• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ty zvířátka jsou gumový :slight_smile: to se mi na nich děsně líbí.

Jednu hračku taky nevypíchnu ale co je hodně vysoko.........pár vyvolených plyšáků,kyblík s kostkama,vkládací kostka,panenky,knížky,míče.
28. črc 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak ale dělají i plastový :sweat_smile: - protože neteře je mají z plastu, že nejsou měkký.....

Já zapomněla na balon :wink: - u nás mi fakt přijde využitý vše....

...jo a taky má od tchýně magnetickou kreslící tabulku a je to moc fajn, nemáme pak na její "písi písi" tak velkou spotřebu papírů :grinning: Zrovna na ní kreslíme.... :dizzy_face:
28. črc 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dotaz: proč se nesmí houby při kojení? Protože jsou na žaludek těžký a tudíž pak i v mlíku? Máme tu pár hub z neděle a nevím, jak je zpracovat, zda by Domi přežil bez úhony, kdybych je snědla třeba jako smaženici nebo hříbkovou omáčku,....
28. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: aha - moc dík za odkaz :dizzy_face: , tak to si je raději nedám, udělám smaženici k večeři jen pro MM....sušit se mi je teda nechce----
28. črc 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

sajo, me to prijde mile, ze si vzpomenete kazdy mesic :slight_smile: u nas to neprichazi v uvahu, jednak nevime, kdy jsme zacli a jednak to oba dost flakame - svatky neslavime vubec, narozky moc taky ne, kdyz si vzpomenem, zajdem na veceri, i kdyz jeden velky posun je - na posledni narozky jsem dostala kytku, coz drive nebylo vubec zvykem :slight_smile:

co se tyce hub pri kojeni, tak to je pro me novinka :sweat_smile: ja je urcite jedla, ale jestli se nesmi, tak podle me spis kvuli riziku otravy...

kac, to jsem rada, ze je u vas puzzle popularni :dizzy_face: ja to objevila kdysi u petru, klarka z toho byla nadsena, tak jsem to koupila a prijde mi to pro deti hrozne vdecne.

u nas z hracek nejvic jede kocarek, panenka, mluvici pes, zvireci lego, mic, tahaci housenka, veci na pisek... a taky knizky.

petru, jestli si vzpomenu, vezmu zitra kravicku ukazat, at vis, jestli by se tonikovi libila :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ale já jsem je taky normálně jedla v těhu i při kojení jedla. Asi bych to až tak neřešila, protože to bychom nemohly jíst nic :wink:
28. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, omlouvám se, píšu jak hotemtot... :sweat_smile:
28. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si trošku smaženice dám :slight_smile: - on teda má Domi po smažených vajíčkách prdy jako děla :pensive: :sweat_smile: :grinning: , tak to omezuju, tak už kvůli těm vajíčkům si dám jen málo :wink:
Otrava nehrozí, nejsou to houby u kterých bych si nebyla jistá jejich konzumací...

zuzi: TM jde do sebe a třeba to bude jen a jen lepší :wink: :dizzy_face:

Já dárky i kytky k výročí nějak ani nechci, mně stačí ta pusa :dizzy_face: ....MM je blázen v tom, že když ho třeba pošlu na nákup a mají tam takové ty balené kytky, tak mi ji prostě koupí - nejvíc tulipány a pak růže - žlutý - co ladí do anšeho obyváku .-D....já teda raději kytku v květináči, těch řezaných mi je líto, že dlouho nevydrží (a je mi pak líto i těch peněz), zatímco kytka v květináči většinou vydrží - i když né vždy - i těch mi pár už zdechlo :wink: :grinning:

U nás furt prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zmoklo mi venku prádlo.....

Jinak Domi se každý den budí ráno v 6:09 přesně - nechápu :sweat_smile: a už pak nespí....proč nemůžu mít spavý dítě jako Petruna :grinning:
28. črc 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojte
vidím že řešíte hračky, tak u nás je využiito skoro vše... ale nejvíce vede magnetická tabule na písi písi, jako kreslíme pořád, a já kreslím a malá hádá :dizzy_face: je to úžasné!!! Se u toho vždycky nasmějeme a nejvíce to baví Jarka, protože i od něho pozná ty obrázky, i když on kreslit neumí.. :grinning: Ta magnetická tabule je i jako telefon, takže i telefon, pak veškeré balónky, balóny, prostě vše na házení, pak houpačka, housenka od F-P, kočárek a panenka (tu tahá všude s sebou), hrající bubínek, vkládačka, kostičky a pak všechno na vaření.. :grinning:
28. črc 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: my tu máme 26 stupňů, slunko paří jako blázen a obloha modroučká! :fearful:
28. črc 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: tak Maji nemá na vaření ani jednu hračku :grinning:...a tady fakt leje od rána....u vás je fakt furt hezky, nechápu :rolling_eyes: čím to je, že se vám déšť vyhýbá?

Domi si nejraději hraje s hrazdičkou (po Maji) a se špendlíkem - má dva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, ju, nechci provokovat, ale tady je náááádherně! Už jsme se byly projet na kole a teď spinkáme a já se snažím nějak "spravit" hovězí polévku. Už nevařím z potravin bez glutamátů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin. a neříkej, že malá zase spí :confounded: :grinning: Mně nespí ani jeden cvrček....my za chvíli jdeme obědvat a snad zase pak usnou oba najednou, kéž by :slight_smile: ....mám v plánu šíleně moc práce....
28. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, já kupuju na Vánoce toto: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24878131&tab=1

Tato paní má skvělé zboží, byli jsme u ní osobně. HLavně se mi líbí ty ceny a je velice ochotná. Má prďolku menšího než my :slight_smile: Chceme od ní brát do budoucna i klouzačku k dřevěné sestavě, co bude dělat děda.
28. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, kozin: tak tam u vás se spí a neprší - pošlete to prosím k nám :wink: :grinning: Potřebuju, aby mi uschlo prádlo :wink: :grinning: a aby fakt usnuli oba najednou a dali aspoň hodinu spánku :wink:
28. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, tak to bych ráda - tak chytej :wink: Jsem za to sluníčko vděčná, alespoň se dá pochodit po venku a nemám pak doma protivu :grinning:
28. črc 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji všem krásný den. Jdu se nadlábnout a pak asi zase někam na kole. Pa!
28. črc 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kozinka: TAKy malá má ráda tu tabulku na psaní,u nás je ale problém,že já vůbec neumím kreslit :frowning2:
kozim: taky chci kupovat na Vánoce tu kuchyňku, podle mne si s tím už vyhrají.
malé jsem dnes dělala krupicovou polévku a dala jsem tam zeleninový bujon bez glutamatu a je dobrá.a já si dám hřibovou , mňam.
Kozim: co se ti nepovedlo na té polívce bez glutamátu?
Zatím si teda povídá v postýlce. včera jako nemohla snad hodinu usnout. asi zase kvůli té rýmy. i ted zase dva dny po sobě chtěla v noci mlíko- to už spala celé noci, to nechápu.
28. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to tu dnes hlásili déšt a nic od rána paří slunko. Jako nejak jim to tu pro tu severní Moravu nikdy nevychází
28. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: to víš že mi malá spinká.. spí od jedenácti :wink: ale už mi to nepřijde divné, ona fakt spí ty 3-3,5 hoďky a to jí stačí až do večera a mě taky, stihnu za ty tři hoďky spoustu věcí :slight_smile:
Jinak malá má spoustu věcí na hraní na vaření, strašně ráda si s tím hraje, všechno míchá, vaří smaží.. :grinning: je to sranda ji pozorovat :slight_smile: Vždycky uvaří, první nakrmí miminko, pak sebe a pak přijde za mnou a cpe mi ten zbytek.. :grinning: :sweat_smile:
kozi: nechápu jak bez glutamátu?

Jinak tady je fakt nádherně, jako oni hlásí poslední dobou totální blbosti! Jako veškeré počasí je jen o Praze a okolí :rolling_eyes: my to tady máme tak s půldenním až denním zpožděním, no a většinou to rozfoukají mraky než to sem dojde.. takže asi tak :wink:
28. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač, nemá dnes Viktorka svátek ? přejeme té vaší malé krasavici všechno NEJ :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska je Viktor nebo ne??? Viktorie není v kalendáři??? :confused:
28. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, je bez chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jo to je no :slight_smile:

dnes je Viktor
28. črc 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pod náma dělají rekonstrukci koupelny ,ráno vrtali a ted znova- tak snad mi nevzbudí malou :frowning2:
28. črc 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viktorie má svátek v březnu
28. črc 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka: tak to máš super,že ti malá tak hezky spí.
ale já si teď také neztěžuju, malá mi začala spávat taky tak 2,5 - 3 hodiny
28. črc 2009 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko, dej pokoj s glutamátem, fuj. My teda když děláme polívku, je to jen vývar z masa nebo ze zeleniny, nějaký bilinky a je to dycky dobrý:slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: Viki má tuším svátek v březnu :wink:

kozim: tý jo, tak to už fakt nevím, kam bychom tu kuchyňku dali...bysme museli z obýváku asi vystěhovat sedačku :grinning: :grinning: :grinning: , už teď to tu máme jako hrací místnost...do pokojíku se vejde jen tak tak stolek a židličky mammut z ikei, co dostane ta naše treperenda k svátku....

kozin: :grinning: :grinning: :grinning: Musím se smát - Maji spí max. dvě hodiny za celý den a spí jen jednou a stejně usíná nejdřív v devět večer a vstává před osmou a to to bývá ještě horší :grinning: a do toho Domi taky už moc nespí a stihnout věci musím tak jako tak :grinning:, ale to není stěžování si, pouze konstatuju :wink:...asi budete někdo muset dojet, někdo, komu děti spí a snad vyzradí Maji kouzlo delšího spánku :grinning:
Já jsem docela za ten déšť ráda - je to odpočinek od toho vedra....a děti neprudí (teda jen trošku :wink:)....akorát to prádlo, mám v pračce vyprané nové a nemám ho kam pověsit :frowning2:

jdu dát Maji spát...a snad pak po koju usne i Domi....

Dneska obě děti šíleně slintají - asi jsou solidární s tím deštivým počasím :grinning:
28. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek