• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
sajo:to máš recht,ale ani pohodový těhu ani rychlej porod ke mně nepřišel úplně jen tak,o obojí sem se musela zasloužit :slight_smile: annet to dá rychle jako ty,taky rodí brzy po prvním :slight_smile:
14. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet chápu tě, já jsem fakt vděčná za císař, páč půjdu i u druhýho - mám to předepsané od dr... :grinning: jako rodit normálně bych ted nedala, mi stačilo těch 28 hodin v kontrakcích a už teď mám bobky jak to bude u druhého.... :sweat_smile: prostě druhorodička i více už ví do čeho jde, tak je normální že se člověk víc bojí, ale zase na druhou stranu druhý jde prý líp a rychlejc, tak držím palečky aby to šlo jako po másle a aby to bylo jak si přeješ začátkem března... :wink:
14. črc 2009 ve 23:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji máme s Adámkem dobře, děkuju za optání - je to moje zlatíčko, ale teda když mu něco zakážeme nebo není po jeho tak teda pěkně šílí, před dvěma dny začalo to pravý dětší popotahování... jako fakt, když jsme mu sebrali mobil nebo něco - to je jedno - tak zrudnul a koukal na nás co to s námi jako udělá a začal kroutit bradičku a popotahoval, jako že když mu to nevrátíme bude řvát - ale my se začali tak strašně smát, že to bylo v poho a Áďa se začal řechtat taky, takže to zkusí určo jindy - tzn. u nás období vzdoru začalo.... :confused:

a co ty, matko dvou dětí, jak to zvládáte? Ale vy jste blázni, takže určitě pohodička, klídeček, teda až na ty reakce - bobišek malá si teda musela vytrpět a vy s ní. :frowning2:
14. črc 2009 ve 23:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem byla po dlooooouhé době na pivku, dala jsem 2 malý a 2dc lambrusca a docela se kroutím, je to prča.... :grinning:
15. črc 2009 v 00:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dočtu zítra, jen dodávám fotos z tábora, kdyby to někoho zajímalo...
http://zida.rajce.idnes.cz/letni_tabor_Raspenava_2009/#
15. črc 2009 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla, kozim : super fotky z dovči.. :slight_smile:

na Annet moc myslím, aby byli s prckem v pořádku.
15. črc 2009 ve 02:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru úplně jsi mně naladila jet taky na tábor :slight_smile:
15. črc 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jasně, že je to i pozitivním myšlením :wink:, ale pokud i přes to přijdou komplikace, tak pak je horší myslet pozitivněji a těšit se...

terez: jsem se nasmála - koncem března :grinning: Vím, žes myslela srpen :wink: ....když tolik furt myslíš na březen, bude u vás taky někdy další březňátko? A co byt - prodali jste? Jinak my se máme krásně - děti zlobí i jsou úžasní :grinning:

Jinak k tomu mému včerejšímu románu, já už byla tak ospalá, že mi úplně v mysli uteklo, co jsem chtěla říct - jako to hlavní a vzpomněla jsem si, až když sem vypnula pc.....a teď už to zase nevím :grinning: :grinning: :grinning: Nevím, zda si můžeme pořídit ještě třetí dítě, zda bych mu měla ještě co předat a zda bych pak už nebyla úplně dementní :grinning:
15. črc 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já právě sehnala pro Domíska jídelní židličku - samozřejmě stejnou s medvídkem a včelakama jako má Maji :slight_smile:, ale oranžovou :wink: ....jsem nechtěla jinej design, abychom doma neměli paseku :grinning: MM jen nevěřícně kroutil hlavou, jako že mám čas přemýšlet i o těhle "kravinách" :grinning:
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: krásný fotky.... :slight_smile: Toník musel být rád, že vás měl oba takhle krásně pro sebe a vlastně i sestřenku :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus baby, co to jsou za moresy si z nas tak strilet? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: JA tusila, ze je v tom neco... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Annet: ahoooj, pekne Te miminko cvici :sweat_smile: Drz se, holka. Neboj, vse dobre dopadne. Hrozi, ze to bude no name??? Aby jste se nehadali mezi kontrakcema jako my o klucici jmeno....Jesteze se narodila holka,protoze to jmeno co jsme tam vymysleli na kluka se mi uz nelibi :sweat_smile:

saji: vzdor u nas panuje. BEtt si leha na zem a rve. Vcera dostala amok na sunar, ale byl horky,tak jsem rychle chladila a tu hysterickou scenu co predvedla byl des... :angry: :angry: A vubec netusim co s tim mam delat... :frowning2:
15. črc 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!
Annet: drž se, to zvládneš!! :dizzy_face: Ty jo už jen chviličku a budeš mít prďolu u sebe!! :dizzy_face: a my se budeme rozplývat na fotečkami čerstvého mimíška!!!!!! :dizzy_face:

O vzdoru mi ani nemluvte, už z toho taky šílím... čupá si a řve a někdy si z toho řvu až sedne na zadek a předkloní se meizi nohy (jako že sedí a přitom hlavo uleží na zemi :sweat_smile:) Dostává za to na zadek, ale nějak to zatím nepomáhá, spíše se vždycky ještě více rozeřve.. :frowning2: Ale mamča mi říkala, že to jednou přijde a ona si to uvědomí, důležité je prý ani jednou nepolevit! :sweat_smile: Nejvíce mě štve, že je to většinou kvůli blbostem (ona chce něco ze stolu a já jí to nedám) a fakt u toho šílím, tohle nesnáším!!!!! :pensive: :zipper_mouth:
15. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: fota bomba, více v komentáři :wink: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla a jsem úplně mimo. Doufám, že se máte fajn a dětičky vás pořádně zaměstnávají. Já mám po zkouškovým a do září musím psát "jen" seminárky, tak bych vás zase jednou ráda viděla. Nebude nějaký srazík? Navrhuji akci u nás doma + hřiště v lesoparku Hostivař nebo
http://www.o2zlutelazne.cz/pro-deti , http://prazacka.cz/ , http://www.gutovka.cz/detske-hriste/ nebo pronajmout si bazén v Říčanech http://www.svetdetinadlani.cz/letni-pronajem-bazenu
15. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ahoj blanule....moc ráda tě uvidím a krom bazénu jsem pro vše :grinning:
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Petru, taky tě s Toníkem rádi uvidíme :slight_smile: ak jsi na tom příští týden? já musím akorát pro zápočet do školy. měla jsem v plánu, že to zvládnu dnes, ale počasí je strašný, tak budu muset asi příští středu... jinak máme vlastně i permici do zoo :wink:
15. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasně že to mělo být srpen - to ty piva... tímto se omlouvám Annet, čekat na porod do března ti opravdu nepřeju.... :wink: Saji mi mímo musíme plánovat podle bydlení, ještě jsme neprodali, takže to neřeším a asi bych už nechtěla březňátko, spíš tak červencové nebo srpnové mimi, aby pak nemuselo čekat od března půl roku aby mohlo do školky, já bych tak musela být toho půl roku doma bez mateřský a to nechci.....

blanul ahoooooj.... jak se máš? Co jste celou tu dobu dělali? Na srazík bych šla, klído i do bazenu, ale spíš v praze, páč nemám řidičák a autobusem do říčan se mi moc nechce.... ale to záleží na většině, se přispůsobím... :grinning:
15. črc 2009 v 10:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Teres, lenochu :slight_smile: je to na kraji říčan a z Petrovic tam jezdí přímo bus :wink: v Praze přes léto plavání moc není... Červen škola, pak 2 týdny angína a týden u našich jako "dovolená bez muže", ten si marodil v Praze...
15. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanul : prístí tyden mam volno, krom pondeli.....
jo, ZOO je taky fajn, ale klidne se k tobe s holkama priblizime, vime ze to mas do ZOO daleko..
ze jo, holky ?
15. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, díky. zoo by šlo dopoledne do 13:30 ve středu, pak bych to vzala přes školu... jinak mě láká něco s vodou, má být 26 stupňů..
15. črc 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás taky Verča vzdoruje, ale myslím, že to bude ještě o dost horší:slight_smile:)) Kozinko, já teda nevím, dávat za to na zadek? Já teda ignoruju, nebo se o to snažím, i když mí z ní často stoupá tlak:slight_smile:)))
S tím porodem, noo já to měla taky v pohodě a nepřičinila sem se ničím:slight_smile:) Srazík bych dala, mě by se líbil ten bazén, ale sem pro cokoli co bude vyhovovat většině:slight_smile: a čas mám plus minus pořád:slight_smile:
15. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru fotky pěkný, obzvlášt s tím mečem-))
15. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: a co dělat aby mi nepřerostla přes hlavu, jako fakt mít doma rozmazlence nechci!!! A některé její scény už prostě na přehlídnutí nejsou... :angry: Ona se mi začala tak vzpíra tak před měsícem.... a pořád se to stupňuje, takže mám strach, že to za chvilku bude neúnosné, takže už jsem zakročila :pensive:
15. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: já se taky snažím ignorovat - na zadek zatím neávám a nechci dávat, ale kdo ví, jak bude :pensive: , ale Maji si nesedá, ale dřepí, takže když to dýl trvá, tak jí vezmu za ruku, postavím a jdeme, jakoby se nic nedělo - prostě se to její řvaní a tak snažím ignorovat...včera venku jsem z ní fakt rostla, přišli jsme domů a já MM říkám, že kdybych nekojila, dala bych si frťana....ještě že máme doma děti o 14 měs., mít dvojčata a mít tohle stereo, tak nevím nevím...a to si myslím, že to furt ještě jde, že bude hůř (nebo že může být daleko daleko hůř).....
15. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanul: ahoooj...přihoď nějaké fotečky, jsme moc zvědavá, jak roste ten váš krasavec krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanul : v ZOO je super brouzdaliště, kde se i dospělý můžou ráchat se svými ratolestmi.
Je to blízko dětské ZOO s kůzlatama.
holky pražandy, co teda ZOO ve středu dopoledne?
nebo klidně někam k vodě, pokud se nebudu muset koupat. :wink:

co se týče vzdorování, taky si myslím, že ted je to ještě v pohodě, oproti tomu co nás ještě čeká :sunglasses:
15. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: s tím pláčem venku to máme občas to samé, taky si sedne a hlavu dá k zemi a já čekám až se vyřve :slight_smile:
15. črc 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám na ty žluté lázně a ceník docela drsnej:slight_smile:) 180 za dospěláka:frowning2: děti do 100 cm zdarma.
15. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka, já nemyslím rozmazlovat, ale já jí zakazuju, to jo, jako nenechám jí mlátil lžíci o zed, jen proto, že zrovna chce. takže já chytnbu ruku, řeknu nenene a ona řve a mlátí dál. Po desátý už nemlátí, ale jen drží lžíci, kouká po zdi, řve a já říkám nenene:slight_smile:)) ale já nechci radit s výchovou, sama často nevím, ale si říkám, já jí budu plácat a ona mi pak bude mlátit děti na hřišti. Prostě nechci aby ona plácala, tak nebudu plácat ani já, znažím se abych docílila svýho jinak. Jako třeba můj táta by nás chytil pod studenou vodu, kdyby byl hysterák. Nooo, je to asi nejrychlejší řešení, ale dle mě ne úplně ok.
petru:slight_smile:))) koupat se nemusíš, stačí že se budeš dívat:slight_smile:)))
Já sem i pro zoo, i když byt blanule by byl blíž:slight_smile:))))) (bydlí hnedka vedle):slight_smile:)))
15. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak to čtu, tak všechny děti ted mají vzdorové období. já nedávám za tohleto na zadek,nevšímám si jí a nebo jí zavedu nekam a řeknu jí at se uklidní a pak příjde. ale je to nekdy mazec, zvlášt když to udelá venku před lidma, to pak nevím ani jak reagovat.
15. črc 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek