• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Katuš, ju a ještě musím podotknout, že i Kiki chodila dřív jak Terka :wink: Je to fakt šikula. Než jsem ji poznala, myslela jsem si, jak nemám živé dítko :grinning:
Děkuji, byl to fakt super kup. Snad z ní nevyroste, ale i kdyby, tak když tak koupím tu kombinézku od Kozinky a něco ještě seženu. Něco tady mám ještě z loňska, co dostala od švagrové. Je to 90, tak to už by jí pak mohlo být. Jen není nepromokavá.
6. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, už se to tady moc růžoví, tak mizím. Jedeme s Terkou asi na projížďku. Snad nezmokneme...
6. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, však to víme, že Aninka je na první pohled jak miminko oproti ostatním březňátkům, ale taky už se naučila řádit :grinning: Však příští týden dáme srazík do Komeňáků do sluíčka, ju? kdo se přidá???
6. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: fotky super. malý Adámek od Teresky je tááák krásný a kus chlapa :slight_smile: - vidím v něm hodně maminku že..
a ta restauračka je bombovní, kde to je?
6. srp 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: ráda Teresku poznám, je mi z fotek dost sympatická a furt usměvavá :slight_smile: a její manžel to samé - jsou hezký pár. škoda,že to nevyšlo,ale snad napodruhé to výjde.
petulka: však jasně můžeme udělat sraz v Komenských sadech , jen nevím jak to bude časově, ségra má dovču a tak budeme lítat všude možně.
Barča se udajně vrací zítra, tak se taky už těším na její zážitky z fovolené.
6. srp 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdi, to by bylo fajne.... :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:07  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ju, Terka i Jirka jsou skvělí a samozřejmě i Adámek :slight_smile:
Ta restaurace je v Kopřivnici.Navíc mají velký výběr jídel a za skvělou cenu a mega porce.
6. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: no Adámek se mi hrozně líbil a ta fotka jak je s terinkou na lvu je užasná :slight_smile: - ale to by měl být příspěvek spíše pro teresku co?

a mají nekde i web stránky, že bych mrkla,kde to presně je? se mi tam líbil ten dětský koutek
6. srp 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže fakt rostou později, to je dobře, zvláštní :slight_smile:
Určitě dám Kozim vědět, až porodím :wink:
6. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooooooooolky zase v Ově... :frowning2: jak já se tam jen dostanu.. :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele matky já jsem tady...... :grinning: :grinning:

Kozim, Katko, děkujeme, nám se tam taky moc líbilo a rodinka Kozimůrovic je boží.... :grinning: I když Jirka se mi večer přiznal, že Jarkovi skoro nerozuměl jak mluvil rychle.... :grinning:
6. srp 2009 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta restaračka byla super, fakt pro děti ideální. Tam by se příště líbil srazík Dible aby pak mohla zahučet na koupák.... :grinning:
6. srp 2009 ve 13:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: tak vzkaž TM, že je dobře, že jsme nedojeli my, protože když nerozuměl Jarkovi od kozimurky, tak by nerozuměl už mojemu Jarkovi vůbec.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin to on si do té doby než uvidí i vás zopákne Moravskou gramatiku, neboj... :grinning: Já jsem měla třeba trošku problém první den, ale pak to bylo v pohodě. Přišlo mi že se i Jarek snažil mluvit tak abychom mu rozuměli. Spíš když byli chlapy sami spolu a jeli třeba nakoupit, tak to musel být masakr... :grinning:
6. srp 2009 ve 13:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: :grinning: tak to jsem zvědavá.. :grinning: No jako nechtěj vědět ani o čem se oni baví v obchodech, jako ti naši dva (Jarek a můj Jarek) byli spolu v obchodě jednou a už přišli s tím, že si prodavačka myslela, že jsou gayové :sweat_smile: a ještě jí do očí řekli, víte my nejsme gayové, my máme doma ženy a děti.. :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, Jarek je fakt kecka - teda, ten kdo ho pořádně nezná, tak říká, že je chudák s tak ukecanou ženskou, ale on je taky pěkně ubrebentěný, teda když zrovna neusne - že Teri :wink:

Lidičky, mizím, dítě mi tu řve KOLO HAČÍ, tak jedeme někam na kole. Zatím pa!
6. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin, to jsou cvoci.... :grinning: No nám se raději ani nepochlubili jak probíhali nákupy :confused:
Kozim užijte si vyjížďku, my dnes budeme raději doma, páč dopol jsme byli se Sárou a Adámek to celé probrečel, což vůbec nedělá, však víš, jak je to zlaté dítě v kočárku... :frowning2:
6. srp 2009 ve 14:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozin: nebreč, sedni na bus a přijeď za náma do Sluníčka a nebo vymysli srazík u vás a já naložím Katku s Kiki a jedem :slight_smile:
6. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme vzhuru.... :slight_smile: , kdyz si jdu lehnout s Tondou, tak spi vzdycky dlouho, coz je fajn, ale ted nejak nestiham...ani obed nemam uvarenej.. :sunglasses:

diky za typy na ten rakos, kouknu na to. Me se to na balkonech hodne libi a taky to chci jako zabranu na Tondu, aby neco z balkonu nevyhazoval, nesnazil se protahnout atak...
to bude prijemna zmena mit balkon, uz se tesim.

katka : jj s Kozim jsme se videly osobne (kdyz nepocitam Vyprachtice, kde to bylo moc fajn) a musim rict, ze v osobnim kontaktu nemam problem. Ten je myslim hlavne v psanem projevu a jak sem se dnes dovedela, tak to je vzajemny:wink: , takze za to se omlouvat nebudu.
Nebudu se omlouvat za to, ze jen nechvalim a nepochlebuju, ale ze obcas napisu i jiny nazor.
Ale pokusim se to dal nedelat, at je tu klid. Je fakt, ze to je zbytecny s nekym nesouhlasit a tim delat dusno.
Nikam to nevede, v tom se vsechny schodnem. :wink:
:wink:

omlouvam se, ze sem se k tomu jeste vratila. jen jsem chtela odpovedet katce.
6. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun: kde a jaký bude nakonec ten váš nový byt???
6. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tera, čuměla jsem na facebook, že máš narozky jako já :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak byla dneska Anule na hlídání, tal holky přijely a chválily, že to s ní bylo luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak mi udělaly radost. A já jsem zatím přestavěla trošku dětský pokoj, no snad k lepšímu.. Už mě to tady začíná dusit, moc hraček a čím dál tím méně prostoru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka : v Praze ve Kbelích, je to Praha 9. je to nový mezonet na starem cinzaku. Ja stare cinzaky uplne miluju a kdyz jsem zjistila, ze se v moji vysnene lokalite, na krasnych cinzacich stavi nove byty, bylo to jasny....

jedina velka nevyhoda je, ze tam neni vytah....ale to se mi bude hodit pri schazovani... :sweat_smile:

byt je 3+kk. Hrozne se teism, ze bude mit Tonda svuj pokoj a nebudou veskere hracky v obyvaku.

holky, mate nekdo detsky pokoj v podkrovi ? Je docela orisek ho zaridit. Mame takovy ten 3D program, kam si vkladame skrine atak je to teda zahul, to nejak vymyslet.
Ten byt je na metry velky, ale pokoje nahore jsou strasne male, tak si moc nevim rady, jak je zaridit.
Jako do loznice se vejde jen postel, skrin a postylka, ale prebalovak uz ne, takze loznici budeme mit treba mensi nez ted...
6. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dalsi vec je, ze vubec nevim, kde vezmeme penize na zarizeni... :grinning: :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul : jak vy planujete bydleni deti, kdyz mate holku a kluka ? mate moznost, aby meli svuj pokoj ?

My budeme muset jit jednou asi do obyvaku, pokud budeme chtit, aby deti meli kazdy svuj pokoj. Ale myslim, ze to bude az budou v puberte. Myslim, ze na zakladce by snad spolu mohli vydrzet. Co myslite ? jak to planujete vy , tim myslim nejen Petulka.
6. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla od bráchy pryč už na základce,splnilo se mi to v prváku a nic víc jsem si nepřála :wink: soukromí j epro děti hrozně důležitý
6. srp 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni : tak ja uvidim, jak to deti budou mit, jestli teda budu mit dve.
Synovec (5 let) zatim chce byt s neteri, kdyz mel moznost se rozhodnout.
6. srp 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: tak to je ten původní byt teda, to si pamatuju, že jsme ho tady probíraly, hlavně to že tam není ten výtah, jen jsem teď nevěděla, zda není nějaká změna...

My máme podkroví, ložnice a dětský máme hotovy, mám to na MS, tak můžeš mrknout a na chodbě jsme si udělali prozatímní obývák, ten tam ale není nafocený. Kuchyň máme zatím dole a budeme ji teprve dělat, furt jsou nějaké zádrhele a bude to otevřená kuchyň s jídelnou a obývákem do L. V té výseči je WC a koupelna. Bude to docela prostorné :wink: Je to de facto cca polovina půdorysu celého baráku. A v té druhé jsou ty pokoje a chodba. Snad je to srozumitelné.

Druhý dětský pokoj budeme snad mít, pokud moje mamka nebude výrazně proti, až můj brácha odejde z domu, což má v plánu za 1-1,5 roku. Doufám, že vyhraje zdravý rozum, Vojta dostane samostatný pokoj a moje mamka si z toho pokoje (mimochodem největší pokoj v celém domě s původními sloupovými kachlovými kamny) neudělá skladiště své veteše a "potřebných věcí" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětský pokoj jsme vyřešili v rámci možností, holt skříně jsou na jediné vysoké zdi, nebylo moc na výběr. I když Vojtík pak odejde dolů, nábytek tady už zůstane, protože jsme k té jeho sestavě nechávali dodělávat skříň pro Aninku přesně do barvy. Aspoň se všechno schová do skříní a nebude se povalovat a jako holka určitě bude mít hodně hader :slight_smile:
6. srp 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek