• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Aninka má též mám dojem 12 zubů. aspoň podle posledního počítání před pár dny :wink:

To vztekání je fakt maras, na zem si sice nelehá, ale zvedne jednu nebo obě ruce jak řečník a spustí brutální řev. a někdy zas dělá bláto, když ji chci odněkud odnést, zvednout atd. Je to potvůrka :sunglasses:
31. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jí chci něco vzít z ruky, drží to vší silou, schovává a máchá s tím v ruce, aby mě odehnala. někdy je až nebezpečná. Včera sebrala z vany moji žiletku na nohy, neměla chránič a jak jsem jí ji chtěla vzít, tak pevně držela a máchala, až mi to zasekla do stehna. jsem si dokonce musela dát náplast :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A plácáte dětičky po zadku a po ručkách? Bo já jo, jako ne furt, většinou se to snažím přejít nevšímáním :wink:
31. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se vzbudila a je vysmátá, pustila si hrací strojek a je v klidu, tak jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží :confused:
31. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: prej dělá bláto :grinning: to je přesný výraz.. :grinning:
s tím, když jí chci něco vzít tak to dělá malá tak samo, máchá kolem sebe a drží to tak pevně, že má až bílou pěstičku.... a někdy je fakt problém jí to z té ruky vypáčit... :angry:
s tím holítkem, au au... ublížení na zdraví.. :grinning: Tak Ani kliďas začíná být nebezpečná jo?? :grinning:
Jinak Týnu plácám po řiťce i po rukách, nenechám si od ní nas.at na hlavu.. :wink: ale jen když je to nutné, zkouším to 3x slovně a po čtvrté ručně.. :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: Jj, tak tak stejně :grinning:
31. črc 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: tak to jsem ráda, si aspoň nepřipadám jako matka tyranka.. :sweat_smile: :grinning:
31. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já neplácám, ale po tom hozeným banánu na mě sem plácla:slight_smile:) jako házet jídlem po mě teda nebude:slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vás maminky zdravíme po dlouhééééééé době :grinning: :grinning: :grinning:
Natinká má celkem 12 zoubku...6 zoubku prostě chtělo vena vůbec se nás neptalo, tak jsem zvědavá, kdy dorazí další ...

Kozinko IP
31. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Peťko, u nás to stejné - vzteká se, 3x napomenu, pak plácnu. Nechci, aby jednou zjistila, že matka maximálně zařve.
31. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: no čůůůůůůůs IP :grinning:

shehe: no se nedivím. :grinning: banán by mě taky nakrkl pěkně. :grinning:

kozi: moje řeč :slight_smile: :wink:
31. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, ono takovou výchovu právě praktikovala má sestřenka - začla hystericky ječet, ale neplácla. Pak, když už plácat začala, dítě na ni prdilo. Teď se rozvádí, našla si jiného chlapa a na dítě kašle... :frowning2: Malý byl děsně chytrý a šikovný. Chytrý je pořád, ale taky je to pěkně nevychovaný klacek bez jakéhokoliv uznávaní autority dospělých. Bere prostě dospělé jako svoje vrstevníky. To je mu teprve 7 nebo 8 let - co udělá, až s ním začne třískat puberta?
31. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuu,

jdu jen pozdravit, jsem v presu, balím, uklízím, je toho mooooooooooc a zítra tradá na Moravu. Takže Severomoravští králíčci, doufám, že v něděli bude velká sešlost - tímto apeluji na KOZINKU!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 23:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, tak doufám, že už se chystáte, čekáme vás na obídek :wink:
1. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur, nemyslím, že autorita je o plácání:slight_smile:) V tom to nebude, chyba bude někde jinde. Nechci aby mi dítě poslouchalo, jen proto, že se bojí trestu. Taky znám pár rozmazlenců, ale třeba MM i jeho brácha plácaný ani mlácený nejsou a jsou v pohodě:slight_smile:))))
1. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozimurko ty jsi vtipálek, to bychom potřebovali soukromé letadlo. Ještě balím, takže ani nevyjedeme v těch 9 jak jsem původně chtěla.... :confounded:
1. srp 2009 v 08:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj :slight_smile:
teres: No ještě nic neslibuju, spíše ne než jo.. :unamused: Uvidíme, ale ono to u nás není jednoduché :pensive:

shehe: Já to chci u nás doma tak za rok zavést přesně jak to měl Jarek.. :slight_smile: Ho mamča nebila, ani taťka (mamka pracovala v kravíně, má páru jako hrom a taťka je lítostivý :grinning:) Prostě jak měl 2,5 roku začal se samovýchovou, vždycky když něco provedl, mamka se ho zeptala tak co Jarečku, kolik pak zasloužíš??! Jareček se ohodnotil na tři rány třeby :sweat_smile: mamka to schválila a Jareček si sám nabacal.. :grinning: Pak se zeptal dobré mamko? Dobré :grinning: tak šel.. :grinning: Jako podle mě je to nejlepší řešení :wink:
1. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
áááááááááááá tak už nakládáme a jedeme, sice se zpožděním, ale přece.... :grinning: Tak hezký víkend všem...
1. srp 2009 v 10:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko:slight_smile: vtipná výchova:slight_smile:) si sám nabacal co? ale to ho asi moc nebolelo:slight_smile:)))
1. srp 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: užij si Moravu je tu krásně :slight_smile:...MRZÍ mne že nedojedu,ale malá furt kašle a tak nechci nakazit další králíčky. tak snad jindy..pá
1. srp 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewus: Vítám tě mezi vdané paní :slight_smile: a moc gratuluji a snad si dnešek užiješ na maximum.
Hodně štěstí,lásky a tolerance do manželství.
1. srp 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus, taky moc a moc gratuluji! A dnešek si pořádně užiiiiiij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a za chvilinku tady máme Teresku :grinning:
1. srp 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewi: taky moc moc gratulujeme! :dizzy_face: Přejeme krásné manželství!!!! :dizzy_face: A dneska to rozjeď!!! :dizzy_face:
1. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: tak co Teres? Dojeli v pořádku? :slight_smile:
1. srp 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, Terezku už tady máme i s manžou a Adámkem. Už máme po grilovačce a je parádně. Děti spinkají - obě utahané z pískoviště a přetahování se o hračky :grinning: A jde se chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin tak co ženo, jak? Máme dorazit??? Nebo budete teprve vstávat??? :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ewus obr gratulace a vítej mezi vdané paničky :grinning: :grinning: moc jsi to holka užíj, je to jeden z nej dnů v lidském životě...
2. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dibla: v kolik vyjíždíte?????
2. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek