• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
akorát teď mi nic nechce jíst. má rýmu a kašel,tak snad je to jen tím a nebo tím vedrem. Jsem z toho na nervy, nejsem zvyklá,že mi nejí oběd.
co vaše děti jí ted normálně v těch vedrech?
16. črc 2009 ve 12:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, dávám normoš čokoládový Termix, jahodový apod. Jako Terka mi sladké nejí - nejí nanuky, čokoládu, zmrzlinu - nechce to ani zkusit a mě to teda neštve, ale zas až tak to neřeším. Jako jogurty, tvarohy a Termixy jí se všemi příchutěmi.
16. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: nedavam. Sice to tak neresim,ale nechci ji cpat tucnyma vecma. Ona totiz dost ji a "ujizdi" na piskotky (se snazim ji nedavat), ale u babi dostava. TAk ji spis davam jogurty od activie nebo dobrou mamu nebo tak a ted hodne papa ovoce . A cim je kyselejsi, tim lepsi. Miluje rybiz. A v nedeli jsme si koupili svestky. Ja jsem zkusila a pekne kysele. A MM ji dal, tak jsem ho okrikla a Bett se oblizovala a chtela jeste. Tak pul sacku snedla :grinning: Jahody nema rada. Je plive....Normalne i rajcata zacla jist, coz mi pokazde plivala vsechno co jen slo citit rajcatama. Tak ted na veceri si klido da.
16. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: normalne ji. My totiz z jidlem nemame problemy. POrad HAM HAM. Musim ji fakt brzdit a vybirat mene tucne jidla a pamlsky. Prootze jinak bych ji uz neunesla. Samozrejme, taky dostane neco,ale jen vyjimecne.
16. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: taky to neřeším, dávám jí taky různé příchutě.. :slight_smile: i když čoko se teď docela vyhýbám, ne že bych nechtěla jí ho dát, ale měla problém s tvrdší stolicí a z čoko zatvrdává... ale jinak se ničemu nevyhýbáme, sušenky jí na kvanta.. :grinning: to je snad jediné co mi ted poslední dobou jí,

hvězdi: u nás doma taky jede ovoce ve velkém, švestky miluje, třešně, meloun, broskve.. :slight_smile: to jo..:slight_smile:

Jo a holky našla jsem dva zuby!!!!!! :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: my taky nemáme problémy s jídlem,,u nás je Ham pořád...ale ted mi tři dny odmítá jíst obědy - tak nevím zda je to tím nachlazením nebo čím. vypije jen mlíko, ovoce, sušenky, přesnídávku, jogurt ale ten obed nejak nééé.
16. črc 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, taky dávám tvaroh s různýma příchutěma, čokoládový teda zrovna ne, protože jí nechutná, ale ostatní jo, výborné chuťově jsou Milko tvarohy.

katko, u nás s jídlem ve vedrech taky žádný problém, nejí jen, když jí lezou zuby a to klidně týden, každý den dá max 10 lžiček čehokoliv, ale pak se zas rozjede a dožene to :wink:
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: mě taky odmítá jíst obědy už asi 2-3 týdny, je to fakt tím teplem, nechce jíst, jsem se na to ptala i dr. a říkala, že je to normální, že dát místo oběda zeleninku
A nebo to může být i zubama podle toho co píšeš, tak mlíko je tekuté, sušenky, se rozpouštějí, jogurt je takutý a přesnídávka taky :wink:
16. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: mám z toho nervy, protože mi vždy jedla i když bylo teplo...ale vím podle sebe,že taky nemám chut na jídlo a když jsem nemocná tak taky ne. tak snad je to jen přechodně..já jí právě dávám ovoce,hodně aspon čaj, sušenky a prostě zkouším at aspon neco jí, si říkámkdyby mela hlad, tak sní co je,že.
16. črc 2009 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik:milko tvaroh je bomba :slight_smile:
16. črc 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, taky dávám Milko. Ty chutnají i mně :slight_smile: Výborný je jahodový s kousky jahod - taková ta větší vanička

Ju a holky, možná je to nechutné, ale Terka se po týdnu konečně vy.rala sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od soboty kadila jen s čípkem nebo olejem a se řevem. V sobotu totiž zatvrdla a od té doby měla strach vykadit se. Včera jsem zkusila poslední možnost - mošt. Nastrouhala jsem jabka, vymačkala šťávu a dala jí ji vypít - ta šílela, jak jí to chutnala a dnes se konečně vykadila :slight_smile: sama a bez kraválu.

Večer jsme zažili šílený hysterák - asi měla noční děsy - normálně hysterák, nenechala se položit, držela se mě tak, že mě skoro škrtila, pořád řvala Nyný a ukazovala na pokojíček, když jsem se jí zeptala, jestli chce jít spinkat, tak kývala, že jo a když jsme ji odnesli do pojíku, tak řev. Musela jsem si s ní hodinu povídat a až pak normoš usla. No děs.
16. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze s Milko tvarohem tu mame podobne chute, taky ji uziram :wink:

u nas je momentalne s pokojikem hrozny problem se spanim - usina u nas v posteli, pak ji prenesem, v noci se vzbudi a rve dokud si ji zase nenasackujem do postele :unamused: v postylce byt odmita, usne maximalne na perine na zemi ale trva to mnohem dyl nez u nas v posteli. za tyden jedu na 4 dny pryc, tak trochu doufam, ze se to za tu dobu co tu nebudu, srovna a nauci se spat zase u sebe. jinak premyslim o tom, ze uz koupime normalni dvoupatrovou postel a bude spat v ni a budu ji uspavat tam a kdyz bude rvat, tak pujdu ja k ni a ne ona k nam.
16. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: malá má taky občas hysteráky, nevím čím to je, nebo co se jím honí zrovna hlavičkou.
zuzik: asi se jí lépe spí na posteli :slight_smile:,,,však uvidíš,kdyžtak to vyřešíte postelí, tím líp ne.

mi malá spí prozatím hezky v postýlce, jen ted jak má tu rýmu a kašel tak je to v noci horší a než abych vstávala 10x za noc tak jsem si jí vzala mezi nás a byl klid.
16. črc 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak u nás ještě nikdy milko tvaroh nebyl - ani pro nás, tak ho hezky zkusím :wink: :slight_smile: , ať jsme taky IN :grinning: maji te´d šíleně miluje ty ovocný activie, ale třeba přesnídávku mi vůbec nechce :pensive:

Já mám od rána šílenou rýmu a bolí mě hlava....a vedro je tu až k padnutí.....bych nejraději byla někde u koupálku ve stínu a válela se, no nesplnitelný sen :grinning:
16. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, tak Terka naštěstí u sebe usíná v pohodě. U nás v posteli usínala jen u prsa jako miminko, takže u nás nechce být a i večer řve nyný a ukazuje na pokojíček. Je to ale asi fakt o tom, že je zvyklá od mimíska na své. Mě totiž měli naši naučenou na postel a byla jsem tam pak nasáčkovaná dlouho a v pokojíku jsem se sama bála. Nebylo to ale třeba proto, že by mě v posteli uspávali, jenže jsme kdysi bydleli v baráčku 2+1 a byla jsem tak do 8mi let s našima v jedné místnosti a nebyla jsem zvyklá sama.

Katuš, nevím, četla jsem tady, že v tomto věku můžou mít tzv."noční děsy" Můžou prožívat den, jsou to přece jen akční cácorky. Ale ty hysteráky v noci, to je fakt síla. V tu chvíli jsem sama mimo, tak si sama nemůžu srovnat v hlavě, co se děje...

Saji, Terka měla taky období, kdy mi nechtěla přesnídávku, ale ani se jí nedivím, taky by mi to pořád nechutnalo :slight_smile: Nejvíc má ráda tvarohovou activii - ta je vynikající - takové věci jsem zkusila až s ní. Activii jogurt jsem jedla i předtím, ale ten tvarohový ne. Teď ho baští všichni krom mě. Mi to nějak nedá jí to užírat :sweat_smile:
Ta rýma je asi z toho vedra, co? Terka byla ráno nachraplaná a MM i moje mamča měli rýmu. Dneska snad konečně napustíme bazén - jak já Terince ten její minibazének závidím. Včera v něm byla od 10ti až do večera (samozřejmě s přestávkama).
16. črc 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no prý děti mývají tento hysterák i z toho všeho co prožijí přes den. mi to malá taky občas udělá a i kámoška říkala,že jí to malá dělává a že taky neví co s ní nechce na ruky,řve. já nechávám malou vyřvat na posteli a pak je to o.k.

ten bazének vám taky závidím, brala bych to hned :wink:
16. črc 2009 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla s MM a s malou v parku a malá tam furt plakala a chtela na ruce- to u ní teda neznám a tak jsme šli k baráku tam to bylo lepší ale pak zase začala plakat. mela teplotu,tak už ted spi.
no a MM taky ted usnul na sedačce a já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 18:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : rekla bych ze to muze byt tim kaslem. Tonda mel ted kasel tyden a taky mi skoro nejedl, coz je u nej taky divny.
Tak at je Kiky brzo OK.

holky Tonda ted behem kratke doby asi hrozne vyrostl. Byla jsem dnes u kamaradky, u ktere jsem byla asi pred mesicem a nasi kluci byli skoro stejne velky, i kdyz jsou mezi nima asi 4 mesice....ale dnes byl Tonda vyrazne vyssi. Tak jsme ho zmerili a ma o 3 cm vic....
Doma mi to vubec nepride, ale tohle byl uplne sok, jak byl proti Jenikovi vysokej.
A taky je ted desne hubenej....jako fakt zizala :sweat_smile: , kdyz si vezmu, jakej byl kdyz se narodil a jak ji....

no asi ma geny po Frantiskovi.
16. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je Tonda od rana uknouranej a protivnej....snad to bude jen tim vedrem, ale je fakt na pest.....
16. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru já taky chtěla sítku, ale manže řekl, že je to blbost, no tak nám tady sem tam chcípne můra:slight_smile:))
zuzi, no ten čokoládovej tvaroh je milko:slight_smile:))
jinak mě zas Verče skoro nejí ovoce a zeleninu za syrova:frowning2: obědy joo, ty jako může a tvarohy taky, ale ovoce to jako nee. Piškoty může, ale moc je nedávám:slight_smile:)
petru mě zas Verča poslední dobou přijde že neroste, ale za to má kvalitní panděro:slight_smile:))
16. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, u nás bylo to kňourání po odpoledním spánku - Terka mi jen visela na krku a řvala. Nic jí nebolelo. Myslím, že už taky mají dost toho vedra :-/

No nic, jdu na zahradu a pak žehlit a chystat na zítřejší výlet - jedeme do Zoo Lešná :slight_smile:
16. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:kolik Tonda měří.............já jsem zvědavá kolik bude mít Vanda,hrozně vyrostla......na roce 78 cm ale je mnohem větší. kamarádky holčička má 82,5 a Vanda je větší :sweat_smile: když mi usne v kočáru tak ho úplně celej zaplní,na dýlku už je tak tak
16. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : no změřeno jen tak ledabyle : 83 cm
v roce u dr. měl 80
16. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tondovi z golfek čouhaj dost nohy, kdyz tam leží...ale to myslím, že každymu diteti...
16. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:já mám jané carrera to jsou bytelný a velký golfky,ona je zaplní i na šířku :sweat_smile: jsem si říkala že nevim jak ji tam narvu v zimě
16. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jeste pouzivam sportak Roan. Mam pocit, ze Bett je v nem pohodlnejsi a fakt ujedu vsude i po kamenech, kterych mame pred barakem habadej a s golfacem proste nevyjedu. A ten BEtt na delku ma tak akorat. A golfky taky v celku v pohode. JSem taky zvedava kolik bude merit a vazit :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak Terka už taky nepatří mezi nejmenší březňátka. Sporťák mám dlouhý 81cm a už přes něj dost čouhá a to měla v roce 70cm. Ona má šílené skoky ve výšce, s váhou už to tak horké není :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, tondak ma stejny miry jako vikous. presne - v roce 80cm a ted 83cm :slight_smile: a taky hrozne rychle vyrostla snad behem mesice - najednou ji jsou gatata kratky a vyrostla snad ze dne na den i z backor - uz mame treti velikost :sweat_smile:
16. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac taky pojeden teď třetí boty,se prodraží dcérka :grinning:
16. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou velikost má viki?
16. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek