• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Dobré ranko! Tak u nás dnes kalamita. Terinka sice spala až do 7.30, což už se dloooouho nestalo, ale díky těm pitomým zubům má total s.ačku, takže se pro.rala až na matraci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže komplet převlíkárna, sprcha a rychle vše do pračky. Vždycky se normoš posmolí jen jednou a pak zase dobré, ale ty horní čtyřky jí trápí nějak více. Nechala jsem jí zase běhat jen tak a bobiš to nestihla na nočník, tak za mnou přišla a řekla: "tam ee", tak jsem si myslela, že mluví o té postylce a prd - měla to na koberci. Než jsem to vyčistila, letěla ještě na nočník a pokračovala, takže dnes jsme pro jistotu na plíně. :unamused:

Jinak, je tady zase krásně, naši pořád v čudu v Chorvadsku - jak já jim závidím, a MM zase v práci :frowning2: Odpo jedeme ke tchánovi, kouknout na našeho "nového" synovce. Zítra snad srazík s Diblíkem a Kozinkou a samozřejmě s Týnkou a Natálkou. Snad už Terce vyleze i ta poslední čtyřka a zubáky dají chvíli pokoj :frowning2:
8. srp 2009 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
elis: to jsou krásné culíčky!! :dizzy_face:
8. srp 2009 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si včera říkala, proč nám nad barákem letí vrtulník a přistává kousek od nás na poli :frowning2:

http://www.novinky.cz/krimi/175831-motocyklista-bez-ridicaku-srazil-10letou-divku.html
8. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: četla jsem to, smutné, to je bordél ty naše zákony
8. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
To je a pak tam ještě nějaká pipka z Prahy v diskuzi napíše, co dělala na ulici 10ti letá holka bez rodičů - za1.tam nebylo psáno, jestli jela s nebo bez rodičů, za 2. je to na vesnici běžné, a žáden zákon to neomezuje - jen by měly mít děti přilbu a za další, co to má vůbec za omluvu k tomu, že jen ten synek bez papírů?! :angry:

Jinak Terka je excelent! Tak uvažte sami - celý den nespí, je akční, jak už dlouho ne a teď mi donesla víko krabice, do kterého načůrala místo do nočníku, ať to vyliju - já tady skřípu zuby a MM má záchvat smíchu :sweat_smile:
8. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: já ty diskuze pod články něčtu, to mně vždycky tam vytočí, tak píšou úplní blbi. Když jsme to četla posledně a to sjme si fakt řekla, že je to naposledy... tak tam byl článek, tak ta babička vezla dceru do porodnice a odrodila jí autě a blesk tak dal fotku, jak drží to narozené miminko a v diskuzi nějaký imbecil napsal/a: že je to od té rodičky nezodpovědné, že mohla ublížit sobě i dítěti, že prostě měla stáhnout nohy k sobě a počkat do porodnice :grinning: :grinning:

kozim: vidíš, šikovná :slight_smile:
8. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet, tak to byl fakt kretén. To je síla. Někteří lidé mají vážně IQ tykve :angry:

Annet, ona to normálně dělá do nočníku, ale nechápu, kde ji napadlo to udělat do krabice... :sweat_smile:
8. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: děti :wink:
8. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kozim to s tou nehodou je hrozný, korz když si řeknu, že jsme tam před pár dny jeli... :frowning2:
jinak se nedivim že má TM záchvat smíchu, já bych měla taky.... :grinning:
8. srp 2009 v 18:22  •  3 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2011  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet, tak nějak :wink: Teď je z ní horolezec - otočí krabici, vyleze na ni, otočí kyblík na písek, vyleze na něj. Ono by to ani tak nevadilo, kdyby to vše nedělala na plovoučce :sweat_smile:

A včera jsem držela miminko! Takového drobka, jako byla Terka - ani se mi tomu nechce věřit, že byla tak maličká... :cry: Učili jsme Terku říkat Rýša, tak řekla Šíša, když René, tak to byl Nené... :grinning: A dneska se narodil bratranci MM malý Tomášek, takže máme úrodu :grinning:
9. srp 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
9. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: přesně to mi teď dělá malá, asi 2týdny, vylezu úplně všude :slight_smile: No já teď potkala manželovu sestřenici s miminkem asi 3měsíce a čuměla jsem na ní a nevěřila, že malá byla takhle malinká :astonished: :slight_smile:
9. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet a za chvilinku budeš mít dalšího takového drobečka v náručí :wink: :dizzy_face: Dneska máte pouť, že?
9. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, nakukuji.
Annet: ty tady jsi jeste?

Pred chvili jsem se dovedela, ze ma kamoska, ktera prisla o miminko pred 1,5rokem v 8mes. tehotenstvi dnes porodila zdraveho chlapecka 2,85kg a 47cm. Tak jsem uplne happy. Az jsem mela slzicky v ocich...
9. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi, tak to je krásné! TO moc gratuluji!

Tak, my dnes máme v pedálech 34km, udělali jsme si rodinný výlet na kolech na Štramberk a zpět a bylo parádně. Počasí akorát, dětičky byly hodné. Takových výletů víc. Nejlépe 1x týdně. Jen mít čas a náladu...
9. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: ano, dneska byla pouť. Byla jsem s našima a malou. Manžel je na služebce a byla super, všechno musela mít :slight_smile: rok a půl :grinning: prohrabávala tam nějakému ťamikovi balonky apod. Já se teď budu tři dny modlit, aby ve mě ještě zůstalo, manžel se vrací až ve středu večer a to by mi bylo strašně líto, kdyby přišel o porod a hlavně taky fotit malé a hlídat Naty... no prostě musí.

Hvězdi: od středy večer tu nejsem :slight_smile: No snad se to rozběhne samo, jak se manžel vrátí :slight_smile: dám vědět až pojedu do porodnice a všechny mi budete na dálku pomáhat tlačit
9. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kozim: a fyzičku :grinning:
9. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet: tomu se rika zakon schvalnosti..A na porod by to nestihl? To je daleko? JA bych ho nikam uz nepustila :sweat_smile:
Kozim: ja jsem uplne happy jako bych ho porodila ja.A co teprve cela jeji rodina... :wink:
KOzim: vcera jsem na TEbe myslela. Pustili jsme se do dlazby. Delame chodniky kolem domu, konecne terasu a prijezdovou cestu...Brutal prace... Boli me desne zada. Nezvyk :angry:

JSem to ale matka. Zapomnela jsem napsat, ze 6.8. jsme meli rok a pul :sweat_smile: :sunglasses: toto letiiii...
9. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvězdi: právě že nestihl, je v německu, tak 15hodin cesty bez jediné zácpy... takže ne. Od dubna se bojíme, že vyleze dřív, po tom, jak mi zastavolali porod... a teď snad už vydrží :slight_smile: Musí. Už je to jeden den, tak jen tři.
9. srp 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Annet, ty jsi číslo. Držím pěsti, budu na tebe myslet, když tak piš a buď dojedu s holkama i já, nebo dám vědět holkám. Nevím, jak to budu mít s hlídáním... :wink:

Hvězdi, je to hnus. Jsem ráda, že už to máme za sebou. Ještě nás čeká fůra práce. Chlapi ještě udělají MM stání na příkopě a jakmile zlikvidují strusku, budeme dorovnávat terén. Tento týden mě čekají ještě okna a řezání dřeva na zimu - je tady pěkná kupa. Do toho v sobotu pro koláčky a v neděli je pouť. Naši byli od soboty pryč a od té doby jsem se nezastavila. Do toho Tereza, která už týden odmítá spát přes den, trápí jí zuby, má hysteráky a MM chodí do práce, takže jsem na ní sama. Občas mi už solidně vytečou nervy... :angry:

No nic, loučím se. Zítra peču dortu kámošce pro jejího kluka. Už teď je mi z toho všelijak. Tak dobrou!
9. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, od čtvrtku jsem se sem vůbec nedostala, furt jsme byli v luftě :sweat_smile:

Kozim, ty si toho na sebe nějak moc bereš, ne???? Já být na tvém místě, tak už jsem asi v blázinci. Aninka je taky v poslendí době úplně šílená, jak mi vytečou nervy, dám ji do postýlky a řve jako blázen, ale bohužel, když potřebuju dělat něco bez její asistence, tak není zbytí :frowning2: Teď jsem třeba platila T-mobile, bo jsem na to úplně zapomněla a včera, jak jsme byli na horách, tak už nás vypli :frowning2: a onba mi tu furt lezla a mačkala klávesnici, tak bohužel, musela jít :frowning2:

Annet. už se těšíme za Tebou do porodky :wink:
10. srp 2009 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Hvezdi, též zas makáte... na baráku je to nekonečné :angry: ale do bytu bych stejně nešla, bych tam žrala a tloustla :sweat_smile: a kde vy to bydlíte? Jsme v sobotu a v neděli tak projížděli okolo Třince...

BYli jsme teď o víkendu na Hrčavě a bylo tam nádherně, božský klid. Po cestě domů jsme ještě byli v Mostech u Jablunkova na bobové dráze, i jiné atrakce jsme vyzkoušeli, Aninku to tam moc nebralo, i když tam mají i atrakce pro prcky, asi tam na ni bylo moc lidí, ale my jsme si to užili, byli jsme tam se ségrou a celou její rodinkou, bráchou a naším taťkou, tak Aninka měla dědu sama pro sebe, brácha sednul na pivo a my ostatní jsme jezdili a pak jsme šli na bungee trampolíny a to byla teda zabíračka, to se nezdá, těch 5 min mi připadalo jako věčnost, žaludek už pak ke konci nebyl moc nadšený a bolelo nás celé tělo :sweat_smile: :grinning: chlapi se pak ještě dorazili na nějakých těch automatech, jak se tam mlátí kladivem a měří síla atd....Ale zážitky super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak Jupík Aqua u nás ještě nebyl ani koupen, jedeme na neslazeném čaji, vodě a ředěných zeleninových a ovocných šťávách na přilepšenou, teď jsem koupila v dm ty nové jejich Babylove :wink:

Ještě k bytovému zařízení:

petrun, ta naše dlažba do kuchyně je od výrobce Zorka Keramika, tuším ze Slovinska a jmenuje se snad Mexico. Píšu snad, protože v Hornbachu, kde ji mají vystavenou taky, ji nazývají jinak než tam, kde jsme ji koupili my (v Librosu). Každý si to asi nazve jak chce :sweat_smile:

Leksvik z Ikey se mi tak moc líbí, máme z té série ale zatím jen věšáky v koupelně, takové ty jejich předsíňovské :wink: A to, co by se ti líbilo do koupelny, ale už to nemají, to má nevl. švagrová a je to moc pěkné, je to takové útulné. My máme v koupelně proutěný nábytek, i takovou starodávnou proutěnou truhlu, ale ta by docela brala renovaci...
10. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Elis: holčičky strašně vyrostly, je to neuvěřitelné.... a jsou nádherné :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Diskuze ke článkům už nečtu, párkrát jsem se o to pokusila a pokaždé se naštvala, co to tam píše za kretény :angry:
10. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
A teď už ani nevím, co jste všechno pobíraly, akorát ten odkaz na rekonstrukci chalupy, co sem hodila dvojmamča, tak ta chalupa je boží a ti lidi jsou moc šikovní, dělají to fakt s láskou, je to vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Teres, jo ten váš byteček, ten se mi moc líbí, je maličký, ale suprově zařízený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a jak jsi teda spokojená s tou Ikeáckou kuchyní??? Já o ní ještě furt uvažuju, akorát jsem zvědavá, kdy dojde k realizaci :sweat_smile: a jestli tam ještě budou mít tu klasiku, nebo už jen moderny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ty já fakt nemusím :frowning2:
10. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Hm, všechny jste v pr... a nebo se se mnou schválně nebavíte :cry:
Jak tak čtu, fakt všechny dětičky mají brutální vztekací nebo srací nebo obojí období :frowning2: :angry:
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, víš jak, aspoň se nenudím :wink: Ne, dort jsem slíbila ještě v době, kdy byla Terka v poho a teď to nechci zrušit. Dřevo musíme nařezat, dokuď mají naši dovču a to samé okna. Musí mi někdo pohlídat Terku, ať je v klidu umyju. Dneska to nějak nedávám. Jen jsem nakoukla. Zrovna dojeli naši a mezitím dělám tu dortu :wink:
10. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul: IP

Kozim: ty musis pouzivat redbull...Na dome prace bude porad...A hlavne jak dodelavame. Jeste zahrada a porad hucim do MM aby udelal plot,protoze Bett zdrha na cestu. Mu se do toho nechce. Des. Drevo nas taky ceka. Kdyby nahodou chtel nekdo pracovni dovolenku, tak se muze prihlasit :wink:

Bet taky zacala byt torpedo...POrad lita a neusedi. Uz nevim co ji mam vymyslet za zabavu. Abych aspon neco venku udelala. Ted jsem nejradsi u nasich v uzavrene zahrade.Nebo v uzavrenych prostorach...
10. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já teda na rozdíl od většiny můžu napsat, že Verča je momentálně zlatá, tuk tuk tuk, jenom konstatuju:slight_smile:)) Jí normálně, slušně spí a přes den je i celkem hodná, asi jí zrovna nelezou žádný zuby:slight_smile:) Já asi rozmazluju, protože když mi třikrát zrušila rozepsanej mail, tak sem se na to vybodla a napsala ho až když šla spát:slight_smile:) do postýlky za trest nešla:slight_smile:)))
10. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek