• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kdyby nekdo chtel, pridala jsem par fotek (no trochu vic) do letniho alba...
http://zida.rajce.idnes.cz/Tonik_-_leto_2009/#IMG_1934.jpg
jsou tam i fotky z tabora a ZOO, takze uz jste toho asi dost videli, kdo teda koukal na tyhle dve alba.
Ke konci je Tonda ostrihanej strojkem :sunglasses:
25. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: děkujeme.. :slight_smile: jedna minin oslava bude dneska a další v úterý :slight_smile:
25. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: ty jo jsem si teprve teď všimla, že moje včerejší gratulace Kristýnce se sem nepřidala.... :angry: Já si většinou po sobě kontroluju příspěvky, ale tenhle jsem si asi zapomněla zkontrolovat... :pensive: Tak ještě jednou, přeji Kristýnce vše nej k včerejšímu Svátku!!!!!!!!!!!!!
25. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky,
dodatečně všechno nej k včerejšímu svátku týnkám :wink:

kozin, sjela jsem ti svatební album a už se těšim na svatební fotos-budete to mí hezký :wink:

petru, pěkný fotky ze zoo-dona isabela byla bezkonkurenční :grinning: byl to fajn den a vždycky koukám, jaký mají děti pokroky a jak rostou. ve středu něco mám, ale možná písknu nebo nějak skloubím-bych ráda viděla ostatní-bude silná sestava :wink: jo a taky tondovo fotky dobrý-mě se líbí po ránu v pyžamu na táboře. ty stany ve mě vyvolaly nostalgii-se těšim, až bude kulich jezdit :slight_smile:

ke sporu-mě neva téměř cokoliv, co kdo píše, jen se teda připojim k léně-to uklidnění a deptání jsem zmerčila i já :wink:

leni, včera syn mojí hodně dobré kamarádky zakopnul a spadnul na hlavu. má silný otřes mozku a naštíplou lebku-je na jipu :cry: prý je to bez nálezu, ale moc nevim, co se z toho může vyvrbit a co to vůbec znamená. kamarádku nechci deptat otázkama, je špatná. a my dost trneme. nevíš, jak moc je to vážné? díky.
25. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vše nej Týnkám:slight_smile:))
Petru, Tonda vypadá dospělácky jak má ten krátkej sestřih, je to děsný, jak ty děti rostou
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:silný otřes mozku event může nechat následky ale nebývají trvalé........chvíli zapomínání,motání hlavy, v nejhoršímpřípadě poúrazová epilepsie ale toho je hrozně málo prasklá lebka zní hrozně ale vlastně "nevadí" to sroste v pohodě.............na 99 % budou mít jen ošklivou zkušenost.
26. črc 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : ja uz to taky cetla. Hruza...
Stat se to nam, tak se asi zblaznim....nechapu, co ta sestra delala, ze se ji to stalo....ale je mi ji lito, urcite z toho ma trauma.
Snad decko nebude mit nasledky.
26. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, já lituji taky obě - jak sestru, tak miminko. Nejhorší je, že ve F-M se takových "nehod" stává více, proto jsem tam ani nechtěla rodit.
27. črc 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

opožděně vše nej oběma Kristýnkám a Anince.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hlásím se po krásném víkendu :dizzy_face: Včera jsme byli na oslavě svátku neteři na jejich horské chaloupce a bylo to moooc fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tam bych klidně jela i na týden - fakt krása :dizzy_face: - akorát naše auto na to není, tam se hodí jedině tereňák, se nám něco z té lesní cesty urvalo pod autem :pensive:, takže půjde naše autí zase do servisu :frowning2:... Jsme se pěkně s holkama vydováděly, švagrová se jako skvělá chůva věnovala Domískovi, až jí můj brácha říkal, že ať ho tím neláká, nebo jí pak nedá pokoj (a bude chtít další mimčo - asi kluka, když mají dvě holky) :grinning:

Jsem dokonce stihla uháčkovat neteři čepičku k svátku a dokonce sem i trefila velikost :dizzy_face: - tak mám radost a moooc se líbila, tak mám radost tuplem :dizzy_face: , akorát druhá neteř skoro brečela, že ona jediná čepičku nemá - tak si půjčila tu Mariánnčinu :wink:, tak jí musím uháčkovat taky :wink: a Leontýnka vymyslela, že chtějí všechny 3 holky čepičku stejnou :slight_smile: - tak se asi uháčkuju :grinning:

kozim: nehoda šílená.... :pensive: :cry:
27. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, čepičková story :grinning:
27. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: si to četla, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, ostříhaný toník, moc mu to sekne :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač. jsem koukala na Viki na chatě - se tam má luxusně, co? Skluzavka, houpajda,....až bude druhé dítko, nebudete mu mít co kupovat :grinning: Jako u nás :grinning: Nás se všichni ptají, co Domískovi k svátku a my prostě nevíme :grinning: Tak říkám, že korunky na větší autosedačku, kdo ví, kdy jí budeme potřebovat :grinning:
A maji bdue mít svátek v září, tak to už máme vymyšlený - pár zvířátek od Tola a pak traktor - ona traktory miluje :grinning: včera na chalupě si s jedním krásně hrála :grinning: Snad pak Domča nebude chtít panenky :grinning:
27. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, ty zviratka od tola jsou k sezrani, taky jsem neodolala :wink: a traktor jak vidi, tak po nem taky jde :grinning: ja koupila lego duplo nejake zimni krmeni v zoo a je to super, jsou v tom medvedi a tucnaci a takova klouzacka, takze klarka ted haze vsechno do klouzacky a docela ji to zabavi :slight_smile:
27. črc 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: my máme domeček od tola a můžu taky doporučit - Maji ho miluje :dizzy_face: A neteře (skoro 3 roky a 7 let) mají každá svůj domeček a zbožňují ho :grinning: Našim dětem přinese Ježíšek další Tolo panáčky (dr. a pacienta na posteli) a vláček, ten neteře mají taky a Maji z něho včera na chalupě učůrávala a křičela "jedéééé", jsem měla tendenci jí ho dát už jako k svátku, ale nakonec mě MM přemluvil, že vydržíme do Vánoc....takže zvítězili zvířátka k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - je moc fajn, že tyhle hračky jsou takový nerozbitný - vyzkoušeno od neteří :grinning:
27. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát ty ceny těhle hraček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Maji má spoustu "ťap-ťapů" (asi 20, tj. postaviček od Fisher price little people - ty už dokupovat další teda nebudeme ani ty jejich domečky, autobusy, zoo,...), pak dostala malý lego duplo a pak Domi dostal tenhle tolo domeček k narození od neteří :grinning: - Maji mu u něj zatím dělá správce než vyroste :grinning: (sme ho měli koupený na Vánoce i s tím vláčkem v tescu v akci, tak domeček by měli 2x, tak sem ho prodala a čeká na ně už jen vláček)...jako dokupovávat hračky všech těhle tří řad teda rozhodně nebudeme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teď prostě dostanou párkrát (svátky, Vánoce,..) ještě pár věcí Tolo a konec.....určo to není o kvantitě hraček, ale o kvalitě hraní :wink: ....lego duplo je krásný, ale zatím néééé......
27. črc 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, nech si ty rejpance o cteni jo?? :angry: :grinning:
27. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, houpadlo a klouzacku nakupovala tchyne :confused:

jinak my uz mame pro viki 1. darek k vanocum - vyhodna koupe :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsou zviratka od tola? hodte odkaz
27. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, co tu mate sedacky na kolo, nemate nekdo hamax sleepy nebo siesta ?
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, toto:

http://www.tolo.cz/hracky/?act=detail&produkt_id=89727
http://www.tolo.cz/hracky/?act=detail&produkt_id=89726
http://www.tolo.cz/hracky/?act=detail&produkt_id=89728
http://www.tolo.cz/hracky/?act=detail&produkt_id=89603
http://www.tolo.cz/hracky/?act=detail&produkt_id=89614
a ještě další

já už mám doma taky dárky k vánocům a druhým narozkám, lego, ale myslím, že se to vánoc nedočká, něco dostane asi i milošek a něco zas vybalím v zoufalství, když nebudu vědět co s ní, jak se znám :wink:
27. črc 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi lego? ja tam poslu MM az budu zoufala a taky mu neco vybal.... :grinning:
27. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zviratka jsou hezounky.... jak jsou velky?
27. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: já nerejpala :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: já jen, že Petruniny romány většinou nečteš a moje jo? :grinning: Ale sem moc ráda :pensive: :dizzy_face: :grinning: ..chybí tu smailík posílající pusu :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: malý - řekla bych na výšku max. 10 cm
27. črc 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji kde bydlite? myslim nazev mesta :sweat_smile:
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac :grinning: TM by k nam nejel, ja jsem prece ta prazska krava s fotakem co foti sam :grinning:
zviratka jsou vysoke tak 10 cm, fakt hezke.
27. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, ty jsi nevzdelaná, hořice přece, proč myslíš, že sája furt jí hořické trubičky :wink: :grinning:
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek