• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky, kdybyste chtely mrknout, fotky z dnesniho srazu v zoo v praglu, kam dorazila i lenkabu a kacamar, jsou zde http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Zoo_Praha_29._7._2009_-_i_s_prespolnimi/ :slight_smile: moc se to povedlo :slight_smile:

jinak moc dekuju za ty odkazy na tabule, nebyla jsem si jista presne tim, co mate na mysli, uz vim :slight_smile:

del, diky za info o hamaxu, nezavisle na tobe uz je objednana, viz IP :wink:
29. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, fotky super! Kde jsou ty naše miminka? ... :sweat_smile:
30. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zuzik - IP - jinak teda fotky jsou fakt luxusni a pripada mi, ze ty vase deti vypadaji takove starsi - Kacka mi porad prijde jako mimino :wink: A Vandu bych teda tipovala tak na dvoulete dite a tech vlasu co ma - to bude mit Kaca tak ve skole:slight_smile:
30. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas ty zuby to je teda des - vcera prorvala noc a dneska je z toho evidentne spatna - porad po me leze a knoura. Uz aby byly venku a byl pokoj - za tyden mame jet na dovolenou, tak snad se to zlepsi.
30. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem nejake nove fotky do alba, kdo by se chtel podivat:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3086907&vReferer=
30. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda..

del: kačenka je moc krásná - zejména se mi líbí na té předposlední fotce - nádherný očiska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vypadá tam jako andílek :wink:..kde ste to byli?

zuzi: fotky ze srazu super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádhera - jako vždy, to rozhodně nebude jen kvalitním foťákem :wink:

Maji si asi před hodinou hrála s mouchou - honila ji :grinning: a dělala "bzzz", vypadala, jako by jela na drogách :grinning:...dneska mám nějak podezřele hodné děti :sweat_smile: (ťuk ťuk), i když včera se to s nima taky dalo, akorát z toho horka Domi prudil, ale já stihla umýt konečně okna, tak už konečně vidíme ven :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
fotky ze zoo uzasny!!! :dizzy_face:
my byly na rok a pul prohlidce, Lucinka ma 10,1 kg a 75 cm a jinak vse ok. Taky ji naockovala priorixem, tak jsem na to zvedava.
30. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: koukam na Kacenku a je to taky moc hezka holcicka :slight_smile:
proste breznatka se povedla :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotky ze srazu jsou super, Vanda fakt vypadá teda starší a má super vlasy :slight_smile: všechny děti jsou tak děsně fotogenickééé. fakt supr.
30. črc 2009 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
del: Kačka je krásnááá - a fakt ta předposlední fotka nemá chybu - povedla se vám :wink:
30. črc 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco: to je síla dneska jsem měřila Dominička a měří 87cm :grinning: ale zase je to kluk no :wink:
30. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala že Vanda je větší než Toník a ten má 83 cm :sweat_smile: na roce měla 78 cm tak jsem zvědavá na roce a půl :fearful:
30. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
del:předposlední fotka vede, Kačka má krásný oči. Ještě pořád nespí?
30. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewuska: Kikča měla v roce 82cm a ted teda nevím, v září jdeme na 1.5 prohlídku tak uvidíme. ale váhove jsme tak asi okolo 10kg
30. črc 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: z toho si nic nedělej, malá má taky 87cm :sweat_smile: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fota ze srazu musím okoknout až tak za tři dny, teď mi to strašně pomalu najíždí (překročený limit stahování dat.. :frowning2: :angry: ) jsem z toho totálně vytočená, jede to pomalu jako blázen....... To samé fota od Tomi, taky je sjedu všechny až během příštího týdne, bych u toho strávila mládí!

del: ale koníkové fotečky mi najíždí rychle, a musím říct ,že Kačenka je opravdu nádherná holčička!!! :dizzy_face: strašně se mi líbí ty dvě poslední fota, je tam jak panenka! :dizzy_face:

A koukám že probíráte i váhu, no já nevím, ale malá teda moc nepřibrala od roční prohlídky, počitám max 10kg :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: pár foteček jsem si prohlídla a musím uznat, že Vadna je čahoun :wink: ale nepřijde mi vůbec macatá, jak o ní furt říkáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
diky za pochvaly :slight_smile:
Koukam, ze mate pekny dlouhany. Ja teda nevim, kolik Kacka meri, ale tipuju to tak na 83 cm.

Saja: je to mix - neco z Rakouska, neco ze Zbraslavi a neco z domova :wink:

Leni: zrovna spi, protoze minulou noc prorvala kvuli zubum :frowning2: Ale jinak chodi spat v 19,30 a rano vstava v rozmezi od 6 - 7, vyjimecne da do 8. A pak spi po obede tak pul hodinky az hodinku. Takze ted vlastne spi lepe nez jako novorozenec a kojenec. :grinning: A co Vanda?
30. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: tak moc přeju, ať se Vám reakce na priorix vyhne :wink:

Maji má cca 80 cm a 10,5 kg...Domi 7,3 kg a 67 cm :grinning:
30. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, koukam, ze Lucka je pekny prcek :grinning: ,
30. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: Domi vám dobře přibírá teda :grinning:

mjanči: tady držím palečky, ať to ustojíte bez reakce!!!! :wink:
30. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
saja: dobry miry - vypada to, ze Domi brzo dozene Maji :grinning: Tak u nas to tipuju tak 10 kg. Minule jsem ji vazila v obleceni, s plnou plinou a v botech a mela 10,4 kg.
30. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nespací děti mám dnes já (jsem je přechválila :sweat_smile: ) - nevypadají, že by chtěli spát - ani jeden :confused: :rolling_eyes: :grinning: a to oba dnes vstávali v osm....Domi to dal extra vyjímečně, protože ještě včera v deset večer dělal mně a MM společnost :wink: :grinning: JInak vstává v šest, někdy i v 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mjanči: a vy jste vysocí?
kozinko: 75 cm a 10,1 kg
30. črc 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: já myslela vy jako rodiče :slight_smile: :wink:
30. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Domi se snaží dohnat Maji :grinning: :grinning: :grinning: za chvíli fakt najedeme na velikost 74 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Přeci se říká, že do půl roka má dítko zdvojnásobit svoji porodní váhu - tak Domi to chce stihnout dřív, no :grinning: ale do 3 měs. (1/4 roku) se mu to už nepodaří :grinning:
30. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko :grinning: mne to musis upresnovat, moje mamademence je na vrcholu :grinning: . Ja mam 160 cm a MM asi 168 -170 cm :wink:
30. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: tak vzkaz Maji, aď jde honem spát, že Týnka už spí a že si chci dát s mamčou kafe, mám dneska na něj šílenou chuť.. :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Umí vaše děti říct "Ž"? Já jen, že Maji říká žábě "bába" :grinning: ale je to trošku jiná výslovnost než když říká bába jako bába :grinning: A už umí říkat "králík" - sousedovic děti mají králíky a ona je miluje, asi příští rok pořídíme ke dni dětí jednoho zakrslíčka králíčka....
30. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek