Březnovky a březňátka 2008

Tak když se k tomu nikdo neměl, tak jsem si dovolila založit nové téma a změnit i název, když už nemáme ta miminka 😉 , tak doufám, že mě neukamenujete a přesunete se sem :-N a nenecháte mě tu samotnou 😃
anneta
4. srp 2009
Lenibu: byla jsi letos na táboře?
Petru: co dotry? Děláš na zakázku?
dibla
4. srp 2009
Ahojky Domískům vše nej nej nej k svátku...
tomickoval
4. srp 2009
Ahojte. Dominikovi taky vše nej nej. Annet, ty jsi ještě celá, on vidíš, že jsi to krásně vydržela..... A co fotky? Líbili?
anneta
4. srp 2009
tomi: líbily 🙂 jj, vydržela jsme to, tzo je tak vždycky, jak někoho strašní že to půjdě dřív tak přenáší 🙂 od 2.8. jsme prý v termínu, takže veget, ale už minulý týden mělo 3kila, takže už asy lezlo ven 🙂 bojím se děsně, ale vím že se tomu nevyhnu... už tak mít to mimi na břiše, to už bude dobře x-)
anneta
4. srp 2009
tomi: dívala jsem se to alba a třída školková je nádherná!
del
4. srp 2009
Ahojky, chtela jsem jen poprat Dominikum - od Saji a Ewusky - vse nejlepsi k dnesnimu svatku 🙂
zuzik03
4. srp 2009
pridavam se 🙂
petruna
4. srp 2009
mjanca : taky jsem to cetla...a pak se nemam bat, pucovat dite babickam... :-S :-N

ja jsem stejne ze vseho tak posrana jen diky mediim....samotnou by me to asi nenapadlo, co vse se muze stat.... =-)
petruna
4. srp 2009
anneta : jj delam, ale jeste ne nejak ve velkym, jako ze bych si nekde delala reklamu. zatim to je o tom, ze lidi, kterym jsem dort delala to reknou dal a tak.... 🙂

galerie dortu je tady, mam tam par novych : http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/

no ale kdyz vidim na MMB, co delaji jine maminy, tak se uplne stydim...ale hlavni je, ze se lidem libi a chutnaji.
kozinka
5. srp 2009
petru: dortíky jsou úžasné, na mimibazaru je spousta cukrářek a jejich dorty jsou až moc úžasné, prostě ťipťop ale ty do toho dováš lásku a to jde hned vidět 🙂 😉 x-)
hvezdickaaad
5. srp 2009
Petru: dorty jsou uzasne! Obdivuji TE. Ty je delas na zakazku? Nebo jen tak pto zname? Fakt klobouk dolu 😉

Kdybych mela premylet nad tim co se muze stat, tak je ze mne psychomatka. To bych nesmela ani vyjiit ven. Je pravda, ze nekterym lidem bych nedala hlidat... 😎 Ale vetsinou s tim nemam problem.
anneta
5. srp 2009
petru: náhodou jsou pěkné, máš svůj styl a ty postavičky jsou moc pěkně propracované!
lenkabu
5. srp 2009
annet:letos tábor nebyl,s Vandou bych tam nebyla nic platná 😉
anneta
5. srp 2009
leni: aha... 🙂
zuzik03
5. srp 2009
petru, teda cumim, prsa super napad, z krtka by se klarka asi posadila na zadek a popelnik skvele zpracovan 😃 starost o dodavku dortu mam vyresenou na dost dlouho 😉
kozimura
5. srp 2009
Tak už máme Teresku opět v Praze. Bylo skvěle a už se těším, až to opět zopáknem 😃
tereska
5. srp 2009
Ahojky, tak jsme zase v Práglu - chjo, bych se nejradši "povidlila" (foto dodáme).... 😃
U Kozimurků bylo báječně, super lidičky, super náladička, krásný bydleníčko, mazlivý hafani a neuvěřitelná Terezka. Jsem z ní fakt mimo, to co ona dělá z toho mi padá brada až ke kolenům. Je úžasná, jen pro příklad - slyší z videa své příjmení a jen tak po cestě z kuchyně do obýváku řekně Vajdová - jsem myslela že učůrnu.... :-N nebo Kozimurka řekla Teri přines strejdovi plavky co leží na zemi a podej je tetě, a Terďa všeho nechala a šla pro plavky, aby mi je donesla...Jsem nechápala... 😃 Ta malá lehounká holčička je fakt Ďáblík, takový energie jsem v životě neviděla, ona vůbec nespala přes den a lítala jak kometa, fakt hyperaktivka.... 😃
Taky jsme se viděli s Diblíkem, a Peťulkou s dětma - tož také jsou to super baby.... 😃

Kozimůrko vážně to bylo skvělý, takový sraz jsem teda ještě neměla, určo to brzy zopáknem, možná dřív než sleze sníh a námraza..... 😃
kozimura
5. srp 2009
Teri, ahojky! Už se moc na opáčko těším!!! Jarda chtěl dneska grilovat, ale říkal, že střízlivíme 😃 Já už jsem udělala vše, co jsem měla, takže zítra už jen klasika - zahrádka, okurky... :-N Tak snad budeme mít víkend volný...
tereska
5. srp 2009
Kozim máš stejně můj obdiv, každý den makat jak ty, tak je ze mě chodící mrtvola... 😃 ale okurková akce byla dobrá... 😃
kozimura
5. srp 2009
Teri, to si zvykneš. Teď už relaxuju s noťasem u telky a čekám na Jardu - jel ještě vyřídit nějaké věci ohledně jednoho autí.
Co Adámek, jak mu je? 😞 Doufám, že je to lepší... Terku teď večer (jako před spaním) ještě píchla vosa. Vletěly tady 2, jednu jsem zabila a druhou jsem nechtěla dráždit, protože byla nahoře na okně. Najednou přiletěla Terka a křičela: "bzzz palí, bzzz pálí" Tak jsem se jí dívala na ručičku a najednou jí zčervenal prstík a v něm krvavá ťupka a vosa byla na balkónovkách. Jsem jí hned bacila a Terce jsem to namazala Fenistilem. Oteklo jí to ale solidně, tak teď na ni chodím koukat.
kozimura
5. srp 2009
Ju, okurková akce 😃 Kdo nezažil, nepochopí 😃 😃 😃 No jo, my vidláci 😃
tereska
5. srp 2009
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3694977

Tak jsem právě vyhrála pro broučka bundičku na podzim a jaro.... 😃
kozimura
5. srp 2009
Teri, bundička super i ta čepička k ní! x-)
anneta
5. srp 2009
kozim: co malá? má tu vosu lepší?
anneta
5. srp 2009
teresko: ta bunda je super, já ji chci taky! opravdu x-)
kozimura
5. srp 2009
Anet, nevím, dýchá. Nechci na ni šahat. Stalo se to před spaním, tak ať ji nevzbudím, chodím se na ni jen dívat.
zuzalach
5. srp 2009
čus holky 😉
byla jsem nějaký den u našich, byla to pohoda-kulda furt venku..
lezou mu 3stoličky, tak je teď docela protiva a začíná horolezit po vzoru tondy 🙂

prima, že se vám tak vydařil moravský sraz-okoukla jsem fotky a vypadá to, že jste to užívali pěkně. ty fotky v retro kostýmech jsou super-pěkná památka 😉
tereska
5. srp 2009
Kozim co? Vosa? To je síla, snad to jí nic nebude, ale jak to vidím u ségry, tak kdyby měla něakou větší reakci tak by jí otekl i krček a třeba i obličej, tak držím palečky aby jí to rychle zplasklo. Ty jo, my fakt neměli odjíždět.... 😞 😞

Annet, se ti nedivím, já jsem se do ní zamilovala na první pohled, ale byla jsem chytrá, přihazovala jsem úplně až v posledních vteřinách a soupeřka na to zjevně neměla nervy.... 😃

zuzich, koukám, že ty zuby jsou teď všude. Adámkovi asi taky rostou protože si pořád rve ručičky do pusinky a dnes je v horečkách... ]-( Je fajn, že jsi si mohla i odpočinout, to znám, já odpočívala u Kozimůrovců-...... 😃
zuzalach
5. srp 2009
teres, to je fajn, že jste tam dáchli a užili to 😉 bunda je krásná. se zubama máš určo pravdu, u kulicha to není nic hroznýho, jen mě přijde, že víc pláče a i se víc vzteká. snad adámkovy brzo přejde teplota..

kozim, sn