• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Lenibu: byla jsi letos na táboře?
Petru: co dotry? Děláš na zakázku?
4. srp 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Domískům vše nej nej nej k svátku...
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte. Dominikovi taky vše nej nej. Annet, ty jsi ještě celá, on vidíš, že jsi to krásně vydržela..... A co fotky? Líbili?
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: líbily :slight_smile: jj, vydržela jsme to, tzo je tak vždycky, jak někoho strašní že to půjdě dřív tak přenáší :slight_smile: od 2.8. jsme prý v termínu, takže veget, ale už minulý týden mělo 3kila, takže už asy lezlo ven :slight_smile: bojím se děsně, ale vím že se tomu nevyhnu... už tak mít to mimi na břiše, to už bude dobře :dizzy_face:
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
tomi: dívala jsem se to alba a třída školková je nádherná!
4. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, chtela jsem jen poprat Dominikum - od Saji a Ewusky - vse nejlepsi k dnesnimu svatku :slight_smile:
4. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
pridavam se :slight_smile:
4. srp 2009 ve 23:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mjanca : taky jsem to cetla...a pak se nemam bat, pucovat dite babickam... :confounded: :sweat_smile:

ja jsem stejne ze vseho tak posrana jen diky mediim....samotnou by me to asi nenapadlo, co vse se muze stat.... :confused:
5. srp 2009 v 00:25  • Odpověz  • To se mi líbí
anneta : jj delam, ale jeste ne nejak ve velkym, jako ze bych si nekde delala reklamu. zatim to je o tom, ze lidi, kterym jsem dort delala to reknou dal a tak.... :slight_smile:

galerie dortu je tady, mam tam par novych : http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/

no ale kdyz vidim na MMB, co delaji jine maminy, tak se uplne stydim...ale hlavni je, ze se lidem libi a chutnaji.
5. srp 2009 v 00:28  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: dortíky jsou úžasné, na mimibazaru je spousta cukrářek a jejich dorty jsou až moc úžasné, prostě ťipťop ale ty do toho dováš lásku a to jde hned vidět :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
5. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Petru: dorty jsou uzasne! Obdivuji TE. Ty je delas na zakazku? Nebo jen tak pto zname? Fakt klobouk dolu :wink:

Kdybych mela premylet nad tim co se muze stat, tak je ze mne psychomatka. To bych nesmela ani vyjiit ven. Je pravda, ze nekterym lidem bych nedala hlidat... :sunglasses: Ale vetsinou s tim nemam problem.
5. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
petru: náhodou jsou pěkné, máš svůj styl a ty postavičky jsou moc pěkně propracované!
5. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
annet:letos tábor nebyl,s Vandou bych tam nebyla nic platná :wink:
5. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
leni: aha... :slight_smile:
5. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
petru, teda cumim, prsa super napad, z krtka by se klarka asi posadila na zadek a popelnik skvele zpracovan :grinning: starost o dodavku dortu mam vyresenou na dost dlouho :wink:
5. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak už máme Teresku opět v Praze. Bylo skvěle a už se těším, až to opět zopáknem :grinning:
5. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zase v Práglu - chjo, bych se nejradši "povidlila" (foto dodáme).... :grinning:
U Kozimurků bylo báječně, super lidičky, super náladička, krásný bydleníčko, mazlivý hafani a neuvěřitelná Terezka. Jsem z ní fakt mimo, to co ona dělá z toho mi padá brada až ke kolenům. Je úžasná, jen pro příklad - slyší z videa své příjmení a jen tak po cestě z kuchyně do obýváku řekně Vajdová - jsem myslela že učůrnu.... :sweat_smile: nebo Kozimurka řekla Teri přines strejdovi plavky co leží na zemi a podej je tetě, a Terďa všeho nechala a šla pro plavky, aby mi je donesla...Jsem nechápala... :grinning: Ta malá lehounká holčička je fakt Ďáblík, takový energie jsem v životě neviděla, ona vůbec nespala přes den a lítala jak kometa, fakt hyperaktivka.... :grinning:
Taky jsme se viděli s Diblíkem, a Peťulkou s dětma - tož také jsou to super baby.... :grinning:

Kozimůrko vážně to bylo skvělý, takový sraz jsem teda ještě neměla, určo to brzy zopáknem, možná dřív než sleze sníh a námraza..... :grinning:
5. srp 2009 v 19:59  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, ahojky! Už se moc na opáčko těším!!! Jarda chtěl dneska grilovat, ale říkal, že střízlivíme :grinning: Já už jsem udělala vše, co jsem měla, takže zítra už jen klasika - zahrádka, okurky... :sweat_smile: Tak snad budeme mít víkend volný...
5. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim máš stejně můj obdiv, každý den makat jak ty, tak je ze mě chodící mrtvola... :grinning: ale okurková akce byla dobrá... :grinning:
5. srp 2009 ve 21:18  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, to si zvykneš. Teď už relaxuju s noťasem u telky a čekám na Jardu - jel ještě vyřídit nějaké věci ohledně jednoho autí.
Co Adámek, jak mu je? :frowning2: Doufám, že je to lepší... Terku teď večer (jako před spaním) ještě píchla vosa. Vletěly tady 2, jednu jsem zabila a druhou jsem nechtěla dráždit, protože byla nahoře na okně. Najednou přiletěla Terka a křičela: "bzzz palí, bzzz pálí" Tak jsem se jí dívala na ručičku a najednou jí zčervenal prstík a v něm krvavá ťupka a vosa byla na balkónovkách. Jsem jí hned bacila a Terce jsem to namazala Fenistilem. Oteklo jí to ale solidně, tak teď na ni chodím koukat.
5. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ju, okurková akce :grinning: Kdo nezažil, nepochopí :grinning: :grinning: :grinning: No jo, my vidláci :grinning:
5. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3694977

Tak jsem právě vyhrála pro broučka bundičku na podzim a jaro.... :grinning:
5. srp 2009 ve 21:33  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Teri, bundička super i ta čepička k ní! :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: co malá? má tu vosu lepší?
5. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
teresko: ta bunda je super, já ji chci taky! opravdu :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Anet, nevím, dýchá. Nechci na ni šahat. Stalo se to před spaním, tak ať ji nevzbudím, chodím se na ni jen dívat.
5. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
čus holky :wink:
byla jsem nějaký den u našich, byla to pohoda-kulda furt venku..
lezou mu 3stoličky, tak je teď docela protiva a začíná horolezit po vzoru tondy :slight_smile:

prima, že se vám tak vydařil moravský sraz-okoukla jsem fotky a vypadá to, že jste to užívali pěkně. ty fotky v retro kostýmech jsou super-pěkná památka :wink:
5. srp 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim co? Vosa? To je síla, snad to jí nic nebude, ale jak to vidím u ségry, tak kdyby měla něakou větší reakci tak by jí otekl i krček a třeba i obličej, tak držím palečky aby jí to rychle zplasklo. Ty jo, my fakt neměli odjíždět.... :frowning2: :frowning2:

Annet, se ti nedivím, já jsem se do ní zamilovala na první pohled, ale byla jsem chytrá, přihazovala jsem úplně až v posledních vteřinách a soupeřka na to zjevně neměla nervy.... :grinning:

zuzich, koukám, že ty zuby jsou teď všude. Adámkovi asi taky rostou protože si pořád rve ručičky do pusinky a dnes je v horečkách... :angry: Je fajn, že jsi si mohla i odpočinout, to znám, já odpočívala u Kozimůrovců-...... :grinning:
5. srp 2009 ve 22:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teres, to je fajn, že jste tam dáchli a užili to :wink: bunda je krásná. se zubama máš určo pravdu, u kulicha to není nic hroznýho, jen mě přijde, že víc pláče a i se víc vzteká. snad adámkovy brzo přejde teplota..

kozim, sn
5. srp 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek