• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
AHOJ HOLKY, UŽ SPOUSTA VÁS ZAPOMNĚLA KDE VŮBEC NAJÍT TABULKY NAŠICH BŘEZŇÁTEK, TAK ZÁHÍM ODKÁZKY:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=206423&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
PÁR FOTEK Z VÍKENDU BŘEZNOVEK:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=202875&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
A TADY FOTEČKY VŠECH BŘEZŇÁTEK, POTŘEBOVALO BY TO RENOVACI.... TŘEBA MŮŽETE NĚCO NAVRHNOUT:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=104424&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
A TAKY BUDU RÁDA, KDYŽ MI BUDETE POSÍLAT DO IP CHYBĚJÍCÍ VĚCI Z TABULEK, DĚKUJI HOJ :wink:
15. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestihla jsem dočíst. Jen info, dočtu později. Sestřenice měla termín 24.8. stejně jako já a dneska ráno v půl 4 porodila chlapečka Tomáška 4,40g a 51cm. Super rychlý porod. V půl 2 jí začly pobolívat záda,tak zajeli pro tetu až hlídá Dominika, které už mají doma a v nemocnici byli ve 3. Sepsali papíry a teprve začly bolesti silnější a v půl 4bylo totál po všem. Je bez šití!! Tak mě to dráždí :slight_smile: Já chtěla. Ona teda až od zítřka, protože se jí dneska vdávala sestra a měla jí jít za svědka, tak z toho byla smutná. Ale porod prostě super. Taky chci takový. Já dneska rodit nechci, tašku nemám zabalenou a celý den jsme byli na zahradě, takže halda prádla na žehlení zůstala a nádobí a bordél v ložnici, no prostě dneska nee. Jo a ještě něco, normálně mi dneska střelil tlakový hrnec, tak jsem spálená po celém těle a to si neumíte představit tu kuchyň :frowning2: odešla mi mikrovlnka a časovač na troubě, všechny šuplíky plné omáčky a stěny..... no já brečela jak malé děcko, v ten moment jsme byla víc na dně než jsem čekala :frowning2: naše jsem měla pozvané na oběd, před tím jsem 4hodiny drhla kuchyň v obrovských bolestech, nic jiného jsem nestihla a vše znova a .... no takže tak u mě a prostě dneska rodit nechci, ale mám tak blbý pocit, že právě proto že nechci to přijde, takže pošlu manžela umýt nádobí, já sbalím tašku a budu žehlit tu haldu prádla. Tak uvidím, ale dneska fakt nechci, chci se vyspat.

Saji: nezlob se, nestíhám odepsat v ip :frowning2:
15. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: gratulace sestřence :dizzy_face: krásnej porod, podle toho jak píšeš :dizzy_face:
Ale takové šoky jaké jsi napsal pak, mi už nedělej!!! Ty wolle to je mazec, nedávno jsme se tady o tom bavili a já se prostě tlakáčů opravdu strašně moc bojím a bum ty jsi ta poslední kapka, a jsem fakt už rozhodnutá že tlakáč nikdy!!!!! Spálená po celém těle?????? To musí být strašné!!!! O bordelu nemluvím, ale co všechno se tobě a mimíškovi mohlo stát!!!! :astonished: :pensive: Ještě že to dopadlo tak jak to dopadlo a že u toho nebyla malá, stěny se vymalují a ostatní věci utřou a mikro koupí nová :wink: Hlavně že jste holky v pohodě!!! být tebou hodím nohy nahoru, dám si nějaké studené pitíčko a nechám se chvilku obskakovat, už to potřebuješ aby jsi si pořádně odpočinu!!!!! :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

annet, ty takhle před porodem zveš rodiče na oběd? neměla bys odpočívat? Neboj, před porodem bude určitě "ticho před bouří"...drž se... :wink: :slight_smile:

kozin: papiňáky taky nemám ráda...ani ho doma nemáme a mít nebudeme.....

peťul: no, nevím, zda je MM max. spokojenej ve všem - ale v posteli asi jo :grinning:...no, s nikým jsme se v Praze v zoo nesťukli, byla to oslava Domískova svátku a bylo to rodinné a v praž.zoo jsme byli poprvé a stejně jsme nestihli vidět vše a ani se nikdo nenabídl, že by nás někdo rád viděl :grinning: (né si dělám srandu :grinning:...my si to užili na 100% i bez březnovek :wink:)....a MM je stydlín, ten by setkání asi nerozdýchal - on asi 3x v zoo pronesl, zda jsem prý neviděla ještě nikoho z koníka - trochu paranoia :grinning:, asi by zdrhal a nechal nás tam :grinning:
15. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozi: no, drzha jsme to děsně dlouho, ale takové bezmoc, naštěstí to spálené je bez puchýřů, jen fleky, jak jsem chladila. Malá naštěstí byla s MM v obýváku, ta lítá nahá, to by bylo strašné. Já tlakače taky nesnáším a skončila sjem s tím. Jen víko odletělo, ale byla jsem v bytě kde střelil daleko více a proletolo to skrz zeď k sousedům a byli hodně zranění. Fakt hnus co to vyrábí. Konec hovězího :slight_smile:

Saji: právě jak píšeš klik před bouří, večer jsme na tebe myslela jak jsi to říkala a já právě měla pocit, že to je ten klid... ale naštěstí jsme pořád tady a ještě musím dožehlit večer, tak uvidíme :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet my tlakáč máme, ale ono i to maso mi přijde lepší, když se to vaří 3 hodiny normálně v hrnci a ten vývar mi taky víc chutná z pozvolného vaření. takže my ho máme, ale nepoužíváme.-)))
16. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annet, já dělám hovězí normoš v nerez hrnci. Sice to trvá déle, ale je to asi fakt bezpečnější :wink:
16. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: taky dělám normoš hovězíí v hrnci a nebo přímo v troubě a super, v té troubě co jsme dostali od Primy je hotové hovězí za 24minut :slight_smile: :wink:
16. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zatím s tlakáčem problém nemela....delám tam hovezí i vepřové, šetří mi to čas :slight_smile: snad se mi nic takového nestane.
16. srp 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme si udělali výlet na Pustevny :slight_smile:

http://katkaj.rajce.idnes.cz/Vylet_Pustevny/
16. srp 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :slight_smile:
hlásím se zpět z dovolené, už jsem dokonce i dočetla a moc díky za mě i klárku za přání k svátku :slight_smile:
měli jsme se fajn, byli jsme na ostrově Usedom nahoře u Baltu, moře teda studené, do něj jsme nevlezli, ale to jsme ani moc neplánovali, tak to nevadilo :sweat_smile: celou dobu jsme jezdili na kolech, klárka spokojená v sedačce, bylo to fakt příjemné, projezdili jsme celý ostrov.

vidím, že annet stále vcelku ? tak se drž, holka, už se ti to krátí, třeba to bude stejně rychlé jak u sestřenky :wink:

zuza, tchánovce mám v olomouci a sama k nim nejezdím, tchýně je slušná a bez ohlášení by nikdy nepřijela, když se domluvíme, dorazí na víkend, nebo je někam i s mojí mamkou vyvezu, aby si klárku užili, ale sama bych tam s ní nejela ani náhodou :wink:

del, to naštve s tou dovčou, my takhle v únoru přišli o krkonoše, bohužel si musíme zvykat, tohle bude teď jak na potvoru furt, hlavně aby byla malá co nejdřív v pořádku :wink:

kozin, krásné foto rodinky, ty čb fotky mají něco do sebe :dizzy_face:

sájo, super, že jste si zoo užili, chápu, že TM nemá zájem se takhle stýkat, někteří chlapi potřebují více času :wink:

kozim, jak jsi psala o té nehodě, tak ta holka z té prahy musela být fakt kráva, protože i tady je normální pustit dítě na ulici, přece mu neuvážu kouli na nohu nebo nebudu furt kontrolovat ? u nás lítají děcka i šestileté a nikdo se nad tím nepozastavuje :wink:

katko, hezké fotky z výletu, začínám přemýšlet, jestli všechny kristýnky nevypadají starší než jsou, přijde mi, že taky vypadá tak na dva jako týnka od kozin :wink:
16. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo, teda to je des s tema nevolnostma, preju at to co nejdriv prejde, to si nedokazu predstavit, s tim fungovat s prckem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, Zuzik má pravdu, Kristýnka vypadá mnohem starší :astonished: Jsme vás zase tak dlouho neviděly, už bychom vás ani nepoznaly :sweat_smile: Vyšlo vám krásné počasí a taťka krásně fotil :dizzy_face: My snad příští týden taky zase někam vyrazíme na výlet :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar kocicky, tak koukam, ze Anet je porad jeste 2v1 co?

co jinak?

Ja tlakac mam - elektrickyt od Aviar a musim rict, ze veeeelika spokojenost, dostala jsem ho loni od nasich k narozkam, tak to fakt usetri cas..no ale ja v nem snad prevazne delam nejvic ryzi, nejak na to vareni nejsem sikovna, a tak ani nevim co vpodstate varit :sweat_smile:

Ja si porar uzivam traveni dnu v koupelne nad misou a manza chudak maka jako o zivot, pracuje z domova, do toho pomaha s malou, o vikendech se o ni snad stara vyhradne a ja se valim a skuhram...dneska ji odpo vezme ke tchanovcum na chvili tak budu orazet

v sobotu letime s malou do CR tak se strasne tesim, pojedeme na 5 dni do jiznich cech do chaticky tak jsem nadsena jako maly dite, doufam, ze to letni pocasi co tam mate jeste vydrzi, tady uz mame docela chladneji, takze male ani bazenek na zahradu dat nemuzeme, no tak doufam,ze v CR to bude lepsi a mala se vycachta :slight_smile:
16. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caira: jsem Ti právě před chvílí psala dotaz, jak to zvládáš s malou, když je Ti tak blbě, to musí být maras :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem dnes jen po blbé noční a pobolívá mě furt opravený zub a hlava a už to mi stačí, jsem úplně dobitá. Dala jsem teď malou spát a já jdu taky lehnout, prdím na všechno... Nedovedu si představit, že by mi bylo blbě furt, jako Tobě. Naštěstí, že TM může pracovat z domu a pomoci Ti, jinak nevím, nevím :frowning2: Přeju, ať už je to jen lepší a lepší :wink:
16. srp 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caira: A kam že to jedete na tu chatičku, nějakou pronajatou? Dej echo :wink:
16. srp 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairo, užij si chatu, třeba se žaludek v čr umoudří :wink:

jinak fotky z naší dovči jsem hodila sem, ale je jich tam hrozně moc, frkla jsem to tam hlavně pro babičky :wink: http://zuzik03.rajce.idnes.cz/Usedom_6._-_15.8.2009/
16. srp 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme zrovna došli z pouti, Terka je po mě "kolotočová". Jsem z ní posraná - fakt, nekecám, jak jsme ji dali do vláčku, abychom věděli, jestli ji můžeme dát na koníčkový samotnou a ona měla záchvaty smíchu od radosti. Na nás totálně kašlala, tvářila se důležitě, pořád mávala cizím lidem. To samé se opakovalo na koníčkovým. Fakt paráda.
Navíc mi už konečně 3.den spí opět přes den - takže to byly opravdu zuby :sweat_smile: Ještě pětky a trojky a máme to za sebou :frowning2:

Zuzi, to byla kráva. Nechápu to. Jako chci vidět, jak dítěti zamkneš kolo a řekneš mu, že pojede jen s tebou - to pochopím u dítěte do těch 5ti let, ale pak?
Jenže bohužel špatná zpráva - holčička je mrtvá. Už tam má kytičky a svíčky. Motorkář je z naší vesnice, celá jejich rodina roste pro kriminál. Jeho 2 strejdové seděli, další má podmínku, otec je gembler - toho prý zrovna naháněl po hospodách -teda údajně. No, maras. Zbytečně zničené lidské životy :cry:
16. srp 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau kocky,

Petul: no maras to teda je, musim rict, ze obcas ( ac je mi to blbe, ze to priznam) jsem zalitovala, ze jsem tehotna, hlavne, kdyz me chytla desna migrena v utery a do toho jsem blila jako o zivot, to jsem fakt litovala, ze jsem tehotna, ale nektere dny jsou lepsi nez jine, akorat se proste male tak ted nevenuju, nikam moc nechodime, ani na hriste ji neberu protoze se mi tak vetsinou udela zle, takze vetsinou spis sedime doma a hrajeme si, nebo ji pustim pohadku, kdyz je mi kor zle a lezim tu jak lazar, no je mi ji lito, protoze si fakt hodne musi hrat sama, ale rikam si, ze az mi bude lip, ze ji to vynahradim. A manza vetsinou kdyz skonci praci tak ji vezme na prochazku nebo do parku atd a 2-3 tydne si ji bere na dopoledne tchyne aby se mala dostala ven na vzduch, takze mi fakt hodne vsichni pomahaji, nevim co bych delala v pripade, ze bych nikoho nemela.

A na dovcu jedeme kousek od Sobeslavi - mezi Sobeslavi a Taborem, znama tam ma maly rodinny kemp ( jezdime k ni na kemp snad od mych 8mi let takze se tam desne tesim, chatka fakt pekna, 2 loznice, vlastni socialka, teraska, kuchynka atd a i s vodou a elektrinou a plynem za celou chatu 700kc na noc, coz neni spatne.
16. srp 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cairi: teda ty si to zase vyžíráš, fuj, to mám živě v paměti, naštěstí tohle těhu nevolnosti neznám, přeju ti, až to přejde co nejdřív!!! A s tím vařením to neřeš, já začla trochu více vařit před 2měsíci, do té doby, pořád dokola pár osvědčených jídel, vaření nesnáším, nebyví me to a nejde mi to, ale už je to lepší. Já se teprve učím, nikdy jsem nevařívala.

Katus: na té fotce z lanovky malá vypadá jak byste si jí někde půjčili :slight_smile: mi přijde, že není porodbná ani na jednoho, ale já jsme na to blb, ale přijde mi to tak :slight_smile:

Zuzi: jj, pořád v celku, už mi začly chodit smsky jestli UŽ :grinning: jsem čekala, kdy to začne, ale nevadí mi to, se divím. A už druhý den mám pocit, že neporodím nikdy, tak jsem zvědavá jestli to přijde z ničeho nic, nebo to bude dávat o sobě vědět, každopádně já si přeju porod tak, že mě chytnou bolesti, přijedu do porodnice a půjdu hned na sál, takže tak max od začátku se vším max 40minut a bez šití :grinning: jj, tak to bude. V úterý máme výročí svatby, tak uvidím, jestli nečeká na to.
16. srp 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet, asi čeká, aby vám dal/a takový výroční dárek :wink:

katko, já měla z kristýnky stejný pocit jako annet, že je z vás tak parádně mixlá, že není podobná ani jednomu :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda...

annet: ještě budeš přenášet :grinning:...né, přeju ti to, co si řeješ ty :wink:, ale na fotky vašeho broučka se těším....jestli znáš z MK alčátko, tak už včera porodila - mají Theu, v porodce byli 3 hodiny :wink:

cairo: TM s vámi neletí? je moc fajn, že ti TM i tchýně pomáhají....a neboj, bude líp a aspoň víš, že se mimi drží a roste :slight_smile: a že těhu zdárně pokračuje :dizzy_face: ...já jsem tak ráda, že se moje těhu nevolnosti dali přežít a že jsem neklečela nad mísou :sweat_smile: ....co pamatuju, tak jsem byla jak bledula a žaludek na vodě, nic víc....

zuzi: fotky moc krásný (jako vždy), TM je na tom písku jak malej kluk :sweat_smile: - to znám :grinning: a Klárka zejména s parťákem krtečkem je k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Domi měl dneska docela prudící den - nedělá mu dobře to teplo, nejde mu spát a to, že se maminka od něj vzdálí :sweat_smile:

Maji je už týden osypaná - na zádičkách a svědí jí to, dr. neví, od čeho by to bylo a já taky ne...přijde mi to jako reakce na sluníčko, ale má to na zádičkách nad plínou a na ramínkách...potničky to nejsou, je to shluk pidi-pupínků....a dr. tvrdí, že reakce na sluníčko je pouze na místech, kam svítí....jsme jí to jednou namazali tekutým pudrem a jí to začalo ještě víc svědit, no málem nám zešílela....fakt nevím, čím to může být a ničí mě to...kéž by to zmizelo....ještě nás čeká poslední hexa a dr. jí to píchne vyrážka nevyrážka, prý do 1,5 roku musí :rolling_eyes: :angry:
16. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
saji: jj, tak alčátko už to má ze sebou. Nechci přenášet, chci porodit nejpozději v sobotu, snad to vyjde :slight_smile:
Zuzi: asi jo,bude až na vánoce, švagrová čeká v polovině prosince, tak to asi měnímě nebo co :wink: a to dítě katka fakt někde sebrala :slight_smile:
16. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko: malá je fakt krásně mixnutá, ale tvar očí atd. má z tatínka, mi přijde jemu podobná víc...fotky krásný....

...vy tu všichni dovolenkujete, výletujete - to je krásný.....my jsme stále na zahradě (díky bohu za ní i přesto v jakém stavu je) a z MM leje jako kdyby byl v sauně - vykopává pařez po hrušce, už je tam obr díra a pařez stále drží :grinning:, si děláme srandu, že bude pak bazén :grinning:
16. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet. tak začněte s TM vyhánět :grinning:
16. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: už mě to napadlo, ale když mi se nechce :slight_smile: ale budeme muset. A saji u nás se taky všude dovolenkuje a my jsme na zahradě, v sobotu jsme zavařili s našima 100sklinek hrušek a už se o tom taťkovi i zdá :grinning:
16. srp 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
annet: jééé, tak já v těhu měla chutě furt :grinning: a docela to pokračuje :sweat_smile: :grinning: a tím jsme vyvrátili teorii o "napichování" vlásků :grinning: - doufám, že to na Domíska nebu mít vliv :sweat_smile: :grinning: (jako že jednou nebude sexuchtivej kanec nebo naopak, že se stane knězem :grinning:)....asi jsou vlásky s pálení žáhy, jak vždycky tvrdila majmuna :wink: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska Maji poprvé řekla "Maji" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...máme říkánku "máma táta Maji Domi Endy"....místo Domi říká to svoje "bá" jako brácha a Endy je jen En...a taky miluje "kolo kolo mlýnský", může to dělat furt, ale musí se fakt udělat bác, děda bác nedělal, tak mu rukama lamentovala a šla raději za mnou :grinning:...a když už nikdo nechtěl dělat "kolo...", tak ho dělala sama a říkala u toho "kolo kolo ..a bác" Poněkud si to zkrátila :grinning: Ona prostě mluví, jen když si myslí, že jí nikdo nesleduje, potvůrka :wink:
Jo a včera jí děda na zahradě vozil na tatře (máme ji na špagátku), tak jí táhnul a nějak to podcenil a vyklopil ji (dp strany) :grinning: a pak bych mu ji měla dát na hlídání :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek