• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
kozim: to nebude mít malé v zimě tu 86? musí být malinká
6. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: zkus Baumax apod.
6. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, pochybuju. V roce měla 70cm, teď má 78cm. Roste pomalu :wink: Za ty penízky to stojí, když tak ji nechám pro druhého prcka,nebo prodám.
Větší čísla tam nebyly. Ale ty svetříky byly od 98 nahoru :wink:
6. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: já ten rákos koupila v baumaxu
6. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: díky za tip :wink:
6. srp 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jukni na mimibazar a mimiaukce, je to tam teď plnoooooooooooooooo

kozi: budnička krásná, ty jo obdivuju, že si takhle troufneš koupit malé bundičku na zimu, jako já jsem v tomlhe dupě... :sweat_smile: a to si nedělám prdeeeeel... :sweat_smile: prostě nevím jak mi vyroste do té doby...
jo a kozi, pokud budeš shánět pro malou kombinézku tak jednu mám, jako novou, je to 86-92 malé by to myslím bylo v pohodě, naše malá už z toho kapku vyrostla a je mi to moc líto.. :frowning2: když to nebudeš chtít tak hodím na mimiaukci, takže neva.. :grinning: hodím ti pak foto, jestli budeš chtít :slight_smile:
6. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru v OBI, Hornbachu, Bauhausu..... myslím ten rákos :grinning:

Chtěla jsem ještě reagovat, páč jste to tu rozjeli, ale my ještě spali - budíček v 10hod. :grinning: , ale kácim na to, nebu šťouchat do vosího hnízda i když mám důvod se obhájit, ale prdim nato.

Diskusi bych taky vrátila do starých kolejí, ale jak psala Kozim už to asi není možné, dle mého se to rozpadlo těmi dohady a pak tím jak se založili další diskuse, jako dřív už to nikdy nebude. To snad jen že bychom byli zase všechny těhulky a založili nové téma těhulek, jinak to nevidím... :grinning:

Annet já se jí zbavovat budu až po druhém prcku a to už ty tvoji budou asi obři.... :grinning:

Kozim ta bundička je sladká, jaký je to matroš? Za tu cenu je fakt super!!! :grinning:
6. srp 2009 v 11:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim teď na to koukám, nemáte něako malou velikost? :astonished: áááááááá já vím, že je Terďa prcek, teda oproti Adámkovi určitě... :dizzy_face:
6. srp 2009 v 11:31  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu vařit... :grinning: Jééé to byla pohoda, když vařila Kozim.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 11:32  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zase po dlouhý době, opět jako vždy nestíhám ale na skok jsem tu, malá je u maminy, odpo mám oslavu malou narozenin, který budu mít, čekám kamarádky, tak tady mastím chlebíčky..

co se týče kombinézy, tak klidně taky beru, už mám bundu na zimu a kalhoty, ale ještě potřebuju kombinézu, ale my spíš 98.
6. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: já sem si to myslela :slight_smile:a kdy bude druhý prcek?

Holky: to moje děcko je tento týden otřesné, furt jen břečí, ale furt. To je děs.
6. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri, děkuju :slight_smile: Je to 86 - nám to stačí :grinning: Je to nahoře takový ten příjemný šusťák, nevím, jak to popsat. A uvnitř flauš.

Kozi, ju, hoď fotečku a určitě se domluvíme :slight_smile: Kombinéza je vždycky lepší. Bundička je fajn na takové to cestování autem.
6. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady ještě fotečky z návštěvy Teresky, Jirky a Adámka:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Terka_a_JIrka_u_nas/
6. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus!!!

Tak teď po těch vašich debatách mi vrtá hlavou, komu vadím já :sweat_smile: Jinak teda doufám, že už bude klid a budem se normálně bavit o dětech, domácnosti, nákupech a chlapech atd. :wink:

Rákos na balkon mají v takových těch hobymarketech typu OBI, Hornbach, Baumaxx a Bauhaus :wink:

Kozi: bundička za 98,-, to je super kup :wink: ale mně se teď teda ještě nechce shánět zimní věci. Uvidím, co zdědíme po Adriance a pak dokoupím :wink:

Teres: mám dojem, že ta bundička je ta samá, co má Davídek od Tomi, jen v menším čísle. Měl ji tady v květnu v ZOO a já jsem z ní uchcávala :dizzy_face: Od té doby furt čumím po něčem takovém v holčičím provedení :slight_smile:

A ještě než jste si tady začaly vyměňovat názory, tak jste se bavily o kšírování... Aninku kšírovat musím, kompletně, jinak se v kočárku staví na nohy :angry: a hodila by záda nebo skočila šipku :grinning:
6. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Než jsem napsala já ten jeden příspěvek, tak jste zas napsaly kupu dalších :sweat_smile:

Já dneska dělám mega úklid dětského, v plánu byla ložnice, zaprášené poličky, bo zítra měli dojet ti známí z Prahy, ale prd, zase odloženo, tak jsem se pustila do dětského, odstavila postel, atd., a dnes mě to baví, protože Aninka je na službě, sousedka je s ní venku, tak si užívám klidného uklízení :wink: balada, takhlke bez dítěte. A jsewm v celém baráku sama, jen se psama a občas něco bouchne nebo zavrže a já se tu bojííííím :fearful:
6. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri a ještě - jsi kecka - kdo dělal palačinky a stál celé dopo u plotny?! :grinning:
6. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nedělejte chutě se sladkým :angry:
6. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, druhý prcek až se přestěhujeme do většího, ale s tím tempem, kterým to jde teď to bude tak za 10 let.... :confused:

Kozim tak to kecáš, palačinek jsem udělala maximálně půlku a to jsem tu půlku taky pak sežrala.... :grinning:
6. srp 2009 v 11:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to teda rozvirilo :sweat_smile:
Souhlasim s Petul, ze tento chat slouzi k tomu abychom se sdilely o detech, domacnosti, chlapech, nase zazitky, atd...PRoste prijemne se odreagovat na materske :wink: Me osobne dela radost cist co ktere ditko udelalo, provedlo, vymyslelo, naucilo se a taky me to i inspiruje k tomu co treba naucit noveho Bett nebo co s ni delat, atd....
Kozim: tak klidne o Terce pis. Vubec to nevadi (aspon me) :wink:

Annet: Natalka asi citi, ze za chvili "spadne z lopatky" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim krásný fotečky, hned bych se k Vám vrátila. Az přijde Jirka z práce tak taky stáhneme fotky...
6. srp 2009 ve 12:01  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvezdi, Annet: jojo, to bude ono :wink:
6. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teres, Kozim: jde videt, ze jste si to naramne uzili. S tema vidlama Vam to ohromne slusi... :grinning: :grinning: :grinning:
Teres: ja myslela, ze napises, ze jak se Jirka vrati z prace, tak prijedete :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, konecne Luca usnula a ja Vas docetla. Pekne se to tu zvrtlo a doufam, ze se procistil vzduch a bude to tu ted pohodove :dizzy_face: a budou vsichni kecat o vsem, rada si Vas vsechny prectu :sunglasses:
nevim, kdo to tu psal, ale Lucince taky ted rostou stolicky a nema trojky, ona nema dokonce ani horni dvojky :sweat_smile: , snad jeste dorostou :wink:
dnesni noc stala za nic, ale vynahradila mi to dopoledne, kdy byla uzasna :slight_smile:, nebyl ani jeden hysteracek :grinning: , ted spi a ja varim kvetak jako mozecek a odpo razime zase na pisek. Tatinek vymaloval pokoj, holky, reknete, udelal jednu stenu modrosedou (pohledova, naproti vstupu) a dalsi nechal bile, s tim, ze na stene u okna udelal siroky modrosedy pruh, co si o tom myslite? Ja doufam, ze s nabytkem to bude vypadat dobre, ono ani ted to neni spatny, ale je to takovy zvlastni. No a po praci jde trenovat asi 20 holek (jsou z Prahy, P.S.Gardes, jestl je nekdo neznate), maji tu soustredeni, tak chteji naucit neco z hiphopu.
Musim se Vam priznat, vcera jsem si delala tehotensky test :grinning: , sice jsem to dostala, ale po 20ti dnech, 1 den megasilny a dalsi dny jen spineni a do toho mi je zle od zaludku, boli mne hlava, nechutna mi jist.... test negativni, ale blbe mi je porad :unamused:
ty jo, ja se rozepsala :sunglasses:
6. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mjanca, ju, psala to myslím annet, je to tak, trojky rostou později, říkala mi to naše Mudra. :wink:

Ten pokojík bych chtěla vidět :confused:
6. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, to jsi neřekla, že jsou ty okurky ze skleníku tak obrovské, tož to si dojedu, za kolik prodáváš????? Já miluju salátové okurky!!!!!

Annet, dej pak vědět Kozim a my dorazíme na Fifky všechny tetky koníkovky z okolí :wink: :grinning:
6. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, taky si myslím,že by se tu nemělo psát něco hnusnýho a dá se to psát přes IP ,tak jak psala zuzik.
Já osobně jsem Kozim mohla poznat - i když jen párkrát na srazíku nebo tak,ale sama za sebe můžu říct, že je to super baba, dá se s ní o všem pokecat...ostatní Moravské březnovky jsem také poznala a s žádnou jsem neměla problém a se všema super pokecala :slight_smile: - myslím si,že osobní kontakt je někdy důležitější než to co tady kdo napíše,,, mám dojem,že petru se s kozim taky zná osobně, nepletu se?

Kozinka: tak asi odepřít si sladké nebo chipsy nejde :slight_smile: teda u mne nééé , hlavně teda sladké a ty jsi super baba,zábavná ,hezká a tak to má být...a máš sebevědomí ,takže to se mi na tobě hodně líbí. a neboj do šatiček se vejdeš a budeš krásná :wink:
6. srp 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: jo jo přesně jak píše mjanča, malá má nahoře dvě stoličky a dole taky dvě stoličky ale trojku ani jednu :wink:
6. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jéé děkuji :slight_smile: -- no Kikča opravdu živá je, to je fakt :slight_smile: . včera na pískovišti byla holčička a byla uplně stejně stará jako Kiki a v duchu jsem si říkala,že je Kiki taková vyspělejší a vypadá i mnohem starší oproti té holčičce, já nevím,ale podle každý tak trochu srovnává s dalšími dětmi a přitom ví,že v 5ti letech si nikdo nevzpomene co které dítě dělalo dříve , protože se vyrovnají.
6. srp 2009 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: jéé ta bundička je krásnáááá.....a levná
6. srp 2009 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás se zubama to samé. Trojky dorůstají obvykle až po čtyřkách, ale vím, že už mi někdo říkal, že to měl i obráceně. Asi je to u každého dítka trošku jiné.

Katuš, díky :wink: Ty jsi taky čupr baba. Musíme se pak domluvit na to jaro, jak dojede Terka, ať se poznáte :wink:
Tím samozřejmě myslím všechny babky od nás a konečně snad i Annet, to už bude prďoka větší :dizzy_face:

Peťko, nevím, jak dlouho ještě budou. Už chytly plíseň - stejně tak ty na zahradě a teď už schovávám našim, jak dojedou :wink: Ať z nich ještě něco mají.
Momentálně musím přetrhat ledový salát. Některé rovnou vyrostly, ty musím hodit na hnůj a některé mají mega hlavy, tak budu muset udělat v sobotu řízky se salátkem. Budou asi obalované špalíčky.
Dneska byla slepice na smetaně - Terka jedla, až se jí dělaly boule za ušima a zbylo i na zítra. Tentokrát se fakt povedla.

Co se týče kšírů, zkončili jsme úplně. Terka vám popovídá. Naše Teri má z nich hysterák, ale když nechám sporťák na ležato a jí do něj posadím bez kšírů, tak chvílí kouká okolo a pak lehne a usne - třeba na bříšku. Pak jak se vzbudí, tak si sedne a volá "mamííííí" Dneska usla v autě, tak ji MM přendal do kočárku a přikšíroval a stejně z nich vylezla, seděla, volala mě a smála se nahlas. Potvůrka.
6. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek