• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
jani: jj skoro snad vse máme nachystané, co vy?
27. dub 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko: u nás doma super :dizzy_face: chystáme svatbu :wink:
jani: půjdeme až dneska, jestli to stihneme

zjistila jsem že mám měsíc propadlou občanku musím si dávat novou nebo to počká než se vdám?
27. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: ahojky! :slight_smile: Tebe jsem už taky dlouho neviděla!! :dizzy_face: Jak se vede??? No venku je sice hezky, ale fakt ten vítr je naprd.. jak jsme včera letěli domů, tak turbulence jako prase, nahoře se čerti žení.... a autem to snad bylo ještě horší... fakt to s námi mávalo ze strany na stranu... :frowning2:
A měli jsme včera havárku, teda havárka se tomu ani říct nedá... přejeli jsme pejska.. :frowning2: přímo pod koly spolujezdce, a byl to docela humáč.... jsem se třepala jak startka... :frowning2: a byl docela velikej, prostě jedeme silnicí první třídy cca 300m od začátku dálnice a prostě tam tak bobek stál, a nedalo se nic nedělat.... stál zadkem k nám, vůbec nevěděl že jede auto, neslyšel, pak, od páníčka jsme se dozvěděli, že už ani neviděl, byl to starej chudák, ale nechápu co teda pak dělal v 22:00 u dálnice.. :frowning2: No a musím poděkovat MM, že je to fakt skvělý řidič, prostě nijak prudce nebrzdil, napálil to sice do pejska, ale kdyby mu uhnul směrem do rychlého pruhu, tak bůh ví jestli by jsme to přežili my, protože nás právě předjíždělo auto a skoro ve 100km rychlosti by to byla ráno jako sviňa.. takže jsem fakt ráda, že mu ještě blesklo hlavou co vše se může stát, když to stočí... to já jsem jen stihla říct brzdi.... :pensive:
27. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: tak to je super!!! To je obrat o 360!!!!!!!!!! To moc moc gratulujem!!! Tak svatba????!!! A kdy přímo už víte???? :dizzy_face:
s tou občankou si myslím, že bude problém, to je na pokutu, tak nevím jak to vyřešíš.. :sweat_smile: snad to půjde v poho a natrefíš na fajn babu.. :wink:
27. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé KOzi to je hrozný ještě že vám se nic nestalo teda :astonished:

ewi- to já mylsím, že musíš mít občanku platnou, to je pech teda, ted novou a za 2 měsíce zase, co?

katu- my už taky máme asi tak nějak všechno v týdnu bude oznámení, pak ještě dát objednat koláčky a je to tak nějak skoro všechno doufám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdeme ven,zaítm pá
27. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,

kozinka návštěvu Říma závidím,kdysi jsem tam byli a vzhledem k tomu,že jsme milovníci historie,tak jsme si to užili a ještě nestihli všechno,bydleli jsme v ostii,takže kousek od moře a do města jsme jezdili vlakem,Koloseum mě taky dostalo a ještě se mi moc líbily Španělské schody

ewi,jani,katu svatba je príma věc,aspoň my měli bezvadnou s lidičkama,který jsme tam chtěli mít bylo to super :slight_smile:

zuzi:my teď kupovali Honzíkovi superfity,cena nehorázná,ale krásně v nich chodí,on musí mít kvalitní boty,jinak stáčí levou nožku,tak doufám,že vydrží
27. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš tak nám tady zase něco hoří, vypadá to, že něco v kovoně, nebo zase nějaké pneumatiky, kouř jde vidět snad z celé Karviné, je to fakt vysoký černý kouř... takže hnus!!!!!!!!
27. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek. Ahoj Kozinko, vítej doma. Ještě, že se vám nic nestalo, ale chudák pejsek :pensive:
27. dub 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, tak to je super, že se chystá stavba :wink:
27. dub 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomi: děkujeme.... já vím, ale nedalo se nic dělat.. :frowning2: :pensive:
27. dub 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mispuli: tak to je super, jako jak říkám, jednou mi to myslím stačilo, i když kdo ví, třeba se tam jednou vrátíme... :slight_smile: Španělské schody mě nijak moc neuchvátily, možná proto, že pokaždé co jsme se šli na ně podívat (celkem 3x) tak se vždycky rozpršelo, a když jsme od nich odešli tak pršet přestalo.. :grinning: bylo to prostě jako naschvál. :grinning:
Jinak fotečky dodám určitě, možná ještě dneska, nebo během zítřka, uvidím jak to stihnu všechno...

Jinak se chci omluvit Petruně, ani nevíš jak mě to mrzelo.... už jsme totiž byli přímo na té kampě když mi zavolala... tak jsem se jen podívala na to hřiště, je to suprově vyřešené a střešně se mi to líbilo, i když teda jen z auta.. :frowning2: a příště určitě něco spácháme, bylo mi to moc líto, ale klíče na přespání byly pro mě v tu chvíli prioritní.. :frowning2: by jsme pak neměli kde spinkat... :wink:

No a focení s misskama taky docela v pohodě... no uvidíte samy, nevím kdy to dají do éteru, možná už brzy.. :grinning:
27. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, kindervejce je tu :grinning:
Dneska jsme byli ve zlatnictví, aby Maji utáhl/upravil náušničku - furt se jí rozepínala - už i 5x denně...jenže Maji na sebe nechtěla nechat šáhnout :grinning: (asi je po mamince, taky se jí ten chlap nelíbil :grinning:), ten chlap z ní byl fakt nešťastnej, nakonec sem jí musela chovat, děda na ní volat přes rameno a stejně to bylo s obtížemi....ale nakonec to dokázal a nic za to nechtěl :grinning: tak doufám, že naušnice bude držet, tohle znovu absolvovat nehodlám :grinning:
27. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo.taky potřebuju jít,vanda se ale zcvokne asi

Řím miluju....mně se nejvíc líbilo koloseum a Andělský hrad,ten je impozantní.Já nejsem vůbec plážový tip,dovča na pláži je pro mně trest :sweat_smile:
27. dub 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já v Římě nebyla :cry:
27. dub 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, já padnu - MM si sám od sebe přinesl vysavač a a jde luxovat :confused: ..a dneska si u mě s Matyldou objednal dubnový mimi, tak sem zvědavá, co proto udělá :grinning:
27. dub 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte na to ještě 3 dny tak ať mákne :grinning: Červený víno máš?A spoustu skořice.......jestli si to ještě dobře pamatuju z těhu diskusí.
27. dub 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: na víno nemám chuť :wink:, mám chutě na úplně něco jiného :grinning: :grinning: :grinning:

Jako MM je totál vyměněnej - vyluxoval, umyl Maji flašku, dal převařit vodu, pustil psa ven, přišel mi sám od sebe dát pusu, přinesl mi k pc pití, nemá blbý kecy, že sem na pc, čte si s Maji říkadla.....chystá se jí koupat....žasnu :grinning: ...zítra má kvůli poradně dovču, tak si snad uděláme krásný den :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty seš ďábel,fakt,mít chutě když máš co nevidět rodit :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni. to já ne, to hormony :grinning:
27. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím návrat z chalupy, koukám Saja pořád vcelku:slight_smile:)) Teda ty si držák, ale stejknak už to slouho nevydržíš:slight_smile:))
Je tu něco nového, dočítat nezvládnu.-)
27. dub 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: držák nejsem, termín ještě nenadešel :grinning: a že dr. tvrdí, že už sem měla před 14 dny rodit, to je jeho věc :grinning: - asi to je fakt odborník :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: náhodou tam vypadáš totál super - jak hvězda (což jsi) :grinning:
27. dub 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: každý je jiný, jako já se ráda podívám na různé památky, ale dovča třeba týden v Římě bez pláže by mě zabila.. :sweat_smile: :grinning: nejlepší je to prokombinovat pět dní pláž a vegáč a dva dni výlety :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: ty seš fakt ďábel.. :grinning: :dizzy_face: ty bys mohla být těhu i dva roky a užívala by jsi si to co??? :wink: Jako obdivuju tě, já už bych byla na nervy, a jak se znám tak od 35tt bych chtěla rodit..:grinning:
27. dub 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji ale sex se hodně doporučuje spermie prý vyvolávají stahy, tak to zkuste, někomu to pomohlo :grinning:
27. dub 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: oooooooo děkuji, to možná jen na té fotce ti to tak připadá... :sweat_smile: :pensive: vedle ní jsem jak tank.. :sweat_smile: ale není divu když má 184 :sweat_smile: a 90-60-90 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak jsem byla fakt zmalovaná jako kur.a
27. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi náhodou ti to sluší :dizzy_face: mě se hrozně líbí tvoje vlasy
27. dub 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani: vy jste taky malou vyháněli sexíkem??? :sweat_smile: my jo, ale nějak to na nás nezabíralo.. :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin:dobrý,spolu na dovču ale nemůžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My jedem do toho Španělska v květnu a s pláží vůbec nepočítám.
27. dub 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek