé....

Holky, gratuluju...kde máte břicha??? :sweat_smile: Dibli, nosíš mrňouska v batohu či co? Kde máš bříško? A jsi teda kádr, si mě trumfla - 28 tt, to je něco- to bych nevydržela tajit ani já :grinning:

Annet psala včera, že chce domů, že je to tam psychicky náročný, že leží na pokoji vedle porodního sálu a že je to mazec.....jinak nic víc......snad písne dnes, co jí dr. řekl.....
13. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlky, tak hezky do alba doplnit fotečky UZV, bříšek atd......to je rozkaz :grinning: Ráda si zavzpomínám :dizzy_face: a snad se neenchám inspirovat :sweat_smile:
13. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: my nejedeme někam na dovču kvůli financím a kvůli tomu, že tady je na baráčku práce až na hlavu a nikdo jinej ji za nás neudělá ani nám nepomůže...nebýt toho, tak jedeme :dizzy_face: I s 2měs. Domískem :wink: , už je to velkej chlap, asi by to nebylo pod stan, ale někam by to bylo.....děti nejsou naše brzda a doufám, že ani nikdy nebudou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to s nima čím dál úžasnější, tak se těště, těhulky..jendo dítko je moc prima, ale dvě jsou rozhodně lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: tak koukám, že si to taky pěkně vyžíráte, my od včera máme rýmku a zdá se mi, že když ještě neumí smrkat, tak že jak jí to teče tak jí to začíná dusit a sem tam trošku pokucká.. :frowning2: :cry: :cry: Zatím jsme nebyli nemocné, tak se toho fakt bojím, vím že jednou to přijít muselo, ale proč zrovna teď když má být konečně po tak dlouhých deštěch hezky???? :unamused: :frowning2:
Jinak pupínky už jsou skoro úplně pryč, jen nepatrné známky, teploty taky skoro úplně vymizely, teď když je mírně zvýšená, tak je to určo od zubů, protože se ta solička ne a ne celá prorvat :pensive:
Tak ať je Maji brzy fit a nezkolí jí to!!!!!! :wink:
13. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ona chraptí jak kdy, nejvíc večer - mluví jako ochlasta (hlasem) :grinning:, ale pupínky stále má a nejvíc v tom obličeji..... :pensive: jako dr. má smůlu, hexu hezky odsuneme na konec srpna, jako měsíc po tomhle sajrajtu jí hexu píchnout nenechám....
13. črc 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ochlasta jo?? :grinning: co jí dáváte??? :wink:
No Týnka na tu hexu žádnou rakci neměla.. :wink: ale zase je pravda, že tak rychle po těch svinstvech... :pensive: Proč vám to dr. neudělala naopak??? První hexa a pak tohlensto!?
13. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi dorazily příze na háčkování a konečně dorazila i hnědá barva - tak se těším, až Maji uháčkuju vysněnou hnědou čepičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Domískovi jsme doháčkovala jendu v sobotu a zkoušela mu naní uháčkovat slona, no MM poznal, že je to slon, ale mě se to moc nelíbí...tak jsem včera zkusila uháčkovat autíčko a MM prý" žehlička, myš,.."....a můj táta to autíčko nepoznal ani s kolama :grinning: Takže Domi bude mít čepičku asi bez ozdob :grinning: :grinning: :grinning: Zkusím hodit fota....
13. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: protože je blbka :pensive: ...my ji nic nedáváme, ale kdo ví, zda sama na něco nechodí :grinning:..né, prostě když chraptí, prohloubí se jí ten její hlásek, no děs :sweat_smile: I když někdo má takovejhle hlas normálně, ale k naší Maji to nějak nejde :sweat_smile:
13. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: nepřihodíš si taky něco do pasu? Když tam u vás je taková populační exploze? :grinning: a do třetice všeho dobrýho??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek