• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj březnovky,já nějak nestíhám a to tu teď mám rodiče a nemusím běhat kolem dětiček jen já,babička je s malou venku a dědeček vaří,takže chvilka klidu a pak jdu žehlit

Já koukala do vašich albíček a máte všechny strašně roztomilý a šikovný dětičky :slight_smile:

Tomicko:no jo fakt máme stejně starý dětičky,akorát my to máme obráceně :slight_smile: ,k tomu věku,v červnu oslavím kristova léta,takže jsem docela stará mamča :slight_smile: ,ale já si pořád připadám mladě,s kamarádkou razíme heslo always 24 :dizzy_face:

Zuzi:jakej byl Hůlka po letech? Taky mám ráda divadlo,jak Karlín tak Fidlovačku,dokud jsem byla v práci a nebyly děti,tak jsme jezdili docela často.Můj poslední kulturní zážitek je loňskej koncert Iron Maiden a teď v pondělí tady půjdeme na Dvořákovu hereckou společnost na S Pydlou v zádech

Petru:můj manžel je taky František,na podzim to bude 9 let,co jsme se poznali a 7 let od svatby
26. dub 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: super s těma punčocháčema :grinning:

chci vám ukázat jaké budeme mít svatební oznámení, jednoduché,ale mne se líbí...

http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2684614&vReferer=
26. dub 2009 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka : to oznámení se mi moc líbí !!! Kde jsi na něj přišla ?
Jsem v sobotu jela kolem kostela v Kobylisích a zrovna se tam srocovali svatebčani a už tam byla i nevěsta, tak jsem se dojala :grinning:
katka a spol : normalne vam zavidim :sunglasses: , svatebni den byl super.
26. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli : a co mám řikat já, když jsem porodila první dítě ve 30 :sweat_smile: :grinning: :wink:
26. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: udelalal nám ho kolegyne od ségry z práce :slight_smile:..jj taky se na to už moc teším,škoda žeje to jen jednou za život,co?,??
26. dub 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, oznamko fakt moc pekny - jednoduchy, ale pekny :dizzy_face: . Hele vy teda mate oba prijmeni - jsem si malem udelala uzel na jazyku, nez jsem to prelouskala :grinning: :grinning: to jste polaci či co? :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda...

dítko spí, my po obědě a já stále jako opuchlé kindervejce :sweat_smile: , se začínám bát, že fakt budu přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: - i se svým pokročilým nálezem....já nevím, zda dítko čeká zase na nějou bouři emmu (jako Maji) nebo je tak nerozhodný, protože občas mi teda připravuje perný chvilky - tak snad nebude nerozhodný dítko po mamince....

No, jdeme na zahradu vypít si kafčo, než se dítko vzbudí....

Normálně i háčkuju Maji čepičku a zjišťuju, že jí asi bude malá...se z toho zvencnu :angry:
26. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu- to oznámení je super :dizzy_face: je to fakt pěkný, my máme taky z fotky, budeme ho mít v týdnu tak taky hodím fotku do albíčka :dizzy_face: a co už máte jinak teda? koukám že to máte ve 12, my v 11, to už budu hodinu mladá paní, se z toho zvencnu, taky jsi tak nervozní ze všeho, mám z toho hrůzu, to bude, bude se mi chtít brečet :angry: musím si dát nějaký vínko nebo panáčky :grinning:

Saji- tak koukám, že pořád nic, třeba nebudeš přenášet, neboj! doktoři to stejně nepoznají na 100%, mě taky řekli, že se to nechystá v út a ve st mi odtékala plodová voda, což jsem teda nevěděla, že je to voda :confused: a ve čt byla Kačí venku :dizzy_face: ale už at je to za tebou vid?a manža bude doma s malou nebo bude u babiček? rodíš v místě bydliště?
26. dub 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, uz ti tam sviti ctyricitka - to je teda strasidelny cislo :sweat_smile: je mi jasny, že bude tutlačka, tak kdyby to nahodou vypuklo, tak drzim palce, at vse probehne v poklidu a at jste vsichni v poradku a dejte hlavne co nejdriv vedet, co se ukryvalo v kindervejci :dizzy_face: :wink:
26. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Holky :slight_smile:
Lucka se konecne dneska odvazila a stoupla si v prostoru a nekolikrat presla pokoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja jsem z toho tak nadsena, bylo to kouzelny :slight_smile:
26. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace mjanci :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak dnes pohoda na dočítání :wink:
Mjanči: obrovská gratulace, já taky byla hrozně nadšená a hned jsem to všem volala :sweat_smile:
Jani: pravda, že to doktoři nemusí na 100% poznat, já ještě odpoledne byla u mé gynekoložky a ta mi řekla, že se nic nechystá, že mě objedná ještě na další týden a v noci jsme jeli a ve 4 ráno byla malá na světě :wink:
Sajo: myslím, že to do termínu zvládneš, dokonce určo i dřív :wink: , už to musí být únavný, co? :pensive:
26. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni, ja to rekla jen vam, ostatnim to chci nechat jako prekvapko :wink:
saja nikde, ze by rodila? :grinning: :grinning: :grinning:
a dekujeme za gratulace :slight_smile:, snad to do zitra nezapomene :sweat_smile:
26. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mjanci: Juli začala chodit jeden den, druhý už se jí moc nechtělo a pak asi 5 dní nechodila, když stála sama v prostoru tak řvala a chtěla podat ruku, ale pak se zase rozchodila :wink: , tak se nestresuj, pokud se jí zítra nebude moc chtít :wink:
Mě se líbí, jak už se teď ani doma nepřemisťuje po čtyřech,ale prostě si dojde :dizzy_face: , ze začátku doma spíš lezla, protože to bylo rychlejší a venku chodila :wink:
26. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj ve spolek, punčocháče na hlavu - bomba nápad, to si zapíšeme za uši :dizzy_face: Vandě to seklo :wink:
Saja nikde, fotky kočárku, nikde, ach jo, synátor mě pomalu vraždí, že chce spát, tak aspoň že jsem stihla Vandu a zase prchám :frowning2:
26. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mjanci , gratuluju k chození , to je super. :dizzy_face:

Toník si v prostoru stoupne jen když u toho zvedne nočník :slight_smile: , má asi pocit, že se něčeho drží. jinak vůbec.
Ale čím dál tím častějš se sám pouští a zkouší chodit, ale doma dá jen 5 kroků (rekord ma přes obývák za vydatného povzbuzování mě a MM) a venku 3 a pak si sedne na plínu nebo spadne na kolena.
Jsem zvědavá, kdy se sám rozejde a půjde dlouho bez pádu.
26. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....

Leni punčocháče supr, si kolikrát říkam, že jste se z MM museli někde potkat, protože takhle blbne s Natinkou :grinning: :grinning: :grinning: akorát že si ty pončošky obléka on na svou hlavu :sweat_smile: :sweat_smile:

Katuš oznámko origoš a jestli mě naštveš tak se tam na Vás půjdu podívat... :wink: :wink: :wink:

mjanči obrooooooooooovska gratulece, Lucinko jsi šikulka..
26. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Psala mi elis,Terka začala chodit a zase přestala,lezení jí vyhovuje líp :grinning: elis už má znamínka venku jen říkal aže to bolí a krvácelo to,brzy jí mají vyndat stehy.

mjanco:gratuluju :slight_smile:
26. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásí se kindervejce.....asi už tak zůstanu :frowning2: :grinning:, dítko mě trápí poslama, ale ven zjevně nechce :frowning2: a já chtěla neďělňátko a prd....zase si dítko kuje svoje plány :grinning:

Zkusím dočíst....
27. dub 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ketko: oznámení krásný...ale ta vaše příjmení - souhlasím s Kač, no, k jednoduššímu si teda nepomůžeš :grinning:

mjnači: gratulace Lucince - holka šikovná to je a ještě k tomu hezká - to bude vražedná kombinace pro kluky :grinning:

vlni: trošku únavný už to je, za Maji sem se cítila jako křepelka a nic mi nebylo, ale teď mě fakt trápí mizerní poslové, bolesti stydké kosti a ty otoky :angry: (starání se o Maji problém není) a ráda bych jim udělala "pápá" a to jde jen tím porodem :confounded: :rolling_eyes: ....no 1. TP mám až 29.4., dle UZV až 3.5. a myslím, že jsme zadělali až 5.5., akže kdo ví, co si dítko vybere.......
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: no, ta 40 tak děsivá není, horší až se tam vyloupne 41 :grinning:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a o víkendu nás Maji budila vždy po šesté, dneska se nade mnou slitovala a vstávali sme před osmou - holka moje zlatá :grinning:
27. dub 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
koukám že saja je ještě komplet :grinning:

Mám dotaz.... Kdo jste dokupoval slunečník na kočár mám vzít radši originál nebo nějakej ten univerzální?
27. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus:já radím vůbec slunečník nebrat a koupit sluneční clonu :wink: Pokád se kejval,každejporyv větru ho hodil jinam,poškrábal kontsrukci kočáru a nakonec nedržel.

sajo:hlavně se hlas pravidelně,jo?Každá tvoje nepřítomnost bude znamenat že rodíš :grinning:
27. dub 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: podle mě je slunečník na prd :grinning: , my koupily tuším od babypointu asi za necelé 4stovky a použili sme ho jednou (teda spíš nepoužili), škoda, že nešel vrátit :frowning2: ...fakt mi přijde na h....
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak to aby vzal MM i na porodní sál notebooka - má teď tu kartu 4G, takže se připojit může kdekoliv :grinning: a stačí napsat kindervejce stále tady a budete vědět prd :grinning:
Né, fakt myslím, že ještě dlouho bude kindervejce :rolling_eyes: .....zítra se mi tak moc nechce do poradny a na monitor, no budeme muset zase vše absolvovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když MM včera říkal, když ve zprávách přirovnávali ten vichr k bouři Emmě )to sme jeli rodit s Maji), že to jsou podmínky na porod jak pro nás dělaný :grinning: :grinning: :grinning: a fakt sem si to tak krásně vybavila, ty stromy spadlý podél cesty, když sme jeli, ten kymácející se obrovský smrk za oknem porodního sálu.... :grinning:
27. dub 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my my určo dopo půjdeme na zahradu...já mám ksicht už jako cikáně :grinning: a ruce taky, jinak sem bílej sýr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a odpo chceme jet do města pro nový protěný pelech Endymu a asi to vezmeme i do parku nebo k dědovi a tak...takže na netu moc nebudu a večer třeba padnu vysílením (třeba i po vyhánění Matyldy :pensive: ), takže kdo ví, zda se neozvu zase až zítra ráno.....ale tím nechci mystifikovat :dizzy_face:, net v mobilu nemám.....ale fakt rodit nebudeme :wink:
27. dub 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlastně zítra ráno ne, když jedeme do poradny....leni, ale že si to ty, tak ti klidně písnu zítra ráno sms, že sem celá :wink:
27. dub 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
..že bych zkusila dát min. půl stránky mých příspěvků??? Nééé, už jdu :grinning: stejně mě přeskočíte :grinning:
27. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek