• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
ja davam ksiry taky jen na spani a pak v MHD, ale ted si je vetsinou z rucicek sundava, takze i v MHD jezdi bez nich...ale uplne nepripoutaneho bych ho nevezla...to by mi lezl po kocarku a to nechci.
Jemu nastesti vadi jen ty na rukach, ty kolem pasu mu nevadi..

welinka : ja myslim, ze ewusku tu osobne nezna nikdo. Snad jen nemela cas, v ramci priprav na svatbu, ale to neni omluva, ze... :sweat_smile:
3. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no to jeste Terka nezažila naší Kikču :slight_smile:)) jeste že jsem tam s ní nebyla, asi by už nedojela :grinning:
3. srp 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruna no to teda pro me omluva neni, a navic proc psala ze uz to nekolikrat posle a nic...nikdy nic :frowning2: diky
3. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenkabu: :grinning: i já jsem zvědavá na jméno :slight_smile:
Kozim: si připadám jak blbec, mi ještě nikdy žádný sraz nevyšel, jednou nemocnice, jednou jsme bourali... vždy něco. Takže mě osobně nikdo taky nezná :frowning2: ale jestli budete chtít, tak můžete přijet třeba do porodnice někdo to omrknout :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, klid, přinejhorším za tebou dojedeme do porodnice :grinning:
A ještě nezapomeň, že jsme se minuly v porodce - tebe propouštěli den po mém porodu. Takže já se ráno dozvídala o Terince a ty o propuštění :wink:
Kde budeš rodit? Zase Fifejdy?
3. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet: a ve ktere rodis? Nebo se domluvime s kralickama a pak se nahrnem k tobe dom se mrknout na mrnouska i s detma :grinning: At pekne z toho zesedivis :grinning: :grinning: :grinning:

Ja Bett ksiruju porad. Hlavne kdyz usne v kocaru. Ona hned by skocila sipku na zem. Ma kaskaderske obdobi :sweat_smile:
3. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
welinko:to je hnus teda a omluva na to není. a jestli ti píše všechny ty věci,tak jsou to plky.
3. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
jen se hlásím, že žijeme :wink: , ale kvůli bouřce nám do neděle nepůjde net, teď jsem na moment na MM služeb. noťasovi, ale to připojení je šílenýýýýýýý - fůůůj..........zítra jedeme do zoo do Prahy, tak se těším jako malá...takže bych měla jít do hajan, že....

mějte se moc krásně - bez netu budeme mít úplně vygruntovaný byt, předělanou zahradu a asi i nový děti :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : taky mame doma kaskadera....jka byl na sebe prvni rok opatrnej, tak ted vsude leze.....furt ho odnekud sundavam... :sweat_smile:
kdyby mohl vyleze na skrine apod... :angry:
3. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď teprve opět končíme skvělééééé posezení a uzavřeli jsme ho rozhodnutím, že tady Terka s JM zůstanou ještě o den déle, je nám tady prostě skvěle!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 01:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:
tak u nas prsi :-/, tak ted dopo budeme doma a odpo potrebuju k nasim na zahradu, jsou na dovce, musim zalit sklenik. Lucka dnes v noci byla hodna, tak jsem i vyspala :slight_smile:.
kozim: to je fajn, ze si tak uzivate :wink:
sajo: Dominikovi vse nej k svatku :dizzy_face:
4. srp 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přidávám se.......vše nej Dominikům :slight_smile:
4. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji vše nej Dominičkovi od Ewusky a od Saji :dizzy_face: a posílme s Týnkou mimíškům hubana :slight_smile:
4. srp 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi: já půjdu na Fifejdy 100%
A Dominikům vše nej!
4. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, jeste Dominik od Ewusky, tak tomu taky vse nej :dizzy_face:
annet: tobe se to uz blizi :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se pripojuji ke vsem gratulacim. Dominickum posilame pusinky :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mjanci: jo šíleně rychle :slight_smile: začíná mi to docházet, musím vše nachystat, zablit tašku... těším se strašně na to miminko, zas ten bobík, ale už se netěším, až bude tak třičtvrtě roku, to byla malá nesnesitelná. V roce bude veget :slight_smile:

Holky, které všechny březnovky jsou těhotné, dlouho jsem nebyla... vím jen o Kristě a taky Julinka čeká sourozence, ještě někdo?
4. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: já vím, to jsme se minuly těsně v té porodce...
4. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: misakulicka, caira a bůh ví kdo ještě.. :grinning:
4. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska celý den pocit, jakoby se to mělo rozběhnout :unamused: dneska nechci. Pocit je jeden z poslíčků :slight_smile:
4. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no jooo, vlastně jo, to jsme zapomněla a kdo je ta "bůh ví kdo ještě" :grinning:
anet: ty ještě nemáš sbalenou tašku? :grinning: Jinak možná, že bude vše OK a malý/á bude v pohodě i v třičtvrtě roce :wink: Každé dítě je jiné tvůj mimíšek už bude mít rozumnou sestřičku! :dizzy_face: takže si budou krásně hrát! :slight_smile:
kozi: veřím, že si budou hrát hodně brzo a že tím že už má Natálku, tak nebude tak protivné, kéž by. Naty byla šílená. Kozin: já si tašku balila v dubnu, jak mi tenkrát zastavovali porod a od té doby furt nic a teď už bych měla no :slight_smile:

Kozi: nezlob se, jestli to pletu, ale ty se teprve chystáš na svatbu, že? Nebo už byla???
4. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: rika se,ze druhe ditko je hodnejsi :sweat_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: kéž by :slight_smile: malá byla zlaté dítě až na ten prosinec, kdyby bylo stejné, tak to bude veget. Hvězdi: a co se tu teda řešilo poslední dobou??
4. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: chystám se :slight_smile: :wink: 11. září
4. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to většinou říkají matky svým kámoškám..... aby si to taky užili.. :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: vidis a ja jim naletela :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki :slight_smile:
přejeme všem Dominičkům vše nej k svátku :slight_smile:

Annet: už se ti to teda opravdu blíží už to nejsou měsíce,ale dny :wink: jsem zvědavá, jestli to bude zase holčička nebo už chlapeček :slight_smile:

já čekám až se malá vyspí - od 12cti chrní...čekám na kamarádku až dojde s dcerkou a pokecáme,dlouho jsme se neviděly. a když je tak hnusně tak budeme u nás doma....holky si aspoň vyhrají.
4. srp 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominikům vše nejlepší k svátku !!
4. srp 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek