• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Kač, Aninka měla tu peřinku taky, ale do 4 měsíců. A ten Dr. byl skvělý, navíc prý má doma březňátko, 18.3.2008, Davidek to je, takže měl v oku to chození v tomhle věku a k tomu zánětu ještě říkal, že vlastně imunitní systém vytvořil nějaké obranné látky a ty se usadily, jakožto ten výpotek viditelný na RTG, v té kyčli a to tam, kde má tu strmější stříšku.

Holky taky vám děti všude lezou? Ta naše je jak horolezec, už nevím, kam co před ní schovat :unamused: Teď vylezla přes pohovku k okennímu parapetu a vzala si z košíku Vojtíkovy pastelky, vítězoslavně na mě hodila ksicht a slezla dolů. Předtím jsme měli pastelky na stole, ale tam leze taky, asi mám všechno pověsit na strop? :astonished:

A taky začala zpívat, nejvíc jak slyší nějakou hudbu, ale i sama od sebe, je to sranda :grinning:
22. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou močí je to zajímavé, to mě nenapadlo, že fakt není sranda to odchytit, a teď si představte, že mi jednou na veterině řekli, ať donesu moč od kočky, to byl teprv oříšek :grinning:
22. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zase musím pochlubit - omluvte mě, ale já jsem na tu naši breberku tak pyšná a nechápu, kde se to v ní všechno bere...
Dneska se zase od těch samých známých zvedla v 19 hodin, zahlásila JDU DOMU a šla. Odpoledne mi zase řekla JDEM VEN a donesla mi přitom tepláky a když jsem se nezvedala, začla zuřit. :sweat_smile: Jako už nemá s mimuškem vůbec nic společného. Rozumí komplet vše, co jí říkám. V noci se vzbudila (v 0.30) a z chůvičky slyšíme: Mamííí, mamííí! Tak jsem ji vzala na ruce a jak se sklidnila a vypila 3/4 lahve čaje, začla kňourat nyný. Tak jsem jí řekla, že tatínek donese sirupek na zoubky, ať nebolí - kývla- a pak půjdeš spinkat - zase kývla. Poslušně snědla sirupek a šla spinkat. Dneska jí zase říkám - sundej si šáteček z hlavičky a odnes ho do obýváku - tak to udělala. Je to už fakt velká holka a je to super. Vždycky jsem si myslela, že si s dítětem člověk pokecá nejdřív tak ve 3letech. Jsem na ni děsně pyšná. Teď poslušně zdlábla večeři, zahlásila nyny, vyčůrala se, dala pusu taťkovi, mi a strejdovi a šla spinkat. Kéž by takové bylo i druhé dítko. To klidně zase vydržím ten rok kňourání, nespaní apod... :slight_smile:

Ale pro vaši útěchu se 3x vyčůrala mimo nočník - našim na gauč, známým před dveře a mi v kuchyni. Ale asi je to tím, jaké bylo vedro a ona děsně pila a nestíhala hlásit.

Zuzi, tak to by mě zajímalo, jak jsi ten moč té kočce vzala :grinning: Psa nám na veterině normoš cévkovali.
22. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, moje mamka chytala moc psa :grinning: behala za nim venku se sklenickou a jakmile zvedl nohu, priskocila a chytala :sweat_smile: . ale u kocky teda nevim, jak bych to chytala :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, ty jsi asi nejpysnejsi matka tady :confused: toliko chvalozpevu na jednu osubku jsem jeste neslysela :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla to hruza, navic mi rekli, ze jak nenachytam min 50 ml, at to ani nenosim a ze nesmi byt starsi nez den, aby ten rozbor byl ok. no, nechala jsem ji chodit na zachod bez pisku, ale ten nebyl sterilni, tak to bylo k nicemu, tak jsem pak cihala, az tam pujde a snazila se pod ni strcit talir, no zabava :grinning: a to uz jsme meli i druhou, ta byla chudak celou dobu izolovana s jinym zachodem v jine mistnosti, aby to nenarusila :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka, noo, asi prostě nedozrála na to, aby chodila na nočník:slight_smile: Verča taky lehce horolezí, ale ona ráda horolezí na orážedle a jako chce, aby se to pod ní hejbalo. Musím jí držet za ruce a ona si tak jezdí a stojí na tom:slight_smile:)))
zuzi, já měla jednou odchytávat moč psovi, měla sme pochraný ruce a nakonec mi do toho tácku od polárkáče šlápnul a já to měla na prd.-)) ale u kočky to musí bejt ještě horší:slight_smile:)
Tak já si s Verčou moc nepokecám, ale nose si boty a zujří u toho a aky to znamená že chce ven:slight_smile:) a večer sicel do postele jít nechce i když už má dost, ale vzteká se když jí nejdu dát do vany:slight_smile:))) Taky mě to baví:slight_smile:))
Mám dotaz, houpou se vám už děti na houpačce, takový jen to prkýnko a držej se těch řetězů? Jako že je jen houpete a nedržíte?
22. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi talir :grinning: a ten byl sterilni jo? povedlo se nakonec?
22. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe houpacka v zadnym pripade - zrovna dneska jsem ji na takovy houpala a neslo to, ani kdyz jsem ji drzela - je jak brambora jeste :wink:
22. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dnes bylo teda vedro a zítra má být hůře, to já fakt až tak nemusím,když nemůžu být u vody.
ale v srpnu teda jedeme na Makarskou,ale nakonec jen samy dva a s Kiki,ségra byla dnes na gyndě a ptala se,zda může jet a moc jí to nedoporučil,jako vše je ok,ale prý autem je to dost namáhavé pro těhuli a že v cizině jsou špatní doktoři-ono doktor nikdy neřekne jo v klidu jeďte,to si na triko nevezme, no a ségra raději nechce riskovat.
ale to neva i tak se moc těším na reakci Kristýnky na moře :slight_smile:...

Petul: jsem ráda,že je Ana už lepší a má nožku vpořádku a s nočníkem si nedělej starosti, máme to podobné jako vy. ale nejak mne to nemrzí,už jsem to tu psala.

kozim: no Terka je fakt šikovná. takhle skládat věty ani ne v půl roce. Kikča taky dost chápe co po ní chci a nechci, ale věty neskládá aby mi odpověděla :grinning:
22. črc 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: no já jsem malou na takové tež už houpala, držela ase ale moc nedrží stabilitu jeste
22. črc 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to vedro dneska, blééééé a zítra bude hůř.... ale ven jsem malé vytáhla dva bazénky, přišla sestřenka s dvěma prckama, my jsme si vytáhly lavičky, dali si šampíčko.. :grinning: takže bylo super :slight_smile: :dizzy_face: Malá spápla na véču polívčičku (ona mi poslední dobou nechce jinou než květákovou. :sweat_smile:) a vypila mlíčko a šla hajinkat! :dizzy_face:

tééé da odchyt moči.. no nevím jak bych to dělala.. jako teď už možná jo, malá mi fakt všechno hlásí, takže o každém čůrání vím.. :slight_smile: ale před tím, nevím nevím... a ty sáčky, to je taky musí být mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi: no a kočce.. :grinning: to je ještě větší psycho než s prckem, co?? :grinning:

kozi: Terezka je prostě šikula, si zvykej :grinning: :dizzy_face: My to máme doma to samé, rozumí všemu, řeknu jí dones mi ovladač z ložnice a ona jde do ložnice a donese mi ho, ještě u toho řekne Na a kuji :grinning: (nezná rozdíl mězi děkuji a prosím, prostě vždycky řekne kuji :grinning:) U nás se zase dneska naučila slovo moucha :grinning: štvalo mě že lítala za mouchou a říkala jí pipi :sweat_smile: :grinning: tak jsem jí asi 3x řekla, že je to moucha, tak se na mě podívala, rozutíkala se za ní a prý mouka, mami mouka.. :grinning: :grinning: :grinning: to asi nového u nás.. :grinning: :wink:
22. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: jůů tak to máte lážo plážo u bazénku se šampanským :slight_smile:

já jsem malé dnes dala rohlík s taveným dětským sýrem a slízala jen sýr :grinning: pak snědla krupičku, nevím nejak mi nechce jeste jíst pečivo na véču.furt jen to mlíko.

malá je taky super :slight_smile: - prý mouka :grinning: :grinning: je to sranda s těma děckama,tohle období je fakt krásnýýý

dnes jsem si byla vyřídit i pas , taková protivná baba tam byla,ale já zůstala naštěstí chladná.chtěla jsem vyplnit ten jejich formulář a neměli tam tužku,,tak jsem si půjčila na vrátinici ,pak jsem na stole zapomnela občanku,takže jsem se musela vracet i když jsem už měla zmáčklé čí slo na pořadí,no naštěstí jsem to stihla tam dojí t,pak mi baba řekla,že mám vyplněný špatný formulář,tak byla nasr.že to budu zdržovat, do toho byla nasraná že jsem tam vrazila i s kočárem,malá tam delala blbosti,stoupala si vkočárku a já musela pak zavřít dveře jak mne fotila,tak jsem byla nervozní co tam Kikča za dveřma dělá. no hrůza, venku teplo jak nic a já spocená jeste více z toho chaozu tam. :slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hrozitánsko dlouho jsem tady nebyla.
Jak se máte? Dětičky určitě dělají veliké pokroky a pěkně s mamkama cvičí, co? Teda aspoň u nás to tak je. Od té doby, co Jeník začal chodit, lítám jak hadr na holi a pořád ho někde lovím.Má svojí hlavu a dokáže se pěkně vztekat. Ale určitě ani to vám nemusím vykládat:slight_smile:
22. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, nakonec se povedlo, talir byl z mycky :wink: zjistili ji nejaky zanet ledvin, se divim, ze nam nenabidli hospitalizaci na nejake prvotridni klinice :grinning:

katka, to je skvele s tou dovcou, to si uzijete :slight_smile:

shehe, ja ji tam houpu, protoze hrozne otravuje, ze na to chce, 2x mi z ni hodila zada, ale ted se docela drzi, asi si ty pady pamatuje :wink:
22. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: teda Terka je borka :wink:

Kozin: ideal: bazenek, sampicko, hmmmmm :sunglasses: MAterska jak ma byt :wink:

Dnes byl narocny den. Jsem sedela s BEtt doma. Byla cela rozbolavena ze zobku,spat moc nechtela. I taky tim horkem. Zitra se asi prestehujeme do nejakeho sklepa :sweat_smile:

Vcera jsem byla s Lukin. Natalka je super :wink: Sice moc nemluvi,ale vyjadruje se zcela jasne mimikou. Ty ksichtiky co haze jsou neskutecne :wink: Fakt super.

Pamuk. ahooooj :wink: Co noveho u vas? Kluci se taky vztekaji? Ja myslela, ze jen holky... :confused:
22. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, v ZOO to bylo super....Kulda, Kamilo a Klarka jsou super, od doby, co jsme se nevideli zase vyrostli a taky je videt, jak jsou zase o kus sikovnejsi. Klarka uzasne mluvi....zopakuje uz jakekoliv slovo a je to desne roztomily.

Je fakt skvely, jak uz se s temi detmi domluvime...nekdo slovy, nekdo znaky, nekdo posunky....
v tomhle veku podle me vsechny deti rozumi tomu co rikame, jen u tech mluvicich je to jasneji videt.

Klarka uz byla jak dvouleta holcicka...casem dodam fotky.

Tereska : jak to zes nedorazila ?:astonished:
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi a jak se má Lukin, ani mi na smsku neodepsala, opica jedna... :frowning2: :frowning2:

Kozim Terinka je šikulka... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, Tonik se ted taky zacina rozmlouvat....jasne rekne treba Krtek, dnes rekl i Klarka atak...
ale samozrejme to nerekne stejne jako ja..(nerekne R apod)

Obcas i neco zopakuje a kdyz se ho na to znova zeptame, jestli jsme se nahodou nepreslechli, tak uz to rict nechce. No , ale my se s Frantiskem fakt bezvadne domluvime znaky, takze si na mluveni, klidne jeste pockame.
22. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta posledni veta vyzni , ze se s Frantiskem domlouvame znaky :grinning:

Teda ale s Klarky jsem byla fakt v soku. jak sem Zuzik nepise kazde slovo nebo vetu, kterou Klarka rekne, tak jsem vubec netusila, ze Klarka mluvi takhle dobre...Normalne jsem se pred ni bala mluvit sproste, jak vse zopakovala :grinning:
22. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad mluvení: Jeník pár slov řekne, ale jinak má svoji hatmatilku, které rozumíme jen my :wink: Ale každým dnem se to začíná zlepšovat. Jen nějak pořád nechce říkat samohlásku i. To každé slovo s i tak nějak zahuhňá

hvězdi, nevím jak ostatní kluci, ale ten náš se vzteká neskutečně. Už máme za sebou i pár scén, kdy leží na zemi, kope nohama a vříská :grinning:
22. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka : taky mam doma horolezce, je to desny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :unamused: :frowning2: :angry:
22. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul : nabizim Tondu do kapely s Aninkou...Ona bude zpivat a on tancit... :grinning:
To je dobry, ze Aninka zpiva :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, na klarku se tesim - konecne uslysim nejake dite mluvit :dizzy_face: a na tondu samo taky - viki se chce zase libat :wink:
22. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: A nas jako neberes? Bett zpivala 20min. HOUPY KROUPY kdyz se houpala na houpaccce :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pamuk. a jak to resis? Bett to taky predvadi. Dneska chtela utect, tak MM pro ni bezel a ta si lehla na cestu a rvala. Ji musel dotahnout,protoze jezdili auta. Tak byl rev na celou vesnici :angry:
22. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tonikovo horolezeni bylo fakt dost sebevrazedne, ten se s tim nepara a pud sebezachovy uspesne potlacuje :grinning:

blanule ukazovala na mobilu pekny kamiluv hysterak, mame se na co tesit :slight_smile:

zeny, dekuji, jak klaros dal jen hodinu spani a jinak si hrali, tak to dnes zalomila uz v 9, nicmene vecernimu krteckovi jsme se nevyhly :wink:

petru, diky, ze ses drzela, staci mi, ze rika doprcic a shit, v tomhle by se moc rozvijet nemusela :grinning:
22. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi, když je to doma, tak ho nechám a nevšímám si ho. Venku ho většinou vezmu do náruče a pak se zklidní (zatím :sweat_smile: )
22. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : beru....cim vetsi kapela, tim lepsi... :wink:
22. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač : Tonda vcera hodne libal kamosky dceru , ale Klarku dnes libat nechtel.....tak nevim.....asi nedokaze v jednom tydnu libat vice holek :grinning:
22. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo nechtel libat chlapečka :grinning:
22. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek