• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kač : presne...bylo to behem mesice...me to doslo, az kdyz jsem ho videla vedle jeho mladsiho kamose, kterej byl fakt driv skoro stejne velkej...

hvezdi : taky sportak Roan jeste pouzivam....uz jsem ho mela u tchanovcu a zjistila jsem, ze treba do ZOO je lepsi, pak na vylety, na dovcu, kde je blbej teren atd...takze golfky mam v podstate jen do MHD....jinak Roan
16. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni velikost bot ma 22 :wink: a hadru 86
16. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to má pěknou tlapu........taky jdu vandě pro 22 teď. o hadrech 92 ani nemluvim
16. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jsou to male godzily :grinning:
16. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné teplé ránko! :dizzy_face:
Vypadá to, že předpověď jim dneska vyjde a opravdu to venku vypadá na velký parný den! :dizzy_face: Dneska se na to parno i docela těším, jakmile se po obědě malá vyhajá, razíme ke strejdovi na baráček, má velký bazén, tak se budeme čachtat.. :slight_smile: A je paťulinek a dneska taťka nemá pohotovost, asi po x týdnech!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (když nepočítám chatu s králíčkama)

Koukám, že ti vaši prcci jsou taky pěkní čahouni! :dizzy_face: Já teda nevím kolik měří Týnka, ale myslím, že to bude dost... :sweat_smile: oblečení 92 už nám je jí tak tak na dýlku a v pase jí to lítá.... :sweat_smile:
Botky máme jak kdy.. je to divné, ale botasky má jedny 22, pláťáky taky, ale sandále má 20 :sweat_smile: to fakt nechápu, ale je pravda, že ty pláťáky a botasky jsou z jednoho obchodu a ty sandále z jiného :wink:
17. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem se jí dívala už konečně do pusy, tak ty dva zuby co jí narostly jsou čtyřky dole.. :sweat_smile: jsou mini, ale jsou :dizzy_face: Ale pokud teda takhle půjde veškerý zbytek zubů, tak mě asi odvezou, tohle byl fakt zatím nejhorší boj se zubama!!!

No nic, měla bych jít něco dělat, jsem nějaká ospalá, jsem se včera zakecala do půl třetí do rána na netu s kamarádem.. :sweat_smile: Jsem si hned vzpomněla na Petru.. :grinning: :wink:
17. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Naťulík má botky 20-21 a velikost oblečení dávám 86cm... někdy je to dobré a jindy velké...
jinak dneska vyrazíme na koupaliště...tak doufám, že nám to počasíčko vydrží...
17. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : Tynka je cahoun uz podle fotek... :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki,
fuj dnes je horko... s malou nikam nemůžu, je pořád nachlazená ,tak bazén riskovat nechci,tak sedíme doma, jen odpoledne vyrazíme n a c hvíli do tesca a do parku do stínu. nic jiného se podniknout nedá .

malá mi nosí boty 21-22, tenisky má 22 a letní 21 ale už jí začíná čouhat prstík..
oblečení jak které ale kolem té 80 a bodyčka taky tak. dokonce i 74 obleče jeste. kalhoty potřebuju min.80 ale v pase jí skoro vše padá :sweat_smile:
17. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nas je to z oblecenim dost zvlastni...nektere 80 tky uz neoblece, ale jeste nedavno mu treba bylo bodycko, co mel na krtinach, kdyz mu byli 2 mesice a pul :sweat_smile: (tenkrat mu bylo volne, vel. 3-6 m.) :sweat_smile:

Tonda nejvic roste z rukavu. Nohavice docela ujdou, pripadne to nosi jako kratasy, ale hodne roste z rukavu u svetru a mikin....
a teda co je velka zmena to jsou cepice a kloboucky....
17. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jí skoro ničím neprorvu hlavu..........ty velký věci už dělají bez knoflíků na straně, MM mně tuhle sjel co jsem jí to navlíkla že jí to muselo děsně bolest když se to oblíkalo :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, to bodycko bylo urcite Cherokee co? me prijde, ze to maj vsechno nejaky vetsi - vikous dodnes nosi teplaky Cherokee 9-12m a jsou ji porad akorat :slight_smile:
kazda znacka ma ty velikosti uplne jiny - mame treba pyzama 92 a jsou ji tip top a pak treba obleceni z Kiku vel. 86 (psana tam na 12-18m) je ji velka a musim ohrnovat rukavy :sweat_smile:

leni :grinning:
17. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

kač: taky mi přišlo, že cherokee dělá vše větší :sweat_smile: - Maji stále nosí sametovou teplákovku s beruškou ve velikosti 6-9 měsíců :grinning: (ale je teda fakt, že jí začala nosit asi na 9 měs., dřív z ní vypadávala :grinning:)....ale už mi to tak nepřijde, spíše naopak mi přijde, že už to dělají menší :sweat_smile: a k tomu zjištění jsme přišla s Domískem :grinning: - Domi nosí body tílečka i body od cherokee i overálky jako pyžamka ve vel. 3-6 měs. a jsou mu ťip-ťop, takže o víkendu se chystáme na nákup pro velikost 6-9 měs. a to pěkně prosím pro 2 měsíční mimčo :grinning:

Maji má botičky 21 a zrovna jsem koukala, že jí ty sandálky (oboje essi) tak tak vydrží na léto....tedy vydrží, pokud jí ta nožna zase moc neposkočí....bačkůrky má už taky třetí a to ve vel. 22 a má tam rezervu...
17. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: Maji nosí riflový kraťasy ve vel. 6-9 měsíců, ale je to tím, že ta velikost na nich fakt nesedí :grinning:

Já už fakt chodím nakupovat na Domíska jedině s metrem :grinning: - stal se součástí mojí kabelky.... :wink: už se blíží k 7 kg a při posledním měření měl cca 64-65 cm (nechtěl spolupracovat, tak to s MM nemáme přesně :sweat_smile: ) a to už mi zase přijde, že se vytáhl :sweat_smile: ....a fakt se už pronese :grinning: Můj táta si věčně dělá srandu, že chce prostě dohnat Maji, že pak budou vypadat jako dvojvaječná dvojčata :grinning:
17. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, domi je teda kus :slight_smile:
overalky na spani mame z Tesca 12-18m a je ji to uz taky akorat - takze uz to asi fakt delaji mensi :grinning:
a sandaly ma 22 a jeste tam kousek mista, tak doufam, ze vydrzej do konce leta, bo dalsich 700,- za sandaly se mi jako fakt nechce davat :confused:
17. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my máme jednu sukýnku 0-3 měsíce.. :grinning: :grinning: :grinning: takže v poho, je to taky cherrokie :grinning:
17. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: taky mám tak tak overálky z tesca 12-18, malá má tělo jako relativně velkké svému věku, ale nohy a ruce jak hajzlový pavouk. :grinning:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: když tak paleček uříznete :grinning:..a na cherokee asi dopadla krize - šetří látkou :grinning:
17. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko :grinning: :grinning: to uz z toho tynce cuci pulka prdelky ne?
17. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: hajzlový pavouk :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hajzlovy pavouk :grinning: :grinning:

saji, spis ji svazu nohy jako to maji gejši :grinning:
17. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: mají v HK v tescu nějaké slevy? Já jen, zda se nám tam vyplatí jet?
Ale asi vyplatí, protože tady se dá koupit jen overálek "no name" designem nic moc či spíše :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo pak nějaká značka "pidilidi" a ten stojí jeden min. 120 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...v tescu, i když není ve slevě tak vyjdou tři na cca 300 Kč....jenže my musíme Domískovi kupovat ještě ty celorozepínací, protože nesnáší převlíkání přes hlavu :grinning:..a navíc bych si chtěla koupit konečně i já něco na sebe :grinning:
17. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě snesla z půdy dětskej bazének, rozbalila ho a co nevidím, on je nějak moc velkej :confused: , nemáme ještě vývod hadicí na zahradu, takže jsme plánovala nosit vodu v kyblíku, ale tenhle teda já plnit nebudu :sweat_smile: :grinning: - doufám, že brzy přijede z práce tatínek a bazének naplní (nanosí :pensive: :sweat_smile: ) on a bude to mít místo tělocviku :grinning:
17. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:jsou,ale jeďte do malýho tesca, ve futuru to stojí za prd....velký tesco nevim,ale napadlo mně ž pěkný slevy bývaly i v chiccu a tam je to jinak ku.va drahý. hele já objevila výbornej dětskej textil v pardubicíh,věci za hubičku a krásný.....neni to značka samozřejmě. Vandě jsem tam vyhlídla podzimní bundu za 200 a tričko má za 39,kdyžtak vyfotím a dám do alba.
17. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jéé, do malýho tesca MM nebude chtít jet, protože je to v centru :sweat_smile: , MM nerad platí za parkování :grinning:, asi zkusíme to velký....
Já na značce vůbec nebazíruju, ale musí ty věcičky nějak vypadat, nesmí ty věcičky prostě řvát "extra lacině" - pokud mě chápete nebo to být kus hadru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, saji: fakt, je samá ruka samá noha.. :grinning: :grinning: :grinning:
a prdelka jí z toho nečouhá.. :grinning: je to i s vnitřkem (jako že nejde vidět plenka) a fakt jí je to až teď dobré.. :sweat_smile: :grinning: i když v pase to má ještě volnější.... třeba do toho do puberty doroste.. :grinning: :grinning: :grinning:

saji: slevy jsou myslím ve všech teskách... my máme skoro pořád 70% výprodeje v tescu, kupuju tam malé trička za hubičku (od 39-59) :slight_smile: ale teď tam mám vyhlídnuté dvě na ramínka, je to v setu jsou úúúúžasné prostě jen tenké mini ramínka a něco jako tunička - volné a super letní barvičky! :dizzy_face: ty dva stojí 99,- :dizzy_face: možná už dneska do nich půjdeme.. :grinning:
a v ově v reserved mají superní slevy! :dizzy_face: jak na prcky tak na baby i chlapi! :dizzy_face: zatáhla jsem tam ségru, sháněla šaty na naši svatbu a koupila tam jedny peckovní za 199,- (z 1300,-!!!!) a k tomu místo opasku modrý šátek.. :dizzy_face: však pak na fotečkách uvidíte :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
chápu,pak vyfotim to tričko :wink:
17. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tam se platí za parkování???? já myslela, že tesco to má vždycky nějak pořešené??? i v Praglu je to řešené, zaparkuješ a myslím že na dvě hoďky to je gratis
17. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, ja koupila viki v tescu kratasy 12-18 a musela jsem ji dat do pasu gumu, pac ji padaly za chuze :grinning:
17. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: to je mazec :grinning: jako já to znám... mě přijde, že všechno dělají strašně volné v pase, jako vím, že existují i cvalíčci, ale tak mají udělat nějaké dětské oblečení XXL :grinning:
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek