• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozin: hoodně a docela se kazí - no v tomhle vedru se ani nedivím.....no, asi udělám tu přesnídávku pro MM :grinning: Bude mít radost :grinning:
23. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to je nespravedlivé a my nemáme žádné!!! :frowning2: jsem dneska říkala, že musím pár kileček koupit, a udělat nějaké marmošky, něco už udělala tchýňka, mám se pro to stavit, tak uvidíme jestli bude třeba dodělávat... nebo co.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A fakt u nás sluníčko nesvítí, ale vedro tu máme...a o víkendu má zase pršet a ochladit se :rolling_eyes: , MM chce brousit a natírat vnitřní dveře a asi z toho zase nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jeden den má neteř oslavu svátku, tak se na ní těším :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: Fakt? ty jo tak to je dobrá,že zase usne,to by Kikča usla až nekdy odpo.
mi malá už spí dve hodiny.
jj frapé je našlapané v tom vedru.
23. črc 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak hodně teda né, ale přiměřeně....no, prababi za ten balík dala tolik, že by nás meruňky koupit vyšlo asi laciněji :sweat_smile: , ale zase poslala dárky pro prcky i něco pro nás, ona je fakt úžasná.... :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je vzhůru :unamused:
23. črc 2009 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to já si ráda vychutnávám teplé kafčo, já studené moc nemusím :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: si to sem neměla psát, že už dvě hodiny spí, asi vycítila, že se o ní píše a nechce o to přijít :wink: :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

sajo, co si udelat tvarohove knedliky do zasoby a zamrazit ? jestli mas teda velky mrazak. nebo merunkovou zmrzlinu a taky zamrazit, nebo dren :slight_smile: nebo misto sebe posli k bazenu bublaninu, kolegove z prace TM budou urcite nadseni :wink:

kac, pamuk, priserna hodina budicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petru, pry doslova ucuravas :grinning: tak at se to zlepsi, ale ne ze to zasklis, priste by to mohlo byt horsi. z UM vydrz, muze to trvat i mesic, ale urcite ho zlomis :wink:

k tomu vecerno-rannimu sporu bych rekla asi tohle - ten umi to a ten zas tohle a vsichni dohromady udelame moc :sunglasses:
23. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : ty uz nechlastej.... :grinning: ta posledni veta.... :grinning: :grinning: :grinning:
ses pako, ale mas recht !

me dnes Tonda spal 3 hodiny a kousek, tak doufam, ze nevynecha odpoledni spani, potrebuju dodelat dort, at ho nedelam v noci.....

kozin : to mame podobny, my s Tondou kolikrat prospime dopoledne (po rannim kojeni si nekdy hraje sam v loznici a pak znova usne) a pak taky nic nestiham...
nebo jsem uz kolikrat zaspala sraz s kamoskou a ta me pak jeste zjebala, co si to dovoluju mit dite a zaspat :grinning: ...ze to se ji pry od te doby, co ma mimco nestalo...

no jo no, v tomhle mame fakt kliku. Fakt se desim druheho ditete, ze na nej treba budu neprijemna, kdyz nebude spat tak hezky jako Tonda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , coz je hodne pravdepodobny... :pensive:
23. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruno, k tomu UM - kamarádky holka taky UMku odmítá a pediatrička jim řekla, ať to nehrotí, že jí stačí ráno kaše, přes den jogurt a večer kaše. Takže Umku nedávají vůbec

mně Jenda pil UMku i současně s kojením, takže problém s odstavením žádnej

se spaním to máme tak, že vstáváme v +-v 5, kolem 8 jde spát a dá tak 1,5-2 hodiny a po obědě taky tak, večer usíná kolem 20. V noci se budí jednou, ale to ho musím přenést k nám do postele jinak je hysterie:(
23. črc 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk: já to taky nehrotila, malá mi nepila Umku až do deseti měsíců (a to jsem přestala kojit v 5-ti) takže pět měsíců byla na kaších, jogurtech atd..... no ale pořád jsem zkoušela a nakonec ji vzala, měla přesně 10 měsíců a jsem fakt ráda, protože teď už mi skoro kaše nechce jíst... jak se jich za těch 5 měsíců přejedla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste všechny???? jako já ještě pořád tvrdnu doma, malá ještě pořád spí.... :sweat_smile: :confused: Chlap už doma po obídku, já po obídku, a ona chrupká... no to se probudí s takovou v půl páté a tak na hoďku a půl dáme ven bezének ať se ještě porachtá pak pojedem na rychlo nakoupit a zase domů spát... :unamused:
23. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, to je paráda, u vás se furt spí :grinning:
23. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: to se ti zdá :sweat_smile:
23. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: náhodou se před chvilkou vzbudila :grinning: :wink:
23. črc 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
pamuk : fakt ? kaši má Toník rád. No já to vyzkouším s tím banánovým sunarem a když to třeba 14 dní vůbec nepůjde, tak bych asi taky dávala tu kaši.
Nebo mě napadlo mu tu kaši dávat hodně řídkou na vypití a pak jí jednou vyměnit za UM..
jednou usnul Toník kolem sedmý bez kaše a když se kolem půlnoci vzbudil, tak jsme mu kaši dali v hrnečku a vypil jí....
díky za rady
23. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdem Tondu vzít strojkem.... :sweat_smile:
snad nebude vypadat jako dítě z Dachau... :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se vklada nove album na rajce?
23. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli u kamosky po prve ve velkem bazene a me to nedoslo, jsme s Bett tam vlezly a ja ji postavila (mela vodu po prsa) a ona udelala krok a byla pod vodou. Nez si zvykla, potopila se jeste tak 5x :sweat_smile: Ale to jsem ji uz zachytila. Tak ma za sebou kurz potapeni :sweat_smile: Bobecek.

KOzin: bud rada, ze mala tak krasne spinka. Co by za to daly jine matky. Aspon mas cas sama na sebe. Ja vim,ze je to ted pres leto blbe kvuli slunicka a koupani a tak... Ale zase neni dobre byt pres poledne na slunicku :wink: Tak to ber pozitivne :sweat_smile: Vse ma sve pro a proti... :wink: :sunglasses:
23. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun: tak takový problém s UM jsem nezažila, Bohudíky, moc jsem nedočetla, tak se možná budu po někom opakovat, ale zkus mu do UM rozmixovat dostatečně zralý banán, nebo trochu přesnídávky, či jiného ovoce a postupně to množství ovoce ubírat. Já tak někdy Anince zpestřuju, ať nemá furt to samé, protože každý den snídá cca230ml UM.

Frapé bych si dala okamžitě z fleku hned :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tomi, já s tím též vždy bojuju, bo to dělám jednou za čas, tak přesně nevím...Jen Tě prosím o recenci těch fotek, MM by mě zabil, už tak je z toho špatný...
23. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun: ale prospané dopoledne znám velice dobře, to je u nás běžně, v tomhle je Aninka jako Toník :slight_smile:
23. črc 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme byli nakonec nakoupit až teď večer, malou hlídala sousedka :slight_smile:
Ty wojcle tolik lidí v Tescu večer!!!!! Mazec prostě!
Zrovna si popíjím nějaké jablečné pivko, heč.. :grinning: ale frape bych si taky teď zase dala.. :grinning: já ho můžu furt a po litrech, když ho dělá můj Jareček, tak je prostě nejnejnejnej a to nekecám, když někdy budete mít na takové mňamkozní frapéčko s pěnou od spodu až navrch chuť, tak přijeďte! :dizzy_face:

petul: ahojda ženo! :dizzy_face: Jak se máš??? Co Aninka?? :slight_smile: Jo jo její prospaná dopoledne, jsou super! :dizzy_face: Ona fakt spinká od večera do oběda.. :slight_smile: :dizzy_face:

hvězdi: kurzt potápění. :grinning: :grinning: :grinning: já taky takhle najivně u strejdy v bazénku vypustila Týnku.. :sweat_smile: :grinning: on ten první krok byl přesně takový jak jsi popsala i ty.. :grinning: a pak další potopení bylo, když si chtěla čupnout... jí to prostě nedošlo a mě taky ne.. :sweat_smile: :grinning: ale dobrý, aspoň se holky otrkaj.. :grinning:

hvězdi: jo jo já vím, já si nestěžuju, jako na jednu stranu jsem ráda, na druhou mě to docela občas zamrzí, že zrovna spí.... :unamused:

tomi: a s čím chceš poradit???? Jako úplně se poprvé zaregistrovat nebo jak dát nové album, když už jsi zaregistrovaná??? Pokud to druhé, tak si otevři ten prográmek co máš uložený v kompu (vůbec nemusíš otvírat internetovou stránku) a dáš vložit nové album, tak ti to řekne, ať zadáš cílovou složku, tak vybereš, vybereš fota (zaškrtneš, které nechceš) a dá vložit nové album (prostě pořád dáváš další další další, až to je :slight_smile: ) a už to bude na rajčeti, se ti pak ukáže odkázek na internetovou stránku kde to najdeš... no a pokud to chceš zaheslovat, tak to udělá hned na začátku, jak dáš vytvořit nové album, tak hned jak ti to najede, tak dole v levo budeš mít takové kolonky a tam už budeš vědět co a jak :wink:
23. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, už budu muset mizet, škoda, máme se fajn, dneska v ZÁbřehu v aquaparku jsem zjistila, že máme vodníka :sweat_smile: :astonished: :grinning: ale to šampíčko tam chybělo :cry: :grinning:
23. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak musím tu dceru aji pochválit, též mluví jak strhaná, aji ji cosik rozumime, ale super je, že na všechno co se zeptám, tak mi dopoví budˇa no nešbo ne, takže hned zjistíme, co chce :wink:
23. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul : díky za rady, vyzkousím.
Ono to bude tím, že je Tonda na mm tak dlouho. Cím drív zacne clovek dávat UM , tim lip ho dite prijme, to je jasne. Dr mi rikala, ze nejspis UM nebude chtit a ja s tim pocitala. Nijak zvlast mi to nevadi, jen bych mu to UM fakt rada davala, tak jsem rada za vase tipy.

To je super, ze te Aninka taky necha prospat dopoledne :wink:
23. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: tak to je super! :dizzy_face: Ani je šikulka maličká! :dizzy_face: Já jí žrala na té chatě, ona buď spinkala a nebo byla úplně hodňoučká! :dizzy_face: to je takový malý flegmoušek! :dizzy_face: A má strašně rozumný pohled!
Tak šampíčko chybělo jo???? Tak přijď seeeeeeem.. :grinning: tady je jedno v lednici a jsou tam i nějaké Fisca, v mrazničce je celá tequilla :zipper_mouth: a slivka.. :grinning:
Ty jo hned bych jela do Aquaparku!!!!!!
23. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
házela jsem pár nových foteček na beremeko, tak kdo má zájem, může mrknout (ty jo, už se nám to blížííí.. :grinning:) http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=340314&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
23. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: neboj, on ji časem přijme.. :slight_smile: a když nepřijme, tak pak najedeš už na normoš plnotučné mlíčko :wink:
23. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se má ewuska???? ta už to má úplně za páááááár! :dizzy_face:
23. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek