• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
holky taky jsem uvažovala že udělám tabulky pro druhé dítka :slight_smile: co vy na to? :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: můžeš :slight_smile:
Leni: a kdy se bude těhovatět tady?? :grinning:
14. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, tak já už bych si i dala říct, ale nakonec jsme se rozhodli, že příští rok pojedeme k moři, tak to zadělávání necháme až tam nebo těsně před :wink:
14. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin : taky myslim, ze uz muzeme mit tabulku :slight_smile:

katka : diky.
uzijte si dovolenou i oslavu u taty. Je fajn, ze vas pozval.

saji : ahoj, ja myslela, jestli jste nejli nekam po Cechach, vim ze se do ciziny nechystate...Ale kam jezdit, kdyz mate baracek, co ?
Tonik byl ted na te chalupe hrozne spokojenej, ze byl od rana do vecera venku. Mit zahradku je fakt fajn.

jinak ja Toníka uz davam hlidat, i kdyz se o nej taky dost bojim, ale tchyne je fakt hodne opatrna, tak se snazim na to nemyslet, co by se vse mohlo stat. Me nejvic desi, ze by sli treba na prochazku a srazilo je auto...(nesmim koukat na zpravy)
Pres noc u nich jeste nebyl, skoro na vse akce je moznost ho vzit.
Treba zitra jedeme na svatbu nekam k Liberci a Toník jede s náma, protoze muze v pohode spat v chaticce, kde budeme ubytovany a pred ktrerou bude grilovacka a parba.
Ja ho tak nejak taham vsude
:sweat_smile:
14. srp 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bett davam hlidat me mamce a babicce. Ted budu tyden a neco chodit do prace, protoze kolegyne odjela na dovcu, tak babicka bude mit zahul :sweat_smile: Ale u ni je to supr, ze maji velkou oplocenou zahradu a staci si sednout na lavcku a bett muze litat. A nema ani kde spadnout.
Ke tchyni nemam duveru. Hlavne co se jidla tyce. Cpe ji vsim a veskere me zakazy a prikazy nerespektuje. A i vubec ve vychove. Reknu neco a ona udela opak. A nebo rekne,ze toto ci ono synovci uz mohli davno....A taky tvrdi, ze Bett je moc mala na hlidani, tak mi tim jasne dala najevo, ze ani netouzi po hlidani. A taky ze porad je unavena a ze porad ma hodne prace. No to je proste kapitola sama o sobe...

Bett taky taham vsude kde se to da.

Dnes prijde Terez s MM a Matyskem a jeste jedna kamoska s rodinkou, tak se moc tesiiiim :wink:

Annet: ty jeste tady? MM uz mas doma? Tak rychle bal tu tasku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak mame horolezecke obdobi. Dnes vylezla na zachod a hrala si ze svickama, ktere mam na policce nad nim. Pak ona strasne rada si vyleze na zidlicku a hraje na klavir. A ted posloucham,ze bere moc klaves najednou a prijdu a Bett se drzi vrchu klaviru a po tech klavesach chodi :angry:
A taky pozna nase auto na parkovisti. Jsem si ji vcera vyzkousela. Jsme parkovali u tesca a naschval jsem kolem naseho auta sla dal a bet rvala tata auto (to ona rika na nase auto) a letela k nemu... :slight_smile: POzna auto i od nasich.

Jsem se nejak rozepsala....Klidne to preskocte :sunglasses:
14. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvezdi : docela me pobavila predstava, jak bett hraje na klavir nohama...Ale je to neprijemny kam az ty deti vylezou, co ? Taky to znam.

To by me nenapadlo, ze uz muze dite v tomhle veku poznat auto. To jsem teda jeste nezkousela.
Ja sama poznam jen to nase, ale auta kamaradu vubec.....ja rozlisuju auta na modry, bily, cerveny atd.... :grinning:
14. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes konečně Terka po 2 týdnech spala přes den. doufám, že už jí to zas zůstane. Bylo to na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra budu dělat bramborový salátek a jedeme pro koláčky a v neděli se jde na pouť :grinning:
Terku už máme bez plen, takže paráda. Je to šikulka.

No nic, jdu krmit divou zvěř :sweat_smile:
14. srp 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás je to ted tak, že nevím na čem sem:slight_smile:)) Verče lezou špičáky, začala chraptět, je jak chlap co mutuje (může tohle bejt ze zubů?), je šíleně protivná a vzteklá. Hned u všeho bulí, zas nechce jíst, jen obědy, hlavně ne ovoce. Tak přemejšlím, jesti sou to zuby a nebo vztekací období a nebo oboje dohromady. Naše auto taky pozná kdekoli:slight_smile: Všechno si chce nekompromisně půjčit od dětí, absolutně jí nezajímá, že to není její a že to malej majitel zrovna chce používat:slight_smile:) Ovšem jak někdo hrábne na její věci, hlavně na kočárek nebo odrážedlo, tak to hned k němu letí a chce ho okamžoitě zpátky. Jako začínám mít bobky z toho, že budeme postrachem hřišt:slight_smile:) Chodí tady jedna suprová holčička, něco kolem 22 měsíců jí je a ta je fkat boží. Nevadí jí, že jí Verča věci bere, klidně je půjčí, všechno jí dává:slight_smile:))
Dneska Verča řvala jak šílená, protože chtěla pití týhle holčičky. Svoje nechtěla. Tak sem holčičce dala Verčí flašku, jestli jí to jako donese a to si Verča dala:slight_smile:) Mě z ní fakt vomejou. No, jako kdyby se rozhodla nespat přes den, tak se fakt oběsím:slight_smile:)Jinak já plánuju druhý tak v druhým čtvrtletí příštího roku:slight_smile:) ale záleží taky na tom, jak se Mirek vyseká z toho žaludku (byl na operaci a je mu pořád docela bídně) Takže až to všechno bude v pohodě, plánujem začít:slight_smile:) Chtěla bych ideálně mimčo v prosinci nebo lednu:slight_smile:)
14. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: zase tvoji mamču chápu,že se bojí o malou tak raději než mít pak výčitky, tak at jí nehlídá že. to je jasné.
moje mamka i tchýně jsou fajn,ale jsou moc mladé babičky ,tak je to asi i jiné. jako tchýně pohlídá kdykoliv chceme nutně nebo večer když chceme jít na véču,ale jinak se nikomu nevnucuju.
malou si také všude tahám sebou a nevadí mi to.
co se týče té oslavy, tak je to lepší že to neřekneme mamce- ona by byla v nervách a připomínala by nám co nám kdysi otec udělal atd. tak než toto tak raději at to neví, kdyby náhodou se to dozvěděla,tak to přiznáme ale když né tak to necháme tak. My jsme se měli vracet z Makarské až v sobotu večer ale otec nám říkal,že by byl hrozně rád,kdybysme tam přišli,tak jsme si odjezd a příjezd naplánovali o den dříve.

kozim: kde je zítra pout?

no já si nedovedu představit,že mi malá přes den vůbec nespí, musí aspon hodinu a půl, což ted dává a vydrží i dýl. tak jsem zatím ráda.

dnes jsem byla na zahradě u švagrové a super malá se tam vylítala , fakt je to bomba mít aspon ko usek zahrady.
14. srp 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
shehe: já si myslím,že to bude asi od zoubků
a to vztekání a braní hraček máme stejné když má malá třeba venku odrážedlo tak si ho nevšímá ale jakmile jí ho někdo bere tak se hned vzteká a řve že ho chce, fakt nechápu.
a tak to je se vším a každý den si přeju at jí to období přejde.
14. srp 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozim: teda kde je v neděli pout :wink:
14. srp 2009 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, u nás ve Fryčovicích :wink:

Shehe, tak my budeme muset plánování mimča zvážit asi na jiné období. Tady totiž ve školce nikoho nezajímá, že nemáš dítě kde dát a berou jen od září, takže když nastupuješ do práce v březnu, máš smůlu. Musíš čekat až do září :angry: Navíc tady mají volno celé 2 měsíce a veškeré svátky, podzimní, zimní, jarní a letní prázdniny. Jedna babička dělá, druhá není, prostě není hlídání, takže to bude zajímavé. MM se pořád tak nějak nemůže rozhoupat, kdy druhé. Nejspokojenější by byl, kdyby bylo druhé mimčo co nejdřív, ale taky pracující manželka, tak nevím, jestli se mám rozpůlit.

Jinak pro HOLKY Z OSTRAVY, KTERÉ CHTĚJÍ brigádu: Kaufland dělá noční inventuru. Kdo má zájem, dám info do IP :wink:
14. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky takže ok, všechny co jste mi poslali IP s váhama prcků už jsem doplnila, mám to zatím v kompu a čekám na další opozdilce.. :grinning: :grinning: :wink:
PROSÍM PIŠTE MI IP CO KOMU CHYBÍ V TABULKÁCH!! A TAKÉ ZÁKLADNÍ INFO TĚHULEK A DVOJMAMULEK :slight_smile: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás skoro nic nového, dneska byla zase sranda, jsme šli pěšky do nákupního střediska, jako šli jsme to docela dost dlouho, ale ušli.. :grinning: Malá byla úžasná, pořád se dneska jen smála, takové záchvaty smíchu co měla dneska v Hypernově jsem u ní už dlouho neslyšela.. :grinning: :grinning: :grinning:
Taky mi prosím prosím holky držte palečky, možná se mi rýsuje taková mini prácička při mateřské :slight_smile: :dizzy_face: takže pokud by to vyšlo, tak se vožeru jak prase.. :grinning: :grinning: :grinning:
toť u nás nového.. ještě během zítřka hodím fotečky za poslední dva měsíce, nějak to teď zanedbávám. :slight_smile: :sweat_smile:
14. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozi, my zase uvažujeme o podnikání, ale je to zatím ve stádiu zjišťování, tak kdo ví, co z toho vyleze :unamused:
14. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko ty chceš i nějaké fotky nebo si vezmeš z alby???
14. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kozinko IP
14. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozimur, tak u nás taky školak bere od září a to ještě matkám, co jdou do práce. No, já na to kašlu:slight_smile: Jedna babička je v důchodu, tak doufám, že vydrží.-))) a případně se nějak dá platit školka aniž by tam dítě chodilo a nastoupí pak kdy chci. Už sem tady obeslala všechny školky v okolí a maj to všechny stejně. Na soukromou nemáme:slight_smile: A možná bude mít MM pracovní školku v práci, takže to by bylo úplně ideální:slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, tak nám nikdo nehlídá......můj táta hlídal jednou a to při porodu Domíska, jinak nikdo ani ťuk....

bude se tu těhotnět? jééé, to vám přeju :slight_smile: .....a těhu může být super, já už na posli a otýkání zapomněla a pamatuju si jen to, jak to bylo krásný :dizzy_face: a jak mě krásně okopávaly :grinning:...a teď je to ještě lepší - mít dva úžasný broučky, najednou mi prostě přijde, že s jedním dítkem by byla nuda :sweat_smile: a že by to bylo prostě málo a že by bylo prázdno, holt už jsme čtyři + Endy :slight_smile: :grinning:

petru: né, bohužel ani na tu dovolenou po Čechách nejsou korunky, snad příští rok...já bych jela hned, ale MM má v práci teď strašně práce, takže jeho dovolená by dovolená nebyla, by furt pracoval - on musel chudák vyřizovat meily i v zoo při své 1-denní dovče :rolling_eyes: :frowning2: ....ale fakt bych ráda někam vypadla jen s MM, dětmi a Endym, vypnula telefony, počítač,...prostě relax.....já mám dovolenou od netu a to je teda relax :grinning: :grinning: :grinning: - se pomalu zbavuju závislosti :grinning:, první dny trošku hrůza - absťák :grinning: a teď super :grinning: ....i když do toho asi zase spadnu - myslím do té net-závislosti :grinning: (do těhu zatím néé, ale věřte si mi nebo né, je to jedno :grinning:)...ale papaláši u nás na městě jsou pěkný sv..ě - řekli, že net spadnul kvůli bouřce a oni udělali takové úpravy, aby na to lidi nemohli :rolling_eyes: a když už lidi vydrží to jejich papírování a čekání, aby net lidi měli, tak vymýšlejí další a další podmínky a omezení....na vysvětlenou - net je tu zdarma, byl to volební slib a zjevně si to už rozmysleli a asi je jim blbý to úplně ukončit hned - ten volný net.... :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
14. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: tak my to asi vezmem v opačným pořadí - teď máme 14 měsíců a chtěla bych zkusit rozdíl i dva roky :grinning:, ale MM by raději zlaté osvědčené :grinning: :grinning: :grinning: , tak nevím, kdo vyhraje - možná kompromis :wink:
14. srp 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jsem blázen, ale už mi nikdo nevymluví (tedy krom vlastních dětí, pokud se zvrhnou :grinning:, ale snad ne :wink: ), že je ideálnější věkový rozdíl než máme my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..jako když se Ti dva vezmou za ruku a jen se tak drží a koukají na sebe - to je doják a myslím, že by i kdejaká cynická a zarputilá osoba "učůrla" :grinning:
No, jdu za MM a jdeme chrnět (musím ho vzbudit z toho jeho přemýšlení :grinning: - on nikdy totiž u tv nespí, přemýšlí :grinning: :grinning: :grinning: ), zítra nás čeká perný den jako každý víkend - makačka tady na baráku a na zahradě, jsme ve skluzu oproti plánům :frowning2: .......

Jinak mě těhu totál změnilo - já kdysi totál netulivec (k usnutí jsem potřebovala extra prostor - žádné dýchání za krk a pod. :grinning:), po těhu s Maji jsem párkrát zvládla MM usnout na rameni a po těhu s Domískem tak usínám furt a jinak neusnu - to jsou věci :grinning: :grinning: :grinning: MM si v tom libuje a já už vlastně taky :grinning: (je teda fakt, že na sebe přes den moc času nemáme :wink: - tak třeba je to tím :wink: :grinning: )...ty dny šíleně letí, člověk ani nemrkne a den je pryč....
14. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sajo proč nemáš alba?zase někdo prudil?
14. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: ještě jsem mrkla na fotky Vandy :dizzy_face: a z té židličky si na mě koukala ty :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže Vanda je taky mixnutá jako Maji, sice se tatínkové projevují víc a ostatní lidi vidí třeba jen to, ale ty fotky jsou důkazem, že i my "maminy" občas jsme taky vidět :wink: :grinning:

Už jdu chrnět...ta šnečí rychlost mě zabíjí (a léčí ze sezení u pc...)
14. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mně těší já i ostatní v ní vidíme jen MM :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: Ip...nene, na té fotce č. 39 má tvůj výraz..fakt....stejně se dívá....
14. srp 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: tak TM je konečně naprosto happy, počítám, že to tvoje noční netulení bylo to poslední, co mu chybělo :wink: a jak jste byli v Praze v ZOO, tak jste se nesčuchli s nikým z holek z Prahy :astonished:

Kozim: dík za info o brigádě, dnes mi kámoš nabídnul taky nějakou další brigádku, ne jen nárazovou, tak jsem zvědavá, pak dám vědět, jestli to bude stát za to :wink: Jinak teď mám stejně furt každý víkend Maják a pak se z toho 2 dny dávám do kupy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jů, na pouť bych jela, jenomže budu s malou sama, bez auta a znavená po noční :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to je škoda :frowning2: To by musel být nějaký odvoz až na místo :grinning:

Shehe: asi jsi tady neměla psát, že je teď Verča hodná, bo zas zafungoval ten slavný Murphyho zákon :angry: Tak přeju, ať zase brzy hodná je :dizzy_face:

Kozinka: to jste měli supr den :dizzy_face: Já teď s malou taky chodím hodně pěšky. Vydrží mnohem víc, než Vojtík v jejím věku, je to super :dizzy_face: většinou chodíme s gofkama, těma jejíma pro Chou-chou, akorát v nich nechce nic vozit, jezdí zásadně jen s prázdnýma :grinning:
15. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saja: mělo tam být TULENÍ, ne netulení :pensive:
15. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, to bych taky mamce neříkala, ať se netrápí, jen by jí to přivolalo nepříjemné vzpomínky, si myslím...
15. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulka my taky vozíme prázdnej golfáč, ze začátku vozila slona, pak ho vztekle vyhazovala a ted tam nechce nic.-))
Takže dneska byla Verča na zabití, takže očekávám, že se to zas změní a bude normální:slight_smile:)) Sem měla snahu jí taky jednou chválit, když byla tak hodná a ono se to hned otočilo:slight_smile:)))
Dneska sem hlídala ségry kluka ještě a docela psycho teda:slight_smile:) Sajo, obdivuju tě:slight_smile: Je teda pravda, že jaksi nemaj sladěnej režim, do toho se verča rozhodla nespat a Míša truchlil po mamince, takže jinak by to asi celkem šlo:slight_smile:
15. srp 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek