• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
se mě normálně zamotaly prsty :grinning:

takže znovu..
kozim, snad bude terka ok, píchnutí vosou neni nic příjemnýho :wink:

když budete chtít okuk, vkládala jsem na rajče fotky, ať mají rodiče na co koukat. je jich ale fakt hodně, tak varuju :slight_smile:
http://zuzalach.rajce.idnes.cz/Kuldovo_leto_09_konec_kvetna_az_.../

http://zuzalach.rajce.idnes.cz/Penzin_Snek_4_7-10_7_-_s_Cepkama/
5. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jak jsme mluvily v zoo o chlapečkovi v nemocnici, tak už ho pustili :wink: zatím mu jen čistili ty kanálky(nebo co). dál se uvidí. tak jsme rádi..
5. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzich, fotky máte nááádherný, u babičky muselo být super a jak koukám nejsem jediná matka co mučí své dítě strojkem.... :grinning: Adámek to teda celý histericky prořval... :sweat_smile:

Mohla by jsi mi hodit odkaz na ten penzion Šnek? Tak to vypadá úžasně hlavně pro ty prťata, tak bych si to chtěla uložit pro případ potřeby.... :grinning:
5. srp 2009 ve 22:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tereska : ta bunda pro Adamka je fakt super. Hned bych ji brala. Na oranzovou jsem ja ujeta....

zuza : taky prosim odkaz na šneka.

jdu mrknout na fota..
5. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres dík, náš foťák už je za zenitem svého zenitu, tak je to spíš o štěstí něco chytnout :grinning:
mě se stříháním inspirovala petru a blaňule minulý týden v zoo-mě se kuldu nechtělo moc střídat, ale když jsem kluky viděla, tak se mě líbili. a kuldu bych teď sežrala, jak se mě líbí :grinning: stříhání se mu moc nelíbilo, ale šlo to :wink:

šnek byl pro děti fakt mco prima, doporučuji :wink: http://www.snekin.cz/
5. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : fota super...mam za sebou zatim jen ty prvni...mas jich fakt dost :grinning:
kulich je bozi, ale prosim te, ta Petruna...to je des...bejt tebou, tak ji vymazu... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam zas depku...kdyz si vezmu, ze jsem cca pred 8 lety mela figuru jako treba Blanule, tak bych fakt brecela...
proc ja nejsem tlusta aspon odjakziva, kdyz uz...bych si treba zvykla ...ale kdyz vim, jak jsem vypadala, tak me to fakt dost trapi...videt se na fotkach...

sory, musela jsem si zafnukat...vim, ze neco schodit muzu...ale je to tak tezky... :cry:
5. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzich díkes za odkázek, hned na to juknu a uložím.

Já Adámak vůbec stříhat nechtěla. Když jsem ho poprvé ostříhala nůžkama tak jsem to ořvala páč vypadal jako dospělák a už to nebylo moje malé miminko, pak jsem ho ostříhala po dlouuuhém váhání po druhé kvůli těm hrozným vedrům a protože se strašně potil, to jsem teda taky byla na sebe naštvaná a ještě mu udělala zuby, tak jsem se naštvala a vzala ho ke kadeřnici ať ho vezme strojkem. Poprvé ja zajela do vlasů tak začal strašně plakat, ale nedalo se nic dělat, museli jsme to dodělat páč ho vzala přímo uprostřed hlavy a to by tak nemohlo zůstat, tak to vzala rychle a já mu držela za histeráku hlavičku, fakt zážitek. Do toho už nejdu a na zimu mu to nechám dorůst.... :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 23:20  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru tak nebašti ty vyhlážený palačinky, horký maliny, dorty a podobně....:o)
5. srp 2009 ve 23:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : no, kdyz se vidim, tak jsem zase odhodla bejt na sebe prisnejsi...nektery tovje fotky, kde jsem, byly fakt tezce depkoidni...vim ze za to nemuzes....hold se musim podivat realite do oci....ja se takhle hrozne v zrcadle nevidim...ze predu se jakz takz snesu...ale profil a ze zadu....uf....

no nic...
5. srp 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, Zuza, snad bude o.k. Jdu na ni ještě jednou kouknout, než půjdu spát. Mám z toho blbý pocit. Já i mamča máme alergii :frowning2:
Ke stříhání - tak já Terce šmikla jen afinu a dneska jsem jí ji teda trochu zkrátila, jinak nůžky asi dloooouho neuvidí :sweat_smile:

Zuza, na fotečky kouknu zítra, dneska už toho mám dost.

Dobrou!
5. srp 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru promiň, fakt není umysl :wink: jsem ráda, že vás na fotkách stihnu, jak je ten náš foťák pomalý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teres, mě se nakonec ten dospělák líbí-už je to takový malý chlap :slight_smile: taky se kulda hrozně potil na hlavě(ikdyž tam měl asi tři vlasy :grinning: ), potí se pořád, ale je to lepší. ale do budoucna mu klidně nechám i hodně delší, mám je na klucích ráda-taky teda podle toho, jak v tom bude vypadat.

jdu hnípat ženy-dobrou :wink:
5. srp 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim, snad terka alergii nepodědí :wink:
5. srp 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, vidělas můj dnešní xicht? myslím, že seš na tom o dost líp:frowning2:
zuzi, milion fotek:slight_smile:) ale líběj se mi ty praha kulda s rodičema. Kuldovi to sekne nakrátko, ale vypadá úplně jinak.-))
5. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : ty za to nemůžeš...taková je proste realita no...

mimochodem Kulda v novem sestrihu je super. Moc se mi na nem ty kratke vlasy libi.
je to ale zmena, co ? me Tonda bez vlasu pride uplne jako jiny dite. Uz ho strihat nebudu, teda jen az to bude opravdu dlouhy.
5. srp 2009 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : dík za radu, to by mě fakt nenapadlo, že nesmím palačinku, horký maliny a dort :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :sunglasses:

ja vim co mam nebo nemam delat, ale je to taaak tezky... :sweat_smile:
navic me vzdycky dostava, ze si tu palacinku, dort atd...daji i ostatni, ale jim to nevadi.

ja hubnu jen kdyz nejim sladky vubec a to je teda fakt dost tezky....
5. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzich, kozim dobrou mamušky, já to půjdu taky brzy zalomit... :grinning:

Kozim, o stříhání jsme se bavili u Vás, to jsi dobrá, že jsi nůžky vůbec vytáhla, já bych Terče stříhala jen tu ofinku, je to roztomilá holčička s kudrnatýma vláskama... :grinning:
5. srp 2009 ve 23:40  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : to je blby, ze mate alergii, ale to uz by se myslim na Terce projevilo. Doufam, ze bude OK.

Zuza, taky bych chvili mela Tondu s delsima vlasama, taky se mi to na klucich libi, ale presne...podle toho jak bude vypadat... :wink:

teres : co kadernice ? ta moje rika, ze deti nebere, ze na to nema nervy.
my ho ostrihali sami a kupodivu drzel (za pomoci Františka) a nebrecel. jen ke konci se docela vrtel, kdyz jsem coby perfekcionistka dojizdela vlasky, co se mi zdaly delsi.
Taky se hrozne potil a ted je to o dost lepsi...ale kdyz vidim starsi fotky, tak je to fakt jine dite.
5. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru to si musíš zhodnotit sama, zda jest sladké, být silná a depkařit nebo to dost omezit a nemuset nad každou fotkou přemýšlet jaké by bylo nemít ty kila navíc.... :sweat_smile: No a když si někdo dá něco dobrého, tak si dej taky, ale ne palačinku, ale třebas malý salát nebo něco ne tak tučného, ostatní si to třeba dovolit mohou nebo jim kilča navíc nevadí, ale jak říkám, to si každý musí zhodnostit sám jak se cítí.

Já mám třebas mega zadek a silná stehna, ale mě se to líbí a jsem spokojená, tak si tu palačinku klidně dám a nemám depky z toho jak vypadám.

Důležité je líbit se sama sobě a když to tak není tak toho docílit a nebýt nepkoidní jak píšeš... :sweat_smile: :grinning: :wink:
5. srp 2009 ve 23:45  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : myslis plet ? ja jsem mistr maskeer, mela bys me videt nenamaskovanou... :wink:
5. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : hele ja ale fakt vim jak na to..ale neni to tak lehke, jak se muze zdat... :wink:
5. srp 2009 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru kadeřnice byla zlatá, děti má a miluje všechny, je na ně hrozně hodná, dělá opičky a tak, ale na Adámka to jaksi nepůsobilo.... :grinning:
5. srp 2009 ve 23:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru to jsou výmluvy.... :grinning:
5. srp 2009 ve 23:48  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď chceš zhubnout, nebo nechceš. Když chceš zhubnout tak se musíš snažit a když ne, tak..... :grinning:
5. srp 2009 ve 23:49  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tu depku nemam permanetne....jen narazove, kdyz treba zrovna vidim fotky....

a u me fakt neni tak snadne schodit...nejspis u me hraje roli i problem se stitnou zlazou a taky geny...

ja bych brala byt se sebou spokojena i takhle, ale neni to proste tak jednoduchy, kdyz jsem cca 25 let vypadala jinak...zvykla jsem si na to byt ta hodne hubena a hrozne tezko se zvyka na to, patrit do kategorie obezni...

lidem, kteri nemaji s vahou problemy nebo jim jejich oble tvary nevadi to vzdycky vidi jednoduseji nez to je...proste to neni tak snadne, rict si....nebudu tlusta....

u me by to bylo o tom, ze bych si uz nikdy nemohla nikde nic dat (oslavy, navstevy....), nikdy bych si nemohla dat sladky atd atd...coz proste je tezky...
ja jsem tip, ze nemuzu delat vyjimky...bohuzel.

no to je jedno....vsak ja budu zitra zase OK...
sory za vylevy. Vim, ze si za to muzu sama, ze se mi nepodarilo schodit tehotensky kila.
5. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
slibuju, ze uz vas tu svejma depkama nebudu otravovat...nebo se aspon pokusim...

ja jine starosti nez tohle nemam, tak mam obcas potrebu se z toho vypsat. :unamused:
5. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si neříkej že už nikdy nebudeš hubená, prostě na to tolik nedávej důraz když koukáš na fotky, já se sama sobě taky na některých fotkách hnusím, ale co, je to prostě jen blbá fotka, se nepo... :grinning: jsou důležitější věci než proporce. Je hodně ženských co jsou při těle, ale hezky se obléknou, nalíčí a hned vypadají skvěle. Je to o tom, že se musíš líbit především ty sama sobě a ne o tom, že si nikdy nesmíš dát sladkost, to je blbina, všichni jíme sladké, když ne na chuť tak na nervy.... :grinning:
6. srp 2009 v 00:00  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru to slibovat nemusíš, stačí když nebudete prudit maminy který tu vypráví a zdělují dojmy se svých dětí, vypráví o úklidu, vaření a pod..... :grinning:
6. srp 2009 v 00:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu na cígu a do hajan, chbí mi ořechovice, tak si dám vodku. :grinning:
6. srp 2009 v 00:02  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru, jo, hlavně plet, hnus dneska a na nějaký maskování nějak nemám čas a klid:slight_smile:) takže vypadám jak puberták, blee
petru jak zhubnout taky vím, ale potřebovala bych implantovat pevnou vůli, jak já ti rozumím:slight_smile:)
petru tos před těhu byla normoš štíhlá? Mě se povedlo dostat na to jak sem měla před těhu, ale jako spokojená taky moc nejsem. Navíc v brejlích mi přijde že vypadám jak stará bába, jenže čočky mi nějak nesděj, unavuje mi to o dost víc oči a takovejch deset kilo dolu by mi vůůůbec nevadilo
6. srp 2009 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, ja si te s deseti kily dole vubec nedokazu predstavit, podle me vypadas fakt normalne stihle, to bys byla jak z dachau :wink:
6. srp 2009 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek