• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin: a pověz mi, kde Dibla schovává to bříško? Vy ste to věděli už dřív????
13. črc 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: žádná nemoc u Maji, je to velká ségra, už je v pubertě a mutuje.. :grinning: :wink: Je to srandovní takový hlas k malýmu prckovi, že?? :grinning:

Já ti dám do třetice všeho dobrého... já jsem ráda, že jsem na chatě měla tetu z jihu a to holky můžou dosvědčit, nechala jsem si tam totiž špunty.. :sweat_smile: :grinning:

A o těhulích nemůžu mluvit, jsem vázáná slibem mlčenlivosti.... :zipper_mouth:
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: no, já ve 28 tt vypadala, jako že mám před porodem :grinning: :grinning: :grinning: - buben teda pořádnej a schválně jsem koukala na fotky dibli a bříško jsem nějak neviděla....ste schválně blbě fotili :grinning: :grinning: :grinning:

No, my jdeme na chvíli ven... :dizzy_face:
13. črc 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: :zipper_mouth: :wink:
13. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je velke gratulace novym tehulkam :wink:
Saji: nebo v tom bude nejaka kulisarna? Co Kozin, Kozim a Diblo...Kdovi co se na te chate delo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jsem sla Bett napustit bazenek a ona mezi tim mi posklizela suche pradlo ze susaku. Tyjo, po kom to dite je taaak sikovne...A nerozhazela,ale krasne do kose :sunglasses: :wink: Kezby ji to zustalo :wink:
13. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau ho lky
téda další těhulky j o? dibla a kozim ,,,,gratulujeme :slight_smile: a nechtěli jste to počít až další rok :grinning:
13. črc 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: téda tak ty jsi více těhu než má ségra, tos to hezky dlouho zatajila :slight_smile:
kozim: ty jsi jako moje ségra, máš termín asi taky v prosinci,ne?
13. črc 2009 ve 12:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, teda ziram, clovek tu par dni neni a hned toto :grinning: :grinning: :grinning:

kozim, kdy jste to zmakli, jsi psala, ze jste spolu od porodu skoro nespali ? :sweat_smile: :wink: ses polepsila, jo ?

diblo, dyt ty nam za chvili rodis holka :slight_smile: to nakonec TM fakt pritlacil, co ? :wink:

moc gratuluju, at jde vse jak po masle a bez komplikaci :slight_smile:

nevite, jak je na tom aktualne annet ?
13. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktuality o annet bych taky ráda :wink:
13. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :wink:

chudak annet :frowning2:

a taky aninka :frowning2:
13. črc 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZPRÁVY OD ANNET:

Annet psala, že jde snad zítra domů, ozvy mimča jsou ok, infekce ustupuje, prý má kontrakce, ale nejsou pravidelné...a že je mimi větší o necelé 2 týdny, ale rodit prý nemůže, protože stále nemají jméno :grinning:...

Co je s Aninkou?
13. črc 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mi ulevilo,ta si užívá každý těhu :confounded:

aninka má nebo měla zánět kyčle
13. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla zánět kyčle, ale teď zas bere antibiotika mi psala Petulka. Tak nevím jestli to mám zas na ty kyčle :frowning2: ještě mi neodepsala
13. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi, leni: o zánětu kyčle vím, já myslela, že už je to dobrý......
13. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, no na chatě už byla docela ok, ale teď psala, že zas bere antibiotika.
13. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, a jak jinak je? Co dominik a mariannka? A ty to pořád tak bravurně zvládáš?
13. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
13. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin:dobrý motto
13. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: díky.. :grinning:
13. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo:tys zapadla přes tělísko?Jestli se na něj teda můžu spolehnout :sweat_smile: a tady píšeš v květnu cosi o darování vajíček,to přece nejde v těhu...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=18133&vGroupOffset=40&vOffset=4680
13. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu IP
13. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi máš recht, to víš na chatě se děli věci.... :confused: :confused: :confused: Stačí nafouknout bříško, zadržet dech a hurá pupek je na světě...

Holky já opravdu až v příštím roce...
13. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
no neříkejte že jen u nás se bantuje a všichni jinak spí... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Saji i u nás proběhla reakce na očkování,ale jen na pusince a rukách, myslela jsem že to má Natinka po jahodách...a ejhle máme to po očkování...
14. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimura taky kecá?
14. črc 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: mne to bylo hned divné :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblo: :angry: ....já věděla, že kecáš :wink: , počkej jaký pak budeš mít břicho ve 28 tt - větší než to nafouklé :grinning: :grinning: :grinning: a ty budeš u dalšího těhu velkej vorvaň - za trest :grinning:
14. črc 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to teda na hezký počasí vůbec nevypadá....jak je u Vás?

My včera odpo vegetili na zahradě - i s manžou, kterej přijel nečekaně dřív z práce, aby byl s námi, takže úplně super.... :dizzy_face:, ale vedro u nás teda nebylo...

hvězdi: culíky Bett :grinning: :grinning: :grinning: To jsou pidi-košťátka :grinning: :grinning: :grinning: ...naší Maji by nešly ani ty :wink:
14. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko!

Saji: u nás svítí sluníčko! :dizzy_face: snad bude hezky, my se zrovna vzbudili a chystáme se k doktorce.. :frowning2: vůbec se mi ta rýma a kašlík nelíbí!!!!!

Holky tady vám házím naše rodinné rozhodnutí!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3021055&vReferer=
14. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajinko neboj jako vorvaň a ještě k tomu vyvrhlej si už připadám a to nemusím být těhu :grinning: :grinning: :grinning: ale že si to ty mamino, tak to beru jako kompliment. :wink: :wink:

U nás je slunečno a 30 stupňů :dizzy_face: :dizzy_face:
14. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek