• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
Tak teď se dívám jakou blbost jsem napsala - samozřejmě jsem to myslela naopak, když je Zuzky dneska. Prostě nejsem vůbec v obraze :sweat_smile:
11. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fakt jste mě zblbly. Vždyť Klárky je až zítra! :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzky vše nej nej k svátku.... :grinning: :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nové foto ... Natinka se naučila sama jíst a koupila si nové boty... :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=266766
11. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anince právě skončil hysterák :angry:

Kozim, tak to jste měli suprovní den :wink: To já jsem dneska dávala do kupy seznam materiálu, sháněla kontakty a rozesílala maily ohledně matroše na stavbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dibla: ju, Natinka je šikulka, si můžou s Aninkou podat ručky, s tím uměním jíst sama :dizzy_face: a ty boty, no teda, Natinka už chce být asi veliká :grinning:
11. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty svátky jsem domotala, myslela jsem totiž, že dnes je už středa :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul mi mluv, každý den uklízím moje boty, roztahené po celém bytě... :angry:
11. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinka: tak díky, já najdu nějaké naše 4 fota (bo neexistuje žádné, kde bychom se všichni současně tvářili normálně) a domluvíme se :wink:

Musím zdrhat, další hysterák je tu :angry: Nepustím je ke klávesnici...
11. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, tak my dnes hysteráky v rámci normy, asi 3x na zadek, ale jen výstražně a jinak v poho. Dneska tím, že jsme byli celý den mimo barák, tak se to dalo. Jenže včera se nějak protáhla pařba s našima a se sousedama, kluci se koupali nazí v bazénu a chybí nám tam asi 30 čísel vody, trošku bylo veselo, tak jsme kantáááááre :grinning: Teď si jdu dát spršku, hodím nožky hore a budu vegetit :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jů, tak supr pařba :dizzy_face: :grinning: , aspoň že dneska nebyl hic, tak to utrpení bylo menší :wink:
11. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ale já jsem nepila. Měla jsem jen jedno pivko a šlus :wink: Jen to ponocování mi nedělá dobře. :sweat_smile:
11. srp 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, mi též stačí ponocování :grinning: Ale v pátek si Jarek liboval, že konečně střízlivý den :grinning: a včera už zas akcička :confused: :grinning:

Tak já jsem dala dnes Aninku spát až teď, tak se budu klidit odsud od počítače. Dneska spala jak šípková růženka, jak ten déšť bubnuje do střechy, tak to krásně uspává :slight_smile:

Nebýt těch hysteráků, tak je to s ní úžasné, je s ní fakt zábava, ale to vztekání, to je teda něco :unamused: Ovšem vzpomněla jsem si, že Vojtík nenáviděl obouvání, to byla vždycky bitva, já nervy v kýblu a oba zpocení až na pr*eli a Aninka je na tohle zlatá, vyloženě se obouvá ráda a donese si boty i bačkůrky sama :dizzy_face:
11. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou, jsem vyhozena, Vojtík chce na dobrou noc Pokémony.
11. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
diblíku: na Natálku jsem čučela hned jak jsi hodila fota, je superní! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusina umazaná..:grinning: boty obří.. :grinning: no prostě naše Naty! :dizzy_face:
JInak omlouvám se, že jsem nepísla na smsku, já na to zapomněla, jsem zrovna byla na hajzlíku a pak jsem na to zapomněla.. :sweat_smile:
a Romčovi vše nej opožděně k svátku! :slight_smile:

A dnes vše nej Klárce od Zuzíka a Tomi :slight_smile: :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vse nej Klarkam :dizzy_face:
12. srp 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechno nejlepsi Klarkam :wink:

Dnes jsme byli na preventivce a ockovani. Nase miry jsou 11,840kg a 81cm. Dr mi rikala, ze bych nemela davat Bett jeste normalni mleko, ale do 2let sunar. Ze je to mnohem lepsi.
Taky jsme byli na ocnim,protoze male ujizdi ocicko, tak mi DR rekla, ze jeste nema dorozvinuty koren nosu,tak ze to tak muze delat.
Pak se nam klube spodni stolicka. Zatim to snasi dobre.

Odpol. ma dovezt svatebni kolacky sestrenice, tak se uz tesiiiim :wink:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Holky,
vše nej Klárce ke svátečku...

já se tu ukazuji po dvoudenní migréně - takovou jsem snad ještě neměla..myslela jsem ,že od bolestí vyskočím z okna. Včera mi ségra hlídala dopoledne malou a MM odpoledne,tak jsem mohla ležet.vadil mi veškerý kravál,tak že jsem si musela dát i špunty do uší. sežrala jsem plno brufenů ,že mne až žaludek bolel a v noci jsem si dávala jeste algifen kapky,které teda zabraly... tu bolest bych nikomu nepřála....měla jsem různé myšlenky. ale dnes už jsem dobrá.

hvězdi: malá má krásnou váhu a délku. o mléku mám stejný názor, aspon člověk ví,že tam jsou živiny.
a proto holky dávám tip, byla jsem v polsku a taky na netu jsem zjištovala,takže místo Nutrilonu tam mají Bebilon a místo našeho Hami je Bebiko - takže už budu kupovat jen tam...protože to Bebiko výjde na 130kč 700g což je super cena - Hami tu mají za 219kč nebo když je akce tak za 189kč,,takže P olsko se fakt vyplatí. je to všechno od jedné firmy Nutricia.taky jsem tam koupila kaše - mají tam od nestlé různé příchutě a ty vyjdou tak na 28kč.
12. srp 2009 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kac: a kde jsi byla? V Polskem Tesine v kaufu?
12. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: jj přesně tam :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: to též záleží jaký je kurz, ted byl 6,4 takže větší než min. měsíc ale i tak se to pořád vyplatí. pleny mne tam vyšly na 312kč - takže pořád taky lepší než tu.
12. srp 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady to nějak spí? Ni?
12. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám,že je tu mrtvo :slight_smile:
12. srp 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocky, omlouvam se, ze uz jsem se posledne nevratila, ale je mi faaaaakt stasne blbe a naprosto porad,zvracim i v noci, vpodstate to samy jako jsem mela pri P. jen se do toho musim starat o dite, takze fakt totalka, do toho migreny jako prase a fakt mam pocit, ze si to pujdu hodit, takze na netu se skoro nevyskytuju, no snad uz to nebude trvat dyl jak mesic...to mam vyhlidky, co? :slight_smile: tak hadam, ze to asi zase bude holka :dizzy_face:
12. srp 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí. Jak to tak vidím, tak holky, co si vyžraly první těhu si vyžírají i to druhé... :frowning2: Tak hlavně, ať je co nejdříve lépe :wink:
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo drž se holka... :wink: :wink: :wink:
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, jdu si dát nohy na stůl. Naši mi dneska hlídali Terku, navařili mi obídek a zajeli pak s Terkou na vláček na Hukvaldy a já jsem myla všechna okna a dělala pořádný gruntlich, takže si jdu dáchnout. Zatím pa!
12. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: se máš že ti má kdo hlídat a ty si uklidíš...
cairo: téda tak to si pěkně vyžíráš,ale snad to přejde a za to krásné co se narodí ta bolest stojí :slight_smile:
já měla ted také migrénu a tak tě chápu jak se cítíš.
12. srp 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíte někdo něco o Anet?
12. srp 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek