• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahojda, jen nakukuju :slight_smile:

kozinko: děkujemééé moooc :dizzy_face: :dizzy_face: jsi jediná, kdo to napsal, tak u nás máš moooc plusových bodů :grinning:

jinak všechny zdravím a mějte se krásně :wink:
28. črc 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojmamuško, já ti napsala mailika :frowning2:
28. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nejdrive gratulace Viktorovi od dvojmamci :slight_smile:

Mam docteno a cekala jsem jak bude u nas vypadat situace, ze bych zitra vyrazila na sraz taky, ale bohuzel to neklapne. Kacka uz ma druhy den horecky a je mrzuta - ma 8 zubu (horni jednicky a dvojky a ted ji rostou najednou vsechny ctyri 3 a vsechny ctyri stolicky), takze fakt mazec. Cekala jsem, ze kdyby ji spadla ta teplota, tak bych s ni vyrazila - sice by nebyla moc spolecenska, ale to by jste snad prezily :wink: Ale s tou horeckou ji nechci jeste zbytecne zatezovat cestou a kdyby bylo slunicko (jakoze asi bude), tak by to mohlo jeste stoupnou. Tak snad priste a to jsem se tesila, ze bude takovy pocet. Tak hlavne aby ta horecka byla od tech zubu. No, jestli ji to neprejde do konce tydne, tak asi pro jistotu vyrazim k dr. Ach jo, to je porad neco. Pred mesicem jsem porad hlidala, jestli nebude reakce na Priorix, ted zase ty zuby.

Zuzik, my mame sedacku na kolo Hamax Siesta - jsme s ni moc spokojeni a Kacka taky - na kole se ji moc libi. Jako cely den jeste nevydrzi, ale minule jsme ujely 30 km a byla v pohode. Mame uz teda druhou, protoze tu prvni nam asi po trech vyjetich ukradli i s kolem, i s helmickou :angry:

K oblibenym hracka: no, u nas hracky nic moc - nejradsi ma kaminky, kytky, pisek, ostatni deti... Jako kdyz je nouze tak ji docela bavi knizky, doplnovani tvaru, staveni kostek, vozeni kocarku. Ale jinak hracky nic moc a TV teda u nas slouzi pouze k zapinani a vypinani - zadne pohadky ji nezajimaji.
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste vam musim napsat, minuly tyden u me byla kamaradka s rocnim chlapeckem a Kacka vypadala jako zaostalec, protoze chlapecek chodi na nocnik - predem nahlasi a kdyz je v aute, tak vydrzi nez dojedou domu, v noci taky sucho. Docela pekne mluvi - to teda Kacka taky, ale preci jenom je starsi nez on. Ji sam lzickou, pije ze sklenicky sam. No, proste uplne samostatne fungujici dite. Tak jsem si rikala, kde delam chybu - je fakt, ze s tim nocnikem bychom asi taky mohly zacit, ale jak porad nekde jsme tak jsem lina ji ho tahat s sebou a nekolikrat denne ji na nej davat..... :wink:
28. črc 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si zitra uzijte zoo, at vyjde pocasi a budu se tesit alespon na fotky.
28. črc 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, my mame podobnou, jen tech magnetku, jak jsou na boku tam mame 5 heč :grinning: : http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/vytvarne-a-naucne/magicka-tabulka-art-n-fun
28. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: děkujém :slight_smile:

kozim: to se moc omlouvám - na mailíka jsem se nedostala :pensive: Takže Vám s Terinkou taky moc děkujeme :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně jste mě potěšily, že jste si vůbec vzpoměly :slight_smile: Vůbec sem teď už nechodím a taky nikomu nepřeju, tak jsem vůbec nečekala gratulky od vás :wink: Ještě jednou díky těm, co si vzpoměly a i těm co si vzpoměly jindy a napsaly do IP nebo mailík nebo i na mobil :dizzy_face: Mám Vás ráda berušky :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : nejsi mimo, svatá Klára má svátek 11.8. :wink:

ad hracky...Tonda miluje golfky pro panenky... :sunglasses:
ale myslim, ze neni sam....Musim napraskat kamila, ze v nich taky nasel zalibeni...
28. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi líto, že nechodím, nějak to teď nedávám, u nás je děsné vedro a jsme fyzicky na dně. Doufám, že se to brzo zlepší a zase budu chodit. Zítra večer jdu na kontrolu, tak podám info.

Opatrujte se! Ahoj
28. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
viktorovi od Dvojmam vse nej !!!!!!!!!
28. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : kravicku nenos, dnes jsem ji koupila :grinning:

jinak, Tonik ma rad , krom golfek, kalíšky - to je top už hrozne dlouho (jedny velke bez der, druhe s dirama s DM), míče, tucnaka na tyci, kostky, babovicky, hlavne lopatka....a knizky. Driv i auticka, ale to ho ted nejak pustilo.
Co ho vubec nebere, jsou plysaci a to ma naky fakt krasny (krtek, čmelda, krysák z Ikey, prasaátko Tomík...)

daleko vic nez s hrackama si ale vyhraje s miskama od pudinku, gelovejma fixama (ruzne je vklada do proutenyho kose a vyndava) a hrozne rad chodi po byte s uterkou na hlave...
:sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
z DM
28. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
postupne docitam...

jj Kač, drevene puzzle bylo u nas dlouho taky top hracka....myslis takovy ty malovany 4 obrazky vid ? To Tonda fakt miloval....ted to bylo dlouho na dne krabice, tak na to pozapomnel...
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : vsak me ty lentilky potesily...ja hodnotu darku nikdy neresila....jde o to, ze na me v tom kramu myslel, ze mi neco koupi....i kdyz to byli "jen" lentilky.
:dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyz vas tak ctu, tak zauvazuju o kreslicvi tabuly...to by bavilo i me...
i kdyz me teda taky bavi vsechny hracky, co mame, kupuju jen t, co se libi me...
Tonda si taky hraje skoro se vsim, co ma. Jen ignoruje nektere hracky co dostal. (plysaci atak)

jeste jsem si vzpomnela, ze ma rad koleje z tesca a vlacky, ale zatim ho to bavi vic borit , kdyz to stavim, nez aby stavil on.
pak ho dlouho bavi ty krouzky na tyci...ty zklada dlouho a rad...a i ty samostatny kolecka casto taha po byte nebo si je navlikne jako naramky :grinning: :grinning:

my mame doma vubec zdobenu...nedavno si dal moje naramky a chodil nadsene po byte :dizzy_face: :sweat_smile:
jo a taky si vyhral a vyhraje s choditkem od Kozinky.
28. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac : to slaveni svatku mi pride v pohode (slavit to na Viktora)....Moje teta taky slavi se svym tatou na Jaroslava. A ja slavim taky na Petra a Pavla, protoze to je cirkevni svatek a taky proto, ze mam svatek ve stejny mesic jako narozeniny.
28. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : ta drevena kuchynka je bozi !!!!Libi se mi vic nez ty plastove...Ja jsem ulitla na dreveny hracky...

a ze vseho nejvic se tesim, az Tondovi koupim dreveny loutkovy divadlo s loutkama a budu mu hrat divadlo...
28. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem docetla a s romany uz koncim :grinning:
28. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jsem docetla:

Kac, ta tabulka vypada docela dobre. Asi taky zakoupime. Lepsi nez mit pocmaranou podlahu a zdi :wink:

Zuzik, MM je taky Petr a taky slavi v cervnu a s tim svatkem Klarky jsi dobra - ja abych rekla pravdu, tak nevim, kdy ma Kacka svatek - myslim nejak po 20. listopadu, ale ted teda jestli jsem se sekla s odhadem, tak to bude teda ostuda. Holt za ten rok si clovek jeste nejak to datum neulozil. :wink:

Annet, drz se - uz to mas za par....

Petru, ty golfky se mi taky libi - uvazuju o nich - prijdou mi skladny i na cesty. Kde jsi je koupila?
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste opozdene vse nej Kristynkam a Annince od Petul. Jak nechodim tak casto, tak pak musim prat opozdene. Tak se omlouvam. :wink:
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a k tomu odkazu od Shehe bych dodala to, že jsou obsaženy ve Vegetě, Masoxech a vůbec všech kostkách do polévky. Jsou už teď ale k dostání kořenící přípravky bez glutamátů, ale jako je to fakt o tom, že už jsme zvyklí na tu výraznější chuť a tohle nám nechutná. Snad se nakonec zadaří a chutnat začne. Např.zeleninová polévka byla s bujónem bez glutamátů strašně sladká, takže nakonec sáhneš víc po soli, ale pořád to není ono, nápodobně hovězí polévka apod.
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

mám vás dočtený ale nestíhám reagovat. Svatba se nám kvapem blíží a na mě dolehla nervozita :sweat_smile: Vůbec netuším jak to bude probíhat, jak říct "ANO", jak se podepsat atd... :grinning:
Teď jsem jak největší ostuda koukala na youtube na svatební obřady abych měla aspoň představu :grinning:
28. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: ahojda :grinning: na tebe myslím :grinning: jak se asi cítíš.. :grinning: Neboj, to zvládneš!!! Já v červnu byla na svatbě za svědka, tak jsem se na to koukla z jiný strany a v pohodě.. :grinning: já nejsem stresař, takže už se těším, ať to mám za sebou, jen ten podpis no... ale už trénuju.. :grinning:
28. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem četla., že jste probíraly hračky, tak my na Vánoce už máme koupený sporťáček Chicco pro panenky, ale není to nové, je po dceři kamarádky, v originál krabici. Jinak jsme ještě moc neuvažovali... Ta kuchyňka za 900 je supr, tu bych brala Anince hned, kdyby byla kam dát. Ale jolt máme 2 děti v jednom pokojíčku. No i když až bych odstěhovala ohrádku do obýváku... Uvidím taky, jestli ji ještě budeme používat. Ale asi jo, je zvyklá v ní přes den spát a dřevěnou má jen na noční spaní, tam chodí vykoupaná :wink: No fakt uvažuju, co jí koupit, aby se to tady ještě vešlo, taky záleží na tom, kdy bude hotový obývák...

A ta druhá kuchyňka,ta je fakt už moc drahá, i když fakt moc pěkná...
28. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: já taky nestresovala.... až do teď :grinning: přeci jen už je to za dveřma :wink:
28. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: aha.. :sweat_smile: tak to my asi rádi glutamáty.. :grinning: No jako masox používám, do některých jídel ho prostě dát musíš, jinak to opravdu není takové jaké by to mělo být.. :grinning: Malé do polívky ale tyhle srajdy nedávám, i když je pravda, že někdy papká normoš naši polívku a tam to je.... :sweat_smile: ale třeba jedna kostka na celej hrnec je nic :slight_smile: A to s tím pocením, ztuhlýma svalama atd.. tak to dělá nadměrné množství soli taky :wink: My nesolili ani trošku celé dva měsíce a tím pádem teď solíme minimálně :slight_smile: to bylo super na oživení chuťových buněk :wink:

kozi: kuchyňka super :dizzy_face: Jako s tou výškou to je dobré no, jsou to mrchy, pak aby ty naše dítka u toho seděly a nebo se krčily.. :unamused: Já kupovat nebudu, budeme mít starší od sestřenčiné dcerky

dvojmamčo: jééé ty jsi dorazila :slight_smile: :dizzy_face: Tak to jsem ráda, že jsme se ti udělaly radost! :slight_smile: :dizzy_face:

Zuzi: no my máme tu magnetickou tabuli z Tesca, je to přímo jako-by tesco hračka, multifunkční -tabule na kreslení, telefon a tlačítka telefonu, vše vydává zvuky, i když mažeš nakreslený obrázek, tužka je na šňůrce, takže super (nikde ji nezašantročí) máme ještě jednu tabuli trošku větší, ale od té pořád hledám tužku, malá ji vždycky někam hodí a nemůžu ji najít :frowning2: Jinak v hypru teď tu magnetickou tabuli (docela velkou) mají za 150,- což je za hubičku :wink:
28. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: dilema s kuchyňkou řeším taky.. :grinning: kam ji jen dát.. :sweat_smile: už teď malá stanuje u nás v obýváku, tak ještě aby tady vařila????, ani náhodou :sweat_smile: :grinning:

ewi: no já se znám, já budu klidná ještě ten den.. a přímo tam se mi roztřesou kolena... a pak budu bulet jako kráva.. přitom o nic nejde.. :sweat_smile: :grinning: A největší strach mám z kamarádů, ti co přijdou pogratulovat, jak znám kámošky, tak budou ryčet no a já koza pak taky... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem za dodatečné gratulace... :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek