• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
no ještě s tím nočníkováním, já myslím, že na to je fakt čas, sice bych ráda frajeřila, že umí chodit na nočník, ale třeba já si říkám, že začne ve třech letech rovnou chodit na WC:slight_smile:))) Nee, to doufám,že se odplínuje dřív:slight_smile:) Taky sem pohodlná, ale Verča nesedí ani ve vaně, z toho šílí moje máma, že jí mám nevychovanou, že to jako my sme seděli. Co mám asi jako dělat, když se jí snažím posadit, tak krom toho, že bych jí dřív utopila, tak řve. takže máme protiskluz a běhá ve vaně a hraje si tam a je spokojená:slight_smile: Na nočník sem jí s holým zadkem posadila 1x a řev:slight_smile:) Zkusím na chalupě, jestli tam letos pojedem ještě za tepla a nechám jí venku bez plíny a v tepláčkách. Uvidím, jeslti jí to bude vadit, ale myslím, že jí to bude fuk.-)) Já si s nočníkem hlavu nedělám, ale dělám si jí teda se zubama. Jako my prostě nečistíme. Verča si tam sice šmrdlá, ale to má k čištění zubů dost daleko a mě tam s kartáčkem nepustí. Tak doufám, že jí ten chrup neshnije.
jinak Kozimur, závidím, že si Terka sama řekne že chce jít spát:slight_smile:)) Mě Verča večer otravuje, normálně mě za ruku odtáhne s křesla a jdem do koupëlny a ukazuje na vanu, že se chce koupat. Ale jak se jí zeptát, jestli už půjde spinkat, tak i kdyby už byla totál mrtvá, razantně řekne nenene:slight_smile:)))
18. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko : tak to je super, ze takhle Tynka chodi na nocnik a ma z toho i radost a mate to bez problemu. ja vim, ze u me je to o pohodlnosti.
Ale myslim, ze neni nic hrozneho na tom, kdyz Tonda jeste nechodi. Oficialni doporuceni davat na nocnik je myslim pozdeji nez chodi vase holky, takze mi to fakt nevadi, ze Tondu jeste na nocnik neucim.
A je mi jedno jestli to nekomu pride divny
:sunglasses:
Divna sem uz tim, ze jeste trochu kojim.... :sweat_smile:
ja mam na vse hold dost casu :grinning:

Mozna ten nocnik zkusim v blizke dobe, ale kdyz to Tondovi nepujde (nemyslim tim hned na poprvy) tak to proste hrotit nebudu.
18. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tim doporucenim myslim to, kdy se ma priblizne zacit....to, ze to vase deti umi driv je samozrejme o jejich sikovnosti a vasi duslednosti. Nevadi mi, kdyz nekdo s necim zacina driv nez se oficialne doporucuje...kdyz to tem detem nevadi, tak proc ne.
Mate fakt o starost min.

Ja jsem zvedava jak to u nas bude s dudlikem. Tonda ho pres den nepotrebuje, ale funguje jako uspavadlo, tak nevim, jak to bude s uspavanim, az bude bez nej....budem si muset hold zazit nejake brecave vecery.
18. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla, kozim : je super, jak si ty vase deti umi rict...Tonda taky rika EE, tak mozna ze by casem opravdu mohl umet, rict si o nocnik...uvidime.
Kdyz uz si umi rict o spoustu jinych veci..(jidlo, piti, koupani atd)
18. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : ty jo..tak to vas asi fakt brzo ceka otazka Proč ? :grinning: Nezávidim. :grinning:
Týnka je teda fakt kecka ukecaná, hrozne ráda bych ji videla na zivo...
Je to fakt roztomily, kdyz ty deti zacnou rikat vety.
:dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: já to chápu, se tu nemusíš ospravedlňovat.. :wink: :slight_smile: Každá to máme jinak, a to je super, kdyby jsme to měly všechny stejně, tak to je nuda a koňa můžou zrušit.. :grinning: Jen jsem se divila, že jsi to ještě ani nezkusila.. :wink: Třeba tě Toníček příjemně překvapí! :dizzy_face: On je šikula :dizzy_face:

S tím mluvením, no snad si ještě na otázku Proč chvilku počkám.. :grinning: ale když ne, nevadí, aspon to budu mít brzy za sebou.. :grinning: :grinning: :grinning:

A s tím doporučením kdy co dělat a kdy už a kdy ještě ne, to je taky určitě jen na určitém mimču.. :slight_smile: Prostě některé dítka tady skládaly kroužky v půl roce a jiné v roce... a jsou všechny normální, že :wink: :dizzy_face: A taky záleží hodně právě na tom, kdy k tomu mají přístup, když ty kroužky dostalo dítko až v roce, tak je jasné, že to dřív skládat neumělo :wink:

Petru: taky se těším, že jednou se dostanu do Praglu i s malou a urrčitě se za vámi zastavíme.. :dizzy_face: a nebo když vy budete mít cestu kolem Ka, tak jste vítání! :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dneska jsme teda vypravili Vojtíka na tábor, po cestě jsem se stavila s kámoškou v Tescu, bo Aninku hlídal doma děda a v Tescu jsem si pořídila hhnd dvoje plavky a ještě plno dalších věcí, kartu jsem pěkně provětrala, to ani nemůžu říct MM :sweat_smile: :confused: Mají tam ale mega množství bodyčeka s krátkým a jako tílka, za 30Kč směska všech veilkostí, byly tam dva plné koše a pomalu všechny hadry ve slevě, letní teda určitě. pro dětičky i rodiče. Tož jsem pořídila erikovi k narozkám krásné tričko a Anince jsem chtěla pořídit nějaké tílkové body, ale od kámošky malý už tak řval, že jsme musely k pokladně :frowning2: :frowning2: :frowning2: No a pak jsme jely do dm, tam jsem koupila balení 2 Hami kaše se lžičkou od Nuku , UM a nějaké potřebnosti do domácnosti...Přijela jsem domů a Anuška byla úplně hodňoučká, tak jsem byla ráda.

Jinak jak teď jsou ty vedra, tak vůbec nechce obědy, to je jedna sklenička tak na 3x, chce jen ovoce, je po něm posedlá, furt utíká na zahrádku a cpe do břucha. Pak má brutální panďoro a sere 3x denně jak Amina. Dneska ráno se tak posrala, že jí rupla ta Pamperska, ona seděla, ruce v té srajdě, postel taky celá od toho, no hrůůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přitom 10 moinut předtím jsem jí dávala do postýlky ranní mlíko a byla úplně čisťounká. A po tom mlíku najednou řacha jako blázen a posraná celá postel. To byly manévry, bo jsme zrovna měli jet s Vojtíkem k autobusu :angry:
18. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, zkoušej to třeba ob den, ona se chytí. Aninka chodila hezky a teď taky hrůza, ale snažíme se, zkoušíme, ale jak nechce, nenuíme.Někdy se zadaří, většinou ne. A teď navíc ta věčná srajda :confounded:

Petrun: to že kojíš, to tě obdivuju, já bych chtěla, ale jaksi to už nešlo :frowning2: ale divím se, že jsi ho ještě na nočníka ani nezkusila dát. No i když já jsem ještě Anince ani nedala kroužky, jak se tu o nich bavíte, máme spousty hraček,ale tohle zrovna ne. Zkoušíme to je jen na návštěvách. Tak v tom jsme zase pozadu my. Je to tak jak jste psaly, každý má svoje tempo, jak děti tak i rodiče :wink:

Kozinka: Týnka je fakt ukecánek, však má po kom :wink: :grinning: a ty vodní hrátky fakt závidím, Aninka aky řádí, když se do vody dostane a taky se nebojí, až mě to překvapilo. Ale máme smůlu, furt se jí drží ten kašel :angry: Koupili jsme děckám krásný veliký bazének, ale furt se na něj jen koukáme :cry:
18. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: ty srajdový orgie nezávidím.. :grinning: :grinning: :grinning: ale zase na druhou stranu, lepší když ti takhle krásně kajdí, než to co Týnka měla na chatě.. :pensive: To jsem pak vděčná za každého hovňouse i třeba rozmačkaného v ruce.. :sweat_smile: tohle už se nám teď nestává, naštěstí, nechci to sice zakřikonut, ale snad už to tak bude.. jak toje.. :grinning:

Bazének snad ještě využijete, určitě jí bude brzy dobře... však už jsi psala, že je to naústupu!! :dizzy_face:

jo a teď jsem měřila malou poprvé 87cm a podruhé 87,5 :sweat_smile: takže asi fakt hodně vyrostla.. :sweat_smile: a já si říkám, že má všechny 86 krátký.. :sweat_smile:
18. črc 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prave u nas zacla bourka a pred asi hodku bylo 31C a ted je 17,5C. Drsne.. :sunglasses:

Dnes me MM seznamil se svou 2sestrnici a ona ma kluka asi o 3mes mladsiho a on ani sam nechodi, moc nemluvi. Tak jsem si rikala 3mes a takovy rozdil. Takze porad tvrdm,ze kazde dite je jedinecne a proste nekdetere dela neco driv a nektere pozdeji.....
My jeste nenocnikujeme. Je pravda, ze jsem taky leniva to porad zkouset bez vysledku. Asi zacnu. Ale mala proste to ma nejak od mala zakodovane, ze jak ji svliknu plinu, tak se nevycura. Od mala ani jednou se nevycurala do vany nebo bazenku. Proste to drzi, a vyjde ven z bazenku a vycura se na travu. To mi udelala uz par krat. V tom je sikula.

Petru: tak ja hlasim, ze uz nekojim. Mala proste zacla celou noc spat, tak se sama odstavila. Z toho jsem mela fakt obavy...Protoez od mala to byla mala prisavka :wink:
18. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: nám dneska meteostanice naměřila 36 stupňů!!!!!!!!! A to je schovaná na balkóně ve stínu :confused: To jsem fakt nechápala!ale bylo teplo jak prase!!!!
18. črc 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jo a gratuluju k super samo odstavení! Bett už si asi řekla, že mamču vyždímala dost.. :grinning: :wink:
18. črc 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdark kocky, tak koukam, ze nez jsem vam to sem stacila napsat tak to uz kolky "vycmuchaly" :grinning:

akorat jsem ulozila malou a rikam si jak vam to prijdu rict a co nevidim :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo gratuluju :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo: jeeeeeeee :slight_smile:, moc gratuluju a preju bezproblemove druhe tehu :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si dneska delala test i kdyz mrcha mela dorazit i ve stredu protoze mi bylo uz od vcera docela blivno...a dneska jsme sli male koupit nove sandale a me porad prislo,ze mam zaludek jak na vode..tak jsme po ceste domu koupili testiky a rikala jsem si, ze tak brzo se to urcite neukaze a zase pekna tlustice.. :slight_smile: manza je opet v soku :slight_smile: i kdyz zase stastnej a sel si koupit pivo, ze to dneska oslavime :slight_smile: ( a hlavne, ze jsem si po ceste domu koupila flasku dobreho cerveneho vina, ze si dam dneska po dlouhe dobe sklenicku a ted se mi do toho ani nechce :grinning: )
18. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo:ty seš taky jedna z těch co jen vidí trenky a jsou v tom :grinning:
18. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: ještě jednou gratuluju! :dizzy_face: :grinning: Je to super, držte se! :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi jo, i kdyz tohle byl uz druhy cyklus snazeni, minuly nevysel, ale asi to je i tim, ze jsem minuly mesic fakt se na to soustredila a sex byl jak na povel...tenhle mesic jsem si rekla, kaslu na to bud bude nebo nebude a je :grinning: :grinning: :grinning:

ale moje mama rika, ze pry byla taky "chytlava" ja i bracha na poprve :grinning:
18. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: CAIRO: Velike gratulace :wink:
18. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc dekuju, doufejme, ze to zdarne dotahneme do konce jako na poprve :slight_smile:)
18. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: Tobe teda nic neutece :wink: Hotobvy Sherlock. Teda pani Sherlockova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, cairo, supéééééér !!!!!!!!!!!!!!!!! Moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a držím pěstičky, aby nejpozději na apríla vykouklo vaše druhé dítko na svět a vše bylo ok :slight_smile: Mám fakt velkou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my dneska byli na nákupech - ty lijáky byly děsný....Maji ze mě měla srandu, že maminka je jak zmoklá slepice a ona krásně suchá...skoro nebylo kd eparkovat, všichni lidi jeli v tom dešti nakupovat :confused:
Jinak novinky z dneška - Domi slejzává z lehátka - Maji to taky dělala, ale né tak brzy....on se normálně cíleně sesunuje dolů, tak musím vyndat pásy a kurtovat :sweat_smile:
Maji měla dnes karambol - spadla dozadu, ona si ráda jakoby hoví, opře se o sedačku nebo o sokoliv a pak se zapomene a jakoby sklouzne/žuchne na zem....a dnes teda fest, tak sjem k ní hned letěla, chytla jí do náruče a chovala, jakmile otevřela pusu, vyřítila se krev - já úplně v šoku, MM taky, hned nás napadlo, že jedeme na pohotovost, nechtěla nás pustit kouknout do pusy....nakonec jsme nikam nejeli, ale ještě jsem furt v šoku - fakt vyjukaná až hrůza :confused:, jsme při každém jejím dalším pohybu trnula, aby zase nespadla, ale po chvíli konejšení u mě zase řádila jako drak.... asi se přitom pádu kousla do vnitřní strany rtu, takže teď má pusu jak Angelina Jolie.... :pensive:
18. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: já otevřela MK a tam album baby callaghan 2 tak na to nemusim být sherlock :grinning:

sajo:pusa krvácí dost,to nic nebude :wink:
18. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak MM dneska v tescu byl neuvěřitelně chápavej, nespěchal, nechal mě prozkoumávat regály s dětským oblečením )a to fakt dlouho :confused: - sem zírala :grinning: ), vše bez brblání zaplatil, sem se ho několikrát ptala, zda je zdravej :grinning: a zda se cítí ok? :grinning:
Asi to bylo i tím, že na vozíku sem měla já Domíska v autosedajdě (spinkal, brouček) a on "pařil" s Mariánnkou v golfkách - prostě se chovali jak dva uličníci, sem se bavila tím, jak spolu laškovali :grinning:
takže Domísek má dvoje nové capáčky, bodyčko, 2 sety trička a kraťásků na příští rok, Maji jedny letní šaty na příští rok, Domi slíbené overálky ve vel. 6-9 měs. a já jedno tričko - nádherný za 54 kč z výprodeje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě mi MM koupil z výprodeje plyšovýho sloníka :sweat_smile: :pensive: , se mi minule šíleně líbil a minule prohlásil, že má tři děti, né dvě a dneska mi ho koupil.....tak je náš - pro štěstí...vím, sem blázen :pensive: a MM taky :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: fakt se jen kousla - sice nechápu jak, když nemá ani jeden zub vylezlej úplně a ty vrchní dva má jen prořízlý (fakt jí rostou děsně pomalu), neměla se jinak o co brouchnout - prostě ten pád a jeho následek vůbec nechápeme...ale krve bylo fakt šíleně a já to vůbec nečekala, když spadla dozadu, že bude krvácet...fakt šok....
takže to byl její 3. krvavý karambol....2x pusa, 1x obočí o hranu konferenčního stolku,.......
18. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je mile :wink: Ted MM je prerazeny prodavat, na lehci misto a vedle prodejny je kvetinarstvi. Tak jsem tyden cekala, zda ho nenapadne donest kytku. Tak jse mu dnes rekla, ze jsem tajne cekala....A k me smule mi pred 3dny natrhala babicka, tak se mel na co vymluvit :angry: :angry: :angry:
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jinak gratuluju k nekojení :grinning: a úspěšnému odstavení - vidíš, jak chytrou holčičku máš :slight_smile:
....včera sem se dívala na Krause a ten říkal pár rad pro ženy a jedna tam zněla v tom smyslu, že zázraky nemá ženská od chlapa čekat vůbec a že náznaky neplatí, že se má stručně a jasně říct, co ženská chce :grinning: a myslím, že to fakt sedí :grinning: :grinning: :grinning: MM taky neregistruje, když něco mooooc chci a doufám v to, ale občas se na vedlejších frontách snaží, to jo, ale na té jakoby hlavní neeeee...prostě ho to netrkne....
18. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás často nefunguje ani když jasně řeknu :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek