• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Jinak na zahradě máme toto koupaliště, ve skutečnosti to vypadá mnohem líp a jsou k tomu i nafukovací hračky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21328210&tab=0
Máme to ale z Makra a tady u té paní jsem to objevila až jak hodila Kozimurka odkaz na obchůdek...

Aninka si asi nejví vyhraje tím, že chodí s golfkama od Chou chou a nebo s aktivním chodítkem, miluje knížky a nerozstříhané pexeso, teď ji začala zajímat stavebnice Žako a ty dřevěné kostky ve vozíčku se jí taky líbí. A pak taky takové klávesy, co dělají i různé zvířecí zvuky a melodie atd. a už dlouho ji baví aktivní pultík od disney, co má zvěšený nad ohrádkou, u toho stojí a furt s tím nějak vergluje, jsou tam různé aktivity. No a z běžných věcí má ráda ty dávkovače od Nurofenů, Stoptussinů atd. a kelímek od napařovačky a taky ty svoje masážní kartáčky a naše zubní, vchodí je furt krást do koupelny a to nám docela vadí, tak jí to musím vždycky taktně vyměnit za něco jiného, jinak má hysterický záchvat :grinning:
28. črc 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. črc 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: no jsem na to zvědavá,hlavně na Nika jak to tam bude snášet. Myslím že až se bude čekat na moje "ANO" uslyšíme jeho nevinný hlásek jak řve "máma" :grinning:
28. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad Glutaman. , tak já používám vegetu bez glutamanu už roky, co máme Vojtíka vlastně a bujón, pokud vařím i pro děti, tak Bio bez glutamanu a ten nám teda chutná :wink:
28. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: už na to čučím.. :grinning: jsem měla zapnuté beremko, tak jsi mi tam vyskočila.. :grinning: :wink:
Máš zvláštní šatičky!!! Je to bílá nebo šampáň??? Na té fotce to nejde pořádně vidět! A ty jo každé ramínko jiné.. ale vypadá to hodně dobře! :wink: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuš, držím palce, určitě to zvládneš :slight_smile: Já Ti prosím Tě závidím, že Tě to teprve čeká a Kozince taky :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimu, no my děláme zeleninovou polevku bez jakéhokoli bujonu a úplně v pohodě, ale fakt, je to asi o zvyku a bylinky udělají svoje, obzvlášt čerstvé. U nás se ani nijak moc nesolí a přesto mi to přijde výrazné, zas jako polívku bez chuti by u nás taky nikdo nejedl:slight_smile:
kozinko do čeho h o dát musíš, ten masox třeba:slight_smile:?
28. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka: a stan máme taky, z ikey, ale momentálně je složený. A to jsem si před stěhováním nahoru malovala, jak tady bude místo na všechny hračky :sweat_smile: Asi ho vytáhnu na zahradu, a't je využitý :wink:
28. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: ty jo, vy to máte už 1. jo?? já myslela že až 8.!!! ahaa, no tak to už se fakt blíží, to se nedivím, že jsi nervózní, ale jak koukám, tak to máte dobře naplánované, kolik vás bude na obídku s nejbližšíma??? my to totiž máme úplně podobně naplánované.. :grinning: A jako další týden budete mít další akcičku jo???? :grinning: vy se máte!!!!!
28. črc 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: jsou blbě nafocé, měla jsem jen mobil. Ale je to ta nejbělejší látka která je na trhu :dizzy_face: V reálu (a hlavně dokončené) jsou mnohem hezčí :dizzy_face: Zítra je zkusm ještě jednou nafotit :wink:
28. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe: a bylinky používáme hodně taky, i si něco pěstujem. Máme to moc rádi :slight_smile:
28. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: na oběd nás půjde necelých 20. ten večer jdeme ještě s "mladýma" obejít všechny bary ve městě :grinning: týden na to to je pro celou rodinu
28. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewuš: tak to jsou hodně zajímavé šatičky a přitom velmi jednoduché. Už se těším na reál, až je oblíkneš, jsem fakt zvědavá :dizzy_face: A co budeš mít s vlasama? Jinak k líčení ještě bych Ti poradila, zakrýt kruhy pod očima, ať není poznat únava z příprav :wink:
28. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: já jdu ke kosmetičce :wink: takže to nechávám všechno na ní :wink:

jo ještě co není vidět na těch fotkách tak je vlečka :wink: a v rozparku jsou také našit korálky a perličky
28. črc 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus šatý pěkný, taky závidím, že tě to teprve čeká, já už to mám dávno za sebou a klidně bych si to zopákla, fakt s emi to líbilo a nervozita ze mě v den D odpadla a fakt sem si to užila. Taky se moc těším na fotky. Domča to zvládne:slight_smile:
Já jdu v září ségře za svědka a nepřichází v úvahu, že by verču držel někdo jinej než já:slight_smile:) takže já to budu jednou rukou podepisovat a na druhý budu držet Verču a budu se modlit, aby se nerozhodla řvát, nebo chtít tu propisku nebo něco jinýho:slight_smile:)))
28. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, takže Verča bude vlastně spolusvědek :grinning:

Tak holky dobrou, MM už na mě dlouho čeká, tak prchám, dáme cigárko, spršku a zalehnem :slight_smile:
28. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taky vlastně závidím :grinning: jen kdyby okolo nebylo tolik starostí. Nejhorší je že Miladův svědek si odjel na dovolenou a vrací se až v pátek, má na starosti půlku věcí :stuck_out_tongue_closed_eyes: druhej kamarád si přijel v neděli z dovolený v tunisu tak se jen modlím aby nám nepřivezl jako svatební dar prasečí chřipku :grinning: Mám málo růžový stuhy na moje auto, vlastně ani pořádně nevím jakým autem pojedu.... mno jdu radši spát než z toho dostanu depku :grinning:

Tak dobrou holky :dizzy_face:

jo a prosím kozimuru aby se mi ozvala :wink:
28. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a už ani psát neumím :grinning: samozřejmě že tam má být Mildův svědek :wink:
28. črc 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, tak my taky používáme bylinky, ale je to asi o chuti, na co jsme byli zvyklí. Terce jsem vařila úplně bez koření jen se solí a byla výborná. Příjde mi, jakoby to ten bujón zkazil, tak budu vařit raději úplně bez něj. Naše babičky takové věci nepoužívaly a jak dobře vařily :slight_smile:

Ewuš, nádhera! Opravdu v jednoduchosti je krása. Mít jinou postavu, tak si vyberu podobné šatičky. Jenže můj nepoměr pasu a boků by v nich vypadal hrozně, takže já jsem musela mít šaty nabírané. Moje úplně původní šatičky byly hodně jednoduché, ale kvůli těhu jsem se do nich týden před svatbou nevešla :sweat_smile: A stres chápu. Já jsem byla v klidu pořád, dokonce i v době těsně před svatbou, ale to je fakt, že jsem měla jiné starosti, protože jsme zjistili, že čekáme Terinku, takže jsem obíhala mezi zkouškama doktora apod. Ale ten pravý stres na mě padl až při obřadu, ale i z toho jsme udělali legraci, takže bylo nádherně. Pořádně si ten den D užij!!!!!!! :grinning:
29. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak dlouho po nemoci byste riskly bazének? Terka je už asi tak týden v pohodě, ale pořád mám strach, ať se jí to nevrátí.

Jinak slibovaný déšť opět nedorazil...
29. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:

shehe: třeba do guláše, ten si prostě bez toho představit neumím :wink: taky do zelňačky dávám masox :wink: a pak do takové té dobré cibulové omáčky. Jinak do polívek nedávám skoro vůbec, tam mi bujóny nechybí :wink:

kozi: týden když je ok, tak už určitě jo :slight_smile: když je pěkně, tak proč ne! U nás je zatím teda jen 18 stupňů, což je nic moc... ale počítám, že se to vyšplhá výš, sluníčko už se snaží prokousat přes mráčky! :slight_smile:
29. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus: krasne saticky...Skoda, ze ty detaily nevyniknou jak ve skutecnosti :wink: Tesim se, az dodas foto nevesty :sunglasses:

Kozim: ja bych se uz nebala ji dat do bazenku. Sice dneska asi jeste ne,protoze neni 2x teplo a slunec porad za mrakama. Jsem chtela taky napoustet bazenek,ale nebudu.

musim se pochlubit co Bett noveho vymyslela. Ted ma vysokohorske obdobi a vyleze fakt vsude. Dokonce kdyz chce nekam vys, tak si prisune zidli :grinning:
Pak leze do vsech bot. Hlavne mych a obouva si je. Pri tom vydrzi fakt dlouho. Obdivuji jeji trpelivost :sweat_smile:

Vcera u nasich byly zne, tak videla kombajn, tak jsme se skoro cele odpol. divali na kombajn :grinning: A porad hlasila BOMBAJ... :grinning:
29. črc 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady jsou konečně moje fotky ze společné dovolené :slight_smile:

http://tomiiii.rajce.idnes.cz/Stare_Hamry_leto_2009/
29. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: jdu na ně juknout. :grinning:
29. črc 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomi, supeeeeer!!!!!!!!!!! :grinning:
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: moc na tebe myslím a přeji ti ať je to pro tebe ten nejšťastnější den v životě. Já jsem teda nebyla skoro nervozní,trochu jak přijel pro mne ženich a dával mi kytici a pak jak jsem děkovala tchýni za výchovu syna,tak to jsem vydala ze sebe jen jednu větu :slight_smile:, na obřadě taky docela dobrý ,když jsem měla slzy na krajíčku tak jsem se dívala jinam než na oddávajícího :slight_smile: to manžel měl větší problémy tu slzičku zatlačit - on je dost citlivý na některé věci :slight_smile:
musím říct ,že líčení i šatky budeš mít moc hezké, už se těším na fotečky :slight_smile: ono to přece jen líp vše vypadá jak je to vše při sobě :slight_smile:. tak si hlavně ten den moc užijte.
29. črc 2009 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: jo a s podpisem mám problémy dote´d, vůbec nevím jak se podepisovat,u předešlého příjmení jsem dala jen jal a kliky háky a ted to vypisuju celé a tím,že nemám -OVÁ tak raději píšu i křestní jméno :wink:
29. črc 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: téda fotky supr,,jste tam teda řádili :slight_smile: a konečně tam byla viděti i Petulka
29. črc 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se jinak máte, cholkyyy :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, jako vždy nestíhám - nedočítám. Užívám si pohodu a klid, malá je na prázdninách u babičky od pondělka a jedu si pro ní v pátek, tak čerpám síly :wink:
Jsou nějaké důležité novinky?
29. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek