Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
petulka77
31. črc 2009
Aninka má též mám dojem 12 zubů. aspoň podle posledního počítání před pár dny 😉

To vztekání je fakt maras, na zem si sice nelehá, ale zvedne jednu nebo obě ruce jak řečník a spustí brutální řev. a někdy zas dělá bláto, když ji chci odněkud odnést, zvednout atd. Je to potvůrka 😎
petulka77
31. črc 2009
A jak jí chci něco vzít z ruky, drží to vší silou, schovává a máchá s tím v ruce, aby mě odehnala. někdy je až nebezpečná. Včera sebrala z vany moji žiletku na nohy, neměla chránič a jak jsem jí ji chtěla vzít, tak pevně držela a máchala, až mi to zasekla do stehna. jsem si dokonce musela dát náplast :-N
petulka77
31. črc 2009
A plácáte dětičky po zadku a po ručkách? Bo já jo, jako ne furt, většinou se to snažím přejít nevšímáním 😉
petulka77
31. črc 2009
Teď se vzbudila a je vysmátá, pustila si hrací strojek a je v klidu, tak jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží =-)
kozinka
31. črc 2009
petul: prej dělá bláto 😃 to je přesný výraz.. 😃
s tím, když jí chci něco vzít tak to dělá malá tak samo, máchá kolem sebe a drží to tak pevně, že má až bílou pěstičku.... a někdy je fakt problém jí to z té ruky vypáčit... ]-(
s tím holítkem, au au... ublížení na zdraví.. 😃 Tak Ani kliďas začíná být nebezpečná jo?? 😃
Jinak Týnu plácám po řiťce i po rukách, nenechám si od ní nas.at na hlavu.. 😉 ale jen když je to nutné, zkouším to 3x slovně a po čtvrté ručně.. :-N
petulka77
31. črc 2009
kozin: Jj, tak tak stejně 😃
kozinka
31. črc 2009
petul: tak to jsem ráda, si aspoň nepřipadám jako matka tyranka.. :-N 😃
sheherazada
31. črc 2009
já neplácám, ale po tom hozeným banánu na mě sem plácla🙂) jako házet jídlem po mě teda nebude🙂
dibla
31. črc 2009
Ahojky,
tak vás maminky zdravíme po dlouhééééééé době 😃 😃 😃
Natinká má celkem 12 zoubku...6 zoubku prostě chtělo vena vůbec se nás neptalo, tak jsem zvědavá, kdy dorazí další ...

Kozinko IP
kozimura
31. črc 2009
Kozi, Peťko, u nás to stejné - vzteká se, 3x napomenu, pak plácnu. Nechci, aby jednou zjistila, že matka maximálně zařve.
kozinka
31. črc 2009
dibla: no čůůůůůůůs IP 😃

shehe: no se nedivím. 😃 banán by mě taky nakrkl pěkně. 😃

kozi: moje řeč 🙂 😉
kozimura
31. črc 2009
Kozi, ono takovou výchovu právě praktikovala má sestřenka - začla hystericky ječet, ale neplácla. Pak, když už plácat začala, dítě na ni prdilo. Teď se rozvádí, našla si jiného chlapa a na dítě kašle... 😞 Malý byl děsně chytrý a šikovný. Chytrý je pořád, ale taky je to pěkně nevychovaný klacek bez jakéhokoliv uznávaní autority dospělých. Bere prostě dospělé jako svoje vrstevníky. To je mu teprve 7 nebo 8 let - co udělá, až s ním začne třískat puberta?
tereska
31. črc 2009
Čááááááááááááuuuuuuuuuuuuuuu,

jdu jen pozdravit, jsem v presu, balím, uklízím, je toho mooooooooooc a zítra tradá na Moravu. Takže Severomoravští králíčci, doufám, že v něděli bude velká sešlost - tímto apeluji na KOZINKU!!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃
kozimura
1. srp 2009
Teri, tak doufám, že už se chystáte, čekáme vás na obídek 😉
sheherazada
1. srp 2009
kozimur, nemyslím, že autorita je o plácání🙂) V tom to nebude, chyba bude někde jinde. Nechci aby mi dítě poslouchalo, jen proto, že se bojí trestu. Taky znám pár rozmazlenců, ale třeba MM i jeho brácha plácaný ani mlácený nejsou a jsou v pohodě🙂))))
tereska
1. srp 2009
Kozimurko ty jsi vtipálek, to bychom potřebovali soukromé letadlo. Ještě balím, takže ani nevyjedeme v těch 9 jak jsem původně chtěla.... :-S
kozinka
1. srp 2009
hoj 🙂
teres: No ještě nic neslibuju, spíše ne než jo.. :-| Uvidíme, ale ono to u nás není jednoduché |-|

shehe: Já to chci u nás doma tak za rok zavést přesně jak to měl Jarek.. 🙂 Ho mamča nebila, ani taťka (mamka pracovala v kravíně, má páru jako hrom a taťka je lítostivý 😃) Prostě jak měl 2,5 roku začal se samovýchovou, vždycky když něco provedl, mamka se ho zeptala tak co Jarečku, kolik pak zasloužíš??! Jareček se ohodnotil na tři rány třeby :-N mamka to schválila a Jareček si sám nabacal.. 😃 Pak se zeptal dobré mamko? Dobré 😃 tak šel.. 😃 Jako podle mě je to nejlepší řešení 😉
tereska
1. srp 2009
áááááááááááá tak už nakládáme a jedeme, sice se zpožděním, ale přece.... 😃 Tak hezký víkend všem...
sheherazada
1. srp 2009
kozinko:-) vtipná výchova🙂) si sám nabacal co? ale to ho asi moc nebolelo:-))))
katka_j
1. srp 2009
teres: užij si Moravu je tu krásně 🙂...MRZÍ mne že nedojedu,ale malá furt kašle a tak nechci nakazit další králíčky. tak snad jindy..pá
katka_j
1. srp 2009
ewus: Vítám tě mezi vdané paní 🙂 a moc gratuluji a snad si dnešek užiješ na maximum.
Hodně štěstí,lásky a tolerance do manželství.
kozimura
1. srp 2009
Ewus, taky moc a moc gratuluji! A dnešek si pořádně užiiiiiij!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kozimura
1. srp 2009
Tak a za chvilinku tady máme Teresku 😃
kozinka
1. srp 2009
ewi: taky moc moc gratulujeme! x-) Přejeme krásné manželství!!!! x-) A dneska to rozjeď!!! x-)
kozinka
1. srp 2009
kozi: tak co Teres? Dojeli v pořádku? 🙂
kozimura
1. srp 2009
Ju, Terezku už tady máme i s manžou a Adámkem. Už máme po grilovačce a je parádně. Děti spinkají - obě utahané z pískoviště a přetahování se o hračky 😃 A jde se chlastaaaaaaaaaaaaaaaaaaat!!!!!!!!!!!!!!! 😃 😃 😃
dibla
2. srp 2009
Kozin tak co ženo, jak? Máme dorazit??? Nebo budete teprve vstávat??? 8-( 8-(
dibla
2. srp 2009
Ewus obr gratulace a vítej mezi vdané paničky 😃 😃 moc jsi to holka užíj, je to jeden z nej dnů v lidském životě...
kozinka
2. srp 2009
dibla: v kolik vyjíždíte?????
kozimura
2. srp 2009