• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin: no prave ja taky. Nastesti jsem si tam nechala rezervu,jenze nemame za co nakoupit a trapne je mi si pujcovat :angry:

mjanca: nadhera....Ja mam nabytek v javoru a perfektne se to udrzuje. Na tom neni videt zadny prach.
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo: gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!

Katus: my bysme jeli , ale tím že bude druhé, tak se bojím, aby to nevylezlo dřív. Ale jinak bysme jeli autem do chorvatska, nebo itálie.
20. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: tak to tě chápu, to já bych nejela,kdybych byla tak těhu :slight_smile:
my bychom taky jeli autem. MM musí zjistit podrobnosti,jeli bychom i s mou ségrou a jejím přítelem,ale ségra se též musí zeptat gyndaře,zda může je v 19tt. tak snad jo, komplikace žádné nemá

a jak se cítíš ty? je vše vpořádk u?
20. črc 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

katko, u Makarske je to moc hezke, jestli budete mit prilezitost, tak urcite jedte, podle me je to nejhezci oblast chorvatska a s malou to urcite zvladnete :slight_smile: to muzete brat jako svatebku :wink: my jedem v srpnu nahoru k baltu pod rujanu, jsem docela zvedava, jake to tam bude.

mjanco, mas muj obdiv s tou prestavbou, jste fakt sikovni, jak to zvladate :slight_smile: u nas mame oba osypky z kazde kraviny, pomalu i z presunuti sedacky :grinning:
20. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: jo, já už jsme si na to těhotenství zvykla :slight_smile: už chci konec srpna a být doma s oběma, těhotenství nesnáším, ale už jen měsíc :slight_smile: Máš krásnou fotku v pase!
20. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
katus: já chtěla v červnu, to jsem se ještě nebála, ale manžel nedostal dovolenou a teď už to nerisknu
20. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

jdu jen pozdravit :slight_smile:

katko: krásná fotka v pase :dizzy_face:
mjančo: tak ať se asfaltu zbavíte a přestavba jde jako po másle :wink:..u nás přestavba a rekonstrukce nic moc, MM na to má víkendy a to tu furt pršelo, tak jsme byli aspoň hodně spolu :dizzy_face: ...ale už máme zrenovované jedny dveře a to na wc :grinning:
20. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik: manžel tam jezdil každý rok a prý je to tam fakt nádherné, proto na makarské je to taky nejdražší. ale prý máme možnost mít apartmán za 7tisíc a kdyby jela moje ségra s přítelem tak to je na půl, naftu nejakou máme a tak jen v zít jídlo atd. tak snad to výjde , původne jsme nechtěli jet nikam ale pořád nás to láká a MM je plážový typ. :slight_smile:

holky čeho vy si hned nevšimnete :wink: - ale děkuji - jedna svatební
20. črc 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : my mozna pojedme v zari do Italie....zastavka v Benatkach a pak Toscansko, Umbrie...
ale jeste nejsme uplne rozhodnuty.

mjanca : moc hezka stena !
20. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase už mám pár dní skluz..se středou ale počítám a těší se na vás. Do školy už potom nepůjdu, tak mám na výlet celý den :wink: co sraz? 10:30 hlavní brána?
děkuji za pochvaly, nemůžu si pomoct, ale všechna březňátka se moc povedla. jsem zvědavá, jak se děti za ty 3 měsíce změnily..
s mluvením zaostáváme, ale už taky začíná. dělám si z toho srandu, protože vidím, jak je Lump chytrej (už ho mám problém někdy přelstít :slight_smile: ), tak to neřeším. víc mě štve, že chodil na nočník a hlásil ee a teď radši tajně kadí v koutě do plíny, aby nemusel na nočník.. :sweat_smile: a na vše kromě "ham" vrtí hlavou, že nechce, div mu neupadne..
20. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zírám jak vám chodí pozd mateřská :confused: Já ji mám každýho 7. na účtu pokud to nevyjde zrovna na víkend :fearful:
20. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky miláčkové všichni naši, já jsem tady tak dlouho nebyla, že ani nevím, na co dřív se ptát, prostě jak z toho vlaku vystoupíš, tak už se nechytáš jet dál, co novýho, písněte mi aspoň nějaký drby a novinky do IP, díky posílám aspoň odkaz nay pár novejch foteček našich dvojčat z června - ty brď letí to jak blázen holky a za tři dny nám bude rok a půl fíhhááá, papa a všem posíláme pusu
http://elis34.rajce.idnes.cz/CERVEN_09/
20. črc 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : me chodi kolem 9.

blanule : cas se jeste nedomluvil. Rikaly jsme si kolem 10, ale to je asi brzo , co ?

tak teda v 10:30 ? co holky ?
uz se tesime!!
20. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis : holky jsou nááááááádherny !!!Fakt mate moc krasny holcicky. Ty jejich oci...to je neuveritelny !
20. črc 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, v 10:20 to máme nízkopodlažním, ale zvládnem i v 10 :wink: ať se ozvou taky holky, jak ji to vyhovuje
20. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin dej pokoj, já tady už lezu skoro po psacím stole... dneska mi má vše z banky odcházet a už tady vidím, že jak nic :angry: :angry: :angry: naštěstí mám peníze bokem,ale i tak to nasere...
20. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já s tou zoo nevím, Mirkovi je střídavě pořád blbě, takže já dorazím možná, ale nečekejte na mě, každopádně bych dojela tak kolem 13 hodiny, dřív asi ne, takže bych pak napsala třeba Blance nebo Petře, abych vás tam našla. Ale nevím jak to bude.
Jinak mateřská mi chodí včas a plus minus stejně
20. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe nám chodí také včas+-5 ndů někdy i 10 dnů později :angry: :angry:
20. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem pro 10:30, stihla bych asi i 10, ale znam se, jak pak vzdycky nestiham :wink:

shehe, rekla bych, ze ve 13 hod. budem tak na 99,9 na obede, ted jen jde o to, ktery zvolime bufik :wink:
20. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem nedočítala, jen píšu naše zážitky s Terkou včera a dnes. Je to fakt číslo a pěkně se rozkecala. Rozeznává jednotné číslo od množného - auto/auta, kolo/kola, holky/holka, skládá věty- jdu domů apod.

Včera tak sedíme před obědem, střecha dodělaná a chlapi (strejda s kamarádem, kterého si vzal na pomoc) čekají na oběd, Terka pobíhá. Najednou známý od strejdy říká, jestli se třeba nechce malé na záchod, že je nějaká divná - nějaká stuhlá. Tak se ptám Terky, jestli chce čiii a ona že jo, tak ji chci chytnout, no a ve štramplích boule a smradu jak v Cařihradu, tak odskočím se zacpaným nosem a jak jsem s ní pohla, tak už je smrad v celé místnosti, děda se směje, že nemáme holčičku, ale kluka, že má ve štramplích koule jak vodní melouny :sweat_smile: Takže koupel, přebalovačka, dotlačovačka... :grinning:

Dneska ráno vstala - v 7.30 k mé osobní radosti, vysmátá jak sluníčko. Tak jsem jí dala vyčůrat, dala jsem ji napít, šla jsem ustlat postel a posadit na polštářek miminko (hadrovou panenku) a kájíčka (hadrového králíčka) a šla jsem stlát naše postele. V ten moment tam byla Terka, hodila mi na postel králíka a říká: Mamí, kájík ššš! a pak zařvala "šyšíš?!!!" (jakože slyšíš?!), tak si jí nevšímám, jen kývám a stelu dál, no to už na mě řvala. Prostě jak si jen můžu dovolit rušit králíčka, když ho dala spát k nám do postele :sweat_smile:
Pak ráno ke mně příjde, že chce čččiiii, tak já ji chci vzít a už zase vidím boule ve štramplíkách, tak už vím, která bije. Opatrně sundám štramplíky, jdu pro toaleťák, jenže madam si musela utírat sama rukou, takže celá od ho.en. No, moje nervy...
Pak jedeme do Sparu na nákupy, madam protivná, ale jak viděla autíčka(ty košíky s autíčky), hned řvala: "Auto, auto!" Tak šup s ní do auta, co ona dělala -troubila, poskakovala, kroutila volantem - lidi si ji všímali, prohlíželi, obdivovali jak je krásná (jsem rostla, budou tam muset poopravit pár stropů :grinning: ), no a dojdem nakonec a tam vystavené klouzačky a dědu nenapadlo nic lepšího, než ať jí dám sklouznout - pohoda - jedna klouzačka, tak musela zkusit i tu druhou, pak si všimla domečku a byl konec - ona tam vlezla a ven nepůjde, tak šla s křikem ven a utišil ji až pás vedoucí do podzemních garáží, kde měla záchvaty smíchu.
Dojedeme domů, dítě řádí jak urvané z řetězu, najednou má nožky křížem, drží se za prcku a řve "ČÍÍÍÍÍ", tak se ptám, jestli chce čůrat a chci ji vzít, to už cítím smrad a koukám, dítě se babičce posmolilo na plovoučku, pochodila v tom a všude capky s ho.nama :sweat_smile: Takže šup na nočník, kde ještě čůrala a šup do sprchy...
Pak řádila s babi a dědou a vyletěl jí snoplík, tak jsem jí ho utřela, šla jsem pro oblečení a nechala ubrousek na stole s tím, že jí zas pak utřu nos - Terka ho vzala a "vyleštila" babičce stůl :sweat_smile:
Pak jsme šli ke známým grilovat - tam si hrála s gumovou pískací hračkou a teď nekecám, je to olačka - fakt normálně pískací hračka kondom, no, pak tam překládala dřevo atd. Přišla 20hod, říkám si, udělám vyjímku a může jít spát později - ve 20hodin se zvedla a šla normálně pryč, zamávala a řekla "mamí domů", tak jdu za ní a ona vážně odcházela, tak jí říkám: "Kam jdeš?" a ona mi normálně odpověděla "No, jdu domů", jsem vykulila oči, ta ještě něco zabrblala, zamávala a šla, takže mi takto zkončily vycházky a šla jsem s ní. Doma mě popoháněla - nahá už stála u dveří a řvala kupyty, pak jsem jí oblíkala, tak už začla "ťapy ťapy" (pouštíme si Chňapíka malého krokodýla u jídla), pak u jídla už mi rvala misku ze stolu, jako že už honem "Mňamy mňamy" a sotva jsem jí dala čaj, řekla: "ne! Nyný ššš, kájík ššš" tak jsem ji dala do postýlky, to se radostně zařechtala a byl klid.

Omlouvám se za román, ale dneska fakt perlila (to jsem ani nepsala vše)
20. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak nám už teda ode dneška lezou jen 2 horní čtyřky - zrovna dneska jsem jí našla druhou dolní a u těch horních už by to mohlo být lepší, když by jim teoreticky mohly pomoct v proříznutí ty spodní.

Kozi, hvezdi, tak já měla mateřskou opět do 10. na kontě, takže si nemůžu stěžovat.

Mjanči, stěna parádní!

Zuzi, my jsme byli pod Makarskou - v Gradacu a taky paráda, už jsou to ale 4 roky. Letos jsem si netroufala, i když nás naši pořád přemlouvali - jedou na dovču příští týden, jen tak vyjedou a tam si nějak najdou ubytování. Ale s Terkou nemám odvahu a navíc nejsou many. Příští rok plánujeme těhu a kdo ví, co bude pak. Nás navíc moc moře neláká, leda tak s kolama. :slight_smile:
20. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru a co ty a byt? Už bydlíte v tom novém, nebo jak to vůbec teď vypadá?
20. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim:kdy sundáš tt?
20. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : dobrý story :grinning: ale mezi námi, ty vaše fekální historky mě utvrzují v tom, že není nad plíny :grinning: :grinning:
jako fakt se mi nechce uklízet z koberce hovno... :sunglasses:

s bytem se to má tak, že už máme podepsané všechny smlouvy, někdy v září začnem platit hypotéku a stěhujeme se někdy v březnu nebo dubnu.
Už se těšíme, tak snad vše klapne. Občas se tam zajedem podívat jak nám to roste. Momentálně nám dělají střechu :slight_smile:

Dneska jsem byla s kamarádama v hospodě, přišla jsem před chvílí a František měl uspávání s muzikou....
Prej Tonda řval, že chce mlíčko :confounded: a UM odmítl. Nakonec ho musel uspat v naší posteli, že si s ním lehl.
Ještě, že ho nehlídali tchánovci, jak bylo původně v plánu, ty by z toho byli asi dost vyplesklý a Tonda by možná řval ještě víc.
21. črc 2009 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik, sheh, blanul, teres, majmu, zuza a ja nevim kdo jeste : ve 13:30 je cviceni s lachtany, takze bych to videla na obed do te jedne a pak presun zabrat dobry flek na tribune :sunglasses: :wink:
21. črc 2009 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, úplně jsem na ně zapomněla :sweat_smile: Už je stahuju :wink:

Petru, tak to je paráda, za chvilku ve větším, co? To uteče jak voda. To bude mít Toník k narozkám :wink:
21. črc 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak fekal story. Ono je to o tom, že tam bylo hodně lidí a kravál, takže mohla hlásit, že chce kakat, ale nikdo ji neslyšel, až bylo pozdě a včera - poprvé přišla a hlásila ččííí, ale už to asi nestihla zadržet a pak večer pořád chodila čččííí, ale naši ji nevnímali, až bylo pozdě, tak když se pokadila, tak ještě hlásila, že chce čůrat a to už vykonala do nočníku.
21. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau ženský :slight_smile: ,
hlásím se po delší době, včera jsem se vrátila s malou z tábora, nebyly jsme tu 10 dní a je to tu jak po výbuchu :sweat_smile: , MM celou dobu chodil jen do práce a z práce a na nic doma ani nesáhl, tak to podle toho vypadá :pensive: , takže mám na týden co dělat :angry: . Navíc je mi furt blbě :pensive:
Z tábora jsem si minulý týden odskočila k doktorovi, tak už máme srdíčko a vše je OK.
Dnes mi malá ztropila neskutečnou scénu venku, lidi na nás nevěřícně koukali, chtěla vzít do náruče (neměly jsem s sebou kočár), já ještě nesla nákup, tak jsem jí vzít nechtěla, šlehla sebou na zem, řvala a válela se tam, má odřený nos a čelo :confounded: , já si sedla na zem a čekala jsem, až se uklidní, jinak bych jí musela seřezat :angry: , tak jsem tam seděla půl hodiny :sweat_smile: , pak se trochu uklidnila, nechala se vzít za ruku a než jsme došly domů, tak už byla zase v pohodě. Nu já z ní asi vyletím z kůže :angry:
21. črc 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky

kozi: ty jo, tak to máte docela zábavné to učení na nočník.. :grinning: :grinning: :grinning: to u nás je to teda trošku míň fekální, na kakání si říká krásně, v gatích nám to ještě neskončilo.. :sweat_smile: :grinning: a s čůráním tak jednou za 5 dní že si učurkne někde (buď když pláče, tak to prostě neudrží a malinko to pustí.. :sweat_smile: a nebo když se jí chce moc a hraje si, ale vždycky to pak dočůrá do nočňajzuu, takže malá loužička jen...) :wink:
s tím kecáním super pokroky :slight_smile: :dizzy_face: teď už to bude lepší a lepší :slight_smile:

vlni: ahoj ženo! :slight_smile: No to uklízení nezávidím, já tady nechat 10 dní chlapa samotného, tak se nic nepohne.. :grinning: :grinning: :grinning: on by chodil na obědy k tatínkovi a nakonec by tam i spal.. :grinning: :grinning: :grinning: on nějak nemůže být sám, nevím proč, ale samota ho prý ničí.. :sweat_smile: :grinning:
A jak bylo na táboře??????? povídej, přeháněj a dodej fotečky! :dizzy_face:
No s tou scénou, myslím že jsi se zachovala úplně super, malá si nevydobyla své, ale nakonec musela přistoupit na to co jsi chtěla ty :dizzy_face: jako zní to možná blbě :sweat_smile: ale udělala jsi to nejlepší co jsi mohla, já už bych to nevydržela a dostala by na prdel.. :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kozim: téda Terka je též apač :slight_smile: --dobré stories :slight_smile:
a je fakt šikovná ,že tak hezky mluví. Jako Kiki se taky dost rozmluvila , ale věty teda ještě fakt neskládá :grinning:
jen Co to je? to je asi jediná taková větička.
Malá mi na čůrání a kakání nevolá vůbec, to já jí musím říkat, at si sedne na nočník - už to beru jako pokrok ,že rozumí co po ní chci :slight_smile: , snad pak taky pochopí že mi to má taky říct. Když běhá doma bez pleny,tak jí pořád hlídám :slight_smile:, ale ted jak je nachlazená,tak jí moc naholo nenechávám at nenasytydne jeste více, ale zase mají být horka, tak jí nechám.

vlni: téda u nás doma by to bylo asi to samé, i když jak jsem přjiela já z Vranova tak tu bylo fakt čisto,ale ráno mi jeste MM volal,zda opravdu přijedu, at ví zda má uklízet :grinning:
Jo a to jak se ti malá vztekla, tak si myslím,že ses zachovala suprově, taky bych jí nechala se vyřvat ale asi půl hodiny bych to nevydržela, majzla bych jí na zadek a táhla za ruku domů :grinning:
21. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek