• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
my ne šla sama ale kamarádky známá jo a vyplatilo se jim to :slight_smile:
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani. děkuji, to my jen natupírovala vlnu :sweat_smile:
27. dub 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: no, bez poslů a otoků by bylo líp :wink: :grinning: ..jako dva roky nééé, já bych to už ráda taky dala, se děsím co bude....ale když vidím Maji, tak vše za to stojí.... :slight_smile:

MM nám právě kvůli té zmutované chřipce zakázal vycházet z domu :sweat_smile: ... :grinning: :grinning: :grinning: ...se o nás bojí....no, dneska je fakt k sežrání - takže tu večer určo nebudu :wink: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: :grinning: :grinning: :grinning: ale náhodou je to super, 100lidí 100různých dovolených a 100 různých zážitků! :slight_smile: :dizzy_face:

saji: :grinning: takže slonice ne jo?? :slight_smile::grinning: neboooj, ty jo už to máš za pár :dizzy_face: se těším na fotečky!! :slight_smile: :dizzy_face:
a o té zmutované chřipce jsme slyšeli až včera poprvé v rádiu, jsem si myslela, že je to nějaká prdel, ale ona to asi prdel fakt není.. :frowning2: A docela mě to vylekalo, kor když my včera byli na tom letišti, tam plno lidí, no taky hned vidím všechno černě... :pensive:
27. dub 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, na primě už hraje první díl.. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tak dítě už usíná....

kozin: Mm na to kouká říká tomu, že dávají "sumíky"

Tak se pro dnešek loučím, zítra mám tu poradnu, monitor, pak nějaké ty nákupy v HK - takže tu celý den nebudu - takže prosím, ať večer nedočítám teorie, že rodím :grinning:
27. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé koukám že je kozinka zpátky !!!! :dizzy_face: vítej kočko, jak bylo ?

zrovna mám pustenej vas porad...se fakt tesim, az tam budete vy...
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééééé a zuzik taky :dizzy_face: ...jdu docist....
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: ahoooooooj! Jsem ti psala o stránku dřív, tak mrkni.. :slight_smile: :wink: snad bude omluva přijata!! :pensive:
No ten pořad mazec, jako jak se tak na to koukám, tak my jsme se toho ještě chopili fakt krásně a hubli ukázkově proti tomuhle dílu.. :sweat_smile:

a kde pak byl Zuzík????????
27. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik tak ten kočárek snad prodávaj i u nás:slight_smile:) sem ho viděla i v akci venku a celkem mi přijde fajn. Sem ráda, že máš dobrou zkušenost se Superfit botkou:slight_smile:) Příště jdu taky do nich. Ostatní nejsou tak ohebný.
Teda musím říctm že mi přišlo lepší Ste co jíte jak bylo po staru, sem zvědavá kdy tam bude kozinka.-)))
27. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau
kozinko vitej :wink: ty si nam teda dala ale musim ti rict ze i tak to bylo fajn ztraveny odpoledne takze za sebe ti odpoustim :sweat_smile:

shehe ja marne shanim prodejnu kde by meli ty sante vis alspon o prodejne kde maji vetsi vyber tech superfit?
mela jsem sante objednany na morave u nasich ale nemaji je na sklade :frowning2:

saji co se tu vykecavas...koukej uz tlacit :grinning:
27. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe sante jsou taky prave mekoucky a essi oproti nim peknej beton
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu:jestli chceš ty stejný co má Vanda tak řekni velikost a já ti je tady koupim :wink:
27. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : na te fotce s miss mi prides hezci :wink: , ja ty vychrtliny moc nemusim :grinning:

a s dovolenou to mam jako Lenka....me by zabilo byt tyden u more....tyden jen v Rime bych brala. byla jsem tam asi 3x a miluju to tam a klidne bych tam jela zas, urcite je tam hodne veci, co jsem nestihla......me ani hodne lidi nevadi, ja proste miluju mesta nabuseny historii..a ze vseho nejvic takovy ty kamenny stredoveky mestecka....
jako more mam taky rada, ale staci mi tam tak 2 dny....spis den.....
27. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : ten chlap v tom poradu je debil namyslenej...arogantni

hele omluva se prijima, to je jasny...ale mrzelo nas to...byli jsme tam i s amjmu, teres a sheeh....
tak snad priste :wink:
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyhle má Vanda

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/10/399/n-850-902-84-14/

JJ petru,přesně ta atmosféra starých časů,já to miluju,dějiny bývaly můj koníček tak se v tom vyžívám.Na druhou stranu my vybledlý musíme mít rády šutry bo na pláži by nás o sesmahlo.
27. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji : ty pises, ze byl TM jako vymenej, ale to o cem pises preci dela skoro porad ne ? respektive me neprekvapuje co vsechno TM dela...pac z toho co o nem pises je jako Franc :dizzy_face: (co se pomoci v domacnosti tyce)
27. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu: ty jsi tam byla taky??????????? :confused: :sweat_smile: Jééé tak to já vůbec nevěděla!!!! :pensive: Jako stejně by to na situaci nic neměnilo, ale omlouvám se tedy i tobě.. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : mas kliku, ze nepises : kdybych to vedela, tak to nejak udelam , abych dorazila :grinning: :grinning:

jj i vopice na tebe byla zvedava...jak jinak, kdyz je to vopice
27. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinko osobni omluva potesi :grinning:

leni chci ty stejny...jen kombinaci oranzovo bezovou...myslim ze cislo 21...zkousela jsem i 20 ale mel by je na chvilku....zmerim mu nohu na delku ve stoje a asi te poprosim...

petru neverim...druhej franc se nenarodil :grinning: a manza saji urcite nedela tak skvostnej striptyzek :grinning:
27. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a v rime jsem skoro kazdy rok minule jsme absolvovali jen jednu dovcu a na italii nedoslo...letos letime zas ale co nejdriv zas do santa severa k mori...tedaka asi pamatky brat nebudou :sweat_smile:

kozin je zvlastni ze me koloseum nejak neprekvapilo...cloveku je tak znamy ze kdyz sem stala u nej tak bylo presne takovy jaky jsem ho znala...jen ta velikost... :grinning:
27. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já žasla když se setmělo a Koloseum rozsvítili :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu : to jo , deti bude asi vic bavit pisek a more nez sedet v kocarku a litat po pamatkach :sweat_smile: ....ale snad Tondu budou zajimat pamatky, az povyroste....hlavne mu to nenutit a tajne doufat, ze bude radsi zkoumat historii nez se jen cpat zmrzlinou na plazi... (cpát se zmrzlinou jde totiz i pri zkoumání památek, to mám vozkousený :grinning: )

JJ na France nikdo nema, je nejlepsiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: ale co se domacnosti tyce, tak myslim, ze jsou si s panem Sajou hoooodne podobny.
27. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,
jééé kozinka už byla v Římě, to hrozně uteklo :slight_smile: to je škoda, že tě to trochu zklamalo, mě to tak taky nadchlo, taky nejsem plážový tip :wink: já byla týden u kámošky ve Švýcarsku, má dvouletého kluka a dvouměsíční miminko :slight_smile:

ach jo, dítě dnes uslo v 7 a budí se snad co deset minut, se bojim, že chytla tu hnačku ode mně :unamused:
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je leni po setmeni to musi bejt jina...to sem nezazila

petru doufej tajne :grinning:
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis zuzi tak my se tesime az dorazis a ty musis bejt v izolaci :cry: snad je jen klaros rozhozenej zmenou a nechytne to
27. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmu, to doufam, ale v noci zas blila a vecer prujem, muzou to byt zuby, ale kdo vi...
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to mi smrdi necim jinym...ach jo nasadila si zase nejaky probiotika?
27. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste ne, ale budu muset, akorat musim dokoupit, mam posledni sacek :wink: asi zacnu kupovat po kilech, se nas nejak ty zazivaci trable drzi.
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Kozi čus babo, vítej doma.....máte volňasa??? MM má 14 dni dovču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi ahojky ...to se tak někdo má baby :pensive: :pensive:
27. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek