• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Muffinko, to je jasný, že nezbavíš, to bylo poznávací znamení borůvkový muffinky. Ujíždíš na nich ještě? :grinning:
Katko, děkuji, bylo to fajne... :grinning:
6. srp 2009 ve 21:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kullich je taky jeden z těch, co murostou stoličky, ale nemá ani jednu 3 :grinning: dneska byl dost protiva-snad to přejde, až budou komplet venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na borůvkový muffiny jedu taky :wink:

musím ještě omrknout vaše fotos :wink:
6. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no annet ja doufala, ze v mise tentokrat nebudu a je mi blbe presne od deviti od rana do deviti do vecera...dneska take kupodivu jen do pul devate, tak jsem sblajzla trosku te bolonske omacky, tehu stravovaci navyky jsou fakt peklo :confounded:

katka: me to detska v rodine taky delavala, ze se snazila neco opakovat, ale vetsinou je to moc nezajimalo.

nejlepsi je, ze mala treba rika par slov jako hají, dej kdyz neco chce atd a manza treba dej nezna do ted neznal tak mala vzdycky byla na nervy kdyz mava na neco rucickou a rika mu dej a on na ni kouka jak tele na novy vrata :slight_smile: ale zase treba Ahoj nerekne, to jedine Hi a spis preferuje rikat Bye bye nez papa ( pritom, kdyz to clovek rekne tak to zni i podobne) ale hadam, ze si to ta jeji hlavinka casem srovna :slight_smile:

Annet co u vaz zuby? Kolik jich Natalka ma? doufam, ze ji zoubky moc netrapi..ja si obcas rikam, ze deti by se maji rodit uz se zubama a ne takhle trpet :frowning2:
6. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caira, máš to tam :wink: Hned ti jdu prohlídnout albíčko :wink: a pak jdu s MM na kafíčko...

Teri, fotečky parádní :grinning:
6. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzich my k tchýni jezdíme tak max na pár hodin páč jí máme skoro u baráku a vidíme jí tak max 1x za měsíc. Co se stalo v té diskusi?

Jinak my máme celý byt z Ikei a to jsem ještě před pár lety byla zapřásáhlá, že si z Ikei nikdy nic nekoupím, že je to hrůza... To jsem byla naivka :grinning: a druhý byt, teda až to vyjde bude určo taky celý z Ikei - já jí prostě miluju hlavně ty masivy v antiku....
Kdo chcete jukněte sem, tady to máme hezky vyfocený.

http://www.sreality.cz/byty/prodej/2+kk-praha-15-hostivar-1977487202
6. srp 2009 ve 21:56  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cairo, tak vidím, že Fifinka je krásná okatá modrooká princezna a taky pěkně vlasatá! ALe pořád celý tatínek :grinning:
6. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu na kafíčko a do hajan. Dobrou noc!
6. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo taťka se nezapře a jak říká Dibla, matka nejistá.... :grinning:
6. srp 2009 ve 22:03  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: clovece muffina jsem fakt nemela snad ani nepamatuju, mozna tak pred x mesicema, kdyz jsme sli na kafe ale jinak me ted sladke vubec nebere ( doufam, ze se to ted v tehu zase nezvrhne :grinning: )

Kozim vase ditko je taky vlasate, co? takovou hustou hrivu, nasi malou jsem musela ostrihat, nechce nosit gumicky nebo sponky takze vlasky dostaly domaci sestrih :slight_smile:

holky musim ted letet, jdu chrapat, jsem z toho bliti k.o., ale zitra vecer se ozvu - zitra jsem bez laptopu

opatrujte se kocicky a pusinky detickam

:dizzy_face:
6. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: ty jo to je pálka za ten byt, jako vím, že u vás se to tak nějak pohybuje, no.. ale u nás za to máš barák jako kráva i zařízený.. :astonished: :sweat_smile: :grinning:
6. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairi: já si myslím, že budeš mít druhou holčičku, nevím proč, myslím, že jo. U nás je hodně zubů, nemám spočítané :sweat_smile: naposledy 12 bez trojek :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: mrkla jsme na bundičku, dobrý kup.
6. srp 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: já taky miluju ikeu :slight_smile: přesně jak píšeš, hlavně ten antik, máme od tama antik lůžko, noční stolky, v koupelně skříňku, naštěstí to má rád i můj manžel, teda to mořidlo zbožňujem :slight_smile:
6. srp 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teresko: je to pěkný byt! U nás jsou byty jednou tolik větší za 800 000kč...
6. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, annet, já to vím, čučeli jsme s kozim na reality a jako u vás bych měla 3+1 za třetinu, ale tady to tak prostě je. Je to votřes, ale nedá se nic dělat, Praha je hrozně nadsazená!!! Bych to vyhrála, kdybychom to prodali za tu cenu a přestěhovali se k vám, bych byla milionářka.... :grinning:
6. srp 2009 ve 22:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : to je prave problem Ikey , ktereho se bojim...ze az budem nabytek nakupovat, ze uz nebudou mit tu serii co se mi ted libi.
Snad bude jina v antik stylu....

Teres : byt mate moc hezkej, koukam, ze stejne velkej jako my.
Ten stul, zidle a TV stolek se jmenujou jak ? Jestli to teda taky je Ikea. To se mi fakt libi.
6. srp 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako třeba tohle by bylo super a to je jeden z mnoha a nekoukala jsem na jiný kraje...

http://www.sreality.cz/domy-a-vily/prodej/ryzoviste-1976871398

holt jiný kraj, jiná cena, je to k pos.ání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 22:29  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: to je fakt ty budoucí milionářko. :grinning: by ses tady chtěla stěhovat jo? :grinning:
6. srp 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun máme stejný byt, jen my máme ještě navíc tu lodžii. Na ten nábytek ti hodím odkazy, nevím jak se to jmenuje. :wink:
6. srp 2009 ve 22:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrun tady je stůl http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80086575

Kozin, chtěla, ale je to fakt dálka a to nechci už kvůli rodině, tu mám celou v Praze.
6. srp 2009 ve 22:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
televizní stolek http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20102516
ale koukám, že už ho nedělají v antiku. Mě štvou teda!! :angry:
6. srp 2009 ve 22:38  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten stul a zidle jsou super. Kouknu na ne nazivo, jestli by se barevne hodili k priborniku, kterej mam vybranej.
Stul mam vybranej jeden rozkladaci (4-8) mist a chtela bych 6 zidli, ale jedna zidle stoji 1600 a stul kolem 4000, takze tohle by bylo o dost levnejsi a pritom to vypad taky moc hezky.

Dalo by se to koupit treba do zacatku a az se trochu zmatorime, tak prodat a koupit to drazsi...

no bude to jeste narocny...hlavne financne.
6. srp 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja to uplne vidim, az budem chtit zarizovat, nebudou mit zadnej antik.... :frowning2:

nevite jak dlouho mivaj v nabydce urcity nabytek ? jestli to je do vyprodani nebo , jestli to maji v nabidce treba dva roky nebo tak...
6. srp 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru k tomu našemu můžete dokoupit další 2 židle, barevně se to hodí ke každému antiku... :wink:
6. srp 2009 ve 22:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres: ten barák je luxusní! :dizzy_face: to by bylo co??????? Tak prodat byteček a mít tenhle baráček a ještě by ti zbylo na zařízení a opravy.. mazec.. :grinning:
6. srp 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru to fakt nevím. my jsme koupili kuchyn a po 3 letech už jí neměli, to samé s tím televizním stolkem,,, :angry:
6. srp 2009 ve 22:47  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza : ten markor je krasnej. Koukala jsem na stranky Ikey a jeste neco maji, ale je to hodne tmavy...to nechci.
My ted mame nabytek z Idey ve svetlym dreve, ale do novyho bytu bych radsi tmavy drevo (kuchyn, obyvak), ale zase ne az do r¨cerna...
no jsem zvedava, co budou mit v Ikey za nabidku za pul roku :sweat_smile:
6. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrkněte sem, mají tam úplně perfektní věci, ale ty ceny.... :frowning2:

kozin, to je mazec jako prase a ten barák je velkej jak kráva.... :grinning: No jo, ale buh ví, jak to je v okolí se službama jestli bychom tam sehnali práci atd....
6. srp 2009 ve 22:50  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda . v nabidce.....fuj to je ale hnusna hrubka ja jak pisu o nabytku....
6. srp 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun teď zkončil k 1.8. katalog 2009 a každou chvílí mají vyhodit novej, kterej bude platit zase celý rok...
6. srp 2009 ve 22:52  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek