• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ty jo už by mohla prďolka vstávat... spí už od 11 :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: a musíme se nachystat, musím jí donustit sníst jídlo.. (to bude zase něco) a fičíme :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve středu města v tescu se nedá parkovat zadarmo,asi to plánujou jen pro pěší
17. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: možná je nějaká hodinka při parkování zdarma, to jo, ale MM tam stejně nedostanu a tím ho nepřesvědčím :wink: - ho znám :grinning:
17. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji kolik tam mate parkovny? my mame v celym centru 10,- za hodinu, tak to jako i dam :wink:
17. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: fakt není? Kdysi to bývalo, že s účtenkou za nákup min. 200 kč byla asi hodina parkování zdarma...
17. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:neviděla jsem tam o tom ani slovo když sem tam byla naposled,ale možná to ještě platí

kac:nevim te´d jak u tesca,tady máš v centru i 50 za hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zpoplatinili i ulice pře obytnými domy,humus
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ta to je: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je uz pak ten nakup nevyplati :confused:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak to je docela hustý, v dnešní době, že počítaj jen s pěšíma.. :grinning:

kač: já taky dám radši 10,- to se furt vyplatí než nakoupovat po malých obchůdcích, kde to mají ti miniobhcodníci předražené :wink:
17. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: jj, s tím zpoplatněným parkováním je to fakt hnus a prý to bude platit pro celý HK :confused: - i pro sídliště atd.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:to bude super až to doleze k nám
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, saji: to bude fungovat asi na ty kartičky jako v Praglu ne?
17. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to spravuje soukromá firma a ty karty jsou prej taky docela drahý........ale co nadělám že jo,to budu řešit až to přijde
17. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jj
17. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, meily tatínkovi zabrali (ať jede domů...) a už jede domů :grinning: tak doufám, že než nanosí do bazénku vodu, že nepřijdou dřív ty slibované buřiny :rolling_eyes:
17. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji to je fajn, jestli jde pocasi od nas k vam, tak se neboj, tady je stale azuuuro :dizzy_face:
17. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : my dnes měli taky spáče. Tonda spal od 10 do 12:30 a to sem ho musela vzbudit, protože si pro něj přišla babička. :sweat_smile:
Myslíš, že to je počasim, že ty děti tak spí ?
Takhle dlouho spává spíš odpoledne.

Sem si udělala vegáč a pustila si romantickej film, co mi včera půjčila kámoška a usmívala jsem se celej film jako debil.... :grinning:
17. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač : přesně , Cherokee. Ty co mám nakoupený jako 12-18 jsou Tondovi šíleně velký.
Ale jen ty bodyčka, ostatní jejich hadry plus minus sedí.
17. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja Vam ty space narusim. Mala spala dnes 40 min :angry: Probudila se s kravalem a tak jsem ji jeste houpala v obyvaku a zdalo se,ze usne,ale najednou blik a ozila...A vecer mame jit pryc,tak to si pekne uziju. Navic me boli desne zada a MM ji nemuze zvedat,takze parda. Jen cekam kdy me sekne :angry:

Bett ma tak akorat hadry na 18mes. Ale zalezi na tom jak co je site,takze nemuzu rict vel. kterou pouziva.
17. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, odvolavam, u nas uz je bourka jako prase :grinning: i s kroupama :confused:
17. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět ze Zoo Lešná :slight_smile: Bylo parádně! Popis spolu s fotem dodám večer. Pa!
17. črc 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady bouřka nebyla :slight_smile:

Vanda spí normálně :slight_smile:
17. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak tady dnes slibovana burina taky nebyla, jenom parkrat zahrmelo a nic z toho nebylo :slight_smile:
Lucinka spi cca hodku a pul kazdy den po obede, tak to jde :slight_smile:
byly jsme u nasich na zahrade, Lucka tam ma bazen, piskoviste i houpacku, babicka se starala a ja si cetla, no veget :sunglasses:
Lucka nosi pyzama 12-18, ale nejak v nich plave :unamused: :slight_smile:
17. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

tak tady žádná buřina, žádný déšť - zatím nic, jen vedro k zdechnutí...MM usnul na sedačce, děti taky spí, já vypila pivko (jsem na něj dostala šílenou chuť :sweat_smile: ) a půjdu asi taky spát :sweat_smile:

Jinak Maji měla dnes poprvé napuštěný bazének, ale ani jednou v něm neseděla, hrála si v něm, ale na bobku :sweat_smile: :grinning: A lítala na zahradě bez plíny a jednou se počůrala, ale kecky si pak hned "vyprala", protože v nich vlezla do bazénu :grinning: Fakt sranda :grinning: Já od MM dostala svoji vysněnou lavičku na zahradu a to ani nemám svátek, narozky, výročí - prostě nic, jel z práce a stavil se pro ni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: blázen, teď ještě tu zahradu dát do kupy, aby to bylo podle mých představ :dizzy_face:

kozim: do zoo lešná se už taky hodně dlouho chystáme s kámoškou, ale až budeme dýl u MM babi a dědy....teď v brzké době chceme jet do Prahy do ZOO (až si MM vezme jeden den dovču) - holky, Pražadny - máte tam tučňáky? Já jen, že Maji při koupání miluje svýho tučňáka Emila, už mu i Emil říká :grinning: , tak aby je viděla naživo :wink:
17. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k cherokee overálkům - Maji spí stále v těch ve velikosti 9-12 měs, ale jsou jí ťipťop :wink: a nosí i ty ve vel. 12-18 měs. a přijde mi, že Cherokee má v těch velikstech čím dál větší hokej :sweat_smile: , pokud pojedeme na nákupy, tak si sebou musím vzít fakt metr :sunglasses: jsem teď naposledy koupila od Prince Oliver bodyčko - krásný ve vel. 68 a Domískovi malý :cry: :cry: :cry:

kač: ta voda se u Vás teda sakra přehnala :confused:
17. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim:hezká fotky, Terka má úplně stejný šatičky jako jsem nosila kdysi já :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, mě Lešná uchvátila. Líbí se mi, že tam můžeš být každý rok a každý rok je jiná a je tam pořád něco nového. Když jsem tam byla naposledy, tak to bylo asi před 5ti rokama - od té doby nám to nevyšlo, tak byla snad poloviční - přestěhovali lvy, místo "komunistického" betonového výběhu, ve kterém lvi byli, je nádherný tropický skleník. Celá Zoo je rychlou chůzí minimálně na 5 hodin. Fakt nádherný celodenní výlet - nám navíc zabere 3 hoďky cestování, ale stojí to za to. Mají to takové útulné. Terka byla fakt uchvácená. Třeba takový Olomouc (Zoo na svatém kopečku) je sice taky v přírodě, ale je to takové malinké, jen pár zvířátek - ale zase fajn v horkých dnech, jdeš totiž pořád ve stínu. Ostrava to je taková ta klasická Zoo - betonová, chybí tam pořád hodně zeleně a je maličká. Teď se v Lešné zase staví nový pavilón mezi žirafama a slony, takže se tam zase máme na co jet příští rok podívat.

Leni, děkuji. Ty šatičky se mi líbily právě proto, že mi to připomíná takové ty jednoduché, pěkné, co se prodávaly, když jsme byly my dětmi. Navíc jsou vzdušné - fakt super matroš. Koupila jsem je v Intersparu - byly ještě v modrém. Nám v růžovém navíc pasovaly k té pirátce, kterou jsme už měli doma.
17. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky je u vás tak na zdechnutí? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě že nejsem těhu :sweat_smile: :grinning: ..i když, když jsem byla, tak mi tu krbovkama taky MM takhle zatápěl :grinning:

kozim: se divím, že jste zrovna dnes vyrazili do zoo - v takovém horku, se divím, že ještě nespíš - musíš být z té zoo i z toho vedra tááák utahaná.... :confused:
17. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, je tady taky hrozně. Těhu bych v tom vedru nedala - obdivuji Anet.

No, oni hlásili chladněji - původně, tak jsme už doma minulý týden oznámili, že když má MM dovču 14 dní a na chatě jsme z ní využili jen 3 dny a pak makali na baráčku, tak že v pátek vyrážíme na výlet. Takže nám nic jiného nezbylo. Pak už MM dovču asi nedostane (jako do konce léta) a o víkendu tam musí být blázinek - tak tam bylo pár lidí. No a od zítřka se dělá střecha. Bylo hrozně. Terka i MM to nesli dobře, ale já jsem se před zámečkem (po projití 3/4 zOO) složila, musela jsem dát kafčo, vodu a nanuk, abych se srovnala. V autě ze mě jen lilo - nechtěli jsme pustit "klimu" ani větrák, kvůli Terčinému kašli, ať se jí nepřihorší, takže jsem doma sáhla hned po brufíku a i teď je mi hrozně.

Spát se mi nechce - i když vím, že to zítra odnesu. V 6 přijede strejda a začnou makat na té střeše, takže mi vzbudí Terku a protože budeme kolem nich lítat - svačiny, oběd, pití apod., tak vím, že se do večera nezastavím.
17. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, jj, koukala jsi na zpravy? :grinning:
17. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek