• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
teres : já vím o čem to je. Tohle vsechno slysim porad dokola dokola....a uz je to docela kliše.
ja vim, ze je dulezitejsi zdravi (zas tak blba nejsem), mit se rada a bla bla bla (ja se nahodou rada mam) , ale ne kazdymu je dano mit tak stastnou povahu jako ma treba Kozinka, ktera se kilama navic netrapi (ovsem ona je proste fakt hezka baba a trapit se tim fakt nemusi), ale to taky neni tak jednoduchy jak se zda...je to taky o tom, jak byl clovek vychovavany atd...ale ja se tady nebudu zpovidat :grinning: proc to mam tak jak to mam....jaky bylo detstvi a bla bla....byly by to pro nekoho stejne zase jen vymluvy...

ja ani netouzim po utese a nerada slysim : " neni to tak hrozny"....vim jak to je a fakt to nerikam proto, aby mi to nekdo vyvracel. Takze pro me je lepsi varianta, kdyz mi nekdo rekne : zhubni, misto toho , aby mi rikal, ze vypadam i takhle dobre nebo ze na tom nezalezi atak...
me nevadi, kdyz mi nekdo rika : tak nejez sladke nebo tak...jen pišu, ze to vsechno vim a ze to neni tak jednoduche, jak se muze zdat. kdyby to bylo tak jednoduche, tak uz jsem davno schodila ne ?

ja ve vysledku nepotrebuju slyset nic, slysela jsem to tisickrat a hlavne od lidi na jejichz usudku mi fakt zalezi, ale sem tam si proste potrebuju ulevit. Vim, ze to je pro nekoho nudny nebo trapny...stejne jako me nebavi cist zase jine veci. Ale vzdycky pocitam s tim, ze to vetsina preskoci...pisu to tak nejak spis pro sebe

:grinning:

a at si tady kazdej pise, chvali, prudi jak chce...me to nevadi... :sunglasses:
ja ctu jen to co me zajima, nemam problem preskakovat.
6. srp 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : proc mam pocit, ze cela tahle debata o nicem vznikla jenom proto, abys mi mohla napsat, at neprudim...? :sunglasses:

no myslim, ze jsem treba Kozimurku az tak neprudila...nebo jo Kozim ?
jen jsem si dovolila napsat, ze mi terka nepride az tak napred...no pardoooon
oproti Adamkovi nebo Tondovi treba je...ale ne oproti vetsine..tot muj nazor.

ja jsem nikdy nepsala, at sem nekdo neco nepise. At si kazdej pise co chce a ostatni si z toho vyberou.

:wink:
6. srp 2009 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : pred tehu uz jsem mela nadvahu. Jinak bych nedopadla tak jak jsem dopadla, si myslim.
Ale jeste ve 25 jsem byla akorat..To jsem mela vahu asi jako Kač. Pak jsem nabrala , ve 28 to schodila a byla chvili zase akorat a pak zase nabrala.
A do svych 22 jsem byla vysloveně hubená, že mi lidi řikali, at priberu :sweat_smile:

Shehe, 10 kilo ? neblbni...to je na tebe fakt moc. Jsi v poho...
a bryle ? slusi ti...a vubec, neres kraviny, hlavne ze ses zdrava ne ? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

ja ted cocky nejak dlouho nemela. Nejak me v nich zacli palit oci...kdyz je mam cely den, tak vecer uz blbe vidim.
6. srp 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska se tu pekne hromadne ponocuje :grinning:
6. srp 2009 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, díky:slight_smile:) ale kdybys mě viděla v plavkách, divila by ses:slight_smile:)
Jinak Petru, mi to u tebe opravdu tak hrozný nepřijde, jseš i vysoká, jako jo, nejsi štíhlá, ale zas většinou se taky dobře oblíkneš, mě to přijde v pohodě, Já třeba v BMI hodnotě sem úplně normálně štíhlá, no haha:slight_smile:)
Mě před nějakou dobou pobavila Blanule, prej jestli nechci nějaký kalhoty, že sem hubenější než ona. Tak sem si říkala, že se asi zbláznila, pak mě napadlo, že možná nebudu tak oplácaná, že si to jen myslím a zkusila sem si to. Hmmm, ani do pasu sem to nevytáhla:slight_smile:))
6. srp 2009 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se po čočkách klížej očka:slight_smile:)) No, hlavně že se brejle líběj Verče:slight_smile:)) Hele já deset kilo stejnak nikdy nezhubnu, ale chtěla bych dát dolu pět před dalším těhu, ale začínám to vidět nereálně:slight_smile:) Ten zbytek by stačilo zpevnit cvičením, hmmm, nereálná představa:slight_smile:)))) I když jeden čas sem rotopedila, ale musela sem se doost přemáhat. Sem líná a ráda jím:slight_smile:)) Ideální kombinace ¨na to jak něco shodit:slight_smile:))
6. srp 2009 v 00:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe : hele fakt to nemusis rikat....treba ti to nepride tak hrozny jako me..na sebe je clovek vzdycky prisnejsi, ale u me uz to je fakt moc...a pride mi, ze to je objektivni.
ja si treba pred zrcadlem taky rikam, ze se treba vidim prisneji nez to je...ale pak prave vidim fotky...a je to jeste horsi nez jsem si myslela...

to ze ti Blanule nabizela kalhoty me neprekvapuje. nevim teda jaky je rozdil mezi vama, ale obe jste podle stihle tak akorat.

Kdyz to vezmu podel vkusu France, tak treba Zuzik a Zuzalach uz jsou na nej moc hubene...takhel by me nechtel...i kdyz jsou to obe krasny baby..
ale ty a Blanule jste proste akorat. Nejste vychrtly a ani nemate nic navic, co by nejak bïlo do oci.

nedavno jsem objednala sedacku za kolo, tak snad zacnu s Tondou jezdit na kole. S Crozerem bych si sama netroufla.
6. srp 2009 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
sheh : ja myslim, ze je uplne normalni, ze se sebou nekdo neni uplne spokojeny. Vsechny vime, ze vzhled neni priorita a mame to tak i hozeny, ale proste cas od casu bychom neco rady zmenili, ale mame slabou vuli.

Ja myslim, ze se tu nikdo neukaji v nejakych obr depkach.
ja to taky neresim porad a neni to tak, ze bych se nacpala dortem a pak nad tim plakala a vycitala si to ...ja si ty hrisky nevycitam, ale uziju.
Jen me tu a tam popadne stesk po tom, jak jsem vetsinu zivota vypadala.

me treba nevadi starnuti, vrasky, sedivy vlasy a tak...vim, ze vecne nebudu mlada a tehle zmen se fakt nebojim (bojim se jen nemoci, co se stari tyce)
ale ta nadvaha mi vadi, protoze to je neco za co se na me nekdo muze koukat skrz prsty nebo me litovat a to mi je neprijemny..
nikdo si nepomysli : fuj, ta je stara....
ale hodne lidi si pomysli : fuj ta je tlusta...urcite se cely dny cpe hamburgrama apod..(coz teda fakt nedelam)

ja vim, melo by mi byt jedno, co si o me cizi lidi mysli...svym zpusobem mi to jedno je, ale cast myho ja, to proste resi..navic, kdyz se clovek setkava s tim, jak jsou netaktni nektery pribuzny atak..proste to cloveka zamrzi...neumim se nad to povznest.
6. srp 2009 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Terka je v pohodě, prstík je jen trošku nateklý.

Ad včerejší debata ke své osobě - myslím si, že je normální být se sebou alespoň trošku nespokojený, myslím si, že kdo je se sebou spokojený, že je tam něco špatně.
Hubnutí - potřebuju dostat dolů 10kg, bohužel vím, že se žrádla nevzdám, tak se snažím přidat pohybu. Vím, že bych měla pít víc tekutin - ne 0-0,5 l, ale prostě je to pro mě problém. Občas mě zamrzí, když vidím, jak jsem vypadala a jak vypadám teď, ale to už lepší nebude. Prostě je potřeba se s těma změnama vyrovnat. CO budeme dělat v 50? Brečet, že jsme jiné, než na fotce z 20ti?

Petru, Tereska tím chtěla říct, že to tady hodně rozebíráš. Prostě každou věc, každý problém, ať svůj nebo druhých rozebereš do šílených slohovek. Všechno zaobalíš tak, že souhlasíš s ostatníma, ale v podstatě toho daného pisatele chápeš. Nezlob se, nechci tě urazit, ale některé tvé příspěvky jsou v závětu o hovně. Ale nikdo je nemusí číst. Že si je přečtu je můj problém, klidně jsem tvůj příspěvek mohla přeskočit, proto ti tady posléze nepíšu, např.že jsi trapná.
Co se týče mojí Terezky. NIKDY jsem nenapsala, že je napřed. Vždy jsem jen psala, co dělá a to popravdě. TO, že je napřed jste tady vždy začly vytahovat vy a začly řešit jestli je nebo nejí, jestli dělá tamto nebo tamto. Už jsem několikrát psala, že to číst nemusíte. Bohužel jste se do mě pustili snad asi po třetí nebo po čtvrté a já už toho mám dost. Teď už se nemusíte koukat na fotky Terky a maximálně si přečtete o tom, že Terku píchla vosa, byla protivná, nebo nespala. TO maximálně. Můžete tak mít pocit, že jsou vaše děti nej. I když nechápu proč. Nikdy jsem nechtěla svými příspěvky shazovat vaše děti a říct tím, že jsou něco míň apod. Někdy mám pocit, že jste si tady vypěstovaly nějakou alergii vůči mě a jiným lidem. Jsou lidé, které nemusíte (víme taky z Výprachtic) a přesto si tady vzájemně lezete do zadních otvorů. Já tohle chování nechápu. Když někoho nemusím, nereaguju na něj, nebo mu to dám jasně najevo - viz.Noa. Nepolezu jí do zadku jen proto, že si myslí, jak je chytrá. Je mi jasné, že se teď bude žhavit IP, Skype, ICQ, ale je mi to prostě jedno. Já vás prostě k životu nepotřebuji - jsem spokojená tady - v naší vesničce, v našem domečku, s manželem a Terinkou s rodiči. Neposeru se, že se tady se mnou někdo nebaví. Dobří přátelé se vždy najdou, takže i já mám tady lidičky, se kterými si hodně rozumím, navíc je pro mě důležité rozumnět si i s jejich partnery a aby si i můj manžel s nima rozumněl.

Konec slohovky.
6. srp 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : jasne. Nekdo si mysli, ze pisu o hovne ja, nekdo zase ze ty...to je kazdyho vec.
ja osobne te ctu, jen nekdy preskakuju dlouhe chvalozpevy na Terku nebo romany o tom, jak uklizis.
No a ? na tom nevidim nic spatneho.
Kdyz pises o necem, co me zajima, tak na tebe reaguju. To je preci uplne normalni, ze clovek cte a reaguje jen na to, co ho zajima ne ?
Stejne tak me lidi preskakujou, kdyz rozebiram vahu nebo nejakou jinou kravinu.
Ja jsem zastancem toho, nezajimave prispevky preskakovat a to jsem nekolikrat rekla i ke sve osobe. Ze vim, ze pisu romany a at je klidne lidi preskakujou. Jsou holky, co si to prectou a jsou holky, co si prectou tebe.
Je fajn, ze si konecne napsala, co si o me, o nas myslis, misto toho aby ses zase urazila a psala, ze uz sem chodit nebudes :wink:
to je docela pokrok. Verim, ze se ti muselo ulevit.
Je evidentni, ze jste nas s Tereskou probiraly, :sunglasses: ale k tomu mam stejny nazor jako ty v zaveru.
je mi to proste jedno. Nevadi mi, kdyz me drbe nekdo , koho k zivotu nepotrebuju.
Ja jsem taky spokojena, v nasem mestecku, v nasem panelacku, s Francem, Tondou a prateli...
:slight_smile:

Proti Terce nikdo nic nema a nepride mi nic spatneho na tom psat, co uz moje dite umi, to tu pise kazdej.
Ale nekolikrat si opravdu napsala primo : je napred....klidne ti to dohledam.
A my jsme jen vyjadrily nazor, ze si to az tak nemyslime, o nic vic neslo.
Nikdo nepotrebuje mit pocit, ze jeho dite je nej...Pro kazdou mamu je jeho dite to nej...ale ne na zaklade toho, co uz umi nebo neumi.
6. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemate nekdo na balkone takovej ten rakos nebo co to je ?
Kde se to da koupit ?
pomalu uz zacinam premyslet o zarizeni bytu, nejak se to blizi.
6. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste jedna vec...o lezeni do zadnich otvoru lidem, ktere nemusime teda fakt nic nevim...
to ze treba reaguju na nekoho, koho nemusim , nepovazuju za lezeni nekam...jestli je tim mysleno tohle.
to je podle me obycejna slusnost.

Pochvalit neco nekomu, i kdyz ho treba nemusim nepovazuju za lezeni do zadku, kdyz tu pochvalu myslim uprimne.
Ale ja nemam zadne seznamy, kdo mi vadi a kdo ne....na nekom mi nesedi tohle, ale zase mi na nem sedi neco jineho..Nekdo mi sedi skoro ve vsem nebo ve vetsine vecech, nekdo skoro vubec (na tom nevidim nic spatneho), ale i tak dokazu najit neco, kde mame spolecnou rec.

Ale drtiva vetsina holek mi tady sedi (kdyz nepocitam opice), proto sem taky jeste chodim.

A to ze se nekdo o nekom bavi ? to mi pride uplne normalni. Vy to nedelate ?
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru , kozim : je dobře, že si to tu napíšete narovinu a ne to tutlat v sobě :wink: , každá máte pravdu v něčem :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : jeste k tomu hubnuti. me je jasne, ze nebudu v 50 ti vypadat jako ve 20. :wink: Ted me treba mrzi, jak vypadam, protoze jsem jeste nedavno vypadala jinak.
Nemusim vypadat jako ve 20 ti a ni s tim do budoucna nepocitam, ze tk jednou budu vypadat. :sunglasses: :slight_smile:
Jen bych rada schodila cca 15 kilo. Taky hlavne kvuli zdravi. nejde jen o vzhled. Vsichni vime, ze obezita je nebezpecna a cloveka omezuje i jinak, nez ze se sobe nelibi na fotkach.
Ale neni to tak, ze jen placu a nic proto nedelam...jen je to beh na dlouhou trat a je to pro me tezke a obcas na me padne depka. To je podle me uplne normalni..
jak smaa pises, nektere veci dodrzovat je problem. taky mam treba problem dodrzovat pitny rezim a vzdat se jidla, ktere treba neni az tak zdrave.

Ale ted se docela snazim pit. V lete je to jednodussi.
6. srp 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi! Dočítám, nakrafaly jste toho teda dost, ale musím říct, že jste mě moc nepotěšili.. já se tady vždycky jdu odreagovat a odcházím poslední dobou nakrknutá a nebo se smíšenými pocity.. :confounded:
Nechci se vám do toho sr.t, ale taky bych ráda reagovala :wink:
Ohledně kozimurky, já ji mám ráda, je to strašně fajn ženská, rodinu má taky senzační a ne jednou jsme si suprově pokecaly. Máme hodně společné názory a nejen názory :wink: Jsem ráda, že jsem tuhle osůbku tady mohla potkat a poznat :slight_smile: :dizzy_face: Terinka je super dítko, mám ji taky moc moc ráda, je šikovná, vynalézavá a fakt se s ní člověk nenudí. :grinning: Napřed určitě byla, viz brzké lození atd... ale teď mi přijde s Týnkou na stejné lajně, takže já mám úplně to samé doma, takže mi to napřed nepřijde :wink: Ale o tom jsme mluvili s kozi už vícekrát.. Prostě je to šikovná holčička :slight_smile: :dizzy_face: Moc mě mrzí, že tady ta debata došla tak daleko, že si tady říkáme kdo je více šikovnější a kdo tohle neumí a umí, jako vím, že taky píšu, co malá umí a co ne, z čeho jsem nadšená atd... ale to jen proto, že se třeba o to nemám s kým podělit, rodiče vidím tak jednou za 14 dní, teď tady v tom ghettu moc kamarádů teda nemáme, takže to řeknu tak akorád Jarkovi a pak to písnu sem, protože se nemám s kým o tu radost podělit... a taky doufám, že vám s tím nelezu na nervy (i když někdy asi jo , co?? :sweat_smile: :grinning: )
Já jsem taky ráda, za každé Vaše pokroky prcků a opravdu mám z toho radost!!! Prostě mi přijde neskutečné jak ty naše dítka rostou, jak se jim vyvíjí mozečky, jak chápu, uvažují, dělá blbosti, vymýšlí nesmysly, je to super když to takhle můžu pozorovat díky vám a vašim prckům ve velkém :slight_smile: :dizzy_face:
Takže já se tady opravdu chodím odreagovávat a ne se hádat o blbostech, i když vím, že třeba některé věci blbosti nejsou a chápu, že máte potřebu si je rozebírat :wink:

Petru k tvé postavě já už toho řekla spoustu, ale jako myslím to upřímně, že opravdu nejseš extrémě tlustá, seš pěkně oplácaná baba, ale ne moc, třeba jako já, prostě máš to krásně tu váhu rozprostřenou, nikdy míň, nikde víc!!! Mě přijdeš ideální :dizzy_face: a to nekecám, ale zase si můžeš říct, no říká to jen proto, že ona sama je tlustčí než já, ale fakt to myslím upřímně! :slight_smile:
Taky s tím sladkým a tím vším máš pravdu, jsem prostě lidi, co to musí dát úplně bokem a držet se stále své dietky! Ale jednou za 14 dní si klidně sladké můžeš dát!!!!!! Pokud opravdu poctivě dodržuješ dietku a cvičíš denně, tak jednou za 14 dní se ti fakt nic nestane, a zjistíš, že věci, které ti chutnali, tak jsou ještě lepší :grinning: chuťové buňky dostávají totál nafrak a je to opravdu lahoda... :grinning: :grinning: :grinning:
Já teď zase najela na dietku, abych se vůbec do těch svatebních šatů vlezla.. :sweat_smile: jako přibrala jsem... víš.. :frowning2: jsem totiž totálně opustila dietu a tak nějak občas si dala to, občas to, pak to bylo už častěji, tam čipsy, tam čokoška a přišlo mi, že jsem tam kde jsem byla kdysi, tak jsem si řekla aaaaaa brzi, stoupla na váhu, dostala málem infarkt a začla od znovu! :slight_smile: Přibrala jsem od dubna cca 6kg, někdo si řekne není to moc, ale mě to fakt štvalo, protože těch 6 kg jsem vydřených hubnutím a teď zase všechno shazovat... no jsem blbá, už jsem mohla mít dávno pod 100kg kdybych se držela, ale já neeeeeeeeeee, já koza žeru a pak bečím, takže držím dietku od čtvrtka znovu a dolů to opravdu jde! Cvičím denně, papkám podle jídelníčku a super :slight_smile: jsem zase spokojená, nebolí mě tak záda, mám dobrý pocit sama ze sebe a ještě lepší to bude, až zase lidi začnou poznávat, že opravdu hubnu a hlavně až v září půjdu na zkoušku šatů a oprvdu se do nich vejdu.. :grinning: mám z toho strašný strach!!!!!! :frowning2:

Jaj, já jsem se rozepsala... no sorry všem co je nudím.. :grinning: pááááááá :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zeny,
nechtela jsem reagovat, ale asi mi to neda :slight_smile:

je jasne, ze kazdemu nekdo sedi vic a nekdo min, to je samo o sobe prirozene :slight_smile: docela nechapu, o jakem vlezdoprdelovstvi pise kozim, protoze to chapu stejne jako petru - to, ze mi nekdo neni tak lidsky blizky jeste neznamena, ze me nezajima, jak se ma a ze se rada nemrknu na jeho fotky. asi bych s nim nejela na dovolenou, ale pokecam obcas rada. kdyz me nekdo nezajima vubec, tak nereaguju, to je taky prirozene.

kozim, co se tyce toho, ze jsi nikdy nenapsala, ze je terka napred, tak to neni pravda, kdybys to nenapsala, vubec by tato diskuse nevznikla :wink: myslim, ze vsichni vime, ze terka napred byla, ze je sikovna a umi spoustu veci, to ji nikdo ani nahodou neupira, ale kdyz jsi napsala asi pred mesicem, ze je napred, tak to holt par lidi (i me) trosku nadzvedlo, protoze mi to prislo nesoudne a chtely jsme te jen vratit na zem a upozornit, ze myslime, ze terka uz se davno srovnala a ze je tu spousta dalsich takhle sikovnych deti :slight_smile: nicmene jsem rada, ze jsi napsala svuj pohled vyse, beru to, ze situace je vyjasnena a jedeme dal :slight_smile:

a vsem breznovkam: docela bych byla pro, kdybychom se vratily k drivejsim beznym debatam, popisum zazitku z vsedniho zivota a vybodly se na tyhlety dalekosahle spory, ktere se daji probrat pres IP a dalsi :slight_smile: ja se priznam, ze ctu vsechno, protoze to pro me je relax a uz tu toho neni na docitani tolik a fakt se rada podivam na fotky a zajima me, jak se vy i deti mate :slight_smile: takze se nenechme znechutit, co jsme si to jsme si a pojedme dal :wink:

peace :grinning:
6. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: peace :grinning:
6. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : souhlasím s tebou.
ja myslim, ze tady ma kazdy radost nejen z pokroku sveho ditete, ale i z pokroku ostatncih a neni duvod o nich nepsat. kazdy se rad podeli o radost kterou doma dnes a denne zaziva. A vetsina si to rada precte.
Me nevadi cist, co uz Terka nebo Tynka umi. Napr. mluveni mi pride treba fakt zabavny.
To ja si vselijake hlasky se znakovanim neuziju, i kdyz se krasne domluvim.

A pokud je nejake ditko opravdu napred (coz neznamena, ze to tak bude mit cely zivot), tak jsem z toho taky vedle, v dobrem a treba to i lidem rikam, ze vim o diteti, co uz umi tohle.
Terka byla prvni pul rok fakt rychlik a casto jsem se nekde zminila, ze vim o diteti, co uz ve 4 mesicich sedi a leze (nebo jak to bylo), ale proste ted uz mi Terka pride jako spousta dalsich (a nejen me), tak jsem to jen vyjadrila , kdyz Kozimura zase jednou pslaa, jak je Terka napred....
no snad jsem tolik zase nerekla, ne ?

ta debata vznikla, kdyz kač reagovala na tuhle vetu :

"... To jsou ty nevýhody toho, jak je napřed..."

cele to vzniklo tak, ze jsme si na to dovolily reagovat, ze nam terka az tak napred nepride, to je cele.
To neni nic proti ni.
Kozim se tenkrat urazila, ze nam jako vadi, kdyz pise o tercinych pokrocich, coz neni pravda.

Nikoho tu (myslim) nedepta, ze jeho dite jeste nemluvi nebo necura do nocniku.. :wink:, kdyz cte, ze jine to umi..
nebo teda aspon ja to tak mam...
Nikdy jsem se tady netrapila tim, ze Tonik jeste tohle a tamto nedela. Clovek to zmini, v ramci debaty, ze jeho dite to jeste neumi (treba nocnik), ale neni to mysleno tak, ze se tim trapi.
kazda jsme na toho svyho prcka hrda at dela co dela...

kozin : ad hubnuti. Mame to v hodne vecech stejne....

6. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
K naší Terce už víc psát nebudu. Nebudu tady obhajovat malé dítě a taky nevím proč.

Tato diskuze začla na popud 2 mých příspěvků, ve kterých NEBYLO napsáno, že je Terka napřed. Už mě nebaví pořád dokola psát, že jsem to nikdy takto nemyslela a nikdy jsem nechtěla nějak - do prdele, už se ani neumím vyjadřovat. Prostě miluju tady všechna březňátka. Nepotřebuji tady vyzvedávat, že jedno míň, jedno víc. Vy, které soudíte (krom Kozinky) absolutně nemůžete naši Terku soudit. Viděly jste ji někdy ve Výprachticích a od té doby ne. Je mi to i celkem fuk.

Jak píše Kozi, člověk se tady chodí odreagovat, pokafrat o svých starostech, podělit se o svých radostech, jenže i to je tady těžké.
Napíšu, že jsem unavená - pustíte se do mě, napíšu, že jsem třídila maso, pokecáme tady o tom s pár holkama a hned je z toho hádka, napíšu, co vyvedla Terka a už jsem zase kamenována. Jako já nevím, co tady s váma ještě můžu řešit.

Ad narážka Petruny na Teresku - ano, bavili jsme se o Tobě, stejně jako o všech ostatních holkách. Je to normální. Nikoho jsme nepomlouvaly, maximálně si sdělily své pocity o tom člověku. Stejně tak určitě řešíte podobné věci v Praze na srazech. Nehledě na to, že se Terky ten příspěvek, co jsem napsala vůbec netýkal. Jen už mě prostě vytočilo, že se pustíte do každého, kdo si mě zastane.

Zuzi, byla bych strašně ráda, kdyby se vše vrátilo do starých kolejí, ale mám obavy, že to už bohužel nikdy nepůjde.

Petru, svůj názor jsem vyjadřovala stále, jen ne tak razantně. Snažila jsem se být slušná, bohužel to nešlo, tak mi vytekly nervy.
S hubnutím souhlasím. Je to běh na dlouhou trať a je na tom daném člověku, jestli poběží, nebo zůstane stát. Pro mě je největší problém snídaně a tekutiny. PRostě nemám čas na jídlo, tak jím nárazově buď jen jednou denně nebo maximálně 2x. Co se týče tekutin, když vypiju 0,5 l, je to moc. :frowning2: Když jsem jedla chvíli pravidelně a pila, šly kila dolů a to docela rychle, takže vím, kde problém je.
6. srp 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : jak rikam, me to nevadi, ze se o me bavite...a chapu te, ze ti vytekly nervy. v necem mas pravdu, ale v necem si zase stojim za svymi nazory.. :wink:
6. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, ale ještě k té větě - nikdy jsem tím nechtěla říct, že jsou ostatní děti pozadu. Prostě v něčem napřed je! Ale zase ji třeba týden na to další dítko dožene, další jí v něčem předežene. Hodně šikovná je třeba Kristýnka od Katky_j - to bys teprve hleděla, co je to "živé dítě" a vždycky jsem říkala, že se mi zdá Kristýnka od Kozinky daleko šikovnější než Terka - mnohem lépe a dříve mluvila a je celkově taková dospělá. Jenže my to nepotřebujeme tady rozebírat a neustále se vzájemně chválit. Prostě si to řekneme na návštěvě. Neznám ostatní děti a proto je nemůžu soudit. Asi tak. Neboj, už jsem jednou napsala. O Terce budu psát jen krátce a "podstatné" věci, aby pak tady nebylo opět "dusno"
6. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, to je v pořádku. Každá máme právo na svůj názor. Ale jak už jsem psala, ustupuji a Terinku zazdívám.
6. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: se z vás zblázním, tolik dočítání...
teres: ta bunda je fakt super, jestli ji budeš po malém dávat pryč, tak beru :slight_smile: já bych malé taky kupovala ale já neodhadnu tu velikost.
6. srp 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, my jsme zrovna dnes s MM koupili krásnou zimní bundičku v Hyper Albertu ve F-M (ještě tam mají i velikost 68) bleděmodrou s rukavičkama za 98,- :wink: Pak hodím foto do alba
6. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: super, my byli včera v Hrabové v tescu a všechno tam bylo na malé, už by do ničeho nevlezla. A potřebuju výplatu jak sůl :slight_smile:

Holky: řekněte mi někdo, proč dětem lezou prvni čtyřky zuby a pak až trojky??? nebo to tak má jen moje dítě? :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim : jo, to jsi uz napsala nekolikrat, zes to tak nemyslela. je to fajn, ale proste nektere vety nekdy vyzni divne, s tim se v internetove komunikaci neda nic delat.
Ale nemyslim si, ze nekdo tuhle vetu bral tak, ze si myslis, ze jeho dite je pozadu (kazdymu je jasne, ze nase deti tim neshazujes).
To, ze jsem si dovolily rict, ze nam terka nepride az tak napred nesouvisi s nasimi detmi. (mluvim tedy za sebe)
souvisi to s tim, o cem psala Zuzik.

v jedne veci mi ale stale nerozumis...
me osobne nikdy nevadilo, kdyz pises, co Terka umi. Kdyz me to nezajima, preskocim to...kdyz me to zajima, prectu vse...
Nevidim duvod, terku nejak zazdivat a nepsat o ni.
Ale chapu, ze uz se bojis cokoliv napsat.

ja bych se zase mela bat cokoliv napsat o sve vaze a jinych vecech :grinning:

jdu uspat Tondu a spat s nim.
dobrou :slight_smile:

ale to k tomu proste patri, ze se nekomu nase vyjadrovani nelibi a pak na ne reaguje.
6. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru, už to tu nechci řešit. Všechny diskuze tohoto typu zkončí hádkou, udobřením, mlčením a pak to začne na novo. Zbytečně to tady zatěžuje holky, které to nezajímá. Já už jsem k tomu svoje řekla.Nebudu vás provokovat - psát tedy o všem., co vás tu kdy pobouřilo - tím nemyslím jen tebe, ale i ostatní.
Holky, co mě znají osobně, ví, jaká jsem a jaká je Terka a MM. To mi stačí. Šlus. Tečka.Konec.

Annet, tak to jo, ty jsi chtěla i pro malou. Nevím, kolik teď tvoje Nati měří. My jsme brali malé 86, ale ještě tam byla 80-86. Však tam zajeďte a uvidíš. Daleko to nemáte a ta cena za to stojí. Za tu cenu jsou tam i krásné teplé pletené svetříky na knoflíky, ale Terka má dlouhý rukáv.
6. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet : radeji nedocitej, at neporodis... :grinning:

holky, aby to tu nezapadlo v nasich plkach (myslim, ze jsem k tomu rekla uz vse, snad uz nebudu muset psat nejaky rozpitvavaci prispevek :grinning: ) :

nevite, kde prodavaji takovy ten rakos na balkon ?

a ted uz jdu fakt spat, v noci jsem toho moc nenaspala.
6. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: :slight_smile:
kozim: já beru malé 98 a mám i větší... ale mrknu se i na mimi
6. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek