• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji, to je blby zjisteni co? :grinning:
27. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, klid, slo, ale ne moc dlouho, takove bicaky nemam :grinning:
27. dub 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: no, pokud si to nedala ty se svojí sportovní postavou, tak já tvaroháček to určo nedám :grinning:...no, můžu jen věřit, že budu mít hodný děti :wink: :grinning: (neb říkejte mi naivko :grinning:)

jdu dát spát tu moji treperendu.....
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze jste tipovaly datum a pohlavi - tak ja myslim, ze to bude holka a termin 1. 5. :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, pomalu docitam, ptala ses na superfity, ja mam oboje a jsem moc spokojena, prvni sandalky jsem teda musela reklamovat, udelala se ji jakoby pod patou takova ryha, ale nebyl s tim zadny problem a koupila jsem uzavrene boty taky od nich i dalsi sandalky. me treba boty od essi prijdou hrozne neohebne, myslim podrazku, ale mozna jsem v ruce drzela jen blby tip. v tom obchode mi navic rikali, ze reklamaci od superfitu maji minimum a kdyz, tak hned vraci penize a nedelaji problemy.
27. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jj moc si s příjmením teda nepomůžu , tak jsme moje musela pomalu odřikávat a ted musím říkat dvojté V a dlouhé O :slight_smile:.. já ale nebudu mít - ová...
jinak přítel má příjemní Polské a já slovenské :slight_smile:

saji : ty tu jeste jsi? téda ty se držíš holka.
27. dub 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: jsem a ještě budu :grinning: Já se nedržím, dítko se mě drží - jako klíště :grinning:, ale ještě má čas i do 1.TP, se asi šlechtí :grinning:

zuzi: my máme oboje botky Essi - uzařené i sandálky a přijdou mi moc fajn.... :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby :grinning:
Tak se hlásím zase nazpět doma, živá, zdravá, malá taky, teď spinká v postýlce, ani nevíte jak mi chyběla, ale zase na druhou stranu jsem byla klidná, že byla v těch nejlepších rukách jakých mohla být! :dizzy_face:
Jinak spousta novinek, nevím kde začít... :sweat_smile: :grinning: tak mi radši písněte vy co se tady stalo nového?? :slight_smile: Jako hned první novinka, jsem koukla, že existují nějaké opice.. :sweat_smile: teď tady diskuze je jiná, jsem vás holky vůbec nemohla najít.. :pensive: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: AHOOOOOOOOOOOOJ!!! Ty jo, celou dobu jseme čekala od někoho na smsku, jako že už... a furt nic, tak jsem si myslela, že mi to holky zapomněly písnout, ale teď koukám, že vlastně ještě nebyla co psát :grinning: ty seš teda držák!!! :dizzy_face: jak se cítíš??????? :wink:
27. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: jak bylo v Římě? ...nezadělali ste náhodou na brášku či ségru pro Týnku? :grinning:
27. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: dnes mooooc fajn - obě děti hodné až zlaté, posli zatím žádní, nohy oteklé, ale do bot se vejdu :wink: - no co víc chtít :grinning:
27. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sajo: to je ticho před bouří :grinning:
27. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kozin: čauuuuuuu :slight_smile: , vyprávěj a přeháněj ...... muselo to být bomba, co? :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: a země se v Římě zatřásla? :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: nestraš :grinning:
27. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: vám se to "zadělávání" už taky pomalu blíží, co? :grinning: nebo ste si to rozmysleli? Snad ne :wink:
27. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sajo: zatím jsme si to nerozmysleli :wink: , ty máš ale pamatováka :grinning: , plánujeme zadělávat od června :dizzy_face: ale pšt :zipper_mouth:
27. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: jasně, pšt :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni:já na tebe myslela nedávno že už se ti to krátí :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kozim, téda ty sis asi užívala co? tak ven s těma novinkama.

já jsem přidala nové fotky, tak kdo chce tak mrkněte...

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=345632&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

mne je furt mizerne, rýma, bolení hlavy unava...hnus
27. dub 2009 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko: super fotky :dizzy_face: , máte hezký hřiště :wink:
27. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: to je přímo v parku kde chodím s malou na prochajdy, je to tam moc hezké. :wink:
27. dub 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sem to provařila, teď se všichni budou ptát: tak co, už? :grinning: :grinning: :grinning: ... nejhorší je, že jsme to říkali od začátku, že chceme do dvou let druhé a už se mě kámošky ptaly, kdy bude předtěhotenská párty :sweat_smile: :grinning: a minulý týden jsem byla na krvi kvůli tetanovce a moje mamka si hned myslela, že jsem těhotná :sweat_smile: .... teď to budu mít ze všech stran a asi z toho ani nepočneme :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlni: jj, není na tutlání :grinning:..tak musím TM dobře zamířit a bude :grinning:
27. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Římě bylo krásně, ale jak co a jak se to vezme... :sweat_smile: Přišla jsem fakt na to, že jsem plážový tip, a ne jen já, ale i MM (což je dobře, horší by bylo kdyby byl každej něco jiného.. :dizzy_face: ) Ale když to shrnu, tak památky nádherné a skoro na každém kroku, tolik památek pohromě jsem snad neviděla nikdy nikde, tam ať stoupnete na jakýkoliv kámen, tak má nějakou minulost a je zapsaný v dějinách.. :sweat_smile: ale protože ty dějiny nějak dopodrobna neznám tak někdy mi to přišlo docela nuda.. :sweat_smile:. Prostředí na jednu stranu nádherně zelené, fakt všude zeleň, ale na druhou stranu všude špína, smrad, uřvaní lidi..... Taky jsme měli to štěst (nebo spíše smůlu) že zrovna v sobotu tam byla nějaký jejich svátek, takže lidí jako sraček, jak místních, tak cizinců, vstupy skoro všude do památek zadáčo, takže i 5-ti hodinové fronty, takže fakt humáč.... tím pádem jsme se nedostali do Vatikánu, protože na prohlídku by jsme čekali asi ještě doteď.. :sweat_smile:
Ale co nezklamalo bylo Koloseum, to je prostě paráda.... z toho místa ty dějiny přímo sálají, to byla paráda! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky jsme si zajeli s MM k moři, je to docela kousek, využili jsme jejich dopravy a poznaly tak Řím z té druhé strany a nejen Řím, prjížděli jsme těmi jejich "sídlišti" špínou, ......... a i když to asi nevypadá, ale tuhle cestu jsme si fakt užili a za hodinu a půl jízdy skoro ani nepromluvili, ale jen nevěřícně koukali.... a nevím co MM, ale já si teda říkala, že zaplaťpánbůh, že bydlíme tam kde bydlíme... :wink:
27. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé na co vy hned nemyslíte... :grinning: jestli bude malej Ital, to ještě nevím, ale nikdy neříkej nikdy.. :sweat_smile: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyhle obrázky mě dostávají...http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2689225&vReferer=
27. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko vítej z výletu :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: co co já, ale ty vítej!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jak se máš???????? Co malej?????????, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co chlap??? už dobrý??? :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

KOzin- vítej zpátky, to je super, taky bych jela do Říma a to jste byli sami bez malý, tak dej pak fotečky, na víkend jste jeli, to je krásný, to mě taky láká, to je hezký město :dizzy_face:

Ewi co ty byli jste se ptát na tu svatbu?

Saji- koukám pořád vcelku :grinning: jak je?

Katu- ani nevím jeslti jsem se tě ptala co máte na svatbu už přichystaný všechno, už se to krátí, co?

zase letím, malá se vzbudí a pádíme ven, je hezky, teda bylo by, ale ten vítr ne naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek