• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Březnovky a březňátka 2008

1. března 2012 
jsem tatar :rolling_eyes: - nebude mít vliv....z pálení žáhy (z koho čeho ...to vím, ale prsty nějak stávkují :rolling_eyes: )...tak jdu chrnět, monolog budu snad vést zase jindy :wink: :grinning:
16. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no já sama nepoznám na koho je malá více podobná, takže je fakt mixnutá a má z nás obou něco. Dost lidí říká,že je malá spíše podobná MM ale třeba moje mamka říká,že v ní vidí mne,,,tak fakt nevím.:slight_smile:
a starší mi nepřipadá, to možná vypadá jen na fotkách :wink:
včera jsme byli u známých na chatě na Bečvě,tak tam zase řádila, lítala tam za slepicema a vlezla jim skoro do kurníku - to jí hlídal MM a říkal nám,že jí nemohl od tama dostat a že se jim tam vyčachala ve vodě :slight_smile:, pak se k oupala v řece a nechtěla jít ven :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je pár foteček z té Bečvy

http://katkaj.rajce.idnes.cz/Vylet_Becva/
17. srp 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrám vše nej k svátku! :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: super fotky, hned bych se tam vydala :slight_smile:,,nejvíce se mi líbila Klárčina nová spací poloha a večerní idylky s notebookama :grinning:
17. srp 2009 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru,Petulka: vše nej nej k svátku

Petul: dnes přijede Barča a půjdeme do parku,tak kdybys nemela co delat,tak se můžeš přidat.ale nejspíš budeš slavit

:slight_smile:
17. srp 2009 v 09:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: čečela jsem na fotečky, malá je super.. :grinning: moc vám to sluší! :dizzy_face:

zuzi: krásná dovča, fotky boží, jako bych tam byla s váma :slight_smile: Malá je čím dál krásnější a ty ksichtíky :grinning: :dizzy_face: S MM jsme se smáli jak očuchává kytičky, opravdu jak by hledala tu od létajícího Česti :grinning: a jde vidět, že krteček je fakt její nej kámoš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A závidím takovou přírodní dovču, svého chlapa bych nedostala ani na kolo.. :sweat_smile: on a sport, tak možná volejbal, zaplavat si a max. na kole do obchodu.. :grinning: toť vše :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka: a malá v kurníku nemá chybu. :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska měli tak blbé probuzení holky.. :frowning2: zase někdo bouchal (cosi soused klepal kladivem), začal v 8:15 mě to probudilo hned, připadala mi, že je to přímo za moji hlavou!!!!!!! Malá spala... bouchal asi 15 minut, ale fakt šílené rány, malá spala a poslední ránou ji vzbudil.. :unamused: :angry: takže o půl deváté budíček a to by ještě minimálně půl hoďky spala.... :pensive:
No ale zase toho více dneska stihneme.. :slight_smile: Teď čučí na mumínky a já jdu umýt nádobí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem se včera večer na to vyprdl a a teď mě to štve.. :confounded:
17. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petram vse nejlepsi k svatku :wink:

Kozin: ja bych ho taky prastila... :angry:

Ja cely tento tyden mam pracovni. BEtt je u babicky. Snad babicka nezesedivi. Ze sobotu na nedeli BEtt mela 40horecku.Des. A rano se probudila a OK. Po nejake nemoci ani vzpominka. Tak nevi co to bylo.
17. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: že by zoubky? :wink: U nás jsou kvůli zoubkům výkyvy teplot úplně šílené :wink:
17. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozin: me jedine vysvetleni. Jsem si myslela, ze je to rekce na ockovani,ael DR mi rikala, ze ne. Tak asi zuby :angry:
17. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hvězdi: malá to taky tak mívá, v noci 40 a ráno nic... asi fakt žuby
17. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
annett : nakukuju, jak na tom jsi....Ty jo, ten 40 tt to je něco :slight_smile: Hrozně to uteklo.
Ta tvoje kámoška měla dobrý porod.
Nepříde vám, že se poměrně často rodí děti nad 4 kila ? V porodnici mi řikali, že to je teď fakt často.

jinak, koho by to zajímalo, tady je můj první svatební dort, který jsem dělala na sobotní svatbu kamarádky :
http://petruna.rajce.idnes.cz/dorty/#IMG_3368.jpg

ještě nemám dočteno, teď jsem byla v jednom kole....
pa
17. srp 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulce vse nej k svatku !!!

a ja dekuju za prani :wink:
17. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petru. si pamatuju jak nám tady svítilo 42 :grinning: :grinning: :grinning: tak snad to annet tento týden dá! :dizzy_face:
Jo jo přijde mi, že hodně často, nevím čím to je, jestli těma vitamínama, co kdysi maminy nejedly?

ty wolle Petru ten dort je boží!!!!!!!!!! Hlavně ty figurky!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Škoda, že jsi tak z daleka :pensive: !!! Jinak už by jsi měla další zakázku :slight_smile: :wink:
17. srp 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kozinka : no, hodne lidi rika, ze to je vitaminama, ale ja treba jednla jen listovku a to jen ze zacatku a taky jsme mela obrika....
jenze u me to bylo asi dedicnyma dispozicema (ja mela 4600g :sweat_smile: ) a taky ze byl trosku prenasenej...nevim.

diky za pochvalu dortu. Docela jsem se to ho bala, ale slo to dobre, takze bych klidne kyvla na dasli svatbu.
jen zase resim dilema, kolik si za nej rict :sweat_smile:
17. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruna: no já bych fakt řekla ty vitamíny, jako já vitamíny jedla jen prvních 4-5 měsíců, pak jsem s tím sekla, malá měla 3,74, ale přišli jsme na to že je to pravdu průměr mě a Jarka.. :grinning: Jarek měl 4,2kg a já 3,5kg takže něco mezi, možná až budem mít druhé tak teorie se vyvrátí.. :grinning: zasím sedí :grinning:

No svatební je vždycky drahší než normoš, je opravdu krásnej a hlavně ty figurky!!!!!!!! Tohle bych si přesně představovala... my budemem mít normoš koupenou figurku, jako pěknou 30cm vysokou, ale tohle je originál a docela mě mrzí, že mě to nenapadlo někomu říct, ať mi něco takového krásného udělá... ale co už :slight_smile: jako fakt ty bydlet blíž, tak se udortuješ.. u nás v rodině je to pořád něco.. :grinning:
17. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru: fakt krasa.Neboj se rict cenu. Dorty jsou drahe. A natoz ty svatebni.

My se taky chystame na svatbu sestrenky. Uz se tesim. MM tam bude falesna nevesta :grinning: A Bett druzicka. Uz mam vsechno krom nausnicek.

S tema vitaminama nevim. Nekdo rika, ze je to blbost aby mimi pribiralo z toho, nekteri, ze jo. Tak nevim. Ze zacatku jsem jedla pravidelne a pak jak me postrasili, ze mimi bude tluste, tak jsem to jedla tak co 3dny. Bett se narodila o mesic driv s 2.85kg. Tak nevim kolik by mela v terminu :sunglasses:
17. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda....

mě se v porodce po porodu Domíska ptali, zda jsem neměla těhu cukrovku :slight_smile:, ale dr. mě poslal jen na krev a glukosa byla v normě, na to testu s pitím sladkého čaje jsem nebyla.....a na vitamíny jsem zapomínala s koro je nebrala, takže tím to asi nebude...MM říká, že Domi tak v bříšu vyrostl po těch mých večerních čokoškách :grinning:

annet: jsi stále celá? Já umírám z těch veder.....do města mezi lidi mě nikdo nedostane, na zahradě je fajn i pro děti....musím MM napsat, aby se stavil po cestě domů v obchodě na nákup :grinning: abychom měli co jíst :grinning:...já takhle šíleně ušetřím, nemám kdy a kde utrácet :grinning: net nám skoro nejde, do krámů nechodím - ještě ze mě bude vzorná žena :grinning:
17. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, ani si nemůžu prohlídnout fotky, mi to nenabíhá...ach jo....musím až večer, až mi na chvíli spustí ten normální městský net....

Jinak mi obě děti spí, to se mi dlouho nestalo :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji: umírám v tom vedru a musíme k doktorce...
Petru: pěkný dort! nechápu, jak děláš ty figurky, jsou fakt pěkné!
Kozi: věřím, že tenhle týden dám, já tady další číslo vidět nechci

Mi teď můj doktor říkal, že na fifejdách a ve frýdku je to letos mazec, že děti mají tak 47-48cm ale všechny ke 4kilům a nad. Na tu váh jsou prostě malé.

Saji. mi taky obě spí :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťám, vše nej k svátku!!
17. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anett : kdyz vidim, jak blbe snasim ty vedra, tak si rikam, ze byt na tvem miste , tak to nepreziju...bych asi cele dny sedela u zapnuteho vetraku a ven by s Tondou museli chodit tchanovci nebo Frantisek... :sweat_smile:

doufam, ze nebudu mit pristi tehu v lete....v novem byte nebudeme mit vytah a to bych fakt nezvladla , ve vedrech , s bachorem chodit do schodu a jeste litat za Tondou. (rozhodne jsem nebyla pohybliva jako vetsina mych kamaradek, co meli jen brisko)
Sem si rikala, ze ke konci druheho tehu se treba nekam presunu (ke tchanovcum do RD nebo tak)
No ale doufam, ze druhy porod bude bud v zime nebo na jare... :slight_smile:
skoda, ze clvek nevi, kdy se to povede....
17. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saji : taky mi delali v porodce testy na tehotenskou cukrovku....a hodne se divili, ze me na ni muj gynekolog neposlal.
Tonik nebyl jen velky, ale mel i tu hypoglykemii, kterou mivaji prave deti matek, co meli tehu cukrovku...
nastesti zjistili, ze jsem ji nemela.....bych si silene vycitala, vsechny ty sladkosti, ktery bych normalne nejedla, kdybych vedela, ze mam tu cukrovku...
no byl to docela stres...
kdyz byl Tonik kvuli tomu druhou noc na kapackach, tak jsem to dost orvala, protoze jsem jeste nevedela, jestli za to muzu ja nebo ne...bylo to stresujici i tak, natoz, kdybych za to mohla... :pensive:

jdu uspat Tonika a asi se taky natahnu...v tehle vedrech nejak nejsem niceho schopna...
17. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrám vše nej.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

annet: :grinning: to si užívej, že obě spí :dizzy_face: - já to mám jako svátek :grinning: :dizzy_face: , protože to často nezažiješ, teda dle toho co mám doma :grinning: - i když po narození jo, to Domi spal víc, teď už toho moc přes den nenaspí :wink:
Domi mi spí na ruce, v lehátku prudil... a je to mazec, protože má necelých 8 kg - taková malá domácí posilovna :grinning: tak se potíme společně :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky vše NEJ Peťulce :slight_smile: !

sájo, my co nemáme zahradu, musíme dovolenkovat, kdybychom ji měli, tak by se nám možná nikam nechtělo :wink:

kozin, kdy vyrážíte na tu dovču ? teď nevím, jestli před svatbou nebo po ?

jinak já vitamíny nebrala a malá měla skoro 3,7, ale byla 10 dní přenošená, předpokládám, že je to tím :wink: těžko říct, proč se teď rodí takoví obři, možná se to jenom zdá a je o tom víc slyšet, taky znám dost mimin, co měli do 2,5 kg, možná by ten průměr vyšel i teď na 3,5 :wink:

kozin, co jsou mumínci ?

annet, drž se, ty vedra, to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak to bychom s Domískem na Fifejdy nemohly - bychom jim narušili jejich statistiky s těmi jeho 55 cm při narození :grinning: ...ta miminka kratší než 50 cm nad 4 kg, to musí být valibuci :grinning: ty bych rodit nechtěla :grinning:
17. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
katko, fotky z bečvy super, kiki je odvážná, klárku mám problém dostat i do bazénku, do řeky by nevkročila :grinning:
17. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: však já vám ty dovči moc přeju :grinning: a ráda se kouknu na fotky :wink: tak hezky jezděte, ať mám na co koukat :grinning:

petru: mě testy nedělali, jen se ptali...a Domi byl naštěstí v poho - žádný hypoglykémie....

Obříci jsou možná taky lepší stravou...hodně ovoce, zeleniny,...všeho v obchodech dostatek.....ale já i MM jsme měli okolo 4 kg při narození, takže si ymslím, že dřív to nebylo o moc jiné :wink:
17. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek