• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
saji, ja ctu i ty petruniny elaboraty - to ze je nectu rikam schvalne :wink: :grinning: (no max. nekdy preskocim par radku, ale vesmes je ctu... :slight_smile: )

to nejsou zas tak maly - jsem cekala mensi
27. črc 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to nikdy nerekl, ze jsi krava - to by si nedovolil :wink:

horice - jako odtamtud jsou horicky trubicky? :confused: :grinning:
27. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, ja vim, si delam srandu :wink:
s tema horickyma trubickama a dnesni globalizaci teda nevim nevim, nedelaji se v cine ? :grinning:
27. črc 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: nene, hořický trubičky se ještě do Číny nepřesunuly :grinning: :grinning: :grinning:....no, teda vypadám, že je furt jím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a můj brácha se dokonce do jedný firmy - trubičkárny přiženil, ale nejím - u nás je vždycky hodně rychle zblajsne naše špajsová myš (MM) :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: s tím čtením-nečtením to vím :grinning: Já si jen udělala radost :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domi má dnes zase prdící a chovací den - asi se moc nadýchal toho horského vzduchu :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, lepsi prdici nez prudici :wink:
27. črc 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cepicky nadherny - jsi sikula :dizzy_face:

zuzi :grinning:
27. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: on když prdí tak prudí - u nás je to to samé :frowning2: - to písmeno "u" u nás nehraje roli :grinning:
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem aspoň nakoukla, páč dočítat nestíhám a ...

Saji, čepičky jsou úplně nádherné, měla bych zájem za nějakou tu kačku, pro Anušku, kdybys byla ochotná...?
A dětičky nádhera, musím říct, že sestřenky s Maji jsou jak tři sestřičky, všechny jsou na sebe podobné :dizzy_face: A bodyčky z Tesca, co má Domi, ty proužkaté se mi moc líbí, škoda, že je mají jen klučičí, jsem tam nad nima slintala, jsou za pár kaček a moc se jim povedly :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink:

leni, dík za vysvětlení :wink: nakonec se z hlávky přeci jen odsávalo a hlavně mu objevili nějaké tekutiny, které se nevstřebávají-to prý může být problém. no-věříme, že to bude dobrý :confounded: :wink:

saji, čepice se povedly super :wink: až budu mít holku, tak ti zadám práci a ráda koupim :slight_smile:

kač, jsem nakoukla po dlouhý době do alb a ksichtíky luxusní(zvlášť ušoplesk) a chalupový taky pěkný :wink: kulich je zahrad úplně bokem-taky furt s konvičkou, hadicí, koštětem..

holky, ty tolo figurky jsou dobrý tip. pro kulicha máme na vánoce už nějaké lego, tak jsem zvědavá, jak se to ujme. mě ty malý figurky připomínaj takový ty malý zvířata, jak byly za mě(nevim, jak za vás :grinning: :grinning: )-s těma jsme si vyhráli hodně moc.
27. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo, koukla jsem na nove fotky a moc povedene :slight_smile: s tema cepickama teda cumim, jak jsi sikovna, jak jsem nezrucna, tak hrozne obdivuju, kdyz nekdo neco takoveho umi :dizzy_face: akorat jsem asi barvoslepa - ta "hneda" cepice pro maji mi prijde spis fialova ? :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzik, mně ta hnědá taky přijde jako fialová, ale myslela jsem, že je to mým monitorem a nastavením barev :grinning:
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale ať je hnědá nebo fialová, je bezvadná :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:snad to bude dobrý :zipper_mouth:

já nemám žádný dárky dopředu,to bych s tím asi měla měco dělat že? teda zvířátka mám co jsem si kupovala už v dospělosti páč jsu nádherný,tak ty jsem schovala..

http://levnymarket.cz/schleich-zviratko-mlade-bileho-tygra-stojici-119300/

mají je v každým hračkářství a jsou dokonalý
27. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jak tady píšete o dárcích, tak zvířátka TOLO vůbec neznám, než jsem koukla na ty odkazy, myslela jsem, že máte na mysli takové ty reálné zmenšeniny zvířátek... Tak zas mám aspoň tip na dárky :slight_smile:

Anince k svátku jsme pořídili jen malý dřevěný vozíček s kostičkama a oblíbené sušenky, u nás ty svátky moc neslavíme, tak jen tak symbolicky :wink: Loni dostala nočník a hrazdu na kočárek, obojí bylo hodně využito a nočník doufám, že zase i bude. Jinak už uvažuju o prkýnku na WC, třebe by na něj chtěla, napadlo mě to, jak za mnou furt leze na wc :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuza: a jakou tekutinu? Co tam jako může mít? Já tomu nerozumím, ale snad to bude ok, přejem šťastné uzdravení :confused: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a tohle jste četly? Já jsem se rozbrečela, jak mi to MM včera večer říkal...
http://aktualne.centrum.cz/report/nehody/clanek.phtml?id=643392
27. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenka, no právě takové jsme měla na mysli, mám je od dětství hrozně ráda a kupuju občas Vojtíkovi :wink:

Jinak včera jsme byli navštívit Vojtíka na táboře:
http://www.taborpravek.ic.cz/dny/7_den/
Je poprvé na táboře, dělají to moji kamarádi z oddílu a na to místo jsem jezdila za mlada já. Včera jsenm tam byla po 11ti letech a úplně mě to vzalo. Uvědomila jsem si ztracené mládí :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lena, s figurkama je to praktický-dvojí využití :grinning: mě napadlo, že bych ty moje mohla zkusit vyhrábnout-jestli jsme je teda už před lety neposlali dál. měla jsem super sbírku koňů :grinning:

petul, taky svátky nijak obr neslavíme. kulda za mnou taky leze na záchod, ale myslim, že u něj to známka rychlého přechodu nebude :grinning: do nočnku občas něco upadne, ale nejsem důsledná. mě ty plíny v podstatě přijdou zatím pohodlný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuza, mě to přebalování právě moc neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně ty srance v plíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: A sbírku máme taky, hlavně koní, Vojtík je má ve správě :slight_smile: Někteří koníci jsou ještě z DDR :grinning:
27. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka: opožděně přeji Anince vše nej k svátku.
my taky svátky moc neřešíme, jeste jsme jí teda nic nepořídili :unamused: to jsme teda rodičové :slight_smile:,ale dostala pár penízků tak k tomu přidáme naše a koupíme asi odrážedlo-motorku. včera jí čmajzla u jedné restaurace,kde to detem půjčují a jela na tom bezvadne,tu co má doma je hrozné,malá vůbec nesedí na sedátku.

noo taky jsem jezdívala na tábory a dokonce pak i jako instruktorka, tak doufám,že Kiki bude taky jezdit a nebude se bát .

o těch zvířátkách tolo taky slyším poprvé a moc se mi teda líbí.

my jsme v sobotu byli v aquaparku Olešná a docela jsem byla zklamaná, myslela jsem si,že je to tam větší, takže příště pojedeme znova raději do toho Polska.
27. črc 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a po cestě domů jsme byli na pozdní oběd v supr hospodě, měli akci, mezi 17-19h dětské jídlo za 1,-Kč při koupi dvou dospěláckých a ceny byly hooodně lidové a úroveň vysoká, jídlo výborné, tak jak někdo pojedete tím směrem, určitě se stavte :wink:
http://www.restaurace-krnov.cz/restaurace-1096.html
27. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem koukala na ty stránky a mají tm fotky ještě před rekonstrukcí a ten jídelníček je taky trošku jiný, teď to tam vypadá teda mnohem líp a fakt supr, mají krásný servis, obrovský výběr, jídlo bylo rychlé, chutné a obrovské porce :dizzy_face:

Katuš a kam do Polska jezdíte?

My máme Olešnou moc rádi, mně nevadí, že to tam není velké, vyhovuje mi, že se opaluju a koukám na hory, pro mě je tam nádherně :dizzy_face: A nejlepší je vzít si hned lehátko, jak jsou pod pergolou u brouzdaliště a furt vidíš na dítě a máš pohodičku :wink:
27. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš a kam jsi jezdila na tábory? Ty jsi chodila do nějakého turistického odddílu? Já do PS Směr OV-Hrabůvka.
27. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: jenže v sobotu pršelo ,tak jsme byli jen uvnitř, a tam se mi to zdá ubohé.
do Polska jezdíme do Wisly.je to přímo v hotelu Golebiewski a jmenuje se to tropicana.
http://www.golebiewski.pl/hg_wisla/
27. črc 2009 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul, zuzi: ta čepička je fakt tmavě hnědá, ono to zkreslilo sluníčko a foťák :slight_smile: - neumím fotit, no :grinning: jinak děkuji za pochvaly, ale ono na tom nic není, jsem fakt laik a né vždy se zadaří, umím jen krátký a dlouhý sloupek a vlastně už i polodlouhý, MM mě chválí a říká, že každou novou čepkou jsem lepší a lepší - to potěší :dizzy_face:, je to můj relax po večerech :wink:

my svátky teda slavíme - s manžou slavíme furt něco a teď i s dětmi :grinning: Jsme asi slavící tipy :wink:...fakt si připomínáme každý měsíc naše výročí, pak když děti mají o měsíc víc......jsme cvoci, vím :grinning:
27. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulka: jezdívala jsem do Hustopečí nad bečvou ale na jméno oddílu si fakt nevzpomenu a jako instruktorka jsem byla v čermné.
27. črc 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě relax - obě děti spí :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek