• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoooj.
Viktorie ma svatek 10.3. :wink:

ja nejak nestiham na net.Porad jsme venku u nasich. Nasi maji super zahradu s hodne stromama,tak v tom vedru jsme ve stinu.

Saji: PRSI??? :confused: Tady je vedro, ale slunicko se zacina schovavat za mracky.

Jinak Bett je sice holka , ale veskere auta, traktory, tatry to jsou jeji. A nejlepsi na hrani jsou auticka. A MM si ji tak naucil,ze jak prijede z prace,tak musi ji vzit do auta a s ni ridit. Jinak je kraval :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: taky děláme vývary a nám chutnají, MM nemá moc rád moc slané, já dřív docela solila, ale postupně solím míň a míň - takže máme společnou polívku s Maji :wink:, nám glutaman nechybí :wink:
28. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: no právě jsem psala, že nechápu jak bez glutamátu, jako co jen glutamát.. :sweat_smile: jako to je masox??? :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: někdy dojeďte, třeba jí to Kiki vysvětlí.. :grinning:
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem nevařila, včera jsem udělala kotel zelňačky a je fakt výborná!!! :slight_smile: akořád ji budu muset dát i malé.. :sweat_smile: nějak dneska prostě nemám čas....... no co.. stejně toho zase sní pár lžice (a možná překvapí a sní celou mističku) no bábovka se mi povedla krásně do zlatova a chladne! :dizzy_face: a já jdu dělat jednohubky, dokud je malá v říši snů :wink:
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, dekujem za prani - sice se 4mesicnim spozdenim, ale taky dobry. jj viki ma svatek 10.3. - 3 dny po narozkach - to jsme ale rodice co? :confused: :sweat_smile:

kuchynku chcem taky kupovat na vanoce, uz mame koupenou chou chou nánu a k ni jeste pribude chou chou kocarek - dal zatim nevim.

nej hracky: drevene puzzle, písi písi tabulka, hraci stolek F-P, mluvici pes F-P, drevena kacena a tucnak na šňůře, bob a bobek (manásci) vcetne klobouku (ten má neustale na hlave :grinning: ), dreveny vlacek, knizka o Jabloňce a ruzovy autobus little people (obsahuje 3 ťap ťapy, kteří jí ovsem vubec netankujou :grinning: )
28. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moravo nedivte se, ze tu prsi - my meli tech vasich 26st a modrou oblohu vcera :slight_smile:

hele dotaz, pripada vam blbej napad, kdyby viki slavila svatek na viktora? me je lito, ze to ma tak brzo po sobe, tak az bude vetsi, aby mela tech darku vic behe roku. moje kamaradka je petra a slavi to s tatou petrem v cervnu (nebo kdy je petr a pavel?). ja ji teda preju v srpnu, ale v rodine to slavi s tatou.
28. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, tady je hic a byl i včera :wink:

Ono je to tady vždycky o den později. Tak snad výjde ten slunečný víkend.

Saji, tak ona zabere sice dost místa, ale tak nějak počítáme s tím, že ji bude mít v létě venku :sweat_smile:

Kač, tak pak dej bacha na rozměry. Upozornila nás na to ta paní. Normoš mají kuchyňky těch 60-68 cm a to celé! I s tou horní poličkou. Viz.tato:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22021107&tab=1
Mě by to ani nenapadlo měřit a ta, co kupujeme má už 80cm. :wink:
28. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se to tu začíná mračit,tak snad nebude pršet, potřebuju zajet do města pro pár drobností :slight_smile:

kač: já myslím,že je to asi jedno,kdy budete od malé slavit svátek :wink: ale asi ostatní stejně budou přát přímo v den jejího svátku,ne.
28. črc 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jo ta je hezká,ale už se mi méně líbí ta cena :grinning:

kozinka: dodatečně vše nej k narozeninám :wink:
28. črc 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, dik za tip s rozmerem. ta drevena je fakt krasna - az na tu cenu teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono je Viktora, jooo ? :grinning: jsem zahlídla někde na netu Viktorii, ale asi to byl vtip :sweat_smile: nicméně kač, jaké si to uděláte, takové to budete mít, MM je Petr, ti mají svátek v únoru a když jsem mu kdysi přála, tak se skoro naštval, že svátek má až 30. 6. na Petra a Pavla :wink:
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, prave, ze jde o to, aby to slavila jindy se zbytkem rodiny - my na ni nikdy nezapomeneme a slavit to budem klidne 3 dny po narozkach. ale napr. babicky a teticky jsem asi nepojedou 2 vikendy po sobe na oslavu - a to ji prave pak asi bude lito. ono se to nekterym naramne hodi, splachnout svatek i narozky jednim darkem :pensive:
28. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, koukam, ze v tom mas peknej hokej? :grinning: vis vubec, kdy ma svatek klarka? :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac: tak já myslím,že normální člověk přinese třeba hodnotnější dárek ,který bude na narozeniny a svátek nebo dárky dva.
28. črc 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, jasny, ale malymu diteti nevysvetlis, proc nedostalo darek i k svatku :confused: nebo jo? ja se vzdycky na svatek tesila - odpocitavala jsem dny a u nas se svatky slavi do dneska (myslim s manzelem a rodici. s tetickama a babickama uz si jen poprejem).
tak kdyz mame oslavu my velky, proc ji nedat i tomu mrnousovi, kterej se na to klepe :wink:
28. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: dnes má svátek Viktor :grinning: :grinning: :grinning: s pindíkem! :grinning: takže od Dvojmamči! Vše nej! :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac:klidně slavte na Viktora :slight_smile:

vy mně děsíte s Vánocema,já to fakt vůbec neřešim :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, neni zač. Jak už jsem psala, taky by mě nenapadlo řešit výšku. Všechny, co jsem měla vytipované měly do 70cm :sweat_smile: Jinak, co se ceny týče, tak nad 1000,- jsme jít nechtěli. Ne, že bychom za dárek Terince dát penízky nechtěli, ale zase jí můžeme koupit ještě něco jiného.
28. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však kdo chcete, koukněte, ta paní má hodně zajímavých hraček:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=188911

Hodně jsem hleděla na ty skákací hrady, nebo na ty nafukovací ohrádky, pak na ty minikoupaliště... Člověk hledí, co všechno existuje... :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: zuzi: 30.6. určo není Petra :grinning:, protože je Šárky - a to teda vím na 100% :grinning: Petra a Pavla je 29.6., máš v tom fakt hokej :grinning: :grinning: :grinning:

kač: kldině slavte na Viktora a řekla bych, že by to bylo lepší :slight_smile: - kámošky syn je Ondřej, svátek má 30.11. a narodil se 4.12., takževtaky hrůza, já kámošce říkala, že to jemu a i jim pak bdue líto a taky že jo, už slaví malej Ondra svátek na svátek maminky - na petru :wink:....ale otázkou zůstává, zda to příbuzní budou akceptovat :rolling_eyes: :wink: ...a sjem ráda, že se tady najde někdo, kdo slaví i ten svátek :grinning:
28. črc 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji, ja vedela, ze s tim bude potiz, ale bohuzel jmena Viktorie jsem se nemohla vzdat :dizzy_face: :wink:
28. črc 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kač: to je jasný, jméno je to krásný a Viki moc sluší :wink: :dizzy_face: tak uhoď na příbuzný, že svátek bude tehdy a tehdy a basta :grinning: že můžou drahý velký dárek koupit 2x v roce :grinning: - Viki za to stojí :wink: :grinning:
28. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac: to zalezi na dohode :wink: My svatek moc neslavime. Jen si pogratulujem a treba udelame nejakou dobrou vecer, dame si vinko. MAle koupime nejakou malickost. U nas v rodine se svatek neslavi a u MM jo. Tak jsme udelali primer :grinning: :grinning: :grinning:

Kozim: ty kuchynky jsou krasne....
28. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, jsou nádherné. U ní i cenově dostupné, teda krom té dřevěné :sweat_smile:
28. črc 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sájo, nech si to, joo ? :grinning: :grinning: :grinning: den sem nebo tam, dyt je to jedno :wink:

kač, no přiznám se, že nevím, kdy je Kláry, ale mám pocit, že někdy v srpnu kolem 11. 8. :sweat_smile:
28. črc 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě nejsem uplně mimo, má to 12., den po mně :wink:
28. črc 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemohly byste mi prosim hodit odkaz na tu tabuli na psani a kresleni, co vasi prcci maji, pro predstavu ? diky.
28. črc 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek