• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ahoj holky, jen jsem zbezne docetla...

Resily jste vztekani...U nas jeste neni takove to velke, dlouhodobe (treba pul hodiny), kdy na dite nic nezabira, co jsme se tak bavily s holkama v ZOO, po tom, co jsme tam videli jeden pekny hysterak nejaky starsi holcicky, tak tohle jeste neni u nikoho z nas.
Ale vyrvava si teda taky dost...jako ze orve vse, co mu nedovolim, pokud mu na tom zalezi..
a taky hodne pisti...to dela jen tak, ale je to desny a nedonutim ho, to nedelat. Snazim se to ignorovat, vetsinou pomuze dudlik...
ale kdyz treba s Frantiskem rekneme " nepisti", tak je to pro nej povel, aby pistel jeste vic :grinning:
no, posledni dny si cim dal casteji rikam : kde je to nase hodne miminko ?

a taky minuly tyden prestal spat dvakrat denne. Dnes sice spal dvakrat denne, ale jen po hodinach a protoze byl unavenej z pouti, kde jsme byli u prababicky.

jinak, ja zatim neplacam. Teda krom prebalovani, to se obcas neovladnu, kdyz hodne kope a vzpouzi se.. I Frantisek uz u prebalovani parkrat placnul a to je co rict, on je ten hodnejsi....:grinning: V jinych situacich jjsem zatim nemela duvod, vzdy to slo vyresit jinak, rozptylit necim jinym nebo tak...ale tim nerikam, ze placat nebudu....
nejsem nejaky zastance neplacani, neverim, ze jde vse vyresit jen domluvou nebo tak, ale proste to, co se nam na Tondove chovani nelibi zatim nepovazuju za nejake velke zlobeni, ale spis projev toho, ze uz se postupne osamostatnuje a ma svoji vlastni hlavu...

ad zuby: Tonda jich ma 14 :sweat_smile: (tri mu vyrostli nedavno) a dve dalsi stolicky se prorezavaj...
a jeden predni zub ma z obou stran trochu ulomenej, vubec nevim z ceho...nejaky hrozny pady nemiva.
:sweat_smile:
2. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte z Moravy. Máme se tu luxusně, děti jsou skvělý a Moraváci úplně nejlepší. Takovou prču jsem v životě nezažila. Dnes super cachtání v bazénu, super oběd a úžasný výlet na Hukvaldy spojený s dobovým focením. Fotky dodáme později, teď nás čekají chlapi, chlast, grilované pochoutky, bazén a společnost moravských králíčků. Kdyby to sem nebylo takovou dálku, jsme tu víc jak v zoo.... :grinning:
2. srp 2009 v 19:54  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri no jo Morava je nejlepší :slight_smile: a věřím,že s holkama - které teda osobně znám, se nenudíš a směješ se pořád :slight_smile:
užij si to tam a bud ráda,že nejsi v Praze,tam dnes byla velká bouřka-Moravu to prostě zase mine :slight_smile:
2. srp 2009 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Teri, jeee to je super, ze si to u nas na Morave krasne uzivate :wink: Skoda, ze jsem Te nemohla taky poznat osobne... :cry: Tesim se na fotecky.

My mame za sebou zahul den.Bett mela nejake vztekaci odpol. k tomu navsteva,teplo. Ale i tak bylo fajne :sunglasses:

Petru: Bett uz dloho nespi 2x denne. Vzdy si schrupne po obede. Pak uz vydrzi do te 8h kdy jde spat. Ale kdyz po obede si da jen 40min, tak pak nekdy usne k veceru. V tech vedrech spi strasne blbe.
2. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: fotečky krásné, mrzí mě, že jsme tam nemohli být s vámi :frowning2:
3. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty poslední dvě fota, jsou superní! :dizzy_face:
3. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : ty retro fotky jsou super...líbilo by se mi, neco takoveho mit, ale abych pravdu rekla, nedovedu si sebe ani Frantiska v necem takovem predstavit....bylo by to spis k smichu... :sweat_smile:
to delaji na tom hrade Hukvaldy ?

jinak, je videt, ze jste si den naramne uzili... :sunglasses:
3. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ju, dělají to přímo na hradě v jedné ze zachovalých místností. Sice je za to pálka, ale stojí to za to. Terezka bude mít památku na Moravu a děti budou mít krásnou vzpomínku.

Celý den byl úžasný. Dneska je spíš odpočinkový. MM jel do práce, takže se musím prát s Terkou bez něj. Terka i Jirka jsou super a Adámek je úžasný. Zato Terka se předvádí... :angry: Trápí ji zuby, takže nespí, naučila se sundat si kšíry v kočárku, takže jí tam nejde ani udržet, má jeden hysterák za druhým, jednu akční chvilku za druhou...
3. srp 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus zeny, fotky super :slight_smile: ty dobove se fakt povedly, ale ostatni taky samozrejme :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: na kolik to vychází, jeslti se můžu zeptat?? :confused:
3. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : a kolik to stoji ? kdybyxchom tam jeli a ja byla hubenejsi :grinning:

Tonik si taky umi sundat ksiry :angry: , je to des, ale nastesti jen ty kolem rucicek, takze jeste docela drzi na tech kolem pasu, ale kdyz ho to popadne a nemam je utazeny, tak se prevrati a stoupne si...
nastesti to moc casto nedela, ale obcas s tim taky zlobi.
3. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: a kdy Tereska odjíždí???
3. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, Petru: 3 lidi vyjdou na 300, 2 tuším na 250, jeden člověk na 200 :wink:

Kozi, Terka odjíždí zítra

Petru, Terka bohužel i ty spodní, takže vyleze úplně
3. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že teda nejsme samy kdo si sundavá kšíry.. :grinning: Mě se z nich taky malá umí vyvlíknout a občas se jí podaří je i rozepnout... :sweat_smile: :confused: Ale teď kočárek používáme jen minimálně, takže většinou když ho máme venku, tak je jí to vzácné a sedí jak přikovaná, je ráda, že nemusí šmatlat.. :grinning:
3. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: jsem čekala víc, jako je to dost, ale na to jak je to krásné, tak to je docela málo :dizzy_face:
A co máte dneska v plánu? :slight_smile:
3. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
fotky super :wink:
Lucka je od soboty desne protivna, rostou ji obe spodni stolicky, opet neji, do toho casto rve, mrzuti, zlobi a samozrejme nespi :frowning2:. Ted dostala sirup a dohani, spi uz pres 3 hodiny. Ja to navic v sobotu dostala, ale tak silne, nikdy jsem to tak nemela. Menila jsem tampon po 1,5 hod., jinak bych protekla. MM byl ze so na ne parit, a ztriskal se tak, ze usnul na zemi v kuchyni a misto aby v nedeli maloval, tak skucel, ze je mu zle. A dnes rano jsem zjistila, ze mi nekdo vyfouknul predni kolecko kocarku, asi naschval nebo co :rolling_eyes:. Proste vikend za h.....
Tolik od nas, snad se ted vyspi dobre a bude alespon klidne odpoledne :slight_smile:.
3. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : tak to jsem čekala, ze to bude drazsi...ja jak jsem tady zvykla na to, ze je vse hrozne predrazeny...
za tuhle cenu bych do toho taky sla, i kdyz levny to samozrejme neni....ale jak rikam, ja se ted sobe na fotkach nelibim a v dobovych satech bych byla asi jako matrona...tezko rict...kazdopadne si to budu pamatovat, do budoucna :slight_smile:
treba az zase pojedem do Roznova....

s temi ksiry teda nezavidim...Tonda se v nich sice obcas obrati a stoupne si, ale jeste nevylezl uplne..
3. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vůbec nedávám kšíry přes ramena,to bysme kočárem nejezdili :sweat_smile:
3. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já je nedávám, když nějak jedeme, to sedí bez kšírů, ale když ji uspávám, tak je dávám, protože pak spí před domem a já si dělám svoje, tak, ať mi nevyleze a neublíží si, když se vzbudí.
3. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Kozim: ty fotky úžasné!!! Ani jsem si nevšimla, že máš zrušené album a pas....bylo už potřeba? :frowning2:
Jinak kšíry jsme nedávali nikdy, nebylo potřeba. Moc vás zdravím, nějak nedávám ty horka.... a začíná na mně doléhat, že tu za 2týdny budu mít druhé dítě. Téda kdybych to zvládala jako Saja, tak by to bylo super :dizzy_face:
3. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau annet,už se ti to krátí,jsem zvědavá na to jméno :slight_smile:
3. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimochodem ženy,co misakulicka?ta už musela porodit ne?
3. srp 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
prosim Vas neznate nekdo osobne Ewusku?
Uz pred mesicem jsem si od ni objednala a hlavne zaplatila sedatko do vany a dodnes nemam ani sedatko ani vracene penize, a pani Ewuska se neobtezuje se mnou ani komunikovat.

Kdyz mi nahodou napise, pise ze byla v nemocnici a ze se na ni prihlasuje manzel atd...ale prece to muze vyresit manzel nebo i ona sama ne? Nemuzete mi nekdo prosim pomoct? Uz jste z toho nestastna. dekuji moc :wink:
3. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu Miša má rodit v říjnu, ta má ještě čas... :grinning: :grinning:

Welinko znám,ale né osobně, takže je mi líto nepomohu.
3. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dibla diky moc.
Urbi mi psala ze se vdavala, ale to na situaci nic nemeni, snad kdyz chci neco prodavat tak kdyz mi nekdo posle penize ja polsu zbozi a nebo penize zpet ne? to je vsude normalni a s chovanim ewusky jsem se tedy nesetkala. :angry:
3. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
kozim: jůů fotky jsou bezva, hlavně ty v těch kostýmech, ty nemají chybu :slight_smile:
museli jste si hezky užívat. Annet nakonec nepřijela? neviděla jsem jí na fotkách,tak soudím,že ne a já se těšila na fotky s bříškem....

welinka: jejda, no ona tu sem tam písne, vím,že se chystala její svatba, tak možná přeci jen byla busy.
Ale máš pravdu v tom,že má být férová a bud vrátit peníze nebo poslat to co má. ale bohužel osobně jí neznám,tak taky nemohu pomoci. ale docela mne to mrzí za tebe.
3. srp 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanca: tak to byl teda pech víkend. snad už je Lucince lépe.
o zubech mi nemluv, malé už vidím špičky vrchních trojek, furt je protivná,uřvaná,skoro zase nejí, už nevím co jí dát aby aspon neco snedla.
3. srp 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste zlate holky. Ja proste nevim uz co delat. Snazila jsem se slusne, ale se slusnosti asi clovek v dnesni dobe daleko nedojde. At se s tema penezma zadusi... treba je pouzila na svatbu... nesnasim takove jednani :angry:
3. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, Annet a Terezka nakonec nedorazily. Od Terky jsem teda ještě čekala alespoň IP nebo SMS, ale už se po jedné IP, že ASI nedorazí, neozvala :frowning2: A Anetka byla bohužel v nemocnici. :frowning2:
Ale neboj, my se tady o Terinku dobře staráme, takže tady určitě zase dojede - momentálně jsou s JM na tom tak, že se jim odsaď nechce :grinning: :grinning: :grinning: Ale pořád nás ujišťují, že jsou rádi za Adámka a že nemají takové akční děcko jako je naše Terka :sweat_smile: Tak snad je ta naše cácorka neodradí :grinning:

Weli, nevím, příjde mi, že je Ewuska solidní, tak možná jen měla jiné starosti, tak třeba zapomněla. Však uvidíš, možná se teď ozve.
3. srp 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek