Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
sajahonzik
13. črc 2009
kozin: a pověz mi, kde Dibla schovává to bříško? Vy ste to věděli už dřív????
kozinka
13. črc 2009
saji: žádná nemoc u Maji, je to velká ségra, už je v pubertě a mutuje.. 😃 😉 Je to srandovní takový hlas k malýmu prckovi, že?? 😃

Já ti dám do třetice všeho dobrého... já jsem ráda, že jsem na chatě měla tetu z jihu a to holky můžou dosvědčit, nechala jsem si tam totiž špunty.. :-N 😃

A o těhulích nemůžu mluvit, jsem vázáná slibem mlčenlivosti.... :-x
sajahonzik
13. črc 2009
kozin: no, já ve 28 tt vypadala, jako že mám před porodem 😃 😃 😃 - buben teda pořádnej a schválně jsem koukala na fotky dibli a bříško jsem nějak neviděla....ste schválně blbě fotili 😃 😃 😃

No, my jdeme na chvíli ven... x-)
kozinka
13. črc 2009
saji: :-x 😉
hvezdickaaad
13. črc 2009
Je velke gratulace novym tehulkam 😉
Saji: nebo v tom bude nejaka kulisarna? Co Kozin, Kozim a Diblo...Kdovi co se na te chate delo 😃 😃 😃 😃

Jsem sla Bett napustit bazenek a ona mezi tim mi posklizela suche pradlo ze susaku. Tyjo, po kom to dite je taaak sikovne...A nerozhazela,ale krasne do kose 😎 😉 Kezby ji to zustalo 😉
katka_j
13. črc 2009
čau ho lky
téda další těhulky j o? dibla a kozim ,,,,gratulujeme 🙂 a nechtěli jste to počít až další rok 😃
katka_j
13. črc 2009
dibla: téda tak ty jsi více těhu než má ségra, tos to hezky dlouho zatajila 🙂
kozim: ty jsi jako moje ségra, máš termín asi taky v prosinci,ne?
zuzik03
13. črc 2009
cau holky, teda ziram, clovek tu par dni neni a hned toto 😃 😃 😃

kozim, kdy jste to zmakli, jsi psala, ze jste spolu od porodu skoro nespali ? :-N 😉 ses polepsila, jo ?

diblo, dyt ty nam za chvili rodis holka 🙂 to nakonec TM fakt pritlacil, co ? 😉

moc gratuluju, at jde vse jak po masle a bez komplikaci 🙂

nevite, jak je na tom aktualne annet ?
lenkabu
13. črc 2009
aktuality o annet bych taky ráda 😉
tomickoval
13. črc 2009
ahoooj 😉

chudak annet 😞

a taky aninka 😞
sajahonzik
13. črc 2009
ZPRÁVY OD ANNET:

Annet psala, že jde snad zítra domů, ozvy mimča jsou ok, infekce ustupuje, prý má kontrakce, ale nejsou pravidelné...a že je mimi větší o necelé 2 týdny, ale rodit prý nemůže, protože stále nemají jméno 😃...

Co je s Aninkou?
lenkabu
13. črc 2009
To se mi ulevilo,ta si užívá každý těhu :-S

aninka má nebo měla zánět kyčle
tomickoval
13. črc 2009
Měla zánět kyčle, ale teď zas bere antibiotika mi psala Petulka. Tak nevím jestli to mám zas na ty kyčle 😞 ještě mi neodepsala
sajahonzik
13. črc 2009
tomi, leni: o zánětu kyčle vím, já myslela, že už je to dobrý......
tomickoval
13. črc 2009
Saji, no na chatě už byla docela ok, ale teď psala, že zas bere antibiotika.
tomickoval
13. črc 2009
Saji, a jak jinak je? Co dominik a mariannka? A ty to pořád tak bravurně zvládáš?
kozinka
13. črc 2009
ahojky holky 🙂
lenkabu
13. črc 2009
kozin:dobrý motto
kozinka
13. črc 2009
leni: díky.. 😃
lenkabu
13. črc 2009
diblo:tys zapadla přes tělísko?Jestli se na něj teda můžu spolehnout :-N a tady píšeš v květnu cosi o darování vajíček,to přece nejde v těhu...

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
dibla
13. črc 2009
Ahojky tak tady máme naše baňďoro 😃 😃
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...
dibla
13. črc 2009
Lenkabu IP
dibla
13. črc 2009
Hvězdi máš recht, to víš na chatě se děli věci.... =-) =-) =-) Stačí nafouknout bříško, zadržet dech a hurá pupek je na světě...

Holky já opravdu až v příštím roce...
dibla
14. črc 2009
Dobré ranko,
no neříkejte že jen u nás se bantuje a všichni jinak spí... 8-( 8-( 8-(

Saji i u nás proběhla reakce na očkování,ale jen na pusince a rukách, myslela jsem že to má Natinka po jahodách...a ejhle máme to po očkování...
sheherazada
14. črc 2009
kozimura taky kecá?
katka_j
14. črc 2009
dibla: mne to bylo hned divné 😃 😃
sajahonzik
14. črc 2009
diblo: ]-( ....já věděla, že kecáš 😉 , počkej jaký pak budeš mít břicho ve 28 tt - větší než to nafouklé 😃 😃 😃 a ty budeš u dalšího těhu velkej vorvaň - za trest 😃
sajahonzik
14. črc 2009
U nás to teda na hezký počasí vůbec nevypadá....jak je u Vás?

My včera odpo vegetili na zahradě - i s manžou, kterej přijel nečekaně dřív z práce, aby byl s námi, takže úplně super.... x-), ale vedro u nás teda nebylo...

hvězdi: culíky Bett 😃 😃 😃 To jsou pidi-košťátka 😃 😃 😃 ...naší Maji by nešly ani ty 😉
kozinka
14. črc 2009
Krásné ránko!

Saji: u nás svítí sluníčko! x-) snad bude hezky, my se zrovna vzbudili a chystáme se k doktorce.. 😞 vůbec se mi ta rýma a kašlík nelíbí!!!!!

Holky tady vám házím naše rodinné rozhodnutí!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
dibla
14. črc 2009
sajinko neboj jako vorvaň a ještě k tomu vyvrhlej si už připadám a to nemusím být těhu 😃 😃 😃 ale že si to ty mamino, tak to beru jako kompliment. 😉 😉

U nás je slunečno a 30 stupňů x-) x-)

Začni psát odpověď...

Odešli