• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
čus koza už bylo na čase a kdy si přijedeš pro špunty???
14. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: chuj se špuntama.. :grinning: tričko a boty jsou důležité.. :grinning:
14. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všichni??? už tak brzy venku??? ty jo, je tam hezky, ale tady je nějak nuda........ :unamused:

My jsme byli u mudry... takže jsme dostali opravu potvrzenou reakci na Priorix, dostala jako by příušnice.. :frowning2: to byly ty teploty a pupínky po těle a afty v puse a pak se to vyvrbilo v rýmu a kašel, super co??? :pensive:
říkala, že tak velká reakce (skoro jako by opravdu tu příušnice měla) je opravdu ojedinělá... (no to mi fakt pomohlo že mi to řekla.. :frowning2:) ale není to nakažlivé... takže aspoň že tak (jsem si oddychla, v neděli jsme byli u kamarádky, její prcek slavil roček :dizzy_face: )
14. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: nooo malá má taky rýmu a začla kašlat, tak jsem fakt ráda :frowning2: a to jsem chtěla jít zítra na bazén.
to břicho je dobrýý :grinning:
14. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: tak to je síla, jaká reakce po priorixu může být. snad bude Týnka brzo vpořádku.
my jsme byly ráno venku,ted už malá spí,ale spí od 11.30 a to s přestávkama kvůli kašle,tak jsem jí h lavu podložila velkým polštářem,snad to bude lepší
14. črc 2009 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukam, ze si z nas dibla vystrelila :rolling_eyes: :grinning:
kozinko, sajo: kdyz tady ctu ty vase reakce na priorix, tak se desim 30.7. , kdy jdeme na ockovani my :frowning2: . Lucka vetsinou nejake reakce ma, doufam, ze to nebude nic hrozneho!!
ja dnes dopo byla u kadernice a Lucinku hlidala mama az do obeda u nas, takze pohoda :sunglasses:
14. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau, vidim, ze nejsem sama naivka, ja na to dible skocila a ted jsem zvedava, co kozim :wink:

leni, jsi nas detektiv, spravne jsi to odhalila, telisko a ostatni :slight_smile:

ted uz dalsim tehulim nikdo neuveri, dokud neporodi :grinning:
14. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi tomu se říká paranoia :grinning:
14. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: no snad to u vás nebude taky nic nehrozného!!!! :dizzy_face: Já vytáhnu ven malý bazének, to prdím, jako malá se spíše jen dusí tou rýmkou, jsem se ptala jestli je to nakažlivé říkala že ne, že je to jen ta reakce, a jestli můžeme chodit ven,t ak říkala, že určitě, tak jí dám do bazénku teplou vodu a na chvilku jí nechám se vyčvachtat, mám takový pocit, že to jsou poslední teplé dny léta, tak přece nebudeme sedět doma a nic nedělat.. :rolling_eyes:
Jinak taky malé vyvyšuju hlavičku polštářem a dokonce jsem zvedla i na jedné straně postýlce nohy (podložila knížkama) aby se jí to tak nedusilo.. :frowning2:
A díkes, chlapovi vzkážu.. :grinning: a ty strie.. :grinning: :grinning: :grinning: kdyby nebyl tak chlupatý, tak dobrý ne?? :grinning: (mimochodem ty strie se mu udělaly při mojem těhu.. :zipper_mouth: takto má to vlastně z prvního dítěte. :grinning: )

majanči: vystřelila, ale jak píše zuzík, vy jste FBI :grinning: vy na vše přijdete. :grinning:

zuzi: fakt jsi na to dible skočila?? :grinning: :wink:
14. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám fotečky z nedělní oslavy ročku našeho kamaráda, tak kdo se chce mrknout: http://kozulatko007.rajce.idnes.cz/Nas_Dominek_slavil_1._rocek/
14. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, fakt, uz se stydim :grinning: bricho TM kvalitni :wink:
14. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nestyď se.. :grinning: já bych jí taky možná věřila, ona fakt umí krásně to banděro nafouknout a po utajovaní sáji už tady věřím všem :grinning: :grinning: ale je pravda, že teď se všechny těhule budou podezírat.. :grinning:

Malá mi ještě furt spí...... už by mohla vstávat.. se nudím... spinká od 11 hodin...:slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož já jdu taky s pravdou ven, trošku jsme se na vás na dovči domluvily a udělaly si z vás legraci. Za to se srdečně omlouvám :sweat_smile: Já opravdu nejdřív příští rok :wink:

Ty týdny tam ještě nechám, ať vytrestám jednoho šmíráka :wink:
14. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, je to tak, jak jsi psala - bylo by to neposkvrněné početí :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste případi :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, no jo no :sweat_smile: Ještě jednou velká omluva :wink:
14. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jsme doma :slight_smile: Napíšu, jakt o stihnu.
14. črc 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda takhle si z nás dělat prdel, se styďte:slight_smile:)
14. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby, všem naivkam moooooooc děkujeme za upřímné blahopřání...ani nevíte jak to zahřeje u dušičky, hlavně co se mého chlapa týče... a všem tajným FBI atd, gratuluji nenechaly jste se vyvést z míry... :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda že tu není smailík co se červená :pensive: :pensive: :pensive:
14. črc 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuji za podporu!!!!
14. črc 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou to byl dobrej joke... :grinning:

annet drž se, už jen 5 týdnů, ale jak tu psala Saja tak je dítko o 2 týdny starší, takže by to mohli být už jen 3 týdny a budeš se radovat z mrňouska mrňavýho malinkatýho roztomilýho sladýho chlupatýho a a a já chci takýýýýýý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 20:10  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dlouho vám to těhu nevěřili, co :grinning: a kde je zbytek fotek od kozinky s břichama? Já jsem teď došla od ségry. Chtěla jsem vložit fota, ale je tu bouřka a nešel ji internet. Nechápu. Tak tam půjdu zítra ráno a konečně je vložím. Mám skoro všechny z chlastačky :grinning: a taky pár těch nahých. Annet, tak ve vítám doma, teď už máš to nejhorší zasebou a teď můžeš i bez starosti porodit.
14. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet:jak je? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

tak děti ještě nespí :confused: , právě jsme byla rovnat v postýlce Domíska, jak on cestuje, no hrůza...byl narvanej na šprušlích, by potřeboval postýlku 120x120 minimálně :grinning: a na klíně si chce sedat, normálně sesnaží hlavičkou se přehoupnout z klubíčka do sedu....

Já chtěla mýt okna, ale z toho vedra a dětí jsme dneska nějak zmožená...malá byla dneska šílenej rarach, tak asi až usnou, půjdu taky do hajan.... :slight_smile:

terez: těhu a miminka se ti zachtělo, jooo???? To je snadná rada - tak si ho udělejte :grinning: A jak se vůbec máte, co Adámek?

Holky, kdy začíná u dětí období vzdoru.....???????????
14. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:kdykoliv, ale moudrá literatura říká že kolem roku a půl,Vandu podezírám,začíná si často lehat na zem s usedavým pláčem :sweat_smile: kdekoliv,už několikrát jsme byly viděny jak ona řve a válí se po zemi a já čekám až to přejde
14. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak to máme stejný podezření..... :pensive: :sweat_smile: ...dneska si několikrát dřepla na zem a brečela.....a fest zkouší, co může a nemůže a co nemůže zkouší dál a dál...a občas se mě snaží i plácnout....

MM uspával Mariánnku - od reakce na očko nechce večer usínat sama, tak tam u ní MM sedí a většinou pracuje, tak jsem šla juknout, zda už Maji spí a zjistila jsem, že Maji nespí, ale usnul nám tam tatínek :grinning: A drží se ti dva za ruku - no krása :grinning: a pak si máme užívat s MM společné večery :grinning: Já na ní mám probírací vliv, ona se mnou dělá jen samé blbosti a ne a ne usnout, tatínek to asi zalomí a jí to nebaví, tak pak usne taky :grinning:
14. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, jj, mimino prý bude velké :slight_smile: :confounded: auuuuu, jo, já už jsme si na bolesti zvykla, prostě toho se zbavím až po porodu :slight_smile: spíš jsem zjistili, že fakt nevíme, jak se bude jmenovat a nejsme schopni nic říct.
Teresko: doufám, že to bude dřív :slight_smile: já to beru začátkem srpna. to by bylo super, děsí mě představala porodit miminko jako Domis od Saji :grinning: už teď se děsím a až to přijde a ještě mi řeknou zase tu váhu, tak se tak složím. Jak tam teď rodily ty holky, ležela jsem přímo na porodním, tak jsem se klepala, ale byly tam další holky a ta se klepaly stejně a to čekaly třetí dítě, ten strach tam prostě je a hrozně velký pořád.
14. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet ale nemusí být,to je o přístupu :slight_smile: :wink:
14. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: no jo, ale tobě - pokud se dobře pamatuju - prdla o půlnoci plodovka a Vanda byla po čtvrté ráno na světě :grinning: a těhu si měla jako "falešnou březost" :grinning:...
..........já musím teda říct, že těhu byla s Maji pohoda (ať žije falešná březost :grinning:) a porod trval 14 hodin , ten čas mi přijde, že tam hraje šílenou roli, že ta "dlouhá doba" člověka šíleně utáhá a vysílí.....takže jsem se porodu s Domískem taky bála :pensive: a čím víc se druhý porod blížil, tím víc se mi vybavovala bolest těsně před tlačením Maji, jak jsem málem lezla po zdi a myslela si, že umřu :sweat_smile: :grinning: a taky mě děsily ty poslíčci u druhého těhu, uklidňovala si mě jen ty svými větami, že to dám za tři hodiny :grinning: Ses opravdu sekla jen o čtvrt hodiny :grinning:....já se teda hodně bála, že to nedám fyzicky, že nebudu mít na ten dlouhej porod sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: - přes den nebyl čas odpočívat (ani jsem přes den neměla potřebu) a nabírat sílu a v noci jsme zase nemohla spát a společnost mi dělal kopající Domísek (Matylda) a poslíčci...., špatně jsem spala či skoro nespala...takže mi fakt bodla ta prospaná noc před porodem :grinning: - jak psala Zuzik - ticho před bouří :grinning: :grinning: :grinning: A když přišly bolesti, tak byly teda fakt hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale to už nebyl čas na to se něčeho bát :wink: a poslední půl hodina před tlačením byla obr hustá :grinning: a já chtěla něco na bolest (a zase nic :grinning: - já ten epidurál asi prostě nikdy nevyzkouším :sweat_smile: ), kdybych nemohla mačkat MM ruku, tak bych asi bolestí umřela :grinning: :grinning: :grinning: ..ale vše trvalo tak krátce (cca 3 hod. 15 min.), že Domísek hupsnul na svět a ač byl obr, já to nijak nepocítila, jsem jen pak zírala a nevěřila, že je tak velkej :sweat_smile: :grinning: a cítila se úžasně svěží, vtipkovala jsem s dr., byla sem nabitá energií - no prostě paráda.....takže pokud budu někdy dotřetice rodit, chci to mít takhle rychlý a ani ty 4 kila mi u dítka nevadí :grinning: (ale to pak další dítko neunosí tu velikost 56 :grinning: :grinning: :grinning:)..prostě po tomhle porodu si myslím, že takový strach už se nedostaví..že je to o zkušenostech s tím předchozím porodem......teda doufám :grinning:, potvrdím snad někdy později :wink:
Sorry za román :pensive: :sweat_smile: - já tím jen chtěla říct, aby se Anett nebála, že to půjde vše jako po másle ..........annet: moc ti přeju, aby váš brouček netrumfnul v mírách toho našeho (i když v mém případě to fakt nebolelo o nic víc :sweat_smile: - větší "masakr" byl porod Maji s jejíma 51 cm a 3,24 kg :sweat_smile: ), abyste zvolili to pravé jméno a hlavně abyste oba byli v pořádku a doma si pak užívali vaší větší rodinky :dizzy_face:
14. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek