• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Petul : Ani spi od vecera do obeda ? Ty jo, tak to je fakt Sipkova Ruzenka. Tonik se mezi tim vzbudi rano na kojeni a chvili si hraje, vkuse to teda nedava...To mame jen od osmi do 6:30 (cca)

Obcas po kojeni znova usne a spime treba i do 11, ale spis se budi kolem te osme ( potom, co usne po kojeni) pak snidame, pak si hraje a znova jde spat kolem 10 do 12. A pak jeste odpoledne cca od 15:00 do 17:00 (ty casy se ruzne meni podle programu)

nedovedu si predstavit, ze by vstaval po pate a sel spat jen jednou denne na hodku....to by asi brzo zkoncilo moje ponocovani a tak...
23. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, přípravy krásné, moc se mi líbí nápad udělat perníčky jako jmenovky a super prádlo na večer :wink: a líbí se mi i ten dort, na ty klasické sice moc nejsem, ale tento není vůbec kýčovitý a přitom je klasický, ten bych taky brala hned :slight_smile: a teda obdivuju tě, že to máš tak vymakané a podrobně naplánované, to je úžasné :dizzy_face:

petru, se spaním by sis zvykla, počkej u druhého dítěte :grinning:
23. črc 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kozin, to oznameni je uplne nejlepsi :grinning:
23. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzik : já vím, že bych si zvykla, nic jiného by mi nezbývalo, ale prostě už bych neměla čas na to, na co ho mám teď a nemohla bych ponocovat do dvou.
24. črc 2009 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak na utz jsem nakonec nemusela, teda zatím... včera jsem to dostala, takže jsem tam volala a sestra mi řekla, že si mám po ukončení MS udělat test a jestli bude negativní tak jdu na UTZ, tak jsem zvědavá...
24. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristýnky vše nej nej nej k Vaším jmeninkám... Přeje teta Dibla s Natinkou.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ženy! :slight_smile:

dibli: ahojky, moc děkujeme, vyřízeno!! :dizzy_face: Týnka ti posílá hubana!!! A my držíme palečky ať je všechno v naprostém pořádku a už nemusíš nikam po doktorech a jsi zdravá jako řípa!!!!!!! :slight_smile:

zuzi: Jééé jsi mě překvapila, tak to jsem ráda, že se líbí oznámko.. :grinning: No jako hodně lidem se líbí, že prý je takové neokoukané, nevšední a přesně jako my :grinning: Sice si myslím, že někteří staroši z rodiny měly remcy, ale zatím se ke mě nic nedoneslo. :grinning:
Jinak ty perníčky, no pojali jsme to jako perníčkovou svatbu.. :grinning: Budou jako jmenovky (pak si je každý spapká, že.. :slight_smile: ) a budou i v koláčcích (na nich budou naše iniciály a datum svatby) a pak budou velké pro rodiče jako poděkování za výchovu (místo dortů) :slight_smile: Douám, že to bude vypadat pěkně.. :slight_smile: No a to prádlo, jako si v tom připadám docela směšně... :sweat_smile: no jako je krásné, ale co si budeme povídat.. :sweat_smile: :grinning:
24. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Vse nejlepsi vsem Kristynkam k jmeninkam :wink:

BEtt ted vstava pred 7h :angry: coz me uplne stve.Protoze pro me to je brzo vstavat :sweat_smile: Snad se zase dostane do normalu a bude vstavat v 8h :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes jde na prazdninky k babicce. Na 1noc. Takze s MM chceme podniknout velkou vecerni prochazku.
24. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko : já už ti pslaa , že se mi oznamko moc líbí a jak píše Zuzik, máte moc hezké i ty ostatní věci. Bude to moc hezká svatba !!
24. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko :grinning: :grinning: to znamko je super a napad s pernicky - jmenovkami taky. Budete mit krasnou svatbu :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka: vše nej nej nej Týnce k svátku :slight_smile:
zatím jsem malé nic nekoupila tak to nechám asi tak a až mi něco padne do oka,tak to bude mít k svátku.

dibla: a my děkujeme za přání :slight_smile:
24. črc 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kozi: to oznámení máte fakt originální,hodně se mi to líbí. nooo už se vám to krásně blíží a ewuska to má fakt za pár
24. črc 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
HVĚZDI: taky moc děkujeme
24. črc 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
díky holky :slight_smile:

kači: no já včera koupila malé malý balónek s krtečkem, už sice jeden takový malý má s půem, ale strašně ráda si s ním hraje, tak ať má jeden na ven a jeden na doma.. :slight_smile: NO a chtěla jsem jí kopuit kalhotky.. :slight_smile: ale jako v celém tescu jsem našla jen jedno balení 18-24 měsíců a to ještě ze tříčtvrtin rozebrané.. :angry: a pak jedno 2-3 roky a z půlky rozebrané, jinak všechno velikosti od pěti let až do nějakých 12 :confused: ale jako žádné maličké nejsou.. :frowning2: zkusím ještě mrknout do hypru, tam možná něco najdu :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek
24. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: čus ženo, čekám na hození odkázku. :grinning:
24. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, k tem kalhotkam, ja koupila v Tescu, baleni po 5ks, velikost 18-24 (mensi nemeli) a Viki jsou (kupodivu ji nepadaji jako vsechno ostatni s Tesca :sweat_smile: ). akorat teda u nas jsou zatim nevyuzity, porad jsme total na plinach :slight_smile: jsou legracni - takovy minibombarďáčky :grinning:
24. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin: co davas male do vlasku k tem satickam? Pro Bett mi kamoska pujcila krasne sampano saticky. Ale nevim co na hlavu...jestli sponky(to si sunda nez dojdem do kostela, nebo celenku..)

Bett konecne usla. Ale nechtela usnout sama, tak jsem si po porve s ni sla lehnout a az usla,prendala jsem ji do postylky. Snad se ji to nezalibilo a nebude to chtit kazdy den :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hvězdi: TAKY jsem to už asi 2x udělala , asi někdy potřebují být blízko u nás a usnou raz dva :grinning:
24. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kač: no to jsou přesně určitě ony, co jsem chtěla kopuit, ale byly tam jen dva kusy.. :angry: vidíš to a my by jsme je zrovna potřebovali :sweat_smile: :grinning:

hvězdi: on má ty ramínka od šatiček větší, a jsou na každém ramínku 3 růžičky, tím pádem, když se jí ramínka zkrátí, tak mi z každého zbyde 1 kytička takže ty jí přidělám na gumičku a udělám ji dva culíčky :dizzy_face: Jinak u nás není problém s čelenkou ani s gumička, nic nesundává, takže v tomhle ok, musíš malé furt něco strkat na hlavu, za týden se zvykne, věř mi.. :sweat_smile: já takhle týden malou trápila a teď v poho :sweat_smile:

hvězdi: doufej, že se jít o nezalíbilo.. :grinning: Ne já myslím, že teď už by to mělo být v poho, když si takhle občas vezme prcky do postele.. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinko, ja brala taky posledni baleni, takze i kdyz je nepotrebujem, tak jsem je tam proste nemohla nechat :grinning: . Vsak ono na ne dojde.... jsou tam bily, ruzovy, modry, zluty a vsechny maj "uzasny" potisk s princeznama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kozin, i v posteli ma byt sranda :wink: tvuj chlap te zna, takze se mu to bude libit moc :wink: a jestli starosi meli nejake reci, to je vcelku fuk, mladi je od toho, aby prichazelo s novymi neotrelymi napady :slight_smile:

tynkam od katky a kozin vse nej, dalsi uz tu neni, ze ne ? :wink:

hvezdi, ja tak uspavam kazdy den pres den, lehnem na zem na perinu a do 5 min je vetsinou tuha, do postylky uz ji ani neprendavam :wink: uzijte si vecer bez male, TM uz je dobre po te operaci ?
24. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
kač: mě se právě ty s těma princeznama líbily :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale seženu si lepší, hezčí.. :grinning: :grinning: :grinning: však počkej :grinning: :wink:

zuzi: jako to joooooo.. to u nás je sranda i v posteli.. :grinning: :grinning: :zipper_mouth: A věř, že nikomu jinému bych se v tom neukázala.. :grinning: by to fakt byla prdel jako.. :grinning:

Zuzi A děkujeme moc za přáníčko! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ženy ne.erte s tím spaním :grinning: Vand avstává v 6 a denně spí cca hodinu a půl,večer od 19-20.
já včera lítala po práci,dopoledne i s Vandou,do večera sama a málem chcípla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ke sporu jen tolik že ódu na dítě delší než 2 řádky nečtu a jediný co mi na nich vadí je,když začínají nebo končí slovy"abych vás uklidnila" nebo "nebudu vás deptat"

Vanda má kalhotky a než na ně dojde tak jí budou malý :sweat_smile:

dneska se snaží se zabít........v noci spadla z postele (spaly jsme u našich),dnes pád z autosedačky kt. máme teď doma a hodila si na nohu dřevěnou vkládací kostku,strhla kůži a krve jak z prasátka :sweat_smile: snad se dožije večera
24. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, od včerejší bouřky nám až do dneška 14 hod nešel proud. To byl teda středověk, hlavně to,že netekla voda. Ohřát jídlo pro Jendu byl nadlidský výkon, protože to normálně dělám v mikrovlnce a teď jsem sháněla kapku vody na vodní lázeň :slight_smile:)
24. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
pamuk: jo tak to nezávidím, to u vás byla taková buřina??? To nás jen trošku sprchlo a bylo vidět jak v dálce svítí oblaha, ale jinak nic víc :confused:

leni: takže Vanda dneska perlila jo?? Tak doufám, že už hajá a že jste to dneska ustály ve zdraví :slight_smile: :wink:
24. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak my dneska byli v Aquaparku, bylo suprově.......... malá je vodničisko jako hrom.. :grinning: A chlap jel teď do tesca pro nějaké dobrůtky a dáme si mňam.. :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem se dočučela na fotečky ze ZOO a fakt jsem se zase nasmála! :dizzy_face: Super záběry, skvělé komentáře a perfektní grimasy dětiček! :dizzy_face: Klárka mi přijde jako malá holčička se strašně rozumným kukučem no a ty její kukadla, no coment! :dizzy_face: A Doňa Iszabela.. :grinning: :grinning: :grinning: celou dobu jsem nevěděla koho mi Klároš připomíná... a po přečtení toho komentáře, jsem šla do kolen.. :grinning: ale fakt úplně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
Kluci taky bezkonkurenční :grinning: :dizzy_face: jsem se fakt nasmála a Toník mi přijde, že strašně vyrostl :confused: :dizzy_face:
24. črc 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
kozinka : jj Toník ted vyrostl...Riká mi to hodne lidi a ja si toho vsimla u jedne kamosky, kde jsem byla pred mesicem a nasi kluci byli skoro stejne velky (ten jeji je mladsi) a pak jsem tam byla nedavno a Tonik byl o velkej kus vetsi, sem se mu normalne koukala pod nohy, jestli na necem nestoji.

JJ Dona Izabela byla super :grinning:
25. črc 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJKY VŠEM:
Mrzí mě, že jsem včera propásla Kristýnek sváteček, tak aspoň dodatečně přejeme Kristýnkám vše nej nej nej a doufám, že jste to doma hezky oslavili :slight_smile:
25. črc 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek