• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
dnes je nejaký divný tlak od rána mne bolí hlava. venku je tak nejak divne,ale aspon není horko.
21. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

my tu dopo měli neteře se švagrovou a bylo to mooooc prima, hoky jsou prostě úžasný a s Maji si nádherně hrály a Domíska krásně chovala švagrová, tak teď děti spí :dizzy_face: , jen co se vzbudí, razíme ven :dizzy_face: Snad nezačne pršet jako včera - je to vždycky jak naschvál, že začne pršet, když jsme konečně vypravení ven.....
Zítra přijdou dvě kámošky na návštěvu a pozítří další kámoška s 2 klukama )necelé tři roky a 10 měs.)...tenhle týden se fakt nenudíme , teda jindy taky ne, ale tento týden se u nás návštěvy krásně střídají.... :dizzy_face:

Tak pěkný den všem :wink:
21. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus hollky,
zítra počítám s tou 10.30 u hlavního vchodu ZOO. Se těšim na zvířata i vás :grinning:

katko, makarská riviera je fakt moc pěkná-snad dovča klapne :wink:
kozim, dobrý story s terkou :wink:

koukám, jak vaše děti pěkně mluví, kulda ten je furt u mama a pepe(prase pepa) a konec :slight_smile: jako dorozumíme se fajn, znakuje nebo ukazuje, ale mluvení zatim prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě to zatím nijak nevadi.
21. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek. Tak jsem zběžně dočetla. Cairo, moc gratuluji k těhu. Takže možná další breznatko. Paráda. Zuby taky moc nečistím. Já teda vůbec. Davídkovi dám pastu na kartáček a šmrdlá si sám, ale pěkně. Snaží se. Sladké občas dám. Má rád kukuřičné lupínky, horáku, lízátka a syrové tyčinky :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nočníku jsem už psala, jak to u nás vypadá a k cumlu taky :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozi: na táboře super, měla jsem z toho trochu strach, protože je to stanový tábor bez elektriky, tekoucí vody, s kadibudkama a tak, hlavně tam není žádný pevný zázemí v případě, že je hnusný počasí. naštěstí to nebylo nejhorší, pršelo jen párkrát. Trochu obavy byly taky ze spaní ve stanu a spacáku, měla jsem strach, že Juli bude zima, ale nakonec nebyla, spala celou noc jako zabitá, mnohem líp, než doma. Ke konci se naučila tak potichu vylézat ze stanu (po poledním spánku), že jsem to ani v chůvičce neslyšela a vždycky mi zdrhla na pískovitě, který bylo kousek od našeho stanu :grinning: , přes den ji většinou hlídaly děti nebo někdo, kdo měl čas, takže jsem si i trocu odpočinula. I když k mému údivu mi tam nebylo ani jeden den špatně, nevolnosti se vrátily až s návratem do civilizace :pensive: , takže být to na mě, byla bych tam klidně celé léto :grinning: . Fotky dodám později, jsem hrozná lemra, dnes je mi opravdu šoufl, tak se válím u televize :pensive:

Jinak jak jste se bavily o sladkostech, tak já teda nedávám vůbec, akorát dětské sušenky občas, jinak Juli má ráda ovoce :wink:

A co se týče toho vztekání, tak jsem taky měla co dělat, abych se udržela a nedala jí přes zadek, sedla jsem si na chodník a chtělo se mi řvát taky, musela jsem počítat, abych se uklidnila :sweat_smile: , nikomu to nepřeju :pensive:
21. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridu domu, pustim PC a vidim, ze tu mam prispevek , ktery jsem neodeslala :

kozim : já vim, že to Terka umí a že to jsou vyjímečné situace....

ale já bych teda nechtěla žádnou fekál story :grinning: a tomu se vyvaruju tím, že bude mít Tonda plenu. :sunglasses:
Ne dělám si z toho srandu. Samozřejmě, že chci aby byl Tonda taky bez plen, ale když tady čtu vaše fekál story (jako že tu fakt docela jsou), tak sem za pleny ráda.. :grinning:
No ale fekál story můžou být i s plínkama. Kámošky syn si plínu uměl sundat, takže mi taky vyprávěla všelijaké nechutnosti... :grinning:

Včera byl děsná přísavka a dneska to vypadá, že bude taky...ještě, že jdu na celý den ke kamarádce na zahrádku...
pa pa
21. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, nejhorší je, že se těm fekal story asi nevyhne nikdo. Kámoška má tříletého chlapečka, který je bez plen už dávno a přesto minule nedoběhl na záchod, tak jim hovňouse vytřepal z nohavice přímo před dveřmi :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : já vim....fekál story mě děsí stejně jako hysteráky v obchodáku :grinning:
21. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, tak to mě spíš ty hysteráky :grinning:
21. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : no, asi sem se unahlila...radsi dve fekal story nez jeden hysterak :grinning:
21. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak nevím co bude :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mám tělísko, už 10 dnů mám opždění a čekám na mrchu, testy negativní, tak se jen hrozím že tam bude zánět....rok a půl vše v poho a teď tohle... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ve ČT jdu na ultrazvuk.... takže bude MM hlídat to bude...
Jinak u nás jsou také hysteráky,ale to nějak neřeším, když se vzteká v pokojí tak jen přivřu dveře a když zjistí, že namá publikum, tak se uklidní a příjde už v pohodě...Ale až jí to chytne v obchodě, tak nevím co budu dělat...
21. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnka : tezko verit, ze je Julinka neceho takoveho schopna... :sweat_smile:
moc gratuluju k srdicku :dizzy_face: !!!!!!!!!!
21. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla : drzim palce, at to u dr. dopadne dobre a neni to zanet !!

vlnka : je dalsi tabornice. My byli jen 4 dny a bylo to super, Tonik si to moc uzil.
Taky bez elektriny, vody a kadibudky...ale i tak to byl petihvezdickovej tabor oproti tomu, jak jsme jezdili driv...
21. črc 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vlni,to je super! Tak hlavně, ať ty nevolnosti pominou a užiješ si těhu. Na té ulici bych asi reagovala stejně. Navíc se přece nebudeš rozštilovat, mamčo :wink:

Petru, no, taky si myslím - raději fekal story, klidně i na veřejnosti - tohle lidé pochopí, ale když si vždycky vzpomenu na hysteráky dětí, jak se všichni dívají nejen na dítě, ale i na rodiče...

Dibli, držím palečky, ať je to jen nějaká poruch a ne zánět.
22. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: gratuluju k srdíčku a co se týká hysterie tak ses zachovala výborně :wink:
22. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
vlni, tak to Tě obdivuju, že jsi zůstala v klidu, mně by ani to počítání nepomohlo :sweat_smile: Dostala by jednu na prdel. ale u nás by neklaplo jít někam bez kočáru, protože ona si chodí zásadně kam chce, v pondělí jsme vyrazili bez kočáru i s MM a brzy jsme litovali :confounded:

Na takovém stanovém táboře je teď Vojtík, tak jsem zvědavá, jak to bude snášet. Já osobně mu závidím a těším se, jak o víkendu pojedem za ním :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v pondělí jsme byli na kontrole na ortopedii, hrozně hodný pan doktor i sestřička tam byli a navíc nás vzali přednostně. BYlo mi trochu líto těch lidí, co tam museli čekat, bylo jich tam dobrých 25, ale kdyby tam museli při tom dlouhém čekání ještě poslouchat naši princezničku, tak by nás ještě sami šoupali dopředu :grinning: Za měsíc jdeme ještě ne poslední kontrolu. je to sice ok, ale pro jistotu. A ještě pan doktor říkal, že kdo měl tu frejkovu peřinku (či jak se ten pán jmenoval), tak může být k tomu zánětu náchylnější.

Včera jsme byli u naší dětské na kontrolu po dobrání ATB a dnes ještě na odběry a výsledky budou zítra. Včera vše supr, zajeli jsme si pak s MM na oběd ke mně do práce, Aninka tam řádila, všichni ji tam obdivovali, no prostě jako na pracovišti, však to beztak znáte :dizzy_face:
22. črc 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ráno jsem měla za úkol odebrat Anince ráno moč. Přímo do skleničky. Takže jsem ji vzbudila, hned svlíkla a dala skleničku, ale nic, tlačila a nic. Tak jsem ji na chvilku pustila, mezitím sklidila plínu a ona mi čorla tu skleničku a šla s ní do ložnice, kde spal MM. Tak jsem jí ji vzala, ať tam s tím někam nepráskne a než jsem se otočila, ona se vyčůrala na plovoučku :angry: Přistartovala jsem se skleničou, ale už bylo pozdě a na podlaze louže jako hrom :angry: :angry: :angry: Svištěla jsem pro hadru a ona si zatím sáhla do louže a nagelovala své kudrlinky :grinning: :angry: Pak jsem ji teda dala do pucu, oblíkla a naládovala do auta. Po cestě jsem zjistila, že máme totálně prázdnou nádrž, zase a opět, když někam jedu já :angry: :angry: :angry: Tak jsem jela jednak vystreslá, aby nedošel benzín, ale taky, že nemáme tu moč :frowning2: A jak jsme se vrátily, dáváme si sváču a ona začla tlačit, tak s ní utíkám na nočník, sundávám gatě a švestky už v gatích, na nočníku už sedět nechtěla, postavila se a vyčůrala na koberec :angry: :angry: :angry: A teď ještě vzala z koše obal od oplatků, oblízala z něho zbytek čokolády a těma čokoládovýma slinama si pocintala čisté tričko i pohovku tady v dětském. No takže dnes se nám taky náramně daří :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem ji švihla do ohrádky, strčila dudlík a už spí a já fičím na kontrolu. k mojemu Dr.

Dibla: ať Ti to zítra dobře dopadne a určitě dej vědět :confused: :wink: :wink: :wink:
22. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko, to je dobre, ze uz je aninka v poradku a s frejkovou perinkou me nestras - Viktorka ji mela do 6 mesicu :cry:
22. črc 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko, nekde jsem cetla dost nechutne postupy pri odberu moci - jeden z nich byl, ze nechaji dite vycurat na zem a pak to natahnou strikackou a sup do sklenicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jen takovy tip pro priste :wink: :sweat_smile:
22. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na nic,předpokládám že tu moč chtějí sterilní ne? v tom případě jedině koupit pytlík na odchytávání moči........nalepí se to a pak sundá a odevzdá........ale neumimsi představit jak bych to s Vandou udělala.
22. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to nevim, ale nocnik taky neni sterilni ne? a pochybuju ze se dite trefi primo do sklenicky - ja za mlada taky curala do nocniku a pak to mama prelejvala do sklenicky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží na co to chtějí,na něco může býti nesterilní ale jestli chtějí mikrobiologický rozbor tak to musí být sterilní takže jedině to odchytit v proudu do sterilní zkumavky nebo z toho pytlíku pak přelít do zkumavky.
22. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, no vidis to, to jsem vubec nevedela :slight_smile:
jeste se mi nestalo, ze bych nekam donesla moc a vyhodili by me s tim, ze to nemam sterilni. tak to mi jeste asi nedelali mikrobilogicky rozbor :grinning: (ten se dela pri cem?)
22. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dávala moč z nočníku, ale je taky pravda, že to bylo prostě jen pro kontrolu pro PH papírek :slight_smile:

Jinak na JIP i v nemocnici Terce brali moč do toho pytlíku a řeknu vám, u holčiček síla - buď se jí to odlepilo, pročůrala to mezi půlkama a bylo v něm moče málo, nebo se do toho i pokadila a nakonec měla pipinku úplně zapařenou od toho lepu. Pak začli dávat rady tipu - položit na záda, kapat na bříško studenou vodu a chytat moč do zkumavky. Raději jsem ji nechala rozbalenou, čekala nad ní a jak začla čůrat, přitlačila jsem pytlík na pipinku.
22. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, to bys nevěřila, že mě to i napadlo, něco z té louže přecejen zužitkovat :grinning: , ale pak jsem to radši rychle vytřela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím přesně, na jaký rozbor to je, ale měla jsem jí to odchytit do vyvařené skleničky. A přitom dneska chtěli, ať to zkusíme aspoň u Dr. do nočníku, což se nepovedlo, tak smůla :unamused:

No jinak jak se vzbudila, opět posraná do plíny, osprchovala jsem ji a zkusila dát na nočník, tak to nechtěla A za chvilku se vyčůrala přímo na dvířka od psacího stolu, ještě že to nedala rovnou na počítač který je hned vedle :confounded: . To už jsem se ale neudržela, dostala na prdel a šup na nočník. A teď na něm seděla asi 20min a spokojeně si hrála se stavebnicí :sweat_smile: :confused: Tak já už tomu vážně nerozumím :angry: Propadám depresi :frowning2: Včera odpo měla látkovku a vůbec jí nevadilo, že je mokrá, až to proteklo až na tepláky... Je to prostě pra*e!!!
22. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:různě..............když potřebuješ zjistit jestli jsou v moči bakterie,nemělo by tam být nic. Když se zjišťuje jen počet krevních elementů,ph a takový věci tak může být nesterilní.
22. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek