Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
mispuli
26. dub 2009
ahoj březnovky,já nějak nestíhám a to tu teď mám rodiče a nemusím běhat kolem dětiček jen já,babička je s malou venku a dědeček vaří,takže chvilka klidu a pak jdu žehlit

Já koukala do vašich albíček a máte všechny strašně roztomilý a šikovný dětičky 🙂

Tomicko:no jo fakt máme stejně starý dětičky,akorát my to máme obráceně 🙂 ,k tomu věku,v červnu oslavím kristova léta,takže jsem docela stará mamča 🙂 ,ale já si pořád připadám mladě,s kamarádkou razíme heslo always 24 x-)

Zuzi:jakej byl Hůlka po letech? Taky mám ráda divadlo,jak Karlín tak Fidlovačku,dokud jsem byla v práci a nebyly děti,tak jsme jezdili docela často.Můj poslední kulturní zážitek je loňskej koncert Iron Maiden a teď v pondělí tady půjdeme na Dvořákovu hereckou společnost na S Pydlou v zádech

Petru:můj manžel je taky František,na podzim to bude 9 let,co jsme se poznali a 7 let od svatby
katka_j
26. dub 2009
leni: super s těma punčocháčema 😃

chci vám ukázat jaké budeme mít svatební oznámení, jednoduché,ale mne se líbí...

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...
petruna
26. dub 2009
Katka : to oznámení se mi moc líbí !!! Kde jsi na něj přišla ?
Jsem v sobotu jela kolem kostela v Kobylisích a zrovna se tam srocovali svatebčani a už tam byla i nevěsta, tak jsem se dojala 😃
katka a spol : normalne vam zavidim 😎 , svatebni den byl super.
petruna
26. dub 2009
mispuli : a co mám řikat já, když jsem porodila první dítě ve 30 :-N 😃 😉
katka_j
26. dub 2009
petru: udelalal nám ho kolegyne od ségry z práce 🙂..jj taky se na to už moc teším,škoda žeje to jen jednou za život,co?,??
kacamar
26. dub 2009
katko, oznamko fakt moc pekny - jednoduchy, ale pekny x-) . Hele vy teda mate oba prijmeni - jsem si malem udelala uzel na jazyku, nez jsem to prelouskala 😃 😃 to jste polaci či co? :-N
sajahonzik
26. dub 2009
Ahojda...

dítko spí, my po obědě a já stále jako opuchlé kindervejce :-N , se začínám bát, že fakt budu přenášet :-p - i se svým pokročilým nálezem....já nevím, zda dítko čeká zase na nějou bouři emmu (jako Maji) nebo je tak nerozhodný, protože občas mi teda připravuje perný chvilky - tak snad nebude nerozhodný dítko po mamince....

No, jdeme na zahradu vypít si kafčo, než se dítko vzbudí....

Normálně i háčkuju Maji čepičku a zjišťuju, že jí asi bude malá...se z toho zvencnu ]-(
janinininka
26. dub 2009
Katu- to oznámení je super x-) je to fakt pěkný, my máme taky z fotky, budeme ho mít v týdnu tak taky hodím fotku do albíčka x-) a co už máte jinak teda? koukám že to máte ve 12, my v 11, to už budu hodinu mladá paní, se z toho zvencnu, taky jsi tak nervozní ze všeho, mám z toho hrůzu, to bude, bude se mi chtít brečet ]-( musím si dát nějaký vínko nebo panáčky 😃

Saji- tak koukám, že pořád nic, třeba nebudeš přenášet, neboj! doktoři to stejně nepoznají na 100%, mě taky řekli, že se to nechystá v út a ve st mi odtékala plodová voda, což jsem teda nevěděla, že je to voda =-) a ve čt byla Kačí venku x-) ale už at je to za tebou vid?a manža bude doma s malou nebo bude u babiček? rodíš v místě bydliště?
kacamar
26. dub 2009
saji, uz ti tam sviti ctyricitka - to je teda strasidelny cislo :-N je mi jasny, že bude tutlačka, tak kdyby to nahodou vypuklo, tak drzim palce, at vse probehne v poklidu a at jste vsichni v poradku a dejte hlavne co nejdriv vedet, co se ukryvalo v kindervejci x-) 😉
mjanca
26. dub 2009
ahoj Holky 🙂
Lucka se konecne dneska odvazila a stoupla si v prostoru a nekolikrat presla pokoj x-) x-) x-) , ja jsem z toho tak nadsena, bylo to kouzelny 🙂
kacamar
26. dub 2009
gratulace mjanci x-)
vlnka1autor
26. dub 2009
Ahojky,
tak dnes pohoda na dočítání 😉
Mjanči: obrovská gratulace, já taky byla hrozně nadšená a hned jsem to všem volala :-N
Jani: pravda, že to doktoři nemusí na 100% poznat, já ještě odpoledne byla u mé gynekoložky a ta mi řekla, že se nic nechystá, že mě objedná ještě na další týden a v noci jsme jeli a ve 4 ráno byla malá na světě 😉
Sajo: myslím, že to do termínu zvládneš, dokonce určo i dřív 😉 , už to musí být únavný, co? |-|
mjanca
26. dub 2009
vlni, ja to rekla jen vam, ostatnim to chci nechat jako prekvapko 😉
saja nikde, ze by rodila? 😃 😃 😃
a dekujeme za gratulace 🙂, snad to do zitra nezapomene :-N
vlnka1autor
26. dub 2009
Mjanci: Juli začala chodit jeden den, druhý už se jí moc nechtělo a pak asi 5 dní nechodila, když stála sama v prostoru tak řvala a chtěla podat ruku, ale pak se zase rozchodila 😉 , tak se nestresuj, pokud se jí zítra nebude moc chtít 😉
Mě se líbí, jak už se teď ani doma nepřemisťuje po čtyřech,ale prostě si dojde x-) , ze začátku doma spíš lezla, protože to bylo rychlejší a venku chodila 😉
petulka77
26. dub 2009
Hoj ve spolek, punčocháče na hlavu - bomba nápad, to si zapíšeme za uši x-) Vandě to seklo 😉
Saja nikde, fotky kočárku, nikde, ach jo, synátor mě pomalu vraždí, že chce spát, tak aspoň že jsem stihla Vandu a zase prchám 😞
petruna
26. dub 2009
ahoj holky,
mjanci , gratuluju k chození , to je super. x-)

Toník si v prostoru stoupne jen když u toho zvedne nočník 🙂 , má asi pocit, že se něčeho drží. jinak vůbec.
Ale čím dál tím častějš se sám pouští a zkouší chodit, ale doma dá jen 5 kroků (rekord ma přes obývák za vydatného povzbuzování mě a MM) a venku 3 a pak si sedne na plínu nebo spadne na kolena.
Jsem zvědavá, kdy se sám rozejde a půjde dlouho bez pádu.
dibla
26. dub 2009
Ahojky....

Leni punčocháče supr, si kolikrát říkam, že jste se z MM museli někde potkat, protože takhle blbne s Natinkou 😃 😃 😃 akorát že si ty pončošky obléka on na svou hlavu :-N :-N

Katuš oznámko origoš a jestli mě naštveš tak se tam na Vás půjdu podívat... 😉 😉 😉

mjanči obrooooooooooovska gratulece, Lucinko jsi šikulka..
lenkabu
26. dub 2009
Ahoj 🙂

Psala mi elis,Terka začala chodit a zase přestala,lezení jí vyhovuje líp 😃 elis už má znamínka venku jen říkal aže to bolí a krvácelo to,brzy jí mají vyndat stehy.

mjanco:gratuluju 🙂
sajahonzik
27. dub 2009
Hlásí se kindervejce.....asi už tak zůstanu 😞 😃, dítko mě trápí poslama, ale ven zjevně nechce 😞 a já chtěla neďělňátko a prd....zase si dítko kuje svoje plány 😃

Zkusím dočíst....
sajahonzik
27. dub 2009
ketko: oznámení krásný...ale ta vaše příjmení - souhlasím s Kač, no, k jednoduššímu si teda nepomůžeš 😃

mjnači: gratulace Lucince - holka šikovná to je a ještě k tomu hezká - to bude vražedná kombinace pro kluky 😃

vlni: trošku únavný už to je, za Maji sem se cítila jako křepelka a nic mi nebylo, ale teď mě fakt trápí mizerní poslové, bolesti stydké kosti a ty otoky ]-( (starání se o Maji problém není) a ráda bych jim udělala "pápá" a to jde jen tím porodem :-S 8-( ....no 1. TP mám až 29.4., dle UZV až 3.5. a myslím, že jsme zadělali až 5.5., akže kdo ví, co si dítko vybere.......
sajahonzik
27. dub 2009
kač: no, ta 40 tak děsivá není, horší až se tam vyloupne 41 😃
sajahonzik
27. dub 2009
Jo a o víkendu nás Maji budila vždy po šesté, dneska se nade mnou slitovala a vstávali sme před osmou - holka moje zlatá 😃
ewuska
27. dub 2009
Ahoj 🙂
koukám že saja je ještě komplet 😃

Mám dotaz.... Kdo jste dokupoval slunečník na kočár mám vzít radši originál nebo nějakej ten univerzální?
lenkabu
27. dub 2009
ewus:já radím vůbec slunečník nebrat a koupit sluneční clonu 😉 Pokád se kejval,každejporyv větru ho hodil jinam,poškrábal kontsrukci kočáru a nakonec nedržel.

sajo:hlavně se hlas pravidelně,jo?Každá tvoje nepřítomnost bude znamenat že rodíš 😃
sajahonzik
27. dub 2009
ewus: podle mě je slunečník na prd 😃 , my koupily tuším od babypointu asi za necelé 4stovky a použili sme ho jednou (teda spíš nepoužili), škoda, že nešel vrátit 😞 ...fakt mi přijde na h....
sajahonzik
27. dub 2009
leni: tak to aby vzal MM i na porodní sál notebooka - má teď tu kartu 4G, takže se připojit může kdekoliv 😃 a stačí napsat kindervejce stále tady a budete vědět prd 😃
Né, fakt myslím, že ještě dlouho bude kindervejce 8-( .....zítra se mi tak moc nechce do poradny a na monitor, no budeme muset zase vše absolvovat :-p
sajahonzik
27. dub 2009
I když MM včera říkal, když ve zprávách přirovnávali ten vichr k bouři Emmě )to sme jeli rodit s Maji), že to jsou podmínky na porod jak pro nás dělaný 😃 😃 😃 a fakt sem si to tak krásně vybavila, ty stromy spadlý podél cesty, když sme jeli, ten kymácející se obrovský smrk za oknem porodního sálu.... 😃
sajahonzik
27. dub 2009
No, my my určo dopo půjdeme na zahradu...já mám ksicht už jako cikáně 😃 a ruce taky, jinak sem bílej sýr :-p ..a odpo chceme jet do města pro nový protěný pelech Endymu a asi to vezmeme i do parku nebo k dědovi a tak...takže na netu moc nebudu a večer třeba padnu vysílením (třeba i po vyhánění Matyldy |-| ), takže kdo ví, zda se neozvu zase až zítra ráno.....ale tím nechci mystifikovat x-), net v mobilu nemám.....ale fakt rodit nebudeme 😉
sajahonzik
27. dub 2009
Vlastně zítra ráno ne, když jedeme do poradny....leni, ale že si to ty, tak ti klidně písnu zítra ráno sms, že sem celá 😉
sajahonzik
27. dub 2009
..že bych zkusila dát min. půl stránky mých příspěvků??? Nééé, už jdu 😃 stejně mě přeskočíte 😃