• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Vojtík pak dole bude mít tmavý starožitný nábytek, byl by hřích ho vyhodit a k těm kachlákům se to bude hodit. Oživíme to výmalbou, bordurou a doplňky. Navíc už mu bude cca 11 let, takže nebude žádné miminko :slight_smile: Tak to máme v plánu. I ta vyvýšená postel zůstane Anince tady nahoře v pokojíčku a Vojtík dostane dolů novou. Snad dokoupíme něco z kolekce Red and White a dopasujeme to k tomu našemu nábytku.
6. srp 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul : mrknu na strechu... :wink:
6. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun, mě by zajímalo, jak budete mít řešené osvětlení. My tady s tím docela bojujem. A nejvíc v kuchyni...no celkově je to oříšek a nemáme na to, zaplatit si firmu, tak je to o to složitější :frowning2: Taťka je elektrikář, tak nám to udělá, ale vymyslet to musíme my. Takže chodíme po obchodech, čučíme do časopisů a knížek a po známých, jak by se to dalo udělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul : je starozitny nabytek, to zni skvele. ja ten nas byt chci zaridit tak trochu ve strobylym duchu. nastesti naky takovy veci ma i Ikea (nam cenove dostupna), nemuzeme si dovolit nabytek treba primo od truhlare nebo tak, skoda....

a kachlaky...to je sen...Vojta to bude mit krasny, drzim palce at to vyjde.

ja uz mam nabytek plus minus vybranej, tak se jen bojim, aby ho do te doby neprestali delat. :sweat_smile:
6. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul : jeste jsem to nevidela cela a uz slintam...mate uzasnou loznici. Mym snem bylo koupit nejakou takovou postel, ale do panelaku se to moc nehodilo. V novem byte bychom do ni asi jit mohli, ale nejspis budeme mit postel ve stejnem dreve jako nabytek (z Idey)
ale kdyz vidim tu vasi, tak jeste zauvazuju, jestli do nejake takove taky nejit...je to fakt krasa.
Mas podobny vkus.
6. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My právě budeme mít i v tom obýváku renovované kusy: příborník s nástavcem, starou sýpku, truhlu a harmonium, jenomže ty renovace jsou taky drahé jako pra*e :confounded: Jinak tam bude jen elektronika, sedačka a stůl s PC - žádné jiné novodobé kousky nábytku. Takže všechno postupně. I nábytek v ložnici je zatím jen částečně po renovaci. Jediný pokoj bez starého nábytku je teď dětský. Máme rádi starožitný nábytek :dizzy_face: takový ten selský, i kuchyň bude v takovém tom starém venkovském stylu. Máme tu i kachle z dalšího kachláku, který je rozebraný a nevíme, co s tím. Neznám nikoho, kdo by to uměl znovu postavit :frowning2:

Jo a jak jsem koukla na MS, tak od toho nastěhování už jsou taky udělané změny, ohledně postýlek pro Aninku, to už je všechno jinak :wink:
6. srp 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Původně jsem měla v merku jinou postel, víc masivu, ale ta cena, okolo 20 tis. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak smůla, tak máme aspoň tuhle. To je nejpodobnější náhražka za dosažitelnou cenu :wink:
6. srp 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se mi zdá, že na bytové záležitosti máme podobný vkus :wink: Všimla jsem si různých detailů na fotkách z vašeho bytu :wink:
6. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zni fakt skvele, ten nabytek v obyvaku a tak...
jak rikam, me se to taky hrozne libi. Ale jak pises, je to docela draha zaliba.
Takze ja neco kupuju v Ikey, co ten stary styl pripomina (dam to na MS, kdyby te to zajimalo) a neco hledam na aukru atak....ale to je spis otazka detailu . Taky bych treba rada starou malovanou truhlu atak..

ja miluju byty zarizene jako skanzeny :slight_smile:
lip to vypada ve starem domku nebo roubence nebo tak, ale myslim, ze i v novem byte se to da castecne zaridit do stara. Jen v panelaku mi to pride divny, proto jsem se nikdy v nasem soucasnem byte moc nerealizovala v tomhle duchu.

Takze se tesim, ze si to uziju v novem, pokud penize dovoli.

Mmch, mate nadhernou dlazbu do kuchyne. odkud je ?

osvetleni jsme zatim neresili. MM ma elektro VŠ, takze to snad nejak vyresi.
6. srp 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad postele, za kolik mate tu vasï ? jj drevene postele z masivu jsou sileen drahe, to si nemuzeme dovolit. My mame postel z Idey za 1500 :sweat_smile: , je to taky masiv, ale dreva tam je malo, proto je tak levna. Idea je ale celkove levna. Od nich budeme mit asi nabytek do predsine, loznice a detskeho pokoje. Z ikey pak kuchyn a obyvak.

Kdyby zalezelo na me, kupuju jen starozitny nabytek po renovaci nebo novy rustikalni nabytek, vyrabi ho spousta firem, ale na to fakt nemame.
Rada bych se vesla se zarizenim do 150 tisic... :sweat_smile:
6. srp 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste k te kovove postely (nebo co to je za matros), Frantiskovi by nevadila, ale vadi mu ze maji casto jakoby dve cela. On chce aby u nohou nic nebylo, protoze tam tudy vylejza, jinak to u nas nejde (jak v soucasnem byte, tak v budoucim)
Ale treba existuji kovovky, kde je to u nohou volne. I kdyz lip to vypada, kdyz je to na obou stranach.
ta vase je vazne moc hezka a to okynko se zaclonou, fakt krasny.
6. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun, já bohužel musím fičet na oslavu, už máme zpoždění, už jsem musela malou vzbudit, bo furt spala. Rám naší postele byla v akci za 4500 tuším, ale musela bych se podívat. Co jsem viděla, tak fakt mívají 2 čela, já bych taky radši s jedním, ale bohužel :frowning2: Více Ti odepíšu později :wink: Na MS se ráda kouknu, když to tam nafotíš, mně se taky líbí ten nábytek jak dělá Ikea jakoby starý nábytek. Miluju zejména sérii Hemnes, to je moje favoritka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ať nás holky nevyhodí do diskuze na MS :sweat_smile:
6. srp 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pardon, že Vám sem vstupuju :wink: ale viděly jste tohle?
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=308813&vReferer=

to je podle mě naprosto luxusní chaloupka :dizzy_face: :dizzy_face: přesně něco takového by se mi líbilo jako chalupa :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvojmam : jj tohle album chodím očumovat. Přesně tohle se mi moc líbí. :dizzy_face: :dizzy_face:

petul : pripadne si o byte muzeme pokecat v IP, rady, tipy atak...
6. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tema z rana nebudu komentovat - nejaky nazor na to mam, ale nechodim sem tak casto, tak si myslim, ze mi to az tak neprislusi hodnotit. Jen k tomu chci dodat, ze kdyz jsem obcas nakouknu, tak proto, abych se odreagovala - a nevadi mi, co tady, kdo pise - jestli nekdo chvali dite, pomlouva manzela, je nespokojeny se svoji postavou, popisuje svuj den..... Kdyz me to nebavi, tak to nectu. Myslim, ze od toho ta diskuze je. Takze bych navrhovala mir :grinning: :grinning: :grinning:

Kozim, Terka: super fotky - je videt, ze jste si to moc uzily a deti a manzele taky. :slight_smile:

Petruna: my mame detsky pokoj zkoseny a to dost - je cca 18 m2, ale z jedne strany jde zkozeni z 90 cm a z druhe to same a ty zbyvajici strany - na jedne dvere a na druhe se otevira okno. Takze docela problem. Skrin je na jedne dlouhe, mensi skrinka s polickou na druhe dlouhe a pod jednim zkosenim je takova komoda jako regal na hracky - ale byl to teda problem sehnat nejakou do 90 cm, aby mela alespon 3 police a na druhe zkosene je postylka - alespon tam je takove pritmi. Je to teda ale fakt blby, protoze z tech 18m2 je pak vyuzitelnych mnohem mene. Ale Kacka tam bude sama, tak ji to staci. Ja mela cely zivot pokoj s brachou a taky jsme vyrostli, co bych dala za takovy luxus soukromi:slight_smile:))))))))
6. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru jak ses ptala na pokoj pro dvě děti nebo každý zvlášt. Já se ségrou měla jeden pokoj a bez problému. Jasne že pak sme tam každá chtěla bejt sama s klukem, ale dalo se to úplně v klidu. Já neplánuju samostané pokoje, děti budou spolu, i pokud budou různého pohlaví. nemáme na tak velkej byt.-)) A nemyslím, že by to až tak vadilo, aspon se naučej tolerovat jeden druhého:slight_smile: Nechci se sice vracet o století zpět, ale dřív žili v jedný místnosti všichni, takže dětskej pokoj, i když společnej je luxus:slight_smile:)
6. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe, moje slova. Já jsem měla do svých 8mi let pokoj společný s našima a žiju :wink: TO už je lepší sdílet pokoj se sourozencem - jak pro děti, tak pro rodiče.
6. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme byli cele detstvi v pokoji tri (holky) a moc dobry to nebylo, ale co jsme mohly delat.
Meli jsme sice 4+1, ale nasi byli liny jeden z pokoju udelat pro starsi segru. To udelali , az kdyz byla v puberte, do te doby byl takovy bezprizorni.
Ja myslim, ze zakladni skola, hlavne prvni stupen se da prezit v pohode spolecne.
Pak uz bych deti rozdelila. Uvidime.
Uvidim, jak se budou snaset atak...Zatim si vubec nedovedu predstavit mit vic deti nez jedno a jeste mit ty deti v puberte... :sweat_smile:
Ja mela svuj pokoj, az kdyz se odstehovala starsi segra, takze nekdy kolem 17 a byla to obrovska uleva. S ml. segrou jsme meli kazda rada jinou hudbu, meli jsme jiny vkus na zarizeni pokoje atak.
6. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zensky, co to tu ctu? sem prijdu jednou za uherak a tady divci valka? :grinning: Doufam, ze tu jeste nejakou nesliznu :wink: :grinning:

Jak je jinak? co deticky? prohlizim albicka a obdivuju jak krasne detatka rostou, kde jsou ta nase mala miminecka,co?

Me ted opet kosi ranni ( 24 hodin denne) nevolnosti jej :angry: ze ja debil, jsem se nepoucila z predchozi zkusenosti a neporidila si radeji stene, co?

ohledne pokoje pro deti tak my budeme muset mit deti v jednom pokoji ( teda az bude "nove" mimi dost stare na presun k velke segre) mame jen 2 loznice takze to ani jinak nejde, my to tak s brachou taky meli a idealni to teda nebylo, je o 5 let starsi tak to byla fakt valka -hlavne, kdyz uz byla puberta -ale doufam, ze snad behem 5 let treba budeme moct prestehovat do vetsiho a deticky budou mit pokoje zvlast :slight_smile:

Kozim: kde mas nejaky fotecky? chtela jsem ocihnout Terinku jak roste a ty delaj tajnaka :slight_smile: mas nejaky odkaz, kde se muzeme s Fifi podivat? :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cairo, ahojky tulačko! To jsem ráda, že tě vidím :wink: To víš, že mám odkázek. Pošlu ti to do IP i s heslama :wink:
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo: ahoooj, jak ti je?
holky: já jsem asi divná, ale my jsme s bráchou nikdy ani jeden nechtěli vlastní pokoj :slight_smile: chtěli jsme být pořád spolu i když nám to chtěli oddělit a byli dokud jsem se neodstěhovala a brácha tím trpěl, to mu bylo 20 :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairi: dívala jsem se do alba a musím říct, že Fíbí má trojky žuby :slight_smile: a ta pusa vypadá úplně plná. A potobě má malá jen uši, že?
6. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry, byla jsem manzovi udelat veceri...delam spagety bolognese, uvidim, jestli zaludek dovoli a taky di dlabnu nebo vrhnu vdali

kozim, zlaticko posli posli at se pokocham :slight_smile: ja taky budu muset zalozit nekde nejake album na fotky, sem se toho moc nevejde a na dve deti to tuplem nebude stacit :slight_smile:

Annet je mi blbe jak psovi, to byl zase napad se nechat "zbouchnout" :grinning: jsem porad obdivovala, ze vy jste tehule tak ja teda budu taky at nejsem pozadu a ted mam hlavu permanentne v mise :grinning:

O kolik je tvuj bracha starsi?

jinak P, chybi 3 a pul zubu - leva spodni uz je videt ale porad to desne dlouho trva a prava spodni akorat otekla takze tam nas to ted ceka, mala slinta zase jako bernardyn a kouse jako vztekla...A ma po me "pry" bradu, ale co je na tom pravdy teda nevim :slight_smile:)))

co u vas kocandy? jak to jde? Anett uz mate jmeno pro klucika?
6. srp 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2009 ve 21:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééé ahojky muffinko....:o)))) No jo no, to zvracení je blbé, ale pak z toho bude krásné miminečko, tak to za to stojí ustát.... :grinning:
6. srp 2009 ve 21:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: malá je děsně šikovná :slight_smile: fakt hezoučká, můžu se zeptat jak s malou mluvíte? česky nebo spíše anglicky? asi to druhé,že? všimla jsem si,že jí tatka čte českou knížku
6. srp 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau teriiii :slight_smile: hele te muffinky se asi nikdy nezbavim, co??? :grinning: :grinning:

katus: ja na ni mluvim cesky a manza a okoli ( prarodice, znami atd proste lidi tady v UK ) anglicky, takze mala moc zatim nemluvi, ale rozumi hezky v obou jazycich, jedine co rika v obou jazycich je NO a NE, jinak spis tech par slov co rika mluvi cesky, ale asi to je tim, ze cestinu slysi zatim odemne vpodstate porad a manza jen po vecerech a o vikendech, ale pry u dvoujazycnych deti je to normalni, ze mluvi pozdeji tak uvidime :slight_smile:

Robi krtecka jen prohlizel, ono mu to cteni cesky moc nejde, teda snazi se, mala ma knizku s obrazkama zviratek tak tak to male vzdycky rekne cesky i anglicky a sam se to pri tom uci :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira: tak to je super. podle mne je to fajn,že s ní ty mluvíš aspon česky a tak bude umět jazyky hned dva a malé děti se učí velice rychle,ale je jeste maličká na to aby ti řekla spoustu slov.
to musí být sranda jak tm čte česky :slight_smile:, já jsem se taky smála jak jsem dělala aupair jak ty děti a lidi opakovali české slova a věty :slight_smile:

teri: fotky super, fakt dobrá partička :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairi: já byla v míse první těhu :slight_smile: to je pro všechny :slight_smile: brácha je přesně o rok mladší. A ty žuuuby jsou super
6. srp 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženský :wink:
tak jsem letecky dočetla-uff. ke sporu-myslím, že je asi dobře, že se vzduch pročistil-není to nic na škodu. nemám teď tolik času, abych dočetla vždy všechno, ale ráda si k tomu sednu, když kulich chrní s kafem v ruce a dám nohy nahoru-relax nebo se i něco dozvědět. sámo mě zajímají holky, které znám. vždycky je vidim ráda a teď k tomu přibyly i léňa s kač a pořád platí, že fakt ráda poznám i další :slight_smile: a některé mě vyloženě zajímají :grinning:
takže souhlas se zuzíkem - peace please :slight_smile: :wink:

jinak mám na vás dotaz-vy co máte tchánovce v jiném městě-jak často se s nima vídáte a jezdíte k nim třeba sami s dětma na pár dní? mě dnes trochu diskuze o tomto tématu pokazila jinak fajn výlet do jílového :stuck_out_tongue_closed_eyes:

petru, zařizování ikdyž postupné je fajn. my máme z ikey obývák Markor antik-přestávají vyrábět-dost se nám líbil. ale je tam i spousta dalších, které se mě líbí :wink:

pro děti do budoucna chceme určo pokoje zvlášť-já to tak měla a to soukromí si myslím, že je hodně potřeba :wink: s bráchou o 6let starším bysme se v určitém věku tutově pomlátili :grinning: :grinning:
6. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek