• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Petru série Leskvik je v antiku
6. srp 2009 ve 22:55  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : ja vim, v Leksviku mam vybrano skoro vse :wink:

kdyby to nekoho zajimalo, dala jsem neco na MS.
hlavne aby ho delali i za pul roku...musim nabehnout pro novy katalog.
6. srp 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ikea katalog 2010
http://info.ikea-usa.com/Catalog/
stejný bude u nás
6. srp 2009 ve 23:16  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru:leksvik miluju taky ale jak jsi psala do paneláku nee :wink: až bude srub tak bude leksvik
6. srp 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrun, to je můj vkus, ty židle jak máš na MS, mám 2 a nepoužíváme je. Měli jsme ještě když jsme měli bar, takže k tomu máme ještě 1 barovou židli. Teď jak máme ten stůl se 4 židlema, ty 2+1 židli nepotřebujeme, tak kdyby jste chtěli můžu Vám je prodat.
6. srp 2009 ve 23:21  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres, nechci to tu moc rozepisovat, ale diskuze byla o tom, že na mě jsou stížnosti z "vyšších míst":slight_smile:) jako že nevozím kuldu sama atd. myslim, že jsem vstřícná, ale chce to holt kompromisi z obou stran :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
máte moc pěkný byt a máme stejný TV stolek-markor :wink:

petru, máš recht s tím, že ikea bezva, ale dost stahuje z prodeje. už se nám stalo, že jsme neměli koupeno vše a stáhli řadu. ten markor v tmave se mě taky nelíbí, jen ten antik. máme dokoupeny ještě i dvě větší knihovny raději dopředu, až budeme předělávat půdu. máme taky něco z leksviku-je to podobné. :wink:
6. srp 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuza:já mám tchyni 16 km od HK a nejezdíme tam ani s MM natož sama :sweat_smile: ona se ke mně vetře kdykoliv bez ohlášení
6. srp 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať zavolají když chtějí vidět Kuldu ne? Já tu moji ježitchyni nesnášim ale kdyby slušně zavolala a dohodla se předem tak neni problém a s Vandou zajedu.
6. srp 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, přesně-se zavoláním předem nemám problém. a ani s tím jet tam všichni-holt MM je furt v čoudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: vetření bez ohlášení nesnášim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jí to narovinu řekla že chci aby se hlásila a ona prej "děvče já vůbec předem nevim že sem půjdu" co dodat no.........
6. srp 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, co dodat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky se snažim přiměřeně narovinu-ale nějak se to míjí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu chrnět-dobrou.
6. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha tak to mám s tchýní to samé, ona sice zavolá, ale vždy až když stojí dole u dveří..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 23:46  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : no, pokud je budeš ještě nabízet, až budem zařizovat (březen), tak bych si je klidně koupila.
Možná dřív.
Ale teď ne, protože nemám jistotu, že pak budou mít ten Leksvik stůl. A taky nevím, jestli nakonec nebudeme mít tu levnější sadu.

Já si ty věci , které chci dala do toho jejich nákupního seznamu a budu sledovat, jestli to je ještě na skladě a když bude na skladě jen pár kusá, tak tam naběhnu a pro jistotu to koupím...
jdu mrknout na ten katalog.
7. srp 2009 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru jasně, já to tak myslela, že by jste si je mohli koupit až když budete zařizovat. :sweat_smile:

Jinak přejeme všem krásné slunečné ráno. Dnes byl budíček v 9, tak to vypadá, že už to tak zůstane, jupííííí :grinning: ale nechci nic zakřiknout. :zipper_mouth: :zipper_mouth: Tak se rozkoukáme a půjdeme na prochajdu. Obídek mám ze včerejška takže pohodička. :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:28  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
teres : tak já ti pak dám vědět, ale kdybys měla možnost to prodat dřív, tak nevadí. díky
7. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!

Teres: my taky krásně hajali do devíti.. :grinning: Obídek máme taky ze včera, no není to luxus.. :grinning: Dneska bude náááádherně!!!! :dizzy_face: Teda vypadá to tak aspoň - obloha je nebesky modrá :dizzy_face:

JInak ohledně těch nábytků, jako mě se to líbí, ale doma bych to mít nechtěla... :wink: Prostě pro mě je to takový ten srubový nábyteček pěkně do chaloupky, ale na doma e - e :slight_smile:
7. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Ikeu taky miluju :dizzy_face: Prostě tam vždycky seženu všechno co si přeju! :slight_smile: Líbí se mi ty jejich vychytávky úložných prostorů, ty detaily, prostě jsou fakt dobří :slight_smile: Ale když budeme znovu zařizovat, už nebudu blbá a pojedu do Polska do Ikei, mají tam vše o minimálně 30-40% levnější než tady v ČR :wink:
7. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin a spol : jak děláš pangase ? mám prazdnou lednicku a Pangase mam v mrazaku....
ja ho uz jednou delala, ale nic moc....kdyz rozmrzl, byla ho polovina :grinning: a když jsem ho uepkla čtvrtka... :grinning:
7. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, tak já spala dnes do devíti, ale dítko do 7. Vstávala dřív, ale do 7mi si povídala - jako mamí? Tata, tatí?mama, hauíííí, a pak najednou tatí?kaka a to už manža letěl - takže další noc se suchou plínou a hlavně další den. Už bychom byli asi déle úplně nasucho, ale jak tady byla Tereska, tak Terka se vždycky tak zabavila při hraní s Adámkem, že se nám 2x po.rala v pokojíčku - no, Terka by mohla vyprávět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Od té doby ale zase probíhá hlášení kaka, kaki, nebo čííí a sedne sama na nočník, někdy už bez hlášení. Teď nás čeká naučit ji sundávat si kalhoty a pak ať sama neodnáší nočník. Pak už asi naběhneme na normoš postel a nočník u ní. Ale to vidím až tak k 2.narozeninám. Problém zatím zůstává u toho, že nechce čůrat do přírody....

Jinak v Ikei mám vyhlídnutou tu posunovací postel, jak roste s dítětem - ale dotaz - nevíte někdo, jestli je i s matrací? A pak to houpadlo - Terka si na něm skvěle vyhrála v herně a v Ikei je za hubičku.
Jinak v Ikei je i krásná dřevěná kuchyňka pro děti, ale na to, že je to jen o dvou skříňkách, tak cena děs :frowning2:

Petru: Já dělám Pangase jen s kořením na ryby a pěkně na másle
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :wink:
petru, já do zapékací misky hodim na ol.olej zeleninu(rajčata, cuketu, papriky-co mám), okořenim směsí na ryby. pak to samé na pangase, taky lehce pokapu olejem, osolim. a peču, peču. na konci posypu sýrem a nechám roztéct. všichni si chuchraj-sestřenčim emerický manžel volal excellent, tak myslim, že to fakt chutná :wink:

nebo do smetany chodim lehce mixlou brokolici, svařim. dám na pangase a taky zapékám. je to taky výborný :wink:

kozim, o té matraci nevím. podle mě se bude muset vždy pořídit větší. to houpadlo je fajn :wink:

pěkný den.
7. srp 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: Pangase nesmíš nechat rozmrznout!!!! :slight_smile: Dělá se ještě zmražený!!!!!! Já ho buď dělám že si vezmu páven, trošku másla, sušenou bazalku, sušený česnek, trošku soli a citronové kůry (pár kapek citronu, nebo citronky). A to máslo si nechám rozpustit na pánvi mezi tím pangase posolím, pobazalkuju, počesnekuju a šoupnu ho se smažit, ale když už to se to jako by hoooodně smaží doliju vodu (v konvici mám připravenou horkou) ale jen trošku, aby se to pořád jako by smažilo ale ne vařilo! A prostě pořád dolívám vodu, dokud ho neudělám (jedna ta rybička se dělá asi 10-15 minut, ale stojí to za to) no a až už je to skoro hotové tak sypu citronovou kůrou a ještě chvilku smažím :slight_smile: Pak je to výýborné! No a nebo jak říkáš nechat zapéct v troubě, ale určitě taky nerozmrazovat, prostě jen posolit, počesnekovat, pobazalkovat a strčit do předehřáté trouby (trochu podlít vodou a dát plátek másla pod a na rybu) a když už je skoro hotová, tak dát na ni plátek sýra a ještě nechat tak 5 minut zapéct :slight_smile: :wink: Nebo někdy dělám i s rajčatovou omáčkou (prostě ryba na protlaku :slight_smile: )
7. srp 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY PROSÍM HÁZEJTE MI DO IP CO VÁM CHYBÍ DOPLNIT V TABULKÁCH!!!!!! http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=206423&vReferer=
7. srp 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin, máš recht, tak ho dělám vždy zmrzlýho :wink:
7. srp 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky za tipy na tu rybu, něco s ní vyvedu. :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : a co chceš všechno vědět ? jen váhu Tondy v roce ? napíšu ti jí do IP
7. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
mrzí mě, že už tu nejsem tak často jako dřív, ale okolnosti nedovolují. :frowning2: Malá už má 6. den průjem a ne a ne se to zlepšit, je to peklo, dnes máme volat na výsledky výtěru, tak uvidíme, co z toho bude. Už mě to ale hrozně unavuje a to těhu k tomu .... nu nic moc, navíc jsem dostala překlady z práce, které se neodmítají :sweat_smile: (už kvůli penězům, ne?) :grinning: ... takže vás nestíhám ani dočítat.
je něco nového? Aby mi něco neuteklo :grinning:
Tak se mějte všechny moc fajn a snad se to brzy uklidní a já tu zase budu častěji :wink:
7. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru: jo jo díky :slight_smile:
7. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahojky vše vespolek, po dlouhý době jukám a vidím, že je poztřeba administrovat :slight_smile: takže kozinko, jdu to napravit a hodit do IP, jinak písněte co je za novinky, my máme za sebou všechny tři hexy, Terinka začíná být protivnější, a dost svá - to jsem použila hodně mírný termín :grinning: jinak má pořád jen čtyři zoubky, ale pět místeček v dásních bílých a stoličky taky, Lucka má 12 zoubků, u zubaře, i u dr na 18-ti měs., prohlídce vše jinak super až na to vztekáníčko, ale prý nic tak neobvyklého tak snad se to zlepší, až budou zuby venku nevím, kdo se s tím potýkáte občas s tím vzdorováním, tak kdyžtak radu :slight_smile:))) pod vodu nebo... jinak s mluvením jsme na tom asi jajko každý dvojčata jejich mlouva je na prvním místě, pak teprve jejich slovní zásoba vypěstovaná námi :grinning: :grinning: umí asi 40 slovíček, ale žádný věty a nejsou to úplná slova, spíše gtak napůl, ale jde jim rozumět a ony samy eozumí všemu od vlásků až po ponožky, jinak Terinka byla poprvé 16.7 na nočníku, pak ještě dvakrát !!!! ale od té doby se nějak nedaří :unamused: Lucka byla předevčírem na wc na tom přídavným prkýnku, tak buvidíme co z toho vzejde,jinak se nezastavím, což je vám jistě jasné, kdo máte čertidla doma :grinning: :grinning: pusu a odkázek na pár foteček z července, moc jich není, papa
http://elis34.rajce.idnes.cz/CERVENEC_09/
7. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
elis budu se opakovat ale holky jsou úžasný!vypadají starší a krásně jim vyrostly vlasy. a ty seš opálená jak negr. jo a jupík aqua u nás taky jede :slight_smile: vztekání ignoruju nědy zvýšim hlas ale je to nanic
7. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek