• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
elis: holky jsou už tak velké. U nás máme taky vzteklinu, nic nezabírá... :slight_smile:
7. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
elis: holky jsou krasny :wink: . Vztekani ignoruju, nastesti Luca to moc nedela, max. se prohne do luku.
holky, kdy poznam, zda bude Lucka pravak nebo levak? Ted vsechny cinnosti dela nekdy pravou, nekdy levou, spis levou
7. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
přidávám se k fanouškům Jupíka aqua...
mmch, může to Tonda pít ? Já to ze začátku používala jen jako flašku na obyč vodu, ale už sem mu párkrát nechala vypít origoš náplň...
7. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
vlnka : to me mrzi, ze ma Juli ty prujmy. Tak at je to brzo OK. verim, ze toho mas ted hodne...
tak at je brzo lip.

Nazdar Elis, holky mas fakt nadherny !!! je na ne vzdy radost pohledet...
7. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
petru může to pít
7. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
elis : na nekterych fotkach je vtipny, jak je Luca cela maminka Terka cely tatinek....fakt se rodice nezaprou...
7. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Elis, holčičky jsou nádherný a už tak velký, je to neuvěřitelný..... Vztekání je u nás na denním pořádku, propíná se do luku, kdykoliv ho chci vzít do náruče, třeba jen proto abych ho přebalila nebo posadila do židličky a chraň bůch abych mu něco vzala, to se může pos.at, ale já to kácim, prostě mu to vezmu a jeho histeráky ignoruju, teda většinou, když už je toho fakt moc dostane pládnutí přes prdýlku ať má důvod histerčit... :sweat_smile: Kozim může potvrdit. :wink:

Jinak jupíka agua nedávám, vylejvám to a dávám normoš čas nebo šťávu, v nejhorším kupuju kubík water, tam není klasický cukr, ale třtinový a není tam tolik "sraček" :grinning: Nebo dávám vodu z vodovodu.

Teď malej ďáblík spinká tak je klid :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 12:35  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem čuně, takových překlepů, no fuj. :astonished:
7. srp 2009 ve 12:36  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
taky pijeme jupíka aqua. :grinning:

Elis: super fotečky :dizzy_face: holkám to moc moc sluší, jako vždy, zase povyrostly :dizzy_face:
Jinak vzteklinu máme doma i my :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslím, že v Jupíku aqua nejsou žádný sračky, ale i tak jsem se zeptala, jestli ho děti můžou, páč t nevím jistě.

Teres : jakou dáváš šťávu ? mě jí dr. právě nedoporučila.
Já dávám jen dětský čaj (neslazený), obyč vodu a teď i toho Jupíka aqua.
Ta flaška je fakt super. Všechny hrnečky můžou jít někam. Z týhle flašky má Tonda daleko lepší pitnej režim (i s obyč vodou)
7. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tam cukr,jinak je to ok :wink:
7. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
v tom Jupíku aqua není žádný cukr...to složení vypadá v pohodě, ale nemůžu říct, že rozumím všemu složení.
7. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
leni : aha, tak to jsem asi špatně četla etiketu :grinning:
já myslela, že tam cukr neni.
7. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo, jsem slepucha slepá, už to vidim.
7. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jako já jí ho nedávám každý den, ale vždycky když už má flašku "jetou" tak koupím nový, ten si vypije a pak zase plníme čajíkama a šťávičkama.. a vodou..... a bla bla bla.. :grinning:
7. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já ty sračky dala do uvozovek, jako je to o něco horší než kubík, kvůli tomu cukru a v jupíku jsou ještě něaký přídavky jako benzolát a ještě něco - no nevím co to je, ale v kubíkovi to není.

Šťávu dávám tak jednou za týden, takovou tu ze skleněné láhve, myslím že je to jupí a ředím to tak, že to je skoro voda - má to jakoby na přilepšenou :sweat_smile: JInak hlavně vařím čaje - šípkový, ovocný, mátový a pod. a nedávám do nich cukr, maximálně trochu citron a med. ale to jen u těch co jsou normálně hnusný
7. srp 2009 ve 12:57  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
MOC MOC děkujemeeee, jinak jsem vám prošmejdila alba, ale hodně z vás má photos asi na rajčeti co? nahodrte mi sííím odkázky do IP vašich zlatíček ju? díkes, jinak, zha rady moc díky
kozimurko Tobě též za román do IP, děkujuuuuuu pusu Terince :slight_smile:))) jinak jsme taky teplotovali a průjmovali - jen erča měla 40 teploty :frowning2: od těch zubů min. týden, až třetí den se to podařilo srazit jo ty testy na alergo ok, zaplaťpánbůh, ale má sníženou imunitu a doporučuje kvůli slabým průduškám naočkovat na podztim nějakou bronchovakcínu,
teres - s Adámkem máš podobný jako s naší Terčou taky se prohýbá do luku někdy mi přijde jak malej psychopat :confounded: :confounded: :confounded: tady nejnovější jedno fotos s culíkama - premiéra ženy moje - nám narostly vlasy později kozim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3118645&vReferer=
7. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
teres : já ty skleničky taky dřív dávala , ale ty mi dr. právě nedoporučila, ale já myslím, že když je to jednou za čas a zředěný, že to nevadí. Klidně bych jí taky dala, ale voda vyjde levněji :grinning:
Já nějak úplně striktní ve zdravý výživě nejsem. Jsou věci, které bych nedala (čokoláda), ale jednou za čas dám něco, co mu taky nic moc nedá, ale chutná mu to....třeba Lipánek.
Te´d jedu na pár dní s kámoškama, co jsou hodně přes zdravou výživu (fakt pro mě už skoro extrém), tak se bojim, co vše mi zkritizujou :grinning: :grinning:
Ten Kubík má asi jinou tu hubičku, ne ? já jen, že z některých flašek se mu tak dobře nepije, jako z té Jupík aquy.
Jinak, bych mu klidně kupovala toho Kubíka vodu.

Kozin : dělám to úplně stejně. Vypije obsah, pak tam má vodu a čaj a když se ztratí víčko nebo tak něco, koupím novou.
7. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tondovi hrozně chutná dětský čaj na kašel od Lerox (nebo jak), ale dávám mu ho teda jen když kašle :grinning:
7. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Petrun já nekupuju žádný skleničky, je to klasická šťáva pro dospěláky ve skleněný láhvy od fy Jupí.... :wink:
7. srp 2009 ve 13:43  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Elis tak to máme to samé, jen ty k tomu máš ještě jednu treperendu.... :grinning:
7. srp 2009 ve 13:44  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
teres : aha, já myslela takové ty dětské šťávičky co mají v DM.

Pro dospěláky ted ujíždím na černém bezu. (taky od Jupí)

jdu přebalit dítě, pěkně to tu zamořil a pak na sraz s kamarádkou.
mějte se.
7. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
elis : culíkatá fotka je moc hezká a holky mají moc hezký oblečení (viz fota z rajčete atak)
7. srp 2009 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem ani nevěděla, že dneska je magické datum :sweat_smile: ve 12:34:56 7.8.09 :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
elis culíky excelentní,vypadají jak do školky
7. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
petru ten Kubík water má hubičku stejnou klidně to kupuj,já beru obojí. a šťávu doporučuju Yo ve skle,sice stojí 60 Kč ale je naproto bez sraček,pro nás i děti.
7. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme toho Aqua Jupíka zkoušeli jednou - koupila jsem ho kvůli lahvi a neprošel. Terka takové ty sladké věci nemusí. Tuhle lahev kupuji i s normoš vodou neperlivou, tu jí dám vypít a do lahve dávám pak obyč vodu a je toho schopna vypít na litry. Jinak klasika - granulovaný nebo sáčkový dětský čaj, občas na přilepšenou hodně naředěnou dětskou šťavičku.
7. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
jako štáva Yo příchut třešně nebo višně, ted nevím, to je slast, nepřekonatelná, ale dost často jí zrovna nemaj:slight_smile:) Já dávám jen vodu, jednou za měsíc třeba čajík:slight_smile: ale jedem na vodě:slight_smile:) Já zas hřeším čokoládovejma tvarohama a sem tam nějaká domácí buchta nebo piškot.-))
Jinak teda můj názor na kubíky a podobně, nic moc v tom dobrýho není, tuším že sem to i někde četla. To je lepší vymačkat štávu z ovoce, než tohhle lepidlo.-) Séhra hodně dává ty kupovaný štávičky pro děti. verča je tam jak sociál, protože Míšovi všechno vyžahne, ale když jí to dám doma, pije mín jak vodu:slight_smile:)
7. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Klasickej Kubík a Jupík je sladkej humus s prominutím, ty aquy jsou v pohodě..........neni to sladký páč je v tom víc citronu než cukru.
7. srp 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
souhlas s lenkou
7. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek