• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozinka: jj raději mlčet , to máš fakt pravdu. já si o tomto "tématu"taky myslím svoje.
23. črc 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, me nenaseres, klidne mluv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ba ne....nekdy je fakt lepsi mlcet, coz ja bohuzel nedokazu :sunglasses: :grinning:

holky, jak dlouho vasim detem trvalo nez jim "zachutnalo" UM ?
ptam se ale jen tech, co prestaly kojit v dobe, kdy to dite jeste mm chtelo...

deti, co se odstavili sami nepocitam.

ja jen, ze Tonda UM proste nechce, coz je pochopitelny, ale ja nevim, jak dlouho to zkouset. Vsichni rikaji, ze to chce cas, ze ho pit zacne...co myslite ?
jak dlouho to mam zkouset nez se na to definitivne vys....

chtela bych, aby az dokojim, pil rano a vecer UM, ale kdyz to nepujde, nebudu to hrotit.
23. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je 36st :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: malá mi chtěla mlíko hned i když jsem jeste kojila. asi to chce trpělivost a udelat jen trošku a zkoušet mu dávat, nebo zkus třeba mlíko s příchutí :wink:
23. črc 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff tak jsme zpět, dala jsem malé ven bazének a s kámoškou se porachtali, jako to je hyc to by jeden chcíp a to myslím vážně, slunko paří jako blázen, já se během hoďky co jsem tam seděla s nima na dece opálila snad o 6 odstínů jako fakt mazec!!!!!!! jsem napustila bazének a do jednoho kýble dala spešl extra studenou vodu, kterou jsme se ochlazovali, v tom bazénku za chvilku totiž byla voda jako kafe.... jako fak t blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teda v brzkých pár hodinách ven nejdeme, stačí mi to vedro doma a to tu máme jn 25°C (doma na termostatu) :stuck_out_tongue_closed_eyes: a děti dnes fakt prudííííí a já tím, že sem nevyspalá, jsem jak po flámu..nejraději bych se ponořila někam do vody a hodila relax :grinning:

včera MM přišel s tím, že prý jako firma, když bude takhle hic, pojedou společně na koupaliště :sweat_smile: a že nás má prý vzít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozhodně se míním promenádovat v plavkách před jeho kolegy z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:, i kdybych měla vedrem chcípnout, tak nikdy :grinning:

petru: ten močák nezávidím, bohužel vím, co to je ˇjá hodně trpívala na ledninový koliky a to je taky něco :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: - tak snad bude jen a jen líp.....a já proč furt učůráváš a ty nejen z Toníka :grinning:
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: prosím tě, jsou v Praze v ZOO tučňáci? Už sem se jendou ptala a nikdo mi neodpověděl....až se uráčí MM vzít si jeden den dovču, chceme do Prahy do ZOO a Maji te´d miluje tučňáky - u nás jsou to Emilové :grinning: a žabák (hračka do vany) je zase Hugo :grinning: :grinning: :grinning: Pojmenování hraček a panenek mi jde, u dětí to je horší....

A třetí dítko si fakt jednou uděláme :grinning: , ale zatím se já bráním - MM chce hned :grinning: - i když u mě stejně nevíte, zda kecám, co? :grinning:
23. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka : ty jo, tak to zavidim, ze ti mala vzala Um takhle v pohode. holky mi doporucovali bananovej sunar, tak to vyzkousim.

kozinka : 6 odstinu, rikas ? tak to musis byt uz mulatka....s tou svoji snedou kuzi
:slight_smile:

holky, ja mam na teplomeru 38,5 :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (na slunicku)
ven me nikdo nedostane !!!!! v byte mam 29 st.
23. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: já bych jela hneeeeeeed!!!! Určitě bych to jako promenádování nebrala... onin tak jsou zvědaví... že.... :wink: Každému je takový hyc, že vidí vodu a vše ostatní se mu mlží!!! :grinning: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Maji nutroš taky nevzala na milost hned, jsem jí to cpala stříkačkou, flašku nechtěla, i tak to plivala, ale v té dbě začala zlobit s kojením, tak přecházela pomalu a jeden den nutroš prostě vzala na milost, zjistila, že z flašky to teče líp a nemusí se namáhat....u nás to bylo hlavně o trpělivosti....a zatím ho má furt denně 2x - ráno a večer....
23. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: no už pomalu zapadám do gheta.. :sweat_smile: :grinning: :grinning:
jinak v bytě u nás 25,5 stupně, ve stínu 33 na meteostanici.. :sweat_smile: a na slunku už jsme na doraz stupnice, čekám kdy zase praskne teploměr.. :sweat_smile:
Saji : jj v Praze mame tucnaky a jsou super. I zaby, ale nevim jestli jsou videt, kazdopadne jsou obcas dost slyset..

ja vim, ze treti ditko chcete, vsichni to tu vime !!!! :sunglasses:
ale je fakt, ze u tebe nemuzem vedet, jestli nekecas, ze uz ho nemas v brise :grinning:

jinak, ten zanet je zatim lepsi nez minule, protoze to tolik neboli...
ledvinovy koliky to musi byt teprve hnus. ja to neznam, ale kamaradka jo a nekdo rika, ze je to horsi nez porod...Me moje mama rikala, ze treba zlucnikovej zachvat byl pro ni horisi nez porod... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
diky za info, jak to u vas bylo s UM...zatim se vsichni schodujete, ze to chce trpelivost...no snad budu nakou mit....ja ji mam jen na neco :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: ty bys jela hned, já néééé - leda ve skafandru :grinning: Já tvaroh ráda, ale né na mým břiše, stehnech a tákkk... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Teď Maji vykládá Domískovi a ten na ní civí jak na Panenku Marii a vykládá jí taky :slight_smile: - hurá, chvíli neprudí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A taky mu Maji pouští na lehátku písničku (je tam na hrazdě hrající pejsek), prostě super pohled.....

petru: na venkovní teploměr raději nekoukám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: se furt opakuju, já vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych řekla, že kontrakce těsně před tlačením jsou s kolikou srovnatelný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mažu se věnovat rarachům - tak se hezky neuvařte.....
23. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : ja mam pred oknem teplomer do 50 st...tak snad u nas nebude stupnice na doraz... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu zase ucurnout...ale je to fakt lepsi nez vcera....musim si udelat urologicky caj a porad nevim, jestli jit k dr.....jeste uvidim.
uz nechodim tak casto, ale v momente, kdy se mi zase chce mam hrozne malo casu na to, abych si stihla dojit....
jit ven takhle proste nemuzu.....nedosla bych fakt ani do kramu... :sweat_smile:
no, navsteva dr. me asi nemine :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tonik uz dve hodiny spi tak mam vegac....jdu jeste rychle neco udelat, nez se vzbudi...

pa a prezijte dnesni vedro...o vikendu ma byt prudke ochlazeni....tyhle velky zmeny me stvou....vetsinou je omarodim....
ale myslim, ze az prestanu kojit, ze uz konecne budu odolnejsi....to je jediny, co me na kojeni stve a stvalo.....jsem kazdou chvili marod... :angry:
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hicung..Ja se radeji stranim dnes slunicka a s bet jsme u babi. Spala 30min v kocare. Tak to bude zajmavy den. Snad jeste usne. Vstavala v 7h coz na ni je brzka doba. A v noci vstavala tak 10x.

saji: posli aktualni foto sebe :grinning: My to projdem retgenem, jestli nahodou necekas 3... :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: kdybych to takhle brala já, tak nemůžu jít ani s košem, jako můj tvaroh je můj tvaroh a ať mi všichni políbí prdel, když se jim to nelíbí.. :grinning: :wink:
23. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: když ono se to nelíbí hlavně mně :wink: :grinning:, bych chtěla být v tomhle jako ty :wink:

tak u nás venku ve stínu teploměr ukazuje 32,5°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale sluníčko tu nesvítí.....

tak sem dala děti spát - Domi to zalomil hned - jeho to vedro fakt ničí, se brouček potí šíleně, je fakt horkokrevnej (asi tím, že je býk :grinning:) a Maji slyším řádit v postýlce, tak snad taky usne.....nejraději bych to zalomila s nima, ale meruňky volají...
Nemáte někdo receptík, co krom přesnídávky s nima? Maji ji fakt jíst nechce, bych tam musela nacpat tunu cukru a stejně budou mít kysele výraznou pachuť...
23. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: ti dám rentgen :grinning: :grinning: :grinning: mi jako nevěříš, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: řekla bych tak 2 hoďky semnou a už by jsi tam šla.. :grinning: a kdybys šla semnou tak by sis připadala jako hvězda.. :wink: Vedle mě si všichni zvedají sebědomí, že Peťul.. :grinning: :wink:
U vás nesvítí sluníčko????
No ty vedra ty bobišky malé ničí, ale myslím, že ty větší děti ještě více.... :unamused: ti malý prďolové usnou v tom dusnu, ale těm větším dětem to trvá dýl....
saji: meruňkovou marmošku! :wink:
23. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: duveruj, ale proveruj :grinning: :grinning: :grinning:

Kozin: no to mi povidej..Bett je nespavec v tom vedru. Nevadilo by kdyby nespala,ale kdyby byla hodna....Ona pak je protivna :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ohledně té um, určitě to takhle zkoušej, já to fakt zkoušela každý týden celkem 5 měsíců.. :sweat_smile: a pak ji začala pít a do dneška pije tak 500-750ml denně..:slight_smile: Zkoušej jak říkali ten banánový sunar, nebo vanilkový, nebo prostě obyč, ale přidej do toho trošku nemléčné kaše, ať o má chuť té nemléčné kaše :wink: Jednou ji určitě vezme na milost :slight_smile: a taky zkoušej různé způsoby pití, jednou normální pitítko na které je zvyklý, podruhé jen do hrníčku a slámku mu do toho dej a různé vychytávky, to je pak nesmírně baví pít, ať je to cokoliv.. :grinning: :wink:
23. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jako na jednu stranu jsem ráda, že takhle spinká, kdo by nebyl že... ale na druhou stranu mě to někdy i strašně mrzí, protože nestíhám nic, co mám naplánované... jako že venku je hezky, ale my trčíme doma (teda když nepočítám ten bazének venku kde jsme byli hoďku a půl.. :slight_smile: ) ale vem si kolik toho vy stihnete, kteří stáváte v šest... a kolik já když třeba dneska jsem vstávala v 10!!!! :sweat_smile: to pak ty 4 hodiny chybí a to nic nestíhám... :pensive:
23. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: meruňkový marmošky máme hafo - to dělá MM děda (má letos strašně moooc meruněk, tak že jí bude dooost), tak tu néééé.......hoď jiný nápad :wink:
23. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: s tím spaním raději mlč, jo? :sweat_smile: :grinning: A zejména dneska, kdy sem naspala asi 3 hod. a to ještě né v kuse...nebo tě přijdu zakousnout :grinning: :grinning: :grinning:

maji se hezky rozkecala, stále nespí :pensive: a snaží se mě tam nalákat tím, že povídá a volá a tak - a jak jí to hned to mluvení jde :wink:, jdu jí tam zkrotit :wink:
23. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: NOO hezky jste si pospali,ale to malá už po obede spát nepůjde nebo zalomí?
23. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem uklidila byt, vydrhla kočár a ted si dávám frapé ufff
23. črc 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: já mám uvařené kafe a dávám si hořickou trubičku..

Maji konečně spí :dizzy_face: snad jí to vydrží aspoň hodinu,...

kozin: Týnka bude přes den ještě spát? nebo už spí? :confused: :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači: už spí... :sweat_smile: ona by to nedala celé odpoledne až do večera bez spánku
ty jo frapéééééééé tak to závidím, půjdu si taky udělat za chvilku až bude spát tvrději.. :slight_smile:

saji: už mlčím!!!!! tak plno marmošek jo? tak přihraj nějaké neeeeeee.. :grinning:
no já nevím, udělej bublaninku! :dizzy_face: kolik jich máš?
23. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek