• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Hvezdi, my jsme kousek bez plotu taky, vepředu je otevřený vjezd pro auto, nejsou vrata, bo na ně není, no lépe řečeno, museli bychom rovnou udělat celý přední plot nový a na to fakt není, přednost dostane fasáda, ale ani na tu zatím není :sweat_smile: :angry: no a Aninka taky zdrhá, už jí do cesty stavíme káry, tak to celkem zabírá, ale až přestane, tak nevím :sweat_smile: :confused: teď na té Hrčavě bylo supr to, že je tam velká oplocená zahrada a na ní dvoje pískoviště, skluzavky, kolotoč, měli jsme tam i bazének, takže to bylo perfektní :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Aninka zdrhá a furt něco vyvádí, je to fakt šílené, v pátek už jsem byla zralá na odvoz na psychiatrii :angry:
10. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, na mail bych se mohla vyprdnout, ale na platbu nee, to už byla nutnost. Snažím se na PC moc nechodit a radši být venku s malou, ale právě proto jsem propásla splatnost faktury :confounded: Máš to ale štěstí, že je Verča zlatá, asi sis to vybrala už dřív :wink:
10. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, tak to jo, jak člověk něco slíbí, tak to nerad ruší, jasné, i když mu to způsobí nějaké potíže :wink: Ale fakt jsi borka, kolik toho zvládáš :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ty chlapské práce, jako dřevo atd., zásadně nechávám chlapům, mám dost povinností s dětma a domácností a snažím se občas i něco udělat na zahradě, protože MM tam sice maká furt, ale plet se mu fakt nechce, to mi nechává. A mě to baví, pokud mám na to klid, tak je to úplný relax :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovšem teď asi má většina z nás klid jen v případě, že dítě spí, nebo je někde na hlídání :frowning2: ale o to víc se pak na ty prďolky zase těšíme, aspoň já teda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jdu nakouknout, kdo je pritomen a kdo ne:slight_smile: My jsme meli v sobotu jet na tyden na Sumavu - mame to zaplacene a tvrdneme doma - Kaca ma od soboty 39,5 horecky - dneska jsme byli u dr. a ta na ni nic nenasla, tak pry asi zuby - jenze ven nemuze a je mrzout, tak jsme doma. Ach jo, zrovna kdyz mame nekam jet.
Tak jdu docist, co tady noveho.
10. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
del, tak to je teda pech, ach jo :frowning2: snad to ale budou fakt jen ty zuby :wink:
10. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: no, ja doufam, dr. rikala, ze kdyz se to do stredy nezlepsi, tak mame zase prijit :frowning2: Je fakt, ze ji rostou vsechny ctyri stolicky a ctyri trojky, do toho to vedro - tak je to jedno k druhemu.
10. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my taky Jupika ani Kubika nedavame - pije vodu nebo pytlikovy neslazeny detsky caj. Ma tu lahvicku s brckem z DM a nebo pije z toho sosatka, ale co je u klasickych vod napr. rajec, mattoni...

Terez, mate moc hezky byt.

Jinak u nas to ted tezko hodnotit, protoze jak mrzouti kvuli te teplote, tak po me porad leze a chce chovat a je takova litostiva. Jen s jidlem je to ted narocny, protoze se chce krmit sama a to jako fakt nezvlada bez prasaren, takze ji to vetsinou nechci dovolit, tak nechce jist vubec. Bud sama a nebo nic. :confounded:
10. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elis, moc hezka culikata fotka - holky vypadaji fakt dospele a jsou to teda kocky.
10. srp 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady výsledek dortíku pro kámoše cyklistu: http://kozimura.rajce.idnes.cz/Dort/#IMAG0554_2_.JPG
10. srp 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe: tichá závist :frowning2: Terka dnes opět nespala.... :frowning2:
10. srp 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: ty jo, tak to je mazec, tak to asi Týnka spí za Terku, nebo já nevím, ale malá šla spát včera v osm večer a spala do půl sedáté :sweat_smile: a pak šla spinkat ve dvanáct a spala do půl čtvrté :sweat_smile: no u nás je takhle spánek na denním pořádku a ještě mi přijde že v osm padá na hubu, jak je unavená :confused: Takže si nedovedu předtsavit jak prudí Terka, že je unevaná... :pensive:

holky hodila jsem nové foto naší rodinky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3130047&vReferer=
10. srp 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: krásný dortík, sis vyhrála ti povím!!!!!! :dizzy_face:
10. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul,kozimur, to víš že sem si to vybrala dřív, do ted byla dooost protivná, takže si to snad zasloužím:slight_smile:))))
10. srp 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Shehe, jasně, já ti to přeju. Terka taky jednu dobu vůbec nespala, v noci se budila co hoďku a pak začal ten krásný režim a od minulého týdne děs :frowning2:
10. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ještě pár dalších aktuálních foteček z předání dortu:
http://kozimura.rajce.idnes.cz/Dort/
10. srp 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozim, tak jsme s MM zírali na ten dort :astonished: :dizzy_face: Supr!!!!!!! Tak teď mi řekni, teda napiš, co neumíš :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:

Kozin: krásná koláž, já ci takýýýýý :dizzy_face:

Del: tak to míváme taky, naštěstí už ne denně, ale jak si umane, že chce jíst sama, tak to je konečná :frowning2: Proto ji rychle láduju, než jí dojde, že by to chtěla zkusit sama a nechám jí to, až jak je na dně a tolik nenaprasí. a hlacně pokud možno na zahradě :wink:

Holky, dobrou noc, jdu skládat prádlo, MM žehlí a už má hotové hromady :confused:
10. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, píšu jen že žijeme a že se máme moc hezky, ale jsme stále bez netu :frowning2: taak pa, mějte se krásně
10. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, neumím spoustu věcí, ale těch je tolik, že mě teď zrovna žádná nenapadá - ju, třeba neumím háčkovat, už neumím plést.... :wink:
10. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUZÍKŮM VŠE NEJ K SVÁTKU!!!!!!!!
11. srp 2009 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
I ja se pripojuju ke gratulaci, vse nej Zuzkam k svatku :dizzy_face:
kozim: dort je moc krasny! :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera Zuzkám a dnes Klárce gratulace největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi jste se všechny odstěhovaly na opice :frowning2:

My dneska vstávaly až ve 12h, asi to je tím deštěm, fakt se moc dobře spalo :wink: Takže Aninka je teprve po snídani a hned byla fekal story, očekávala jsem posnídaňovou nadílku a nechala ji bez plíny, tak si vzala nočník, ale dřepla vedle něho a hodila hned 2 bobany na koberec tady v pokojíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem to musela vzít rychle rukou a odnést do záchodu, jinak by to rozšlapala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A teď sedí a papá diskito hvezdičky, akorát chtěla do každé ruky jednu a jak neměla už třetí ruku, nemohla si vytáhnout dudlu, tak čekala, až jí ji vytáhnu, hvězdičky v ručkách a koukala :confused: To bylo tak srandovní :grinning: :grinning: :grinning: Dneska by mohla být hodná, to by bylo supr :wink: Kéž by...
11. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulko ahoj :slight_smile:, Aninka je borec, ze takhle dlouho vydrzi spat :slight_smile:. Lucka se na dnesek vzbudila asi 3x, od vikendu spi sama v pokojiku, noce se moc nezmenily (roste ji stolicka), ale rano spi do pul osme (misto do 6ti) :slight_smile:. Ted uz je hodinu v postylce a nechce se ji asi spat, ale na spanku po obede trvam, to ma smulu :slight_smile:
tridim doklady, paragony, to je des, kolik se mi toho tu nakupilo
jo a dnes slavi Zuzky a zitra Klarky :slight_smile:
tak pa .-)
11. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: koláž udělám, není problém, hoď fota, upravíme a něco vymyslíme.. :slight_smile: :wink:
11. srp 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, byli jsme dnes nakupovat s našima a na obídku v bufíku, pak kafíčko, odpočinek, procházka, na net není čas :wink:

Zpětně gratuluji Zuzkám a za dnešek Klárince od Zuzik a Klárince od Tomi :wink:
11. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky gratulace Zuzkám :slight_smile:
11. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
gratulace Zuzikovi a Zuzalach a zitrejsi gratulace Klarce od Zuzika a Klarce od Tomi. Snad jsem na nikoho nezapomnela.
U nas ty zuby des bes a teplota je taky porad, do toho prujem a cely den knourani. Ach jo, uz aby byly venku.
11. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek