• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
27. črc 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
peťul: ta bodyčka na fotkách nejsou z tesca (ale taky ty z tesca má :wink:) - jen to jedno tílko, jinak je to CaA :wink:, ale já proužky miluju, jednobarvený body mi přijde takový nudný :wink:
27. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, co se peče ve středu? můžu se k vám přivtírnout? :sweat_smile:
dnes totální hysterák při stříhání strojkem. já i Kama komplet od vlasů, soplů a zpocený... :confounded:
27. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky

ty jo tak my zase tak moc neslavíme, ale u nás se toho vždycky sejde více najednou, třeba teď měla 13.7. moje ségra svátek moje mamka má 16.7. narozeniny můj taťka má 23.7 svátek a Kristýnka má svátek 24.7. a já ten den narozeniny.. :slight_smile: takže toho vždycky slavíme naráz více :grinning:
27. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak to opožděně vše nej k narozkám :grinning: :grinning: :grinning: Co hezkého si dostala?
27. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja, tak mi veget skončil, sotva jsem napsala, že malá spí, začla se probírat, tak jdeme obědvat. Chtěla jsem jet do města, dala jsem ji už do kočárku, že se zatím namaluju a ona tam usla a já skončila na MK :sweat_smile: :grinning: Já jsem aspoň 2 ty proužkované bodyčka koupila kámošce pro chlapečka, mi se ty proužky strašně líbí, i ty barevné kombinace. Do CA moc nechodím, já do obchodů raději moc nechodím... Nerada utrácím, ale jak se do obchodu dostanu, neudržím se a nakupuju a pak doma šílím nad přeplněnými skříněmi :sweat_smile: :angry:

Katuš mi to nejede, ty české www a už musím za malou, tak pak mrknu na ty PL. Jinak v tom vnitřním jsem nikdy nebyla, jen ve venkovním :wink:
27. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Kujiii :grinning: no já dostala další slunečnice :slight_smile: :dizzy_face: krásnou kytičku, ale jinak jsem teď nechtěla nic aby mi kupoval, přece jen se teď šetří na jiné věci, a já když něco chci tak to dostávám průběžně :grinning: takže asi tak... jako on byl z toho smutný, že nic nechci, ale svatba klepe za dveřmi a řeší se i jiné věci, takže tak.. :grinning:
Jinak rodiče mi přijdou pořát až v úterý mamka je totiž v práci, takže nestíhá a tchánovci tu byli dneska, tak jsem dostala penízky, ať si koupím co chci :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanul, jasan, ve stredu 11 v zoo :slight_smile: prijede kac z usti, lenka z hradce a mjanca z pribrami taky zvazovala :slight_smile:

kozin, vsechno NEJ ty mladice :wink:
27. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: tak to je škoda, že se do zoo nechystáme tuhle středu taky :cry: , MM mi stále nedal navědomí termín, kdy si vezme dovču :angry: a kdy do ZOO Praha pojedeme, ale on by se družit nechtěl (stydlín :wink:) a já nemám auto k dispozici, když s ním MM jezdí do práce a stejně bych si do Prahy sama s rarachy netroufla...tak si to krásně užijte a foťte :wink:
27. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, díky, to si nemůžu nechat ujít. ráda uvidím stálice a jsem zvědavá na nové tváře.. :wink:

také vše nej k svátkům, narozkám a výročím...jsem člověk přející, jen nestíhající :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka, tak znovu všechno nejlepší, zapili jsme Tě myslím pořádně :wink: :grinning:

Holky tak v ZOO si to pořádně užijte a už se těším na fotky :wink: Doufám, že až zas budu mít s dětma cestu do Prahy, nedostanu od vás košem jako loni...Švagrová už se bohužel odstěhovala a ostatní nemají tolik místa, abychom se k nim mohli nasáčkovat všichni, tak uvidíme. Teď má rodit moje kamarádka, tak pak možná pojedem kouknout na prcka :wink:
27. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my už fakt jedem, u oběda se malá totálně posrala, nejdřív si do trička utřela ruku od br. kaše a pak se posrala skrz plínu, kalhotky i sukýnku. Vše měla původně čisté, oblečené do města a sukýnku a tričko dokonce poprvé na sobě :angry: :angry: :angry:

A teď volal MM, že skončil dneska brzy, takže chce přijet domů, uf a já se těšila na volný den :confounded: . Ta jeho pracovní mánie už mi leze krkem, už mě to fakt unavuje, furt maká na zahradě a okolo baráku a po mně vyžaduje full servis+perfektní domácnost a neuvědomuje si, že mám za zadkem malou, což on ne, on si pracuje v klídečku svým tempem a nemusí se jedním okem furt dívat, co dělá malá a každou chvíli zasahovat. Už mě ale vážně se*e, už to fakt přehání. A včera mi řekl, že nás čeká akce kulový blesk, protože mají za 10 dní přijet známí z Prahy, mladí, bezdětní s bytem 2+1 a že všechno musí být perfektní :angry: :angry: :angry: :angry: Jsem asi robot ne??? Včera mě ani nenechal v klidu vyspat po noční, ani 3h spánku v kuse :angry: :angry: :angry: Jako včera mu vadily i 2 moje neotevřené dopisy na jídelním stole :sweat_smile: že si to prý mám NĚKAM dát, tak říkám a kam jako, kde mi to dovolí si je položit :sweat_smile: že se mi te´d nechtějí otvírat a že je to moje věc!
27. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: mám taky ségru Markétu :wink:
27. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul, posli TM k nam, tady dostane amok a do minuty zcvokne :grinning: mame tu neotevrenych dopisu haldy a k tomu tuny papiru k zalozeni, na masli :grinning:
27. črc 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:Anince k včerejšímu svátku vše nej!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: Jsem nějak nečučela do kalendáře... :pensive:

petul. taky ségru Markétku jo?????????? :grinning: ale určitě starší než je ta moje. :slight_smile:

zuzi, petul: děkuji :slight_smile: se mám co?? :grinning: Ale mladice jste i vy, kočky :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
blanul, fajn, že se taky chystáš na středu :wink: taky si to nechci nechat ujít. mám teda ráno zubařku, tak snad mě moc nezrubá :grinning: mluvila minule něco o čistce kanálků :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem co se týče zubáka(i jiného) slušnej srab :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

saji, by to bylo fajn, kdybys někdy dorazila taky-i s rarachama a TM sámo :wink:

peťul, chlap by si měl občas zkusit dělat cokoliv, ale s dítětem za sebou-že to nejde tak hladce :wink:
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nemam docteno.....ale co me tak trklo

Petulka : ty stranky z tabora me pobavili...To jako rodice muzou deti takhle on line pozorovat, jak se maji, jestli si cisti zuby atak...? :grinning:
fakt jsem jeste nevidela, ze by byli na netu fotky z tabora, ktery jeste probiha....
Pride mi to super, ale k praveku to ma teda sakra daleko :grinning:

Dodatecne preju Anince vse nej k svatku a k TM mam jen tolik, ze ja bych tohle teda nesnesla... :sweat_smile:
Chova se presne jako se choval muj otec a jsem rada, ze jsem si vzala pravy opak.
Musis to s nim mit tezke. Snad nevadi, ze to pisu.

jdu docist.
27. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky s tema hrackama jsem teda total out...

Tonik nema zadny hracky Tolo a fisher price jen to, co od nekoho dostal a Lego jen dve pani a jednoho tygra, co taky dostal... :sweat_smile:

Hracek ma docela hodne si myslim, ale mam svoje limity na jejich cenu...

Jdu zkouknout odkazy, jestli me neco nenadchne, ale je to proste fakt jina cenova kategorie ... :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, jak jsou ty zviratka velky ?
Asi Tondovi koupim kravicku...Ty on silene miluje...
27. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na stranky Tola trochu vic a jak jsem rikala.....jina cenova kategorie....
:frowning2:

jako libi se mi to moc....Brla abych pro Tondu ty vyskakovaci medvidky nebo dinosaury, neco do ceho by mohl mlatit a neco by to delalo, ale hracky nad 500 fakt vetsinou nekupujeme.
Mozna budu vyb¨padat jako skrt, ale to fakt musi bejt, abych koupila takhle drahou hracku, kdyz nevim, jestli by si s tim Tonda vyhral.

DObry je, kdyz ho neco nadchne na navsteve, tak to pak nekdy jdu a koupim to, kdyz se to da cenove unest.

No ale kravicku asi fakt koupim, jen me zajima, jak je velka, to nikde nepisou...nebo jsem slepa.
27. črc 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ted ctu, ze pisete 10 cm. tak to docela jde...
27. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni : diky za odkaz na ty zviratka....

ja na nich v detstvi taky ujizdela...hlavne kockovity selmy a sloni....

Tondovi jsem nedavno koupila lva, protoze ho ted casto napodobuje....takove hracky mu budu rada dokupovat, pokud ho budou bavit...
samotnou me to s nima bavi jeste ted :grinning:

Petul . nedivim se, zes mela na tabore nostalgii. Tabory jsou usper, tesim se, az bude Tonda jezdit.

Jinak se pridavam k tem, co svatky moc neslavi. Ja mam rada oslavy, ale svatek se v nasi rodine tak nijak zvlast neresil, jen se popralo.
U deti to ale slavit chci.

Saji : my meli 24.7. vyroci chozeni a oba jsme na to zapomneli :grinning: :grinning:
V tom me pochopi treba lenka, co ? :grinning:
27. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kozin, ty mas na nase vyroci narozky, jo ?
Tak dodatecne vse nej !!!!!
27. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:u nás se zapomnělo na všechny výročí svatby mimo prvního,co dodat :grinning: výročí chození neslavíme bo ho neznáme :sweat_smile: ty zvířátka jsou super,moje nejoblíenější hračky v dětství :slight_smile: taky nejsou zrovna levný teda, mám vlikýho mamuta za 400 :sweat_smile: ale to jsem ještě chodila dopráce a 4 kila byly drobný :grinning:

já hračky nad 500 kupovala a Vanda si s žádnou nehraje :sweat_smile: tolo vypadá dobře a v tescu jsou na něj někdy slevy, teď třeba na domeček a mašinku z 1000 na 500
28. črc 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : presne, clovek koupi darahou hracku a dite si pak nejvic hraje s lacinejma kostickama nebo kaliskama z DM.
Ja teda obcas udelam vyjimku a koupim drazsi vec, to je jasny. Kdyz treba vidim, ze ho to fakt hodne bere na navsteve, ale spis utracim za takovou tu hrackovou klasiku nez za nejaky super moderni hracky, co ruzne hrajou atd....
Jako Fisher price je u nas fakt tabu. Neco mame od teticky z ameriky a fakt to nejsou top hracky.

ty zvirata nejsou levny, to mas pravdu, ale deti si s tim v urcitym veku fakt hodne vyhrajou. Synovec na nich jede nekolik let.

s vyrocim jsme na tom fakt podobne. Na svatbu teda nezapominame, respektive, ja nezapominam (Franc neudrzi zadny vyroci, ani narozky, ani svatky a me to nevadi, nepripada mi to dulezity)
Vyroci svatby vetsinou zapijeme a zajime a jedeme na misto cinu, kde se vyfotime ...(minule jsem zapomnela fotak)
Ale resit darky jeste k vyroci chozeni , to by ho zabilo. Ja si na to obcas vzpomenu, protoze mam pamet na datumy (narozeniny atak) a v ten den maji narozeniny dva lidi co znam (vlastne tri, s kozinkou)

ted jak jsem doma a obcas par dni nevidim kalendar, tak zapominam desne....

jinak, Franc mi vcera dodatecne prinesl k vyroci lentilky :grinning: :grinning: :grinning:
takze takhle u nas vypadaji oslavy... :grinning:

jdu se nachystat ke kamosce. Snad dojedu bez mokrych kalhot...

:sweat_smile: , porad mam problemy s tim mocakem....ze ja krava neposilovala poradne panevni dno.
28. črc 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru s tema hrackama mas recht - viki ma spoustu drahych hracek a nehraje si s tim. jediny drahy s cim si jakz tak hraje je mluvici pes fisherprice a momentalne je nejoblibenejsi vec drevene puzzle od zuzika :dizzy_face: :slight_smile: neustale to musim skladat dokola, rikat ji co je na obrazku a ona mi to boří :grinning:
28. črc 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda....

k těm výročím - my si taky dárky nedáváme každý měsíc :sweat_smile:, ale každý měsíc si řeknem" "hezký výročí" a dáme si pusu...MM na tohle vždycky pamatuje a když zapomenu, má radost, že mě dostal :grinning:, takže se snažím nezapomínat a mám upomínku v mobilu každýho třetího v měsíci :grinning: :grinning: :grinning:
Petru: lentilky k výročí jsou náhodou super dárek :dizzy_face:

Tak u nás prší...

Maji si teda hraje se všema hračkama, co má :sweat_smile: a to jako fakt :wink:...a dnes je docela těžký koupit něco třeba pod 500 Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co rozhodně nekupujeme jsou takový ty laciný hračky z těch obchodů za 39 Kč (tyhle blbosti jí kupuje většinou tchýně a bohužel s těma si teda Maji fakt nehraje, takže to tu leží :rolling_eyes:, MM by to nejraději dal hned do popelnice, ale mě je to blbý...a když se opakovaně říká, tohle nekupovat, tak se to míjí účinkem :rolling_eyes: )..
...ten Tolo domeček a vláček máme právě vyzkoušený od neteří, co ho mají, že z něj je Maji nadšená, takže vláček přinese ježíšek - právě ze slevy, kdy byl za 500 kč (za 1000 kč a víc bych ho asi nekoupila :pensive: ), což myslím, že je super cena, když fakt po těch kolejích jezdí :wink: a vím, že se Maji hrozně líbí!!! a ještě dvě postavičky (taktéž za poloviční cenu než se normálně prodávají :wink: - fakt slevy miluju....a ještě přikoupíme pár zvířátek pro Maji k svátku jakoby od dědy (bohužel ty ve slevě nikde nejsou :frowning2:..:grinning: :grinning: :grinning: a 150 Kč za jedno zvíře mi přijde teda dost, ale co nadělám :wink:) a končíme, jako mnohočetnou sbírku jí dělat nebudeme :wink:...a fakt si s tím domečkem úžasně vyhraje (i když je Domíska :grinning:) a výhodou Tola hraček je, že jsou fakt skoro nerozbitný.....

tesco má občas fakt super slevy na hračky a my ty hračky kupujeme dopředu (máme velkou půdu :grinning:) - k narozeninám, k Vánocům,... - za plnou cenu by mě to nebavilo nakupovat :sweat_smile: ....ty naše "ťap ťapy" má taky ze slev, jinak jeden panáček vyjde přes 50 kč a je fakt mrňavej....ona k tomu ty domy, autobusy,..nepotřebuje, vyhraje si s těma postavičkama samotnýma a fakt je miluje - dávají si pusy, dává je do kbelíku a zase je vyskládává, chodí s nima - jsou fakt moc fajn :wink:...

...jsem moc ráda, že se Maji sama zabaví a vyhraje si :slight_smile: že tu nechodí d ničeho k ničemu a neprusí, že "nemá do čeho píchnout" :sweat_smile:
28. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
JAKÁ/É JE/JSOU TEDY NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRAČKA/Y VAŠICH DĚTÍ?

....fakt mě to zajímá....
28. črc 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty plastový zvířátka jsou super a když člověk dělá sbírku, tak ho to taky nevyjde moc lacino :sweat_smile: , ale je fajn, že se dají koupit zvlášť a postupně :wink:
28. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nemůžu jednoznačně říct nej-hračku....ona si fakt hraje s panenkama, kočárkem, plast. i dřevěnýma kostkama, knížkama, ťapťapama i tolo domečkem, odrážedlem, atd.....prostě to střídá a hraje si vlastně se vším....nějak mě nenapadá, která hračka by u nás byla nevyužitá - zatím jsme měli asi štěstí.... :dizzy_face: a když si hrajeme společně, tak mě baví taky všechny, co máme :grinning:
28. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek