• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky, tady jsou fotky ze ZOO ode mě...

http://petruna.rajce.idnes.cz/ZOO_s_12_opicema/

ale je mi blbý je sem dávat po Zuzce... :sunglasses:
30. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, omlouvám se že sem tak lezu, ale hledám nějakou maminu po který bych mohla kupovat věcičky.... pro holčičku... my jsme taky březnovky ale 2009 prosím pišto do IP
30. črc 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, ty jsi fakt prastena, ty fotky jsou super :slight_smile: a skvele komentare jako vzdy :grinning:
30. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik : no ujdou.....spokojena jsem s tema vandinejma...fakt zavidim, takhle fotogenicky dítě....ale to bych těch fotek nemela stovky ale tisíce.

Sem si myslela, ze fakt neumim fotit, ze mam vse mazly...a zjistila jsem, ze je rozmazanej hlavne Tonda, ostatni deti ne...tak uz vim, kde je chyba... :grinning:
30. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlnko : ja mam Julinku zazitou jako drobnou holcicku a teda je to peknej macek. Ma o dve kila vic nez Tonda a je vetsi a to ho povazuju za cahouna.

shehe : a slysela si, jak Klarka rika : maminka ?
Klarka fakt zopakuje jakekoliv slovo, i kdyz nevi co znamena...a nezkomoli ho ....
proste nedela ty detske patvary, kterejm rozumi jen rodice....ale to uz jsem se tady rozplyvala minule.

toník dnes ke své chabé zásobě přidal : babi a řiká i děda, ale to poznám jen já.
Dnes byl u tchanovců a když jsme čekali, až si pro něj přídou, tak na pošťáka zklamaně pokřikoval babi, babi....

jinak, zitra se jdeme podivat na stavbu. Maji hrubou stavbu hotovou o dva mesice driv.... :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, to je super s tou stavbou, to nebyva obvykle :wink:
30. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, já na Klárku měla smůlu, spala a vzbudila se akorát když sem odcházela:slight_smile:) Verče protii březnátkům nemluví:slight_smile:))
Verča taky řve na každou starší ženu bába:slight_smile: ale to je tak všechno.-)))
30. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: fotky i komentáře super :dizzy_face: Toník je teď takovej jinej, jak je ostříhanej tím strojkem a s kočárkem vypadá jako malej taťka - fakt roztomilej :dizzy_face: ..krásná fotka je ta Lenky a Vandy (viz. Leňa si šla pro kafe) - dvě sedící pohodářky...
Toník, Kulda a Kamilo mají super kalhoty :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já mám tím novým foťákem Maji taky skoro furt mázlou :grinning:

U nás měla dneska na zahradě premiéru tatra (takový to velký auto - ještě po mých bráchovi a po mně) a super - Maji měla radost jako na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotky Lucinky, kdo chcete kouknete :slight_smile: .. jsou tam 3 v albu do 1 roku. Musim ta alba prekopat, ale dnes se mi nechce :-/ http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=280620
30. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotky ze zoo od Petruny taky super a komentare :grinning: . Skoda, ze jsme nemohly dorazit :unamused:
30. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme meli s MM naplanovany romanticky vecer, MM se pochlapil a donesl mi 3 bile ruze :dizzy_face: , ja koupila vinko a? mrcha dorazila o 5 dnu drive :frowning2: .
30. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanco, tak to je pech:slight_smile:)))
30. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak lžičkou moc nejíme, je to teď asi tím, že hodně lítáme po venku a na zdlouhavé krmení není čas, takže to do Terky nahážu a jde se :sweat_smile: Ale Terka se o ní hodně pere, ale zrovna nejvíce u polévky. Tuhé kousky jí bez problémů sama, ale na tu polívku si ještě netroufám...
Dudana neporadím, jsme bezdudlíkovi a doufám, že to tak jednou bude i u druhého, ale cumle mám schované, kdyby náhodou... :slight_smile:
Terka váží 9,5 kg, ale ještě jsem jí od roční prohlídky neměřila, tak nevím, kolik měří, ale vytáhla se hodně.

Mjanči, Lucinka je kočka, má nádherné očička! Už je to taky velká holka. :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme právě dorazili z aquparku :sweat_smile: jsme se stavěli ještě v Ově ve Futuru byl to super den! :dizzy_face: Jeli jsme se slovákama (s těma co taky hubli, ale díl po nás) malá krásně vydržela, i když jsme jí nabourali její režim, takže pohoda :slight_smile: teď se okoupala dostala mlíčko a už spinká :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjančo: jooo, kdybys byla těhu, mrcha by nedorazila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...sem si nemohla nerejpnout, ale romatika přeci může být i při mrše, néé? I mazlení a ták.... :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: jasan, my jsme si poradili :dizzy_face: a az budu tehu, tak na to se tesim, ze budu moc sexovat, kdy se mi zachce a bez ochrany :grinning:.. uz je po 22te? uz skoro jo, tak v poho :slight_smile:
kozim: diky za pochvalu :slight_smile:
30. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, vidíš a já byla dnes v práci za holkama na zdrbnutí a už mě odchytla mzdová účetní, jestli už mám zapsanou Terku ve školce a vracím se do práce - to jsou nedočkavci co? Pak jen dodala: "nebo bude ještě druhé?" :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: tady se to zkousne i před desátou :grinning:..jinak Lucinka má na poslední fotce nádherný punčošky :dizzy_face:

Koukám, že jsem dnes "hadr"-maniak a obdivovatel :grinning:
30. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: pochvala od tebe potesi :slight_smile:. Puncosky jsou nextacky a byly 4 ks v baleni, jedny zeleny, jedny fialovy puntikaty a 2 takhle kytkaty :wink:
30. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, Mariánka má skoro stejné šatičky jako Terka :dizzy_face: A tu Tatru si schovejte - ať vám ji nevzmou do Muzea :wink: Brzy asi totiž zkrachuje a jednou nikdo nebude vědět, co to Tatra byla... Je to děs. Propouštějí skoro všechny zaměstnance... :frowning2:
30. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my finisujeme s obyvakem, tento vikend vymalujeme a pak uz jen shanet nabytek. budeme spat zatim na valendach, prestehujeme je od Lucky a ta bude mit svuj pokoj. Trochu se toho bojim, ona se dost v noci budi, ale doufam, ze kdyz bude sama spat, ze se budit nebude :sunglasses:
30. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: aááá, byla jsi rychlejší :wink:

mjani: :grinning: :dizzy_face: ..to víš, já miluju proužky a kytky a obojí najednou je pro mě prostě bomba :grinning:
30. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo: :grinning: . Zkoukla jsem fotky a mate nadherny deticky :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: tak do práce by tě chtěli? To přece potěší, ne? Ale to druhé dítko je prostě lepší varianta :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji, jo, potěší, právě nevím, jestli teď nezjistit, jestli bych nemohla dělat z domu. Nevím, hlodá to ve mě. Na straně jedné chci dítka po sobě, na straně druhé si nedovedu představit být doma 6 let... :frowning2:
30. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spat tak dobrouky vsem :slight_smile:
30. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už valím od hajan. Dobrou...
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjani: Lucinka je krásná holčička...a už je velká, tak snad pokojík zvládne :wink:, Maji se taky stále budí - min. 1x za noc, ale my máme pokojík hned vedle ložnice a pootevřené dveře, takže to je pomalu jako by to byla jedna místnost...a k Maji vstává MM...Sousedí vám obývák s ložnicí? Že jí v případě nouze uslyšíš?

A moc děkuju za pochvalu dětí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....MM říká, že když nám to tak krásně jde (jemu nevadí, že samochvála smrdí :grinning:), tak ať jdeme do třetího :grinning: On prostě nedá pokoj :grinning: :grinning: :grinning: nezmar, mu je jendou nechám na hlídání celý den a třeba ho to přejde :wink: :grinning:

kozim: MM pojmenoval jeden ksichtík Maji - říká, že Maji dělá Terku Kozimůrovic :grinning: a to, že se naučila špulit pusu - tak to je u nás, že dělá Terinku :grinning:
30. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek