• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Ahojky,
tak koukam Saji porad nic a ja si rikala, ze vcera pri tom vichru by mohlo :wink:

Ewus: my ten slunecnik vubec nepouzili, jak pisou holky, prislo mi to k nicemu. Ted jsem objednala tu clonu, tak uvidim. Snad to bude lepsi.

Katka: pekne oznameni
:slight_smile:
27. dub 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď mě Maji dostala :grinning: - sem doma na boso a Maji si vždycky ukazuje na svoje bačkůrky a ponožky a pak na moje bosý nohy a věčně si to pak oboje sundává....takže musím nosit min. ponožky, abych jí šla příkladem...ale dneska je nemám, tak před chvílí zmizela a víte, kam? Normálně šla do ložnice a zjevně do šuplíku s ponožkama MM, teď si ke mě sedla a snaží se mi tu MM mega-ponožku nasoukat na moji bosou nohu :grinning: a fakt nekecám :grinning:
27. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: to sme si říkali s MM taky a prd....dítku se nechce....snad si se mnou nezahraje na matku slunici a slůˇátko, tak dlouho bych to fakt nedala :grinning:

Už fakt jdu...max. hodím foto kočárku.....dneka ho chci dát do super-čupr stavu :grinning:
27. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: neboj, ono to nekdy bude a kdyz ne samo, tak ti to vyvolaji a to je potom rychlost :grinning: Na kocarek jsem zvedava. Ja taky mizim - jedeme do zahradnictvi, tak jdu Kacu nakrmit a oblect.
27. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zahlidla Saji album, tak jsem se lekla, ze uz tam uvidim fotku Matyldy a on to jenom kocarek :grinning: :grinning: moc hezkej
27. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: jsi plašilka :grinning: ...no, kočárek moc hezkej není :frowning2: (můj splněný sen to není rozhodně, ale lepší než drátem do oka a ještě lepší než sedět doma s 2 dětma na prdeli :grinning:), ale použitelnej je....já chtěla prostě jinou barvu, i když on je jakoby šedo-stříbrnej, což mu dělá menší plus, že to není jen šedivá barva a chystám se do něj ušít barevný vložky do kočárku a prostě ho oživit....ale to dnes né (stále nevím, jako barvu pro mrňouse, že), dneaska ho jen vydrbu - i když je etda čistej, ale prostě to udělat musím :grinning: chápete, ne? :grinning:
27. dub 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: co Ty tady delas! Dnes mas rodit kluka! :sunglasses: Supky hupky rychle!At to do pulnoci stihnete. :grinning: :grinning: :grinning:
KDyz dnes porodis, nemusis aspon zitra do poradny... :grinning:
27. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo:kočár vypadá dobře,budeš štíhlá jak lunt až budeš tohle tahat :grinning: za sms budu ráda :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: on je to jeden z nejlehčích sourozeneckých kočárků :sweat_smile: :grinning: ...

V sobotu jsme v lékárně potkali kámošku s jejím 2,5 letým klučíkem....mi přišel šíleně drobnej, tak prý má 90 cm a 12 kg :grinning: By ho některá březňátka snědla i s ponožkama :grinning:
27. dub 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Vanda by ho spolkla bez kousani :grinning: :zipper_mouth:
27. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
BEtt si dneska sama stoupla na vahu tak ma 10,5kg :sunglasses: Drzi se porad stejne... :wink:
27. dub 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau babizny, tak jsem zpet, ale za ten tyden jste toho nakecaly, to nevim nevim jestli doctu :wink: navic me vcera cestou zpatky skolila nejaka strevni svine, je to chutovka mit sracku na dalnici, pardon :pensive: ale aspon jsem se naucila briskne rozhodovat a vyhodnocovat, ktery vyjezd bude nejlepsi a kde nejrychleji najit wc/prikop :grinning:

vidim, ze saja stale pohromade, dosla ti moje smska o double kocarku ?
27. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak uz nic, uz vidim, ze kocarek mate :slight_smile: ja ted byla u te kamosky, ma deti od sebe o necele dva roky a taky porizovala sourozenecky kocar, dost me to prekvapilo, myslela jsem, ze takhle od sebe to uz neni potreba, ale on ji starsi kluk spi jen v kocaru a rika, ze by se bez nej nikam nedostala. a je teda super, u nas jsem ho nikde nevidela, je to tento http://www.phil-and-teds-sport.co.uk/ - obrazek 3 a 4 dole
27. dub 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi konecne...ja te miluju i se srackou :grinning:

katko oznameni je fakt povedeny :wink:

saji gratulko ke kocaru fakt by byl holej nerozum kupovat na chvilku novej...uhackuj si na boudu tirkysovou masli a mas tank tvych snu :wink: :grinning:

sakra a uz si prd pamatuju na co jsem chtela jeste reagovat :confounded:
27. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau opice, ooo diky, tomu se rika bezbreha laska :grinning: jsem cetla, ze saji tu masli uhackujes ty a lekla se, ze ses za ten tyden dala na domaci prace :grinning:
27. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: sms došla, ale tenhle kočárek je pro mě španělská vesnice :sweat_smile: :grinning: - můj mozek ho moc nepobírá :grinning: - já už na něj několikrát koukala a bohužel neměla možnost ho vidět na živo a MM se nelíbí ta forma vození pro miminko (jak v rakvi)....takže jsme to vyřešili tímhle starším kočárkem, i paní nám říkala, že na tom pak tolik tratit nebudeme - jsme jí říkala, že je to na přechodnou dobu a že chceme pak prodat (ona si prodejem použitých kočárků přivydělává na mateřské), že nejvíc se tratí, když koupíš nový kočárek a chceš ho prodat, což je jasný (tady nám říkala, že s cenou máme pak jít max. o 2 tisíce)...a tenhle není ani moc poškrábaný - jen fakt pidi oděrky z dávání do auta apod., nám se do auta vejde ťipťop, takže ještě nějaký ten šrám určo utrží.....ale díky za tip :wink:
PS: sra.ku nezávidím :pensive:
27. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau zuzanko, jak bylo? uz se nam tu po tobe styskalo - kazdy vecer jsme za tebe slzu uronily :dizzy_face:
27. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: tyrkys plánuju asi ty vložky do kočárku :grinning: - na mašle moc nejsem :grinning: - víš, že sem spíš na kytky a barvy, né.... :grinning:
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau zuzanóó :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, kač, to je milé přivítání, asi cestou na záchod taky zatlačím...slzu :grinning: se snažím dočíst a vidím, že jste se vrátily k prasárnám, tak si nebudu brát servítky :wink:

bylo fajn, byl to dost hukot, stihly jsme toho dost, ale hlidat takhle po ránu jedno řvoucí mimino, žárlící klárku a dvouletého kluka bylo docela náročné, myslím, že i kvůli tomu na mě vlezla ta chřipka, ale snad to bude jen záležitost pár dní.

zurich je krásné místo k životu - jezero, hory, spousta zeleně, jak mě zahraničí nikdy nelákalo, tak tam bych šla klidně :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, to máš pravdu, že to vypadá divně, ale funkčně je to paráda, je to velké jak normální kočár a lehké a má super kola :slight_smile: ale z toho vašeho budou mít určitě lepší výhled :wink:
27. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: Klárka žárlila? na mimi nebo na klučíka? :confused:
27. dub 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ono to jde udělat i tak, že matrix (kombinace korby a autosedačky) nasadíš na přední místo, dozadu (k madlu) dáš sporťák a prckové můžou koukat na sebe, což teda nevím, zda budou chtít :grinning: Ale Maji je vepředu spokojená, ono to vypadá, že se do toho kočárku zamilovala - už u té paní ho vozila, cloumala s ním a vypadala tak nadšeně, že sme ho snad ani nemohli nevzít :grinning:
27. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, na to, že sem říkala, že tu moc dnes nebudu, jsem tu teda nějak moc :grinning:
27. dub 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jak sem říkala, že budeme měnit jména - určo to klučičí, tak sme neměli ten papír z matriky, dnes ho MM vytiskl a hned prý 4x - prý mě zná (to teda nevím, co tím jako myslel :grinning:) - takže asi budeme v porodce losovat :grinning:...né, já už sem fakt definitivně rozhodnutá, otázkou zůstává, zda to MM podepíše :wink:
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji jen se nedelej ..chces si nahnat skore na dobu az se budes flakat v porodce :grinning:
27. dub 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, to je ucast - tak to ma byt. je ti doufam jasny, ze puldenni absence znaci jedine :wink:
27. dub 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: ale odpo tu fakt nebudu :grinning: a rodit taky nebudu, vsaď se :grinning:
majmu: třeba Matylda čeká na můj 7tisícovej příspěvek, tak to chci dát :grinning:
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, na mimino, ono se jí hrozně líbilo, furt za ní chodila, šahala na ni a říkala mimi, ale když malá řvala a já ji chovala (a že řvala často, protože se dvěma dětma prostě není možné jedno kdykoliv chovat), tak klárka chtěla taky za mnou do náruče :wink:
27. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: a mimino a Klárku chovat zárověň nešlo? jejda :grinning:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek